Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  270 członków

Paradigm Klub
IGNORED

Klub zwolenników PARADIGM


zyzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Górne to HF - high (wysokie)

Dolne to LF - low (niskie)

 

Dzieki bardzo

 

Co do bi-ampingu - czy punktu widzenia kolumny to do HF ma dobiegac taki sam poziom sygnalu jak do LF , czyli wzmacniacze maja byc niejako "identyczne" ? I czy to oznacza , że nie ma to znaczenia z których zaciskow ampa poprowadzimy HF i LF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo

 

Co do bi-ampingu - czy punktu widzenia kolumny to do HF ma dobiegac taki sam poziom sygnalu jak do LF , czyli wzmacniacze maja byc niejako "identyczne" ? I czy to oznacza , że nie ma to znaczenia z których zaciskow ampa poprowadzimy HF i LF ?

Tak, jak najbardziej, nie ma to znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

W zestawie z Millenia ONE w pomieszczeniu 24 metry rewelacyjnie. Przyjedz do Reguł i posłuchaj.

Witam a jak myslisz jak taki sub sie spisze np z kolumnami studio 60v 5? Pozdrawiam

Lolek

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Niestety nie jestem w klubie Paradigm , choć rozpatrywałem Studio 100 ale dwa razy umawiałem się z Polpakiem na odsłuch i dwa razy potwierdzano że nie ma sprawy a w dniach wyjazdu dzwoniąc dowiadywałem się że nie ma tego co chcę. Ja dzwoniłem a nie Polpak. Pojechałbym więc dwukrotnie 200km w jedną stronę żeby pocałować klamkę stąd dałem sobie spokój i wybrałem MA. Jako ciekawostkę dodam że sprzedawca powiedział że można spokojnie słuchać Studio 60 jak chce się kupić Studio 100 /???/ a inny centralny niż chciałem to też nie problem bo przecież centralny nie jest najważniejszy /???/. Może jednak częściowo się tu znajdę bo szukam suba.

Mam pytanie o różnice między sub-15 a sub-25. Chodzi mi o konkretną poradę ponieważ w sieci jest niewiele na ich temat. W budowie jest pomieszczenie 38m2 x3,2 a więc jakieś 122m3. Sub ma grać głównie w kinie z zestawem MA GS 60, 10. Do muzyki raczej nie zakładam suba, bo zakładam że GS60 dadzą radę bez problemu w tym pomieszczeniu.

Różnica w kasie na subach spora. Czy nie jest tak że sub 25 będzie po prostu "kulturalniejszy" w muzyce? Czy te suby mają kalibrację? Obydwa parametrycznie wydają się potworami czyli idealnie do kina ale parametry nie grają. Czy obudowa zamknięta jest w tym przypadku dobrym rozwiązaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. biorąc pod uwagę bezwzględna jakość, SIGNATURE SUB-25 będzie lepszy. Należy się zastanowić jednak, czy dobór takiego subwoofera dla kolumn które zostały wybrane, będzie zasadny. Z tego co pamiętam koszt 25-tki to około 16K zł,

natomiast 15 to 9K zł. I 15 jest preferowana dla serii Studio czyli według właściciela MA odpowiednika Studio 100, choć to nie do końca prawda, bardziej bym lokował zadaną konstrukcję w okolicach Studio 60v5. Jeśli chcemy naprawdę super dokładnego basu, śmiem wątpić czy w tym wypadku MA nadąży za Signature 25. Obydwa głośniki basowe znakomicie nadają się do stereo. Ja osobiście dla zadanego systemu pozostał bym na poziomie SUB-15, a zainwestował w porządny Amplituner i okablowanie. Ad kalibracji, potwierdzam, suby mogą być kalibrowane, za pomocą opcjonalnego modułu PBK-1 Paradigm. Tak pokrótce.

Edytowane przez kerikawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerikawon,

Nie wiem czy dobrze odczytałeś moje pytanie. Zapytałem czy 25-tka nie będzie "tylko" kulturalniejsza w muzyce, co jak wcześniej napisałem nie ma dla mnie większego znaczenia. Chodzi mi o to czy w kinie będą różnice?

