Skocz do zawartości
IGNORED

Forum


grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o podzieleniu tego forum na kilka kategorii, np.: stereo, kino domowe, itp. Można by co jakiś czas, np. co tydzień umieszczać na stronie sondę na różne tematy związane ze sprzętem audio. Chciałbym abyście wyrazili swoje opinie na ten tamat. Pozostaje jeszcze tylko kwestia czy admin strony będzie miał ochotę trochę popracować :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 33 lat później...

mam od niedawna sprzet audio. (mixer, koncowka mocy, 2 kolumny). mam takze karte dzwiekowa sound blaster audigy ktora ma w sobie 3 wyjscia. Gdzie moge znalezc program ktory bedzie rozdzielal puszczana muzyke na 2 kanaly? Np. wlacze jednego winampa i ma leciec muzyka z wyjscia nr 1 a wlacze windows media player i z drugiego wyjscia? Macie jakies pomysly? ps. jeden kanal to przod, drugi tyl, a trzeci subwofer. jakby co to [email protected]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Uu, to chyba nie tutaj pytanie. Chyba ze ktos sie zna. Sam uzywam SB Platinum Live, ale nie wpadlem na pomysl zeby uzywac tego do muzyki.

 

A tak nawiasem mowiac, zajrzalem niedawno na pierwsze strony naszego forum - ale tam byly rzeczy! Nie dosc ze srednia liczba wpisow wynosila 3 na temat, to jeszcze tematyka poruszana, i poziom ogolny... A niektorzy twierdza, ze ewolucja nie istnieje!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Szanowni Forumowicze.

Jestem tu nowy i na poczatku chcialbym sie przedstawic. Mam na imie Tomek 27 lat i mieszkam w Tczewie. Od poczatku mojego istnienia pasjonuje sie muzyka rockowa. Interesuje mnie tylko czysty sprzet stereo bez surroundow 5+1 i innych wodotryskow. Niedawno nabylem sprzet firmy Ellite z 69 roku - potezny amplituner, deck i gramofon. Tak najciekawiej slucha sie plyt Deep Purple, Pink Floyd i Led Zeppelin pochodzacych z tamtych czasow. I mam teraz maly problemik. Czy ktos moglby mi doradzic jakies ciekawe nie za duze kolumny, ktore moglyby dobrze wspolpracowac z tym sprzetem? (4x50W x 4Ohm) Chodzi mi o uzyskanie czystego, oryginalnego dzwieku, przy nieduzym koszcie oraz malych gabarytach samych kolumn. Jesli ktos ma jakies doswiadczenia i moglby sie nimi podzielic bede wdzieczny. P.S. I moglby mi ktos wytlumaczyc, dlaczego dzwiek z ponad 30 letniego amplitunera jest "lepszy " (wieksza glebia basow, scena i naturalne soprany) od produkowanych obecnie top modeli kosztujacych ponad 1000 PLN??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.