Skocz do zawartości
IGNORED

-> Możdżer Danielsson Fresco -nowa płyta


maka

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zapuściłem właśnie Metalla Pretiosa-TRIO Możdżer, Walicki und Martin. Świetna płyta, ale zabrakło kasiastego sponsora, który sypnie dudkami na promocje. Szkoda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamówię,

 

mam na myśli właśnie rzeczywistą sprzedaż, a nie wirtualną. W końcu muzycy mają jakiś procent z każdej płyty więc kto jak kto , ale oni najlepiej wiedzą ile wpływa na ich konta.

 

dzzaro,

nie trzeba tak daleko cofać się w czasie. Z resztą Boguś nawet jak grał w latach 80-ych wracającego z wyprzawy krzyżowej ryerza, miał już ten styl z klutowych Psów. Przypomnij sobie teraz Pana Tadeusza Wajdy (film :) ), jakim "szokiem" (w pozytywnym sensie) była kreacja księdza Robaka (po owych "Psach" właśnie) ... i ani razu nie powiedział "kórwa" :) ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław 24.11.2006

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i może jeszcze parę sztuk, koncert na żywo - rewelacja, w powietrzu unosiła się aura, której nie sposób odszukać w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-1082-100002314 1170305969_thumb.jpg

post-1082-100002315 1170305967_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne fotki.

 

PS.

Nie odnosicie wrażenia, że Danielson (zwłaszcza gdy w uniesieniu rozbi stroi rozmiate grymasy) bywa dość podobny do Steve Martin`a (amerykański aktor komediowy z filmu np: Ojciec Panny Młodej, Sierżant Bilko, Cały ja) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMD, 2 Gru 2006, 20:04

 

>Nie odnosicie wrażenia, że Danielson (zwłaszcza gdy w uniesieniu rozbi stroi rozmiate grymasy) bywa

>dość podobny do Steve Martin`a (amerykański aktor komediowy z filmu np: Ojciec Panny Młodej,

>Sierżant Bilko, Cały ja) :)

 

Właśnie nie mogłem skojarzyć kogo mi Danielsson przypominał podczas występu na żywo. Teraz już wiem ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

There are only two kinds of music - good and bad.

- Duke Ellington -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jamówię

(Konto usunięte)

PMD>>>

 

Na wstępie proszę żebyś nie odebrał tego jako chęć dokuczenia Ci bo tak nie jest.Jesteś w takiej samej sytuacji jak większość ludzi więc mój wpis nie jest w żadnym wypadku chęcią dowalenia Ci.

 

Nie ma czegoś takiego jak sprzedaż rzeczywista czy wirtualna.Złote,platynowe czy bursztynowe LOL płyty w Polsce oblicza się TYLKO na pdstawie sprzedaży do hurtu.To co kupią ludzie dla wydawcy jest drugoplanowe w dniu premiery.Umowy podpisane są tak ,że wydawca jest zobowiązany odebrać wszystkie zwroty bez miauczenia.Wszyscy są zadowoleni:artsta bo media podają ,że złota płyta bla,bla,bla,wytwórnia bo zrobiła wirtualny target i hurtownia bo nie musi magazynować zbuków na półce.Co do umów które artysta podpisuje z wytwórnią są różne.Bywa,że artysta podpisuje kontrakt na określona kwotę i wtedy tantiemy ma w nosie bo się ich zrzeka ,albo dostaje symboliczną wypłatę a kasa zasadnicza płynie z tantiem.O tych ostatnich artysta nie jest informowany na bieżąco tylko raz na jakiś czas ,wiedze tą otrzymuje od wytwórni,tylko tu liczy się już sprzedaż sklepowa,sprzedaż do hurtu to dla wydawcy nie sprzedaż dla artysty ale dla wirtualnego zysku-PARANOJA!! więc w takim wypadku kapusty z tantiem dla artysty BRAK! Taka jest nasza polska rzeczywistość.