A tak swoją drogą sugerujesz że sub będzie za szybki do Ma? Czy to zatem nie oznacza też że za szybki do kina? Wiele opinii na tym forum sugeruje że dobry sub w muzyce wcale nie musi pasować do kina. Co do kasy to nie chodzi mi o oszczędności dla inwestycji np. w ampli tylko czy jest sens wydawać dla kina? Co w kinie osiągnę dokładając 7kz? Inwestować a ampli już nie muszę , zestaw jest oparty o Emotivę na końcówkach mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jakość rozpatrujemy w stereo, ponieważ wtedy odsłuch jest najbardziej krytyczny.

W osłuchu wysokiej jakości systemu wielokanałowego oczywiście też z tym, że tego typu prezentacje są ograniczone odium sposobu realizacji dźwięku. Liczy się więc szybkość subwoofera, jego jakość i przeźroczystość. W skrócie łatwość znikania ze sceny. Polemizowałbym ze stwierdzeniem ze dobry sub do stereo nie nadaje się do kina. Bzdura wynikające ze spaczenia i braku wychowania muzycznego. Dobry zestaw wielokanałowy powinien grać równie neutralnie jak dobry zestaw stereo. Ci którzy twierdzą inaczej niestety nie powinni zabierać głosu i wprowadzać ludzi w błąd. Pisząc o tym że któryś z subwooferów wyższej klasy Paradigm będzie za szybki, chciałem tylko zaznaczyć, że przy odtwarzaniu, bardzo dynamicznych i wymagających szybkiej odpowiedzi dynamicznej, MA może nie zdzierżyć. I wtedy subwoofer wyjdzie przed szereg zaburzając równowagę przekazu. Choć trzeba przyznać że takie prezentacje bardzo się podobają i są efektowne.

Teraz jedna uwaga, co do nieudanego odsłuchu Studio 100v5. Głośniki te są w stałej prezentacji od listopada zeszłego roku w salonie w Regułach, i nigdy nie było sytuacji w której nie można było ich posłuchać. Zakładam że mówiąc o Polpaku mamy na myśli ten salon a nie inny. W rozmowie ze mną pracownicy, tego salony ze szczerym zdziwieniem przyjęli słowa o opisanych próbach odsłuchu. Wszelkie tego typu insynuacje zostały odrzucone, z wykazaniem wszelkich umówionych odsłuchów, studio 100 na które umawiający się nigdy się nie pojawili. Przypominam że odsłuchy w Regułach są bezpłatne, i czasowo ograniczone tylko w wypadku dużej liczby, chętnych do odsłuchu. To tyle w temacie.

Edytowane przez kerikawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Teraz jedna uwaga, co do nieudanego odsłuchu Studio 100v5. Głośniki te są w stałej prezentacji od listopada zeszłego roku w salonie w Regułach, i nigdy nie było sytuacji w której nie można było ich posłuchać. Zakładam że mówiąc o Polpaku mamy na myśli ten salon a nie inny. W rozmowie ze mną pracownicy, tego salony ze szczerym zdziwieniem przyjęli słowa o opisanych próbach odsłuchu. Wszelkie tego typu insynuacje zostały odrzucone, z wykazaniem wszelkich umówionych odsłuchów, studio 100 na które umawiający się nigdy się nie pojawili. Przypominam że odsłuchy w Regułach są bezpłatne, i czasowo ograniczone tylko w wypadku dużej liczby, chętnych do odsłuchu. To tyle w temacie.

 

Witam ja tez wcisne kilka zdan odnosnie odsluchow, a wiec tak odsluchiwalem w Regulach dwukrotnie kolumny i powiem ze mnie tez zdziwilo ze kolega nie mogl sie umowic na odsluch albo gdzies indziej chcial je odsluchiwac albo cos nie tak wyszlo bo ja nie mialem zadnych problemow z umowineiem sie na odsluch. Teraz nastepna sprawa to dlugosc odsluchu i przygotowanie Kerikawon napisal ze to zalezy od ilosci odsluchow, prawda jest taka ze w sklepach gdzie sa sprzedawane kolumny Paradigma nie maja zbytnio kolumn i nie ma tak naprawde gdzie posluchac poza Regulami wiec czas odsluchu jest maly bo to jest kwestia godzinki czasem troszke wiecej

