Skocz do zawartości
IGNORED

FILMY


PPPawel

Rekomendowane odpowiedzi

fanatykiem zabawek nie jestem ... kupilem wiec "2 towers" wersje 4 plytowa ... mysle ze warto bylo czekac na wydanie "wersji rezyserskiej" bo tak jak w przypadku "Druzyny..." bardzo wiele watków jest dokonczonych. ( jestem fanem pierwowzoru literackiego - wiec im wiecej tym lepiej ). Pozatym ogladanie zestawu zaczalem od 2 DVD z "dodatkami" ... dlatego z wieksza fascynacja i zwroceniem uwagi na szczegoly (rozniez dzwiekowe) oglada sie sam film ... moim zdaniem - lektura odowiazkowa !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro znosze cały sprzęt do dużego pokoju i użądzam seans!!! Przy okazji będe miał możliwość sprawdzenia możliwości mojego paradigma, spodziewam się porażających wybuchów!!! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość zoom

(Konto usunięte)

do derek2____scieszka jest odrestaurowana doskonale, oczuywiście nie spotkasz tam świstu w głośnikach, bo to nie ten film, ale strzały bardzo dobitne, sub ma co robić miejscami, pociąg doskonale wędruje po głośnikach, powienm, ze jak na tak stary film to jest naprawde piękny, no i muzyka Moriccone wiele robi.Dodatki w języku polskim i chyba ze 2 godziny ogladania.Polecam warto zapłacić prawie 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc obejżałem i musze powiedzieć że długi .....nawet bardzo dłłuugiii!! i do tego wciągający. Według mnie dodatkowe sceny dopełniają drugą część. Wiele wątków jest dokończonych są także całkiem nowe!!!. Dzwięk świetny dts-es, żądzi. Nie ma co opisywać, tego trzeba posłuchać!! no i oczywiście obejżeć!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem dysortografikiem więc wybaczcie:)

przy okazji dostąpiłem zaszczytu pierwszego 100 wpisu w wątku na forum kino domowe :) oby było ich jak najwięcej!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie dysortografii/dysgrafii - podobno osoby cierpiące na tą przypadłość stanowią nikły odsetek społeczeństwa, lecz co ciekawe chyba wszystkich można znaleźć w Internecie.

Jesko: zawsze możesz napisać posta w Wordzie, wcisnąć F7 i dopiero wtedy przekleić do wpisu na forum.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba te filmy oglądałem tylko w kinie, a multipleksy w 3mieście to bieda raczej. Kojarzę te filmy raczej z dużym hałasem, niż wyrafinowanymi efektami przestrzennymi. Zobaczymy jak wyjdą na DVD.

Jak do tej pory mistrzostwo świata dla mnie to Terminator 2 - mam pożyczone wydanie chyba ultimate w DTSie. Reklamówki DTSu i THX przed samym filmem to też bomba.

PS. czy ktoś widział na jakiejś płycie reklamówke THXa z takim ludzikiem co lata z młotkiem i naprawia znak THX?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, pomyliłem Reaktywację z Rewolucjami :-O

W każdym razie Reaktywację obejrzałem na DVD. Większe wrażenie zrobił na mnie XXX z Vin Dieselem jeśli chodzi o efekty (i akcję).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemski

(Konto usunięte)

zarówno "T3" jak i "Reaktywacja" zostały już oficjalnie wydane na DVD więc zachęcam to testów.

 

Animacje oczywiście wiedziałem, mam kilkanaście takich animacji testowych w postaci plików VOB, zarówno dla Dolby Digital 5.1, Dolby Digital 5.1 THX, Dolby Digital THX Surround EX 6.1, jak i DTS i DolbySurround Pro Logic I/II/Headphone. Nagranie ich na płytkę DVD byłoby nie lada gratką, na razie do ich odtwarzania może posłużyć komputer (wyjście TV, cyfrowe wyjście dźwięku dobrej karty dźwiękowej) lub konsola Xbox (analogicznie), pierwsza próba "authoringu" płyty zawierającej te pliki skończyła się tym że nośnik był bardzo "nieczytelny" dla odtwarzacza, ale kiepski czytnik i zużyta płyta DVD-RW robią swoje, niestety nie miałem czasu usiąść do tego ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie T3 na dvd. Moc. Głośniki efektowe słychać chyba częściej od frontów :-O

Pierwszy raz poczułem się, jakbym miał subwoofer w pokoju (mam tylko 5.0). Bas kruszy ściany. Oprawa dźwiękowa pierwsza klasa.

Szkoda tylko, że sam film, delikatnie mówiąc, do dupy :-)

Ale na "demo" dla gości - w sam raz :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanie ponieważ zbliża się mikołaj i gwiazdka chciałem jakoś przekonać moją żonę do głośnego oglądania kina domowego ale ona powiedziała , że jedyny film jaki może oglądać głośno to "Dirty Dancing" z Patrickiem Swayze, i tu nasuwa się moje pytanie czy film ten jest dostępny na DVD myślę?, że będzie to dobry prezent dla niej może nie będę już musiał zamykać drzwi przy oglądaniu filmów:)). Proszę o odpowiedź lub jakiś link do sklepu internetowego w którym w/w płytkę mogę zakupić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość zoom

(Konto usunięte)

derek, nie zauważyłem w żadnym sklepie Dirty D, myślę, ze nie zostało wydane u nas, trzeba będzie poczekać. Ja też czekam na kilka pozycji z Eastwoodem i wyobraż sobie ,ze w zapowiedziach na luty jest ich aż 6. Także może ten film także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy!

Chciałbym sobie zdobyć na poczatek (jest okazja - grudzień) kilka dobrych filmów dobrze zrealizowanych (obraz i dźwiek) ze szczególnym uwzględnieniem tematyki II -giej wojny światowej. Szczególnie lubie tematykę działan wojennych w powietrzu i na morzu.

Za podpowiedzi z góry dziekuje.

Bobek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Matrix Reactivation. Ja jestem zdegustowany dzwiekiem. Slaba separacja kanalow tylnich i przednich wszystko lupie w jednym tempie. Ogolny balagan dzwiekowy i zgielk. Po obejzeniu Oszukac przeznaczenie 2 stwierdzilem ze MR ma 3 razy gorszy dzwiek. A w jedynce matrix jak dla mnie dzwiek przewyzszal 2 razy MR. Jednym slowem dzwiekowa klapa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Bobek

Proponuję ci U571 - ale tylko ze względu na efekty dźwiękowe (Oscar),niestety z treścią już cieniutko oraz Okret (Das Boot) tu już treść jest o wiele lepsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość browarny

(Konto usunięte)

... w osiedlowym sklepie w Kielcach ... zapraszam :), ale mysle ze to swiateczna promocja i zaraz pojawia sie w marketach ( tak było z "Kilerami" z chipsów ), czasem warto z zona wejsc miedzy półki ... teraz nawet do kosmetyków dodaja jakiegoś Almodowara ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.