 

 

Nie wiem jaki kontrakt podpisał Możdżer, dobrym źródłem jest Maciej Stryjecki choć wątpliwe by podzielił się wiedzą na temat umowy Możdżer- ARMS,ja tylko twierdzę,że MOIM zdaniem płyta jest cienka jak szkło! a wielu melomanów kupiło ją dla nazwiska.Po kiepskiej recenzji w opiniotwórczej prasie(jeżeli taka się pojawi) na allegro pojawi się mnóstwo takich "zwrotów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, wobec tego nie dowie się w sposób o jakim pisałem czy jest dobrze czy niewypał.

Może więc inaczej, nie miałem okazji poznać człowieka ale chyba nie rozminę się z prawdą jeśli założę, że Leszek człowiekiem inteligentnym jest. Skoro tak, to musi mieć świadomość, że nie będąc typowo popowym artystą (jak np: duet Modern Talking) nie może dalej odcinać tego samego kuponu, ponieważ nie znajdzie na niego klientów. Nie gra muzyki dla rozhisteryzowanych nastolatków, tylko dla bardziej wymagającej i wysmakowanej publiczności. Publiczność tam może przełknąć od czasu do czas coś lekkiego, dla zwykłej potrzeby odpoczynku. Później jednak trzeba dalej ją karmić czymś bardziej kalorycznym inaczej sobie pójdzie do innego paśnika :)

 

Chyba, że aktualna wizja Leszka to nawet nie płyty, tylko granie pod zamówienie. Z tym, że tu za chwilę pojawi się problem: zamawia się tych , którzy liczą się na `scenie` inaczej nie ma mowy o uświetnieniu wydarzenia/imprezy/prezentacji/spotkania/itd. – niezależnie od tego jak dobra jest muzyka/muzyk.

 

Dwie ostatnie płyty LM traktuję jako przyjemny przerywnik/odskok od bardziej wydumanego jazz`u. Obiektywnie na nie patrząc, trzeba także przyznać, że ostatnia jest o oczko lepsza od przedostatniej ponieważ właśnie jest mniej plumkająca. Nie mamy dwóch identycznych płyt. Teraz rodzi się pytanie co dalej, powrót do tego co było dużo wcześniej? Chyba się nie zanosi. Może więc ewolucja w stronę lżejszego jazzu, ale nie totalnie smooth. Czyli gry zespołowej, nad którą króluje myśl przewodnia, z pewną dozą indywidualnych popisów, tak by jednak było słychać, że wszyscy grają razem, a nie każdy sobie? Jeśli tak to czy będzie to co już słyszeliśmy, czy coś bardziej ambitnego? Technicznych umiejętności artystom nie brakuje, ale czy starczy im wyobraźni?

Pewnie sam Leszek tego do końca nie wie.

 

PS

Koncert to nieco inna bajka, i niezależnie od powyższych dywagacji warto się wybrać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jamówię

(Konto usunięte)

Witaj PMD!

 

Po pierwsze fajnie ,że mojego ostatniego wpisu nie wziąłeś do siebie o co tak bardzo się obawiałem i w zwiazku z tym możemy dalej dyskutować.

 

Masz rację,Możdżer jest człowiekiem inteligentnym,byłem świadkiem wielu jego wypowiedzi w trudnych sytuacjach właśnie wtedy ,kiedy inteligencji nie może zabraknąć i wybrnął z nich zawsze obronną ręką.Czytałem także wiele jego wypowiedzi i większość z nich uważam za rozsądne a juz z całą pewnościa cechujące własnie człowieka inteligentnego.Tyle tylko ,że inteligencja nie ma tu nic do rzeczy.Możdżer zbyt długo był biedny aby teraz tak łatwo zrezygnować z tego co bez wazeliny wepchnieto mu w ręce.Jest to z całą pewnością artysta przez duże A ,który w tej chwili zajęty jest zarabianiem kasy, nie tym co wydaje na płytach bo to jest w tej chwili słabe tylko dzięki nazwisku.Nie piszę tego bo tak mi się przysniło,piszę bo byłem wielokrotnie świadkiem jak ludzie kupowali płyte PIANO kompletnie nie wiedząc co zawiera ale jak mus to mus.Dla vipów zaczęły przychodzić bilety o Leszku zaczęło się mówić na Leszka wypadało się wybrać płyty Leszka TRZA MIEĆ!! a Leszek? cóż Leszek spełnia te oczekiwania do momentu kiedy nie dostanie jasnego sygnału ze strony "doradców kareiery",że źródło wysycha a płyty leżą w koszu po 5 zeta.