( bylem dwa razy i bylo tak samo ) plus to ze sa takie odsluchy darmowe bo zenada jest brac za to kase ..... ale sa i takie salony w Wawie co biora po 70 zl za godzinke :-) I ostatnia sprtawa to co najbardziej denerwuje czlowieka to to ze umawuajac sie na konkretna godzine dany zestaw nigdy nie jest podlaczony a jeszcze traci sie czas na ustawienie tego sprzetu, a tym samym ucieka czas na odsluch . Ja tak mialem dwa razy i gosc po mnie odsluchiwal zestawy w Regulach poraz trzeci i niestety to samo mowil ze jeszcze nie udalo mu sie zeby na czas bylo wszytsko ustawione. To by bylo fajne jakby sie poprawilo w tym temacie. Ale rasumujac naprawde nie jest zle w Polpaku. A najlepszy odsluch tak jak do tej pory mi sie zdarzylo i w tym salonie bylem trzykrotnie to jest siec sklepow Top hifi naprawde pelen profesjonalizm sluchanie ponad 3 godzinki za kazdym razem tylko trzeba powiedziec ze chce sie dluzej i bez problemu i na konkretna godzine jest juz wszystko ustawione. Super to organizuja. Pozdrawiam wszystkich.

Lolek

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem nowym użytkownikiem głośników Paradigm studio-60, które właśnie się wygrzewają (zgodnie z sugestią sprzedawcy) :) zatem pozwalam sobie zagladnac od czasu do czasu na to forum

 

pierwsze wrażenia w porównaniu z starymi pudełkami JBL są jak porównanie miga z F-16 (conajmniej :)

 

muszę jeszcze teraz trochę pozmieniać w okablowaniu ale nie wszystko naraz

 

CZytam tutaj o jakości obsługi w sklepach i dorzucę swoje 2 grosze...

TXrochę pochodziłem po sklepach - pomijam media markty i saturny , bo odsłuch zerowy i nie mają bladego pojęcia co sprzedają, chociaż widziałem parę fajnych pozycji.

Ogólnie obsługa w różnych sklepach nie jest zła i na podobnym dobrym poziomie.

 

Zakupu dokonałem w sklepie polpak w Regułach i nie mogę powiedzieć niczego złego o obsłudze - był odsłuch, propozycja porównania z tańszymi modelami (chociaż z góry podobały mi się 60tki i miałem na nie parcie :) = miałem jeszcze potem kontakt telefoniczny w sprawie pomocy w ustawieniu skrzynek w moim pokoju.

Moim zdaniem za obsługę ocena 5 na 5 - odsłuch siedziałem w sklepie z 1,5h i już sam byłem bardziej zmęczony niż obsługa :)

 

mam pytanie jakie kable głośnikowe o długości ok 3 metry na stronę polecacie do 60tek? Wzmacniacz to stary technics 90d cyfrowy

 

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli PARADIGMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do LOLEK - branie kaucji za odsłuch nie uwarzam za karygodne ponieważ ludie się napracują przy konfiguracji sprzętu bo to ma grać a nie odstraszać - to chyba plus? ich czas ich wiedza też ma cene a poza tym ta kaucja jest zwracana w pzypadku zakupu co w tym złego? w internecie posłuchasz ? raczej nie. Kupisz w ciemno bez odsłuchu? też nie...więc po co te zdziwienia...to ukłon sklepów stacjonarnych do Klienta. Reguły dla mnie sklep wzorcowy godzina odsłuchu czy półtorej to wg mnie wystarczający okres by mieć świadomość wyboru, Panowie zawsze pomocni i gotowi na podłączenie czegoś innego lecz to również muszą skalibrować i tu plus wielki dla nich. Ja jestem po dzisiejszym odsłuchu Anthem MRX-500 plus millenia One z subem jak się pozbieram to opiszę ;-) ps. siedziałem 2 godziny i nie było problemu w tygodniu łatwiej ;-) odsłuch kosztował mnie bardzo dużo... jeszcze nie słyszałem tak jak dzisiaj:-) Anthem + Paradigm uffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do LOLEK - branie kaucji za odsłuch nie uwarzam za karygodne ponieważ ludie się napracują przy konfiguracji sprzętu bo to ma grać a nie odstraszać - to chyba plus?

