Skocz do zawartości
IGNORED

www.topwinyl.pl - sklep z winylami


topwinyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zapraszam do odwiedzenia internetowego sklepu z nowymi płytami winylowymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W ofercie znajdują się wyłącznie nowe, zafoliowane wydania .

Ciekawi mnie Wasza opinia na temat nowych tłoczeń winyli, ulubionych wytwórni i ewentualnie porównań jakości współczesnych reedycji i ich oryginałów sprzed lat.

 

Pozdrawiam

Topwinyl.pl

e-mail: [email protected]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego tak drogo, porównałem np. ceny na:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i tak u was:

Buena Vista Social Club (Classic Records): 189 PLN + transport

 

tam $40, przy czym transport średnio na płytę wyniesie: $10 - razem $50. Licząc po kursie 3.2 cena wyniesie 160 PLN.

 

Zakładając, że się nie zapłaci VAT i podatku (wystarczy powiedzieć, żeby nie deklarowali wartości), nie będzie dodatkowych kosztów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unick,

Przy prowadzeniu legalnego interesu, vatu nie da się uniknąć. W USA podatek tego typu nie występuje - stąd różnica.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że vat-u nie da się uniknąć, ale cena końcowa to podstawowy argument - chętnie bym kupował w Polsce - ale jeśli gdzie indziej jest istotnie taniej i większy wybór ...

 

Po waszej stronie co najwyżej argument szybszej dostawy (z USA średnio czeka się tydzień).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak różowo z elusive i podobnymi sklepami w usa. Za 3 LP zapłaciłem $62 za transport. Na szczeście jakimś cudem udało sie bez cła i VAT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być gołosłownym:

---------------------------------------------------------------------------

ITEM# DESCRIPTION QTY TOTAL

---------------------------------------------------------------------------

EMILPI47811 QUEEN/A NIGHT AT THE OPERA 180g IMPORT 1 $34.99

Ship Via : AIR PARCEL POST MAIL (4-10 DAY DELIVERY)

---------------------------------------------------------------------------

WEALP49377 DIRE STRAITS/BROTHERS IN ARMS 180g 2LP 1 $34.99

Ship Via : AIR PARCEL POST MAIL (4-10 DAY DELIVERY)

---------------------------------------------------------------------------

EUROS1003 RENE CLEMENCIC/DANSES ANCIENNES DE HONG1 $29.99

Ship Via : AIR PARCEL POST MAIL (4-10 DAY DELIVERY)

---------------------------------------------------------------------------

EUROS1025 GREGORIO PANIAGUA/VILLANCICOS 180g LP 1 $29.99

Ship Via : AIR PARCEL POST MAIL (4-10 DAY DELIVERY)

---------------------------------------------------------------------------

SUB TOTAL : $129.96 TAX : $0.00

SHIPPING : $36.00

ORDER TOTAL : $165.96

 

 

fakt, że gdzie indziej transport może być nieco droższy . Unikać lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) bo tam jacyś idioci pracują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vanvideo,

Dzięki za wsparcie, bo już myślałem że przepłacam za swój transport ze Stanów. Tak na marginesie, pytanie: czy ktoś próbował zareklamować jakąś płytę kupioną w USA. Znam wielu, którzy próbowali - bezskutecznie. U mnie jest to bezproblemowe. Jak płyta jest krzywa - to wymieniam. Np. wspominana tu Buena Vista - zanim do mnie trafi jest dokładnie sprawdzona przez dystrybutora , bo wiem, że sporo sprowadzonych do Polski prywatnymi kanałami było krzywych (też miałem wcześniej taką partię).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reklamacjami to jest tak, że raczej proponują upust od następnego zamówienia. Trzeba trochę się awanturować. Z tym, że nigdy nie miałem problemów ze stanem technicznym nowych płyt (z używanymi jest znacznie gorzej) ale np. ci z

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) raz pomylili płyty, innym razem zadeklarowali wartość (mimo, że wyraźnie pisałem DO NOT DECLARE VALUE AND NOT INCLUDE ANY INVOICES).

