Skocz do zawartości
IGNORED

telewizor jako centralny


slawolw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Posiadam Sony STR-DB 870, Sony DVD DVP-725 i telewizor Sony (wejście z tyłu na 2 Eurozłącza, wyjście na wzmacniacz, z przodu wejście oddzielne na fonię i obraz). Kolumny mam tylko do stereo - ESA Vivace.

Czy można w takiej konfiguracji z telewizora "zrobić" głośnik centralny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyżuć ten zlom sony to nie jest firma to naciagacz jest droga i do tego wiecznie sie psuje, a o dzwieku lepiej nie wspominac. Najlepiej to sprzedaj kup amp. i dvd yamahy onkyo albo denona i wtedy zacznij zbierac na glosniki !!! tak jest przynajmniej moja rada

 

A z telewizora głośnik centralny??? na to pytanie wolałbym nieodpowiadac, jak niemasz calego zestawu glosnikow to juz lepiej ogladaj w stereo albo wykozystaj jakis zwykly glosnik jako centralny napewno zagra oniebo lepiej niz telewizor!!! zastanawiam sie tylko jak bys go podłączył (chodzi mi o telewizor oczywiscie)?

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli w telewizorze masz wejscie audio a w amplitunerze wyjscie pre-out kanalu centralnego to mozesz zrobic z telewizora centralny. W amplitunerach sa wyjscia pojedyncze a w telewizorze masz wejscie stereo. Mozesz uzyc przejsciowki i sygnal mono rozdzielic na 2 kanaly. U mnie tak gralo monofoniczne video (nie mialo eurozlacza).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.