Dobrze się czujesz ? Jakie napracowanie się ???? To jest ich obowiązek, ich praca i ich biznes, konkurencja zniszczy pobieraczy kaucji prędzej czy później, pazerność nie popłaca.... poza tym zadbaj o ortografię, a nie pisz takich głupot, bo nóż się w kieszeni otwiera...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Technics sobie radzi ??? Wow. Dowolne dobre kable w konfiguracji do podwójnego drutowania. Z tego co pamiętam możesz poeksperymentować. Masz zestaw głośników A+B we wzmacniaczu. Ze swojej strony proponuje Ultralink C2BW1412 sprawdzone. Cena przyswajalna bo około 55 zł z metra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ich czas ich wiedza też ma cene a poza tym ta kaucja jest zwracana w pzypadku zakupu co w tym złego?

Jaką cenę ??? Dostają pensję od szefa, z jakiej paki klient ma płacić za ich obowiązki extra ??? Jak nie kupisz to kaucja, nie jest zwracana !!!! To jest wymuszenie niejako zakupu, albo tracisz nawet 200 zł w niektórych wypadkach - czyste skur... a ty jeszcze bronisz ten proceder !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się czujesz ? Jakie napracowanie się ???? To jest ich obowiązek, ich praca i ich biznes, konkurencja zniszczy pobieraczy kaucji prędzej czy później, pazerność nie popłaca.... poza tym zadbaj o ortografię, a nie pisz takich głupot, bo nóż się w kieszeni otwiera...:-)

 

 

Tak ze zdrowiem u mnie nie jest jeszcze źle, ale dzięki że się tym interesujesz ;-) co do ortografii chylę czoła Panie nauczycielu po ciężkim dniu pracy czasami się mi zdarzy ale za Twoim przykładem przyłożę się - już lepiej? Nie denerwuj się tak bardzo bo o Twoje zacne zdrowie zacznę się martwić ja ciśnienie za mocno Panu skacze... To forum to jest jakaś masakra tu każdy wie najlepiej i pisze jak najbardziej na temat... I nadal będę twierdził że nie widzę nic złego w zwrotnej kaucji za odsłuchy (bo tylko z taka się ja spotkałem) to jest moje zdanie i mam nadziej że nadal żyjemy w wolnym kraju i takowe mogę mieć czy Panu Panie Zyzio się ono podoba czy nie, a to czy jakaś konkurencja zniszczy kogoś czy nie to nie jest moja sprawa. Chciałem pogadać o Paradigm ale widzę że tu ciągle bez zmian Zyzio nadal panuje... Mimo wszystko pozdrawiam i dbaj o zdrowie ;-) Aha dla jasności to zdanie powyżej "odsłuch kosztował mnie bardzo dużo... jeszcze nie słyszałem tak jak dzisiaj:-) Anthem + Paradigm uffff " ODSŁUCH W REGUŁACH JEST GRATIS żeby znowu ktoś nie zinterpretował tego że tam się płaci...

Edytowane przez Francuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadal będę twierdził że nie widzę nic złego w zwrotnej kaucji za odsłuchy (bo tylko z taka się ja spotkałem)

To nie jest zwrotna kaucja, system się nie spodoba, nie kupimy go i kaucja przepada....mówienie o zwrotnej kaucji jest więc błędne...wpłata kaucji wymusza zakup odsłuchiwanego systemu pod groźbą utraty kaucji....

 

Chciałem pogadać o Paradigm ale widzę że tu ciągle bez zmian Zyzio nadal panuje... Mimo wszystko pozdrawiam i dbaj o zdrowie ;-)

O moje zdrowie się nie troszcz....a co do gadki nie na temat to sam ją zacząłeś poklepując po pleckach płatne odsłuchy....i wybacz dla mnie ktoś kto to robi jest albo ukrytą branżą, albo aprobuje tego typu zagrywki delikatnie mówić nie fair....bo płatny odsłuch można wprost porównać z kaucją za przymierzanie ciuchów...właścicielka butiku tez może doradzać, poświęcać czas, mieć doświadczenie, a klientka mierzyć do woli, a potem nic nie kupić i do głowy by nie przyszło jednej ani drugiej by pomyśleć o jakiejś kaucji...dlatego tak bulwersują mnie wypowiedzi zwolenników tego chamskiego wręcz procederu...

