Skocz do zawartości
IGNORED

Subwoofer - wazna sprawa :)


SviRu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nosze sie z zamiarem zakupu suba. Moj amplituner to RXV440, obecnie gra z eltaxami 3+ ktore schodza do 45hz przy -4db. Potrzebuje dobrego i niedrogiego suba. Moj pokoj ma 17m2 wiec nie jest za duzy. Zastanawialem sie nad: ELTAX ATOMIC 6.2 / 8.2, KODA SW700.. w zasadzie to sa chyba jedyne suby, ktore cenowo mi odpowiadaja. Ma ktoś z nimi jakieś doświadczenia? Z gory dziekuje za opinie. Aha.. bas ma byc szybki, nie dudniacy, plastyczny, potezny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt nie słyszał niczego poza jakąś Kodą itd. ? Udaj się do paru sklepów i posłuchaj jak grają suby kosztujące 500-800zł naszych rodzimych producentów. Miałem taką okazję, nazywało się to "SUB-SONAR", MIAŁO PRAWDZIWE 70W i kosztowało 540zł brutto. Scianki 25mm (przynajmniej coś około), pozłacane gniazdka i głośnik na solidnym zawieszeniu. Jeśli nie boisz się produktów z małych firm, często prowadzonych przez hobbystów zapaleńców, to polecam. Przecież nie można ograniczać się tylko do hipermarketów.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jednak za ta cene mozna kupic cos co bedzie sie sprawowło dobrze w kinie. Widzialem jeszcze KODA SW850 zbiera dobre recenzje podobnie jak ELTAX 8.2. Nie wiem co o tym myslec bo sam ich nie slyszalem. Faktem jest ze boje sie dudniacego sub'a poniewaz mam jeszcze nalecialosci audiofilskie za panowania CREEK'a :). Czy naprawde nikt nie sluchal tych modeli? Rodzimych malych dostawcow sie boje niestety. Budowa suba nie wchodzi w gre bo roznica w cenie zbyt mala jak dla mnie. Do Eltax'a mam zaufanie no ale... wlasnie ale :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.