 

Tak apropos cen, myślę że polskie ceny jeszcze się stosunkow bronią w przypadku tańszych płyt - ale przy droższych (jak w przytoczonym przykładzie) wypada to niekorzystnie. No i gdy się zapłaci VAT to wychodzi porównywalnie lub nawet drożej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka, moja cena za transport byla z acousticsounds,Dupki dodali koszty po kliknieciu "PŁACĘ" tam też reklamowałem 2LP 180gram/45rpm. Miałem odesłać na swój koszt, a oni wyślą mi nową przy nastepnym moim zamówieniu. Olałem ich.

Myślę, ze jednak polskie sklepy bronią sie cenowo, tylko oferta cieniutka. Mam kiku sprzedawców w eBay na których nigdy sie nie zawiodłem. Dotyczy to również LP granych.

W ciemno kupuje japończyków wydanych w Three Blind Mice i jeśli facet pisze VG+ to u innych jest to NM

Mój ulubiony Yamamoto, pierwsze tłoczenia kosztują niestety pow $60 do $220

A co do jakości nowych tłoczeń, to na przykładzie Davisa- Kind of blue 200 gr, kupiny w zeszłym tygodniu, mam ochotę puścic ją .....przez okno, w porównaniu z drugim egz z 1959 roku

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w ofercie sklepu Topwinyl.pl znajduje sie ok 1000 pozycji płyt winylowych. W ciągu najblizszych 10 dni znacząco sie ona jeszcze powiększy. To tylko kwestia techniczna - wprowadzenia do katalogu. Natomiast jest oczywiste, że nie będzie ona tak szeroka jak w przypadku płyt używanych. Niestety większość wytwórni nie przykłada wagi do reedycji swoich hitowych pozycji. Np: Pink Floyd - do dostania są jedynie dwie płyty z ich dyskografii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też poprawka, mylą mi się sklepy, w rzeczywistości miałem problemy z TEŻ z acousticsounds a nie musicstack (musicstack to zreszą nie jest sklep, tylko coś takiego jak gemm.com). Więc nie należy tam (w acousticsounds) zamawiac pod żadnym pozorem.

 

Apropos reedycji, mam współczesne Three Blind Mice na 45rpm i brzmi bardzo dobrze (jedna z lepszych płyt), nie sądzę by oryginał grał lepiej a kosztowało bodaj ze $50.

 

Z używanymi płytami zazwyczaj były problemy (z musicstack, eBay, gemm), więc unikam ich kupowania. Reklamacje uwzględniają ale to kłopot odsyłać, tracić czas itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie ciekawostki...

 

Na stronie Topwinyl płyta Katie Melua - Piece by Piece za 99 zł.

Na Allegro ta sama płyta za 109,90 - Sprzedający:... Topwinyl.

 

David Gilmour - On An Island na stronie Topwinyl za 119 zł.

Ta sama płyta (też nowa) była na Allegro (u innego sprzedającego) za 75 zł.

Dlaczego miałby ktoś ją kupić za 119?

Zresztą mniejsza o Allegro. W Media Markt "On an Island" za 70 (a może 69, nie pamiętam).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Janusz z Torunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanoosh,

Jeśli chodzi o Katie Melua - podwyżkę ceny przez dystrybutora uwzględniłem jedynie w Allegro. W sklepie topwinyl.pl

została cena z poprzedniej dostawy i jest to świadome działanie. To taki bonus dla klientów skepu internetowego (tym cenniejszy to bonus, bo płyta ta jest obecnie praktycznie nieosiągalna - wyczerpany nakład).

