Skocz do zawartości
IGNORED

>>Patefon


McGyver

Rekomendowane odpowiedzi

No, nie - świetnie .Zapchałeś gęby dla wielu trocinami. Możez teraz spróbowac je podpalić :).

 

Twoja przeróbka, o ile pamiętasz sprawuje się wyśmienicie. Ale przypomnę - wstawiałeś mi morela do Avance.

 

Powodzenia na nowej drodze życiowej. Wyszły gratulacje jak dla nowożeńca :). Ale za to szczere.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też należę do grona zadowolonych klientów Adama. Mam robiony przez niego zestaw na 2 x Vifa XT18MH i morel MDT32 i jestem z niego naprawdę zadowolony. No coż pozostaje mi życzyć binesu tak udanego jak konstrukcje Mc.

 

Powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wszystko high-end co się świeci......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawiowy, 19 Paź 2006, 14:15

 

>No, nie - świetnie .Zapchałeś gęby dla wielu trocinami. Możez teraz spróbowac je podpalić :)

 

Ciekawe czym... Bo po tych ohach i ahach to widac tylko reklame sklepu ktory podobno istnieje od lat, wiec chcialem pozdrowic wlasciciela sklepu Patefon za wystawienie oferty McG, bo chyba do Regisaudio daleka droga :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie zamiescilem wpis na temat zmian w moim systemie, zaproszenie na odsluch i troche fotek w watku: " ODSŁUCH McGyvera i Grze w Wielkopolsce " , widze jednak, ze wpisuja sie tu zadowoleni klienci, wiec i ja pozwole sobie wyrazic zadowolenie. Poprzednie moje kolumny Minas Anor Premium byly bardzo udane. W zwiazku z tym jednak, ze jakosc basu jaka mozna osiagnac z monitorow i podlogowek 2 droznych nie do konca mnie zadowala (w tym wypadku chodzi o jego glebie, zejscie ), wiec poszedlem dalej i od niedawna juz stoja u mnie 3 drozne Credo. Mowcie co chcecie, ale tak naprawde, to dopiero 3 drozne to jest to :-)

 

A tak one wygladaja stojac juz w pokoju.

 

Dolaczam sie do zyczen osiagniecia sukcesu na trudnym rynku audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-1101-100004613 1170302775_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE I POWODZENIA. Majac okazje słuchac kolumn Minas Anar Premium i Credo ,dzieki uprzejmośći kolegi Lutka stwierdzam ze firma PATEFON jest skazana na sukces. JAKOŚĆ ,DZWIEK,WYKONANIE. CENA ,obliguje do jedno znacznych wnioskow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam bardzo sie ciesze ze twoja działalnosc idzie w dobrym kierunku.

jesli chcesz to bedac przy okazji w lublinie moge pogadac w melomanie w sprawie wstawienia kolumn na sprzedaz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubric> co oni sie tak zmówili ,wszystkim sie podoba -nie mógłbyś tak trochę zepsuć nastrój? .Wiesz przecież , jako długoletni ekonomista(wiekowy ,jak mniemam) żę to musiało podnieść koszty ,cenę. No -ale bedziemy mieli za te podatki jeszcze jeden peron w lesie,las niekoniecznie musi być z torami.Pozdrowienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji wykonywanego zawodu potwierdzam logo zajeboza.

 

No a pozatym nikt nie powiedzial ze MG zarejestrowal firme jako producent kolumn i ze placi podatki od jej istnienia.

 

Mowa tu jest o sprzedazy w sklepie Patefon a to chyba nie to samo (chyba ze sie myle albo cos przegapilem).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robix, 21 Paź 2006, 20:18

 

> No a pozatym nikt nie powiedzial ze MG zarejestrowal firme jako producent kolumn i ze placi podatki

> od jej istnienia.

 

Tak gwoli ścisłości - od istnienia to się płaci ZUS. Podatki się płaci od dochodu. :)

 

Ja wiem, że jak zwał, tak zwał, ale jak już się pisze, to trza pisać z sensem. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper>>> Nie ucz ojca dzieci robic bo akurat co za co sie placi wiem od dawna swoja wlasna firme otwieralem w 1991 r i lapanie za slowa niczego nie wnosi do tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver,

Powodzenia! Wierzę że to pierwszy krok do trwałego wpisania się w niestety niewielki katalog krajowych producentów dobrego sprzętu. Szkoda że mieszkam tak daleko...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, z elektroniką rozmaicie bywa ale jeżeli chodzi o kolumny, zawsze największym zainteresowaniem i często pewną wręcz estymą darzyłem krajowe manufaktury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i ja dołączam się do gratulacji! Życzę wielu sprzedanych kolumn.

 

pozdrawiam,

 

ps. a w natłoku zajęć - wyślesz mi kiedyś te naklejki do kd-261? (teraz już pewnie z ładnym, nowym logiem? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony tym wątkiem w ubiegły poniedziałek wybrałem się na ul. Plebiscytową 8 pooglądać a może i posłuchać dzieł McGayvera. To co zastałem na miejscu to jakaś ruina nie przypominająca sklepu. Wybita pozaklejana szyba, brak szyldu „Patefon” tylko Hi-Fi coś tam. W środku ciemno na drzwiach napis „Nieczynne – w sprawie komisu pukać”. No cóż myślę – trudne początki. Będąc dzisiaj w Katowicach po raz kolejny udałem się na ulicę Plebiscytową 8. Niestety stan jak wyżej. Panie McGyver czy to trudne początki? Czy może ten wątek to kpina z uczestników forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja myslalem, ze to ja mam jakies zwidy. Potrzaskana szyba (i to od dawna juz), wszystko na cztery spusty zamkniete. Co jest grane? Promocja zamknietego komisu? To rok temu jak dzialal pelna para to nikt go nie reklamowal, a teraz jak jest zamkniety to watek sponsorowany? Jakis nieszczesliwy zbieg okolicznosci czy to tak juz zostanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie jest ten madrala co mowil o "podpalaniu trocin w gebach"????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, płatnej reklamy, czyli wątku sponsorowanego nie wykupuje się po to by sobie z kogokolwiek robić kpiny,

lecz by przedstawić swoją ofertę, co też zostało uczynione. W sklepie przydarzyło się nieszczęście (złych ludzi niestety nie brakuje)

i obecnie jest w stanie jak opisano. Z tego względu właściwa prezentacja oferty w sklepie jest jak na razie

niemożliwa (co bynajmniej nie oznacza że prezentacja nie jest możliwa w ogóle), ale pracujemy nad tym.

Dogryzanie nam z powodu tego zdarzenia uważam za... hm, smutne. Dla ciekawych szczegółów naszej oferty kontakty telefoniczne

są podane na samym początku wątku, kontakt na PW jest równie skuteczny. Odpowiemy na każde merytoryczne pytanie.

Obecnie przygotowujemy sie do wyjazdu do Giżycka z prezentacją naszych wyrobów:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w związku z czym sprawa sklepu musiała czasowo zejść na dalszy plan.

pzdr

Mac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McG to nadal firma ma sie nazywac Patefon? A dlaczego juz nie Regisaudio??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.