Jump to content
IGNORED

Potrzebuję ...

Recommended Posts

Czy jest ktoś na tym forum z Lublina kto trudni się naprawą komputerów i ma stację do lutowania BGA lub sam dolny podgrzewacz?

Potrzebuje wymienić jeden scalak na płycie lapka (sam scalak mam) ale nie mam dolnego podgrzewacza i nie chcę zepsuć PCB. Już zacząłem czytań na ruskich forach i elektrodzie o budowie stacji do BGA na promiennikach Elsteina, ale w sumie potrzebował bym ją użyć tylko parę razy.

Był bym wdzięczny jak by ktoś się odezwał

W dniu 25.12.2020 o 20:50, krzysztof.kr napisał:

potrzebuję 4 sztuki kondensatorów BC Components 1500uF/50v very Low impedance , najchętniej tanie używane z wylutu bo to do prób i nie wiem jak zagrają

Nadal potrzebuję te kondensatory , mogą być nowe, albo z innej serii ale istotne są wymiary 16x35mm

oraz może ktoś chce się pozbyć BUF634A w wersji DIP8

3 godziny temu, krzysztof.kr napisał:

Nadal potrzebuję te kondensatory , mogą być nowe, albo z innej serii ale istotne są wymiary 16x35mm

oraz może ktoś chce się pozbyć BUF634A w wersji DIP8

Tylko BC Components czy inne też?

Leżą mi  nowe Nichicon UBY. Nie pamiętam tylko czy tylko dwie czy cztery(dwie szt na pewno). Nie pamiętam też jaka dokładnie pojemność i napięcie(kojarzę, że coś właśnie 50-63V). One są stosunkowo nieduże jak na parametry. Dokładne parametry mogę podesłać dopiero w poniedziałek, leżą w pracy

1 godzinę temu, McGyver napisał:

A nie można zamiast nich wsadzić 1N4148?

Też są ,ale potrzeba jest 1N4009 ,choć myślałem już o zastąpieniu ich 1N4007 .Tak wiem ,że to żaden zamiennik ,ale w tej aplikacji powinno być ok.

• Moderatorzy
6 minut temu, Rosomak19 napisał:

Też są ,ale potrzeba jest 1N4009 ,choć myślałem już o zastąpieniu ich 1N4007 .Tak wiem ,że to żaden zamiennik ,ale w tej aplikacji powinno być ok.

Tylko że 1N4148 ma parametry dość zbliżone do 1N4009, natomiast 1N4007 bardzo mocno się od niej różni.

Kontakt na maila w moim profilu.

Żeby uciec od kłopotów ze zwrotnicą pewnie ten:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

bo model zbliżony H 0831 ma dużo wyższą Fs i dopuszczalny podział dużo wyżej.

... i zamiast IV RP jest PRL II

Szukam głośnika: Focal 5VE3252 4 ohm

Kolumny: Xavian XN360 ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: 130" Projektor:Optoma UHD40::: Amplituner: Yamaha RX-A3050 + NAD M25 + Denon PMA1500R Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Xavian XN360 (front) ,Focal Chora 806 (tył,boki, sufit), CC800V (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Cześć, Szukam Jupiterów Copper Foil Paper & Wax 1uf, 600 V chyba że ktos zna dobry odpowiednik o podobnej lub mniejszej średnicy(większe nie wejdą do obudowy). Poszukuję też elektrolitów małych 100-150uf (100V) Może ktoś ma np AN 100uf/100V np ? 

W dniu 11.01.2021 o 21:59, kocurmarcin napisał:

Witam. 

Szukam głośnika wysokotonowego 

Seas 27tff-c h1578 6ohm 

A może ktoś się orientuję czym można by go było zadtopic z aktualnie dostępnych. 

Pozdrawiam Marcin 

Do kolumn ProAc 140 mk2 

Ta wersja była robiona tylko dla Proac. Kup 2 sztuki zestawów naprawczych a potem pomierz/oddaj do pomiaru swoje kolumny.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Edited by jurek