 

Jeśli chodzi o Davida Gilmoura, ta płyta pojawiła się u mnie tuż po tym jak była dostępna w dystrybucji światowej - stąd taka cena (import z USA). Obecnie jest ona dostępna również w polskim oddziale EMI i rzeczywiście kosztuje ok 70 zł. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Rzadko przeglądam katalog winyli EMI Polska bo jest bardzo skromniutki ( zaledwie kilkanaście interesujących pozycji i bardzo rzadko się tam pojawiają jakieś nowości).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja tylko chciałbym wtrącić swoje skromniutkie zdanie, że jestem bardzo zadowolony z istnienia takich sklepów internetowych w Polsce. Cieszę się, że pojawiają się w naszym kraju miejsca, gdzie będę mógł zakupić takie perełki jak 180g SUPERTRAMP albo 200g GENESIS i wiele innych. Ja z całą pewnością będę klientem Topwinyla i polecam to innym.

Ludzie, nie ma się co sępić o parę groszy, bo gdzieś tam za oceanem taniej wyjdzie. Najpierw trzeba zadać sobie pytanie komu chcemy dać zarobić? Czy ma to być jajogłowy, który i tak ma łatwiejsze życie, czy chcemy dać zarobić naszemu winylowemu koledze - rodakowi, który dzielnie podtrzymuje (niestety już niszowy) rynek czarnych placków. Szczerze mówiąc, gdy znajdę coś "u nas", to naprawdę nawet mi się nie chce szukać gdzie indziej. Po co???

Tak trzymaj Topwinyl - ja i ci, którzy się ze mną zgadzają - jesteśmy z Tobą !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj VANVIDEO,

popieram Twój odruch, nie tylko Davis, ale wszystkie nowe tłoczenia nadaja się do "puszczania" przez okno.

Jeżeli winyl - to z okresu kiedy nagrywany był na sprzęcie analogowym, bo już wydania tzw nagrań cyfrowych (patrz np. Pablo Digital) z lat 80. powodują zgrzyt w uszach.

Nie widze sensu kupowania cyfry na nośniku winylowym. Do tego służy nośnik CD. Stare winyle bez problemu ukazują swoją klase w porównaniu z dzisiejszymi produkcjami.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r.crac , graaf

Dziękuję bardzo za miłe słowa

 

yolaos

Płyty są rzeczywiście nowe - a transport gratis dla stalych klientów.

 

Chcę jeszcze przy okazji Buena Vista obalić mit, że kupowanie w Stanach jest tańsze:

w acousticsound płyta kosztuje 39 $ z transportem to ok 50 $. Z uwagi na to że przesyłki są ubezpieczone, sklepy te muszą zadeklarować prawdziwą wartość ( żeby odzyskać pieniądze w razie zaginięcia przesyłki) tak wię trudno ominąć cło i Vat nawet przy prywatnym imporcie. Tak więc te 50 $ powiększamy o 3,5% cła i 22% Vat. Daje to 63$

co po przeliczeniu na złotówki daje kwotę 202 zł. ( i to bez kosztów transferu pieniędzy) tak więc wychodzi że płyta ta jest u mnie tańsza (i jeszce objęta polską gwarancją). W przypadku tańszych płyt różnica na korzyść Topwinyl.pl jest jeszcze większa.

Ale moim głównym celem jest by w Topwinyl.pl można było kupić każdą pozycję na winylu, która jest dostępna na świecie i od ponad roku to konsekwentnie realizuję. Oczywiście mam na myśli wyłącznie nowe płyty winylowe.

Pozdrawiam wszystkich winyl-maniaków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś u was kupię. Tylko kasy na razie brak:) (zbieram na wzmaka)

 

Bardzo dobry pomysł, gratuluję.

 

Ps. Po ilu zamówieniach jest się "stałym klientem"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topwinyl nie jest zwykłym sklepem, który określa że trzeba kupiś jakąś określoną ilość rzeczy żeby mieć specjalne warunki. W zasadzie to każdy klient który kupił już u mnie w sklepie kilka płyt jest traktowany jak stały klient i przy następnych zakupach przesyłkę ma albo gratisową albo rabat na zamawiane płyty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taniej :) Właśnie wszystko rozbija się o ten VAT i podatek. Przy imporcie prywatnym można go ominąć (mam z tym spore doświadczenie - wystarczy, że wysyłający nie zadeklaruje wartości i nie dołączy faktury). Inna rzecz, że czasem w wysyłającym sklepie pracuje kretyn i zapomina co się do niego pisze i wtedy płaci się VAT i podatek. I wtedy rzeczywiście wychodzi nawet minimalnie drożej.

