Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

darek2

Informacje o płytach DVD w gazetach

Recommended Posts

Panowie co byście sądzili jakbyśmy na łamach forum zamieszczali informację o filmach DVD pojawiających się w gazetach a przede wszystkim w jakim formacie dźwięku jest nagrany.

Ja popieram, czasami może coś umknąć i możemy przeoczyć coś w miarę ciekawego, w sumie cena od 6 do 10 zł za DVD jest ceną jak najbardziej do zaakceptowania.

http://bantu.fm.interia.pl/dvd/gazeta.html - pod tym linkiem jest podobnież wszystko co do tej pory ukazało się w gazetach, jedynie można mieć zastrzeżenia co do opini autora do filmów, ale bądźmy sprawiedliwi ma do tego słuszne prawo.

Pozdrawiam serdecznie

Witek

Oczywiście zależy jak dla kogo.

Kiedyś ktoś powiedział, że o gustach się nie dyskutuje i ja się do tego mocno przychylam.

Co dla Ciebie nie jest ciekawe dla innych może być nie lada rarytasem.

Dla mnie np Seksmisja, Miś, Poszukiwany, Poszukiwana, Kiler to filmy które chciałem mieć w swojej filmotece.

Pozdrawiam

Witek

Czy ktoś w tamtym tygodniu zakupił Naj z DVD Kilerów Dwóch jeżeli tak to jak u was ta płyta się zachowuje bo u mnie po 50 min.trwania filmu cały czas przeskakują sceny i występują piksele.

darek: na pl.rec.kino-domowe jest wątek o tym, że jest felerna partia. Z tego co pamiętam, wydawca wymienia te płyty pocztą.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Dzisiaj w Carrefourze w Gdańsku kupiłem Amelię na DVD, dołączoną do paczki kawy Lavazza, 12,99 zł. Zdaje się, że to jest w każdym Carrefourze, wcześniej było w Leclercu.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

W PS World Komputer DVD Diuna nagrana w DTS ,w normalnym pudełku nie w jakiejś kopercie,tylko trzeba uważać bo w ten film w tej gazecie wyszedł w 2 wersjach VCD i DVD.

Ja kupiłem film z gazetą (Kapitan Corelli), okazało się że płyta jest uszkodzona (rysa od spodu, blokuje się po kilku minutach) odesłałem ją do wydawnictwa (mam potwierdzenie nadania listu poleconego) i nic, więc kupując uważajcie państwo.

W gazecie Focus na DVD Bezsenność z Alem Pacino i Robinem Williamsem za 9.90 zł w normalnej sprzedaży za 74 .00 zł,nie wiem w jakim formacie nagrany bo jeszcze go nie odpalałem.

Guest Yami

„Być Jak John Malkowich” 5.1 z polskimi napisami. Bez dodatków ,ale dla mnie super!!!

W nowym PC World Komputer jest na DVD (5.1) Koziorożec 1 (Capricorn One) – political fiction o sfingowanej przez Ameryckich misji na Marsa (jakby ktoś tego filmu nie znał).

Guest yogism

CZE! nie wiecie moze gdzie mozna jeszcze dostac gazete wyborcza z dvd i czy filmy dodaja co tydzien? Dzieki

Niestety gazety codzienne sa zwracane juz nastepnego dnia :( Dobrze jest "zaprzyjaźnić się z Kioskarzem" i poprosić by nastepnym razem odkładał Ci Wyborczą z filmem.

Następny piątek czyli 07-11-2003 w Gazecie Wyborczej: "Elizabeth" Cate Blanchett, Joseph Fiennes, Richard Attenborough.

Guest pilarjr

w grudniowym zwierciadle ma być " Wszystko o mojej matce " Pedro Almodovara . Posiadam film "Malena " z kolekcji zwierciadła i jest wydany całkeim przyzwoicie z dodatkami w normalnym pudełku .

W Listopadowym Dom & Wnętrze dwa filmy Almadovara: "Kwiat mego sekretu" i "Kika". Dwa filmy + gazeta - 9,90 pln.

Dzisiaj widziałem w kiosku w Komputer Świat Okręt (Das Boot) w normalnym pudełku nie tekturce za 18 zł (cholera 2 m-ce temu dałem za ten film 39 zł)

Zapomniałem jeszcze dopisać że w Poradniku Domowym jest świetna komedia "Francuski Pocałunek" (Meg Ryan i Kevin Kline)

W czwartek kupi`lem

Pret - A - Porter

tylko nie pamietam w jakiej gazecie, bo bez czytania poszla prasa kobieca do kosza

ZAPOWIEDZI to m.in.:

TAXI 2 - Naj (2003-11-17)

TRAFFIC - Viva (2003-11-29)

UTALENTOWANY PAN RIPLEY - Viva (2003-11-29)

CZEKAJĄC NA WYROK - Viva (2003-11-29)

WSZYSTKO O MOJEJ MATCE - Zwierciadło (2003-12-04)

CZERWONY - Olivia (2003-12-08)

JAK UGRYŹĆ 10 MILIONÓW - Viva (2003-12-09)

SIEDEM LAT W TYBECIE - Viva (2003-12-09)

CUDOWNI CHŁOPCY - Viva (2003-12-09)

Prawda,że nieźle

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.