 

W ramach posumowania :ludzie wielbiący Jazz ominą szerokim łukiem ten jak sądzę dwupłytowy epizod w jego karierze i zaczną słuchać Leszka wtedy kiedy on obrośnie już tak pożądanym przez nas wszystkim ekonomicznym tłuszczem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TVP1 - 21.12.2006 czwartek godz.23:45

Możdżer, Danielsson, Fresco - 'Pomiędzy nami a światłem' , 2006. Retransmisja koncertu, który odbył się 24 listopada 2006 roku w Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu.

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Właśnie ukazuje się nowa płyta trio MOŻDŻER DANIELSSON FRESCO LIVE (OM CD 004 DVD 001)

 

To dwupłytowe wydawnictwo zawiera krążek CD z koncertem, który odbył się w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w Warszawie w dniu 29.11.2006.

Druga płyta to DVD z dwoma koncertami. Część I to koncert, który odbył się w Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu w dniu 24.11.2006. Część II zawiera koncert „The Time”, który miał miejsce 15.12.2005r. w Gdańsku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. F. Chopina.

 

 

TRACK LIST

 

CD

 

“Between Us And The Time” –LIVE , WARSZAWA 2006

 

1. Light Up The Lie - Leszek Możdżer

2. Ex Ego - Leszek Możdżer

3. The O - Zohar Fresco

4. Abraham's bells - Zohar Fresco

5. Suffering - Lars Danielsson

6. Eden - Lars Danielsson

7. Svantetic - Krzysztof Komeda

8. Sortorello - Anonim XIIIw

9. Smells Like Teen Spirit - Kurt Cobain, Chris Novoselic, David Grohl

 

 

DVD

 

CZĘŚĆ I - "Between us and the light" - WROCŁAW 2006

 

1. Requiem 18/09 - Leszek Możdżer

2. Light Up The Lie - Leszek Możdżer

3. Ex Ego - Leszek Możdżer

4. The O - Zohar Fresco

5. Abraham's bells - Zohar Fresco

6. Suffering - Lars Danielsson

7. Eden - Lars Danielsson

8. Pub 700 (Between Us And The Light) - Leszek Możdżer

9. So What - Miles Davies

 

CZĘŚĆ II - "The Time" - GDAŃSK 2005

 

1. Incognitor - Leszek Możdżer

2. Sortorello - Anonim XIII w

3. Asta - Lars Danielsson

4. Easy Money - Leszek Możdżer

5. The Time - Leszek Możdżer

6. Svantetic - Krzysztof Komeda

7. Smells Like Teen Spirit - Kurt Cobain, Chris Novoselic, David Grohl

 

 

 

CD – ‘BETWEEN US AND THE TIME’ - LIVE

 

Koncert zarejestrowany w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny 29.11.2006.

 

Leszek Możdżer – fortepian, celesta, instrumenty klawiszowe - www.mozdzer.com

Lars Danielsson – wiolonczela, kontrabas - www.larsdanielsson.com

Zohar Fresco - instrumenty perkusyjne, wokal - www.zoharfresco.com

 

Producent: Leszek Możdżer

Produkcja: Sylwia Kicka

Kierownik produkcji: Agata Kukułka

Dźwięk i nagłośnienie: Jerzy Taborowski, Andrzej Karp, Marcin Knobloch

Mix, mastering: Tadeusz Mieczkowski

Sound and More Studio, Warszawa

 

DVD

 

CZĘŚĆ I

 

Koncert zarejestrowany w Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu w dniu 24.11.2006

 

Leszek Możdżer – fortepian, celesta, instrumenty klawiszowe

Lars Danielsson – wiolonczela, kontrabas

Zohar Fresco – instrumenty perkusyjne, wokal

 