 

Żeby była jasność - wolałbym dać zarobić polakowi niż amerykańcowi - więc o parę złotych nie będę się sępił - ale jak pokazałem - zwłaszcza przy droższych płytach import jest wyraźnie tańszy. Więc apel o lepsze ceny przy drogich płytach. Inna kwestia to ilość płyt dostępnych fizycznie w polsce. Jeśli rzeczywiście jest w topwinyl 1000 pozycji, to z pewnością coś chętnie z tego kupię. Szybsza dostawa w tym momencie po stronie polskiego sklepu.

 

>>Jitek, 2 Paź 2006, 11:37

 

Stare winyle - owszem - ale mogą to być reedycje - z moich doświadczeń częściej reedycje brzmią lepiej niż oryginały - wbrew powszechnej opinni, że płyty tłoczone w latach 60-tych są jakieś specjalne. Trochę technologia tłoczenia płyt i jakość winylu poszły do przodu od lat 60-tych. Wiele z moich płyt to reedycje i jest naprawdę nieźle (choć nigdy nie ma reguły i żadna firma niczego nie gwarantuje - np. wiele reedycji Classic Records jest świetnych i wiele przeciętnych)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla swietego spokoju nie zgadzam sie na wysłanie płyt bez podania wartości, a róznica 20-tu paru pln przy cenie 150 nie robi mi różnicy. a zyskuję pewność otrzymania LP. Polak jest Polak i przesyłki giną.

Z punktu widzenia sprzedawcy, gdy na pudle jest logo sklepu z LP, kretynem może byc taki, który przesyłki nie ubezpiecza. Inna sprawa jest ze sprzedawcami z eBay.

Kupowałem MFSL box Sinatry wartość około $600 sprzedawca wogóle nie podał wartosci i zaczeły sie schody na cle w Bytomiu. Grzeczna Pani zadzwoniła i poprosiła o wysłanie faxem deklaracji , co tam jest i jaka wartość. Powiedziałem, ze stare czarne płyty Sinatry i to prezent. "To jeszcze ktoś to zbiera"- powiedziała i doradziła po cichu,zeby podac wartość $45. I w ten sposób przeszło bez dodatkowych opłat.

Choruję na wydanie Led Zeppelin, całość na 200 gramach , 45rpm, jednostronnie nagranych, pokowanych w transportowy flightcase i tu poczekam na polskiego sprzedawcę. Topwinyl, działaj i podaj cene na PW

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vanvideo, 3 Paź 2006, 04:52

 

>>kretynem może byc taki, który przesyłki nie ubezpiecza.

 

Zamawiałem płyty (nowe i używane - głównie z zagranicy - różne sklepy, eBay, gemm) ale i też z polskich sklepów (ccd.pl, i jeszcze z jednego) tak ze 30 razy, prawie nigdy nie były ubezpieczone (poza domyślną wartością paczki) - i ANI razu mi paczka nie zginęła. Więc poprosze o definicję kretyna, vanvideo.

 

PS. Mam Led Zeppelin IV z tej serii (czyli Classic) tyle, że na 33rpm - brzmi bardzo dobrze. Ale podobno tylko niektóre z LD są udanie zremasterowane (I i któraś jeszcze)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraźnie.

Sprzedawca który godzi się na przesyłkę nieubezpieczoną jest kretynem Nie chodzi tu tylko o zaginiecie paczki, ale również o jej uszkodzenie. Czasami jednak na życzenie godzą się na taką wysyłkę, ale w razie czego, usłyszysz " no trudno, chciałem wysłać ubezpieczoną"

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretynem jest sprzedawca, który nie robi tego co klient życzy i to z powodu prozaicznego - np. zapomina o tym, mimo, że pisało się do niego WIELKIMI LITARAMI.

 

Jeszcze większym byłby kretynem, gdyby na wyraźne życzenie klienta zrobił po swojemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.