Skocz do zawartości
IGNORED

Informacje o płytach DVD w gazetach


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za info o dxwieku w Monty Pythonach. Kupiłem (przyznam że w ciemno). Jest ok! Co prawda stereo, ale jakośc jak na taki zabytek swietna! Zresztą to Pythony! I tyle. Nawwet gdyby były jakości vhs to warto!!! Tłumaczenie Tomka Beksińskiego także robi swoje. ponadto kilka ciekawych info w dołączonej gazetce. Polecam!!! Poza tym brak dodatków na płycie.

Leon natomiast super!!! Świetna jakość obrazu i dźwieku!!! 5.1. Ogladałem go kilka razy wcześniej ale teraz z tym dźwiekiem (i obrazem) odjazd!!! Pozdrawiam! Maciek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Maciek O

Pomyśl co się musi dziać na Leonie nagranym DTS ES - coś pięknego,szkoda że gazety idą po najmniejszej linni oporu i rezygnują z DTS ,który jest na płytach w normalnej sprzedazy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Darek

Jasne że szkoda dts es ale dobre i 5.1 tym bardziej żenaprawdę niezłe! Zawze kiedy nam malo można sobie pomyślec o gazetowym Pianiście... Nie weim czemu ezygnują z dodatkowych sieżek w gazetach. Czyżby róznica w cenie licencji była az tak duża? Bo tłoczenie to żaden problem. No ale jesli by gazeta miała dorzucić ze 100.000za dts es to jestem w stanie ich zrozumieć przy zagwarantowanym 5.1 9srednia licencja to chyba cos ze 300.000 zł lub 400.000, tłoczenie razem z tekturką 2zł od sztuki- rachunek prosty) Pzry Pianiście, pzry rekordowym kontrakcie gazety (przbili wszystkich w ubieglymroku!!!), klamstwach na pudelku do tego - to zwykłe oszustwo (obraz!!!!) Leon zaś jest ok. gdyby wszyscy tak wydawali gazetówki byłoby dobrze. Pozdrawiam. Maciek

PS. kiedys wyszła ez Bezsennośc z Al Pacino. Swietny film z klimatem takze w dźwieku. Co z tego skoro wkleili dubbing na stałe! Zbrodnia!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zbrodnia ,zbrodnia ,jestem w stanie przeboleć 2.0 ale lektora już ciężko dodam że Bezsenność miała bardzo dobry obraz dźwięk mimo że 2.0 też nieźle szkoda tylko ,że lektor

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że miała, nawet resztki tego można odnaleźć na gazetowym wydaniu. Obraz ok. Ale przy lektorze to wysiada cała strona dźwiękowa co by tutaj nie mówić. Przesunięcie wszystkiego na drugi plan czy się to komu posdoba czy nie przy lektorze jest koniecznoscią. Takie filmy powinny być opatrzone wykrzyknikiem!!! Pozdro. MAciek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ludziska nie odchodźcie od głównego tamatu tego forum (po to jest) INFO O DVD W GAZETACH a nie koncert życzeń na temat ich wad i zalez . Płytki są tanie przez co gorsze jakościowo i niema na nich wodotrysków . jach chcesz super sustem dźwieku to księgarnie i sklepy z dvd zapraszają i kupisz tam to samo co w gazecie tylko ze wszystkim czego pragniesz... ale nie za 10zł (skoro masz drogi sprzęt i miejsce do zachwycania sie tym syoer dźwiękiem to poco kupujesz tanio takie SŁABE filmy - to tak jakby za ostatnie pieniadze kupić portfel...)

 

ale wracając do sedna:

 

w nowym PORADNIKU DOMOWYM 2/2004 jest USŁANE RÓŻAMI - Christian Slater

a w TINIE 3/2004 jest ROBINSONN CRUZOE - Pierse Brosman (Dolby Digitak 2.0)

 

ps może dopiszcie co jest w PC World Komputer tam często ją dorbe tytuły ja mam DIUNE Lyncha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w kiosku Robinsona Crusoe i znowu w 2.0 ,może ktoś wie jak nagrane jest Usłane Różami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

chciałem kupić numer Komputer Świat z filmem Monty Python, ale nie mogłem go nigdzie kupić. A sprawdzałem i w Empikach i kioskach prasowych. Może wiecie gdzie w Warszawie jest jeszcze do kupienia ?

Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzisiejsze (26.01.2004) zakupy:

Gala - "Mały Budda": czas trwania: 140 min. • dźwięk: stereo • obraz: 16:9 • nośnik: DVD 5 • wersja z napisami

NAJ - "Wielki podryw": czas trwania: 119 min • dźwięk: DD 5.1. • nośnik: DVD-5 • wersja z napisami i lektorem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi według

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Viva 2004-01-29 do wyboru: Charlotte Gray Wszystko czego pragnę Trzeci do pary

Naj 2002-02-02 do wyboru: Miłość w Nowym Jorku Czego pragną kobiety

Gala 2004-02-09 Moje wielkie greckie wesele

Viva 2004-02-12 do wyboru: Charlie Cykor Facet z odzysku Śniadanie mistrzów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj w Naj ukazały się (zgodnie z zapowiedzią) 2 filmy z Luisem De Funes, Fantomas i Hibernatus do wyboru..., a za tydzień ma być American Pie.

Wyszła reedycja magazynu Gamestar. W numerze 6/2003 została wydana Diuna na DVD albo VideoCD do wyboru!!

Jest zapowiedź Gali z filmem "8 kobiet". Data ukazania się: 8.03.2004.

Film "Dziewiąte wrota" z papierosami Nevada

"Charlie Cykor", "Śniadanie mistrzów" i "Facet z odzysku" z Vivą.

W Gali było "Moje Wielkie Greckie Wesele" (może jeszcze gdzieś leży), jest "Kocha nie kocha".

W marcu w "Olivii" Femme fatale z Antonio Banderasem.

Na Żywo - "3 kolory" Kieślowskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu zakupiłem sobie 2 filmy w empiku z L. de Funesem.Zapłaciłem coś koło 150 zł.

A dzisiaj co widze??? Tygodnik NAJ z dwoma filmami z Funesem wśród nich "Hibernatus",którego zakupiłem i "Fantomas" razem z gazetką za dwa filmy 15 zł !!!!.No nic !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelił mnie i to porządnie!!! Jak za jakiś czas ukaże się "Człowiek orkiestra" i "Gamoń" z L. de F. to Swieć panie nad moja duszą ! bo też je jakiś sobie na gwiazdke sprawiłem w empie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.