Realizacja TV - Tomasz Motyl, Współpraca - Krzysztof Ligęzowski, Reżyseria Światła -Artur Szyman Współpraca - Krzysztof Górka, Realizacja Światła Efektowego - Robert Iwański, Realizacja Dźwięku - Roman Rutyna, Operatorzy Kamer Mirosław Bieniek, Bartek Bieniek, Jarosław Gula, Paweł Kimak, Marcin Kmiecik, Józef Miszczak, Andrzej Nowaczyk, Marcin Ołdak, Andrzej Pieczyński, Zbigniew Sokołowski, Nagłośnienie -Jerzy Taborowski, Światło Efektowe - Stanisław Gocłowski, Robert Iwański, Piotr Wieczerzyński, Kierownictwo Techniczne Audycji - Tadeusz Hubicz; Redakcja - Joanna Strzemieczna-Wielczyk, Producent - Danuta Myjkowska

 

 

CZĘŚĆ II

 

Koncert zarejestrowany w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, im. F. Chopina w Gdańsku w dniu 15.12.2005

 

Leszek Możdżer – fortepian

Lars Danielsson – wiolonczela, kontrabas

Zohar Fresco – instrumenty perkusyjne, wokal

 

Realizacja TV -Tomasz Motyl; Współpraca - Krzysztof Ligęzowski; Realizacja Światła - Artur Szyman;

Współpraca - Jerzy Knach; Realizacja Dźwięku - Wojciech Łopaciuk; Operatorzy Kamer -Mirosław Bieniek,

Bartek Bieniek, Jarosław Gula, Paweł Kimak, Marcin Kmiecik, Józef Miszczak, Andrzej Nowaczyk, Marcin Ołdak, Andrzej Pieczyński, Piotr Rusin, Zbigniew Sokołowski; Zdjęcia - Bartek Bieniek; Asystent -Paweł Kajszczak; Dźwięk - Jerzy Kankowski; Nagłośnienie -Jerzy Taborowski; Światło Efektowe - Stanisław Gocłowski, Robert Iwański, Piotr Wieczerzyński; Kierownictwo Techniczne Audycji - Jerzy Kluczewski, Jarosław Stanisławczyk; Obsługa Wozu Transmisyjnego - Piotr Jasiński, Sergiusz Oczkowski, Tomasz Wilk, Sławomir Dałek, Marek Waćkowski;

Redakcja - Joanna Cichocka-Gula, Joanna Strzemieczna-Wielczyk; Producent - Danuta Myjkowska

 

 

Producent: Leszek Możdżer

Produkcja: Sylwia Kicka

Kierownik produkcji: Agata Kukułka

Mix, mastering: Tadeusz Mieczkowski

Montaż obrazu: Andrzej Kowal

Sound and More Studio, Warszawa

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdr.

post-785-100008315 1196363800_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ja od paru dni w wersji CD+DVD. Dla mnie obie plyty bomba. Bardzo dobra realizacja audio. Przestrzenna, z lekko oddalonej perspektywy. W sobote poslucham tego live w Filharmonii Poznanskiej. Zobaczymy co lepsze....:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Posiadam rowniez powyzsze dwu plytowe wydanie tria - live i mam w zwiazku z nim kilka pytan.

Co jest nie tak z ta plyta cd - albo z moim sprzetem - ze np. gdy wchodzi w pierwszym utworze Danielsson, zaczyna grac jakby solowke, to cos sie dzieje z prawym kanalem - tz. momentami "pierdzi" glosnik?!? I to na dwoch roznych systemach! Mam plyte "Pendulum" E. Weber'a i na niej nie ma o czyms takim mowy...:/

Boje sie troche sluchac tej plyty, zeby czegos nie uszkodzic. Odczuwam to jakby kolumny - Gale momentami nie dawaly sobie rady z ta plyta, za szerokie pasmo...? :>

Osobiscie nie podoba mi sie realizacja tej plyty - przedewszyskim ta daleka perspektywa. Pewnie co innego gdy ma sie zaadaptowane, duze pomieszczenie, bo u mnie efekt jest slaby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“Kejseren er i garderoben!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam popierduje albo razcej "przyciera" - wina realizacji technicznej konceru lub materiału na płytę. Z tym trzeba żyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha - o uszkodzeniu sprzetu nie moze byc mowy - śmiało można słuchac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na płycie "Time" tego tria też coś "przyciera", słuchając jej pierwszy raz też myślałem, że mam uszkodzoną kolumnę, w niektórych utworach jest to nawet bardzo natarczywe. A tak w ogóle to płyta genialna!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.