Skocz do zawartości
IGNORED

co wybrac??????????


kisiel

Rekomendowane odpowiedzi

Żartuje. Postaw na Yamahe. Przede wszystkim przejdz sie do sklepu, posłuchaj jednego i drugiego. Wybierz swój typ. Kup nawet w szarej strefie, ale odsłuchać zawsze warto. Za próbkę dźwięku w sklepie nie zapłaćisz ani grosza. Trochę czasu i tyle. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy mi tez troche na dobrym stereo, głosniki mam HECO Mytos500 i subwofer Magnata satelity i central to takie male Sony, ale mam zamiar wymienic na lepsze ale tez nie wiem jeszcze na jakie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zartuje. Denon bo nie brzmi tak elektronicznicznie jak Yamaha a bardziej cieplo , "analogowo" niemalze. Ale jak potrzeba kinowe bajery to Yamaha moze byc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamahy bym wogóle niepolecał dużo osób skarży się na szum w tylnich kolumnach, do tego ten sztuczny przerysowany bas. Co do harmana to sprawa przedstawia się lepiej, choć ja osobiście wybrałem onkyo ponieważ jest to amplit. "neutralny" niewnosi nic od siebie co traktuje jako oczywistą zalete, zarówno dół średnica jak i wysokie grają dokładnie tak jak powinny nic nie wysuwa się na pierwszy plan, a do tego onkyo potrafi stworzyć niesamowitą scene

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zapomnialem o Onkyo !:)

Musialbym posluchac szczerze mowiac, ale bralbym pod uwage Harmana , Denona i wlasnie Onkyo. Dalej kwestia ceny i wyposazenia, Harman zawsze jest troche z dekoderami do tylu, ale za to brzmi z regulyy swietnie jako wzmak dwukanalowy. I nie zrazajcie sie w jego wypadku faktem, ze katalogowo ma mniejsza moc. Mozna sie zdziwic przy bezposrednim posluchaniu.

Yamahy i Pioneera bym nie rozwazal, nie lubie wlasnie jakis sztucznych firmowych zabiegow na dzwieku [Yamaha], Pioneera KD AV-a z dobrym basem po prostu jeszcze nie slyszalem.

Jednym slowem ktorys z tych trzech pierwszych, dalej trzebaby posluchac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do barni

Człowieku o czym Ty piszesz "firmowe zabiegi na dźwięku?" poczytaj najpierw co robią szpece z Yamahy żeby stworzyć konkretny program. To właśnie wszystkie inne firmy kreują sztuczne,zrobione na kompie pole dźwięku i uważają że robią to najlepiej. Yamaha wówczas jeśli robi program np hall to udają się ludziska ze specjalnymi mikrofonami do kilku hal i rejestrują w tym konkretnym pomieszczeniu dźwięk (odbicia, pogłos,opóźnienia itp), a następnie wgrywają nagrane wcześniej programy do procesora i wtedy to jest naturalny dsp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że kolega Darth dokładnie przestudiował katalog yamahy, musze cię jednak zmartwić wszystkie firmy starają się pisać o sobie jak najlepiej, w praktyce jednak sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Yamaha ma za dużo własnego brzmienia (szczególnie basu) i absolutnie nie jest "neutralna"!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te wszystkie DSP i tak sie o d... tlucze. Jak czesto wlaczacie DSPs? Bo ja nigdy. Przy dobrej przestrzennosci amplitunera i szeroko podajacych glosnikach wszelkie DSP sa niepotrzebne. A placi sie za nie. Zeby tak zamiast tych DSP producenci amplitunerow wsadzili lepsze komponenty i dodali mocy to chyba byloby lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dodać nic ująć. Dsp to bajer, a amplituner można oceniać po dżwięku dd, dts lub stereo a nie po sztucznych upiększaczach dzięki którym PODOBNO czujemy się jak w sali koncertowej!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.