Jump to content
IGNORED

panasonic s35


marko

Recommended Posts

kupiłem 10 dni temu DVD pana słonika jak w tytule w euro-agd już w pierwszy weekend miałem problemyz odtwarzaniem ,przerywał zawieszal sie , zacinał a wczoraj normalnie nie widzial płyt DVD pokazywał no disc .

włączalem i wyłączałem go przez pół godziny aż zaskoczył. obejrzałem 2 filmy z wypożyczalni a dzisiaj znowu to samo-nie widzi płyt...(płyty audio czyta bez problemu)

czyżby panasonic robil takie padaczki czy co?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Także musze stanąc w obronie PAnasonica. Obraz bardzo dobry dźwiek tez niezle (ale słucham wyłącznie stereo). Czyta idealnie nawet bardzo zarysowane płytki! polecam. Co nie wyklucza sytuacji że pewna partia była wadliwa ogólnie. uwazajcie zatem. powodzenia. MAciek

Link to comment
Share on other sites

Guest Przemski

(Konto usunięte)

Z tego co się orientuję to ta linia odtwarzaczy ma świetną sekcję video, gorszą sekcję audio (nie ta klasa cenowa, ale i tak bardzo dobrze) i jak przystało na Panasonica (na którym bazowały przecież najwyższe serie Yamahy i nie tylko) głowice laserowe powinny być pierwsza klasa.

Link to comment
Share on other sites

Mam Panasa od sierpnia i wg mnie jest rewelacja, szykowałem się z kupnem DVD od uwaga od grudnia 2002, przeleciałem wszystkie katalogi dostępne w Polsce, sklepy, czasopisma i padło na S35 Panas. Nie ma drugiego takiego odt. DVD w tej klasie z tyloma formatami, poza tym jak wyżej koledzy pisali laser w Panasonicu do first class, w sony, philipsie i yamaha mają niestety te same lasery i nie tak długo żywotne jak w Panasie.

Wg mnie obraz b. dobry, dźwięk super chociaż na razie tylko w stereo słucham, obsługa też na 5.

Tak przy okazji czy ktoś nie użytkował amplitunera Pnasana SA-HE70 lub 75, lub też SA-XR-15?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja posiadam Panasonica SA-HE 75 od września i działa bez zarzutów nie moge nic mu zarzucić jest po prostu super kumpel ma Philipsa i gra jak ...... cymbałki pozdrawiam i polecam Panasonica

Link to comment
Share on other sites

Guest Przemski

(Konto usunięte)

sic! jak mogłem to przegapić? albo coś jest nie tak albo przeoczyłem oglądając jego tylną ścianę w poświechu, w MM- w każdym razie dopiero teraz dotarło do mnie że S35 nie posiada koaksjalnego cyfrowego wyjścia dźwięku SP/DIF, a jedynie TOSLink a wolałbym taką formę połączenia, chociażby ze względu na to że posiadam już okablowanie...konwertery odpadają

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.