Jump to content
IGNORED

Yamaha vs Onkyo vs Pioneer


zeneca

Recommended Posts

Witam.

 

Pytanko w imieniu mojego kolegi z pracy, któremu zazwyczaj w sprawach audio doradzam. Jednak na kinie domowym się nie znam bardziej niż przeciętny sprzedawca w sklepie z pralkami i lodówkami. Kolega zamierza zakupić wzmacniacz AV, który ma współpracować z głośnikami Tannoy Mercury 2 (fronty), Mercury 1 (tył) i Mercury CC jako centralny w około 16 metrach kwadratowych. Pytanie następujace - który z następujących modeli będzie współgrał najlepiej (czy też jest najlepszy, głównie pod kątem kina domowego): YAMAHA RX-V 440 RDS, PIONEER VSX-D 512 - S, ONKYO TX-SR 500 S. Kolega w jednym ze sklepów usłyszał, że Pioneer się "totalnie zeszmacił" i jest ponoć niewydolny prądowo, zachwalali mu natomiast Onkyo jako zdecydowanie najlepszy z tej 3-ki wzmacniaczy.

Link to comment
Share on other sites

Pioneer'a darowałbym sobie od razu. Yamaha to dobra i sprawdzona firma specjalizująca się w kinie domowym, więc jej zakup jest prawie bez ryzyka. Jednak Onkyo to też ładne i porządnie grające klocki. Najlepiej przesłuchać ich obu i podjąć decyzje.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.