To tyle z mojej strony i proszę wybaczyć, ale bez sztucznych pozdrowień się pożegnam z panem :-)

 

"to jest moje zdanie i mam nadziej że nadal żyjemy w wolnym kraju i takowe mogę mieć czy Panu Panie Zyzio się ono podoba czy nie"

Jak najbardziej...tak jak i ja mam prawo to piętnowania takich poglądów, które dosłownie mnie bulwersują, jeszcze raz to powtórzę !....

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ze zdrowiem u mnie nie jest jeszcze źle, ale dzięki że się tym interesujesz ;-) co do ortografii chylę czoła Panie nauczycielu po ciężkim dniu pracy czasami się mi zdarzy ale za Twoim przykładem przyłożę się - już lepiej? Nie denerwuj się tak bardzo bo o Twoje zacne zdrowie zacznę się martwić ja ciśnienie za mocno Panu skacze... To forum to jest jakaś masakra tu każdy wie najlepiej i pisze jak najbardziej na temat... I nadal będę twierdził że nie widzę nic złego w zwrotnej kaucji za odsłuchy (bo tylko z taka się ja spotkałem) to jest moje zdanie i mam nadziej że nadal żyjemy w wolnym kraju i takowe mogę mieć czy Panu Panie Zyzio się ono podoba czy nie, a to czy jakaś konkurencja zniszczy kogoś czy nie to nie jest moja sprawa. Chciałem pogadać o Paradigm ale widzę że tu ciągle bez zmian Zyzio nadal panuje... Mimo wszystko pozdrawiam i dbaj o zdrowie ;-) Aha dla jasności to zdanie powyżej "odsłuch kosztował mnie bardzo dużo... jeszcze nie słyszałem tak jak dzisiaj:-) Anthem + Paradigm uffff " ODSŁUCH W REGUŁACH JEST GRATIS żeby znowu ktoś nie zinterpretował tego że tam się płaci...

 

Witam kolego zle rozumujesz interpretacje kolegi Zyzia, to nie jest tak, ze on czy ja wiemy najlepiej bo to nie jest tak, tylko kolego jesli piszesz ze to jest dobre, ze oni pobieraja kase to tak wychodzi ze popierasz zdzierstwo i naciagactwo bo to tak nalezy nazwac. Ja mam to szczescie ze troszke jezdze po swiecie, a i mam kolegow ktorzy zyja juz dobry kawalek czasu w roznych krajach na swiecie. I dla przykladu blisko bo w Monachium jest taki salon Audio gdzie jakbys wszedl to po pierwsze glowa ci odpada masz 3 sale odsluchowe roznej wielkosci tak wyposazone ze kopara opada -ale nie to najwazniejsze. Wazniejsze jest to ze jestes w stanie nawet i pol dnia tam siedziec i sluchac , ogldac film jakbys chcial to nawet w calosci i jak masz chec to co godzina zmieniaja ci sprzet do odluchu - to wszystko za darmo. Malo tego za tydzien sie umawiasz i znowu siedzisz pol dnia i gosc ci nawet nie mrugnie okiem. W Canadzie kiedy moj kolega po roku siedzenia tam poszedl do sklepu i chcial odluchac sprzet i zadal pytanie ile ksoztuje odsluch to Pan taka mine zrobil jakby ktos mu kopa sprzedal..... powiedzial ze on nie zna sklepu w Canadzie tego typu, ze ktos by bral kase za odsluch i od razu sie spytal skad kolega jest i kiedy powiedzial ze z Polski to pan powiedzial ze jeszcze duzo musimy sie nauczyc .... reszte sam sobie dopowiedz co Gosc sobie pomyslal o naszych sprzedawcach. A teraz odnosnie ciezkiej pracy kolego dla mnie ciezka prca to ma gornik,hutnik, ludzie pracujacy na budowach czy przy autostradach..... Gosc ktory pracuje w salonie rtv nie przesadzaj ze to jest ciezka praca , a poza tym tak jak Zyzio napisal dostaje za to pensje. Jak moj Szef da mi jakas dodatkowa robote to nie pytam sie za ile za /?... tylko biore i zasuwam razem z moimi kolezankami w sekcji pomimo ze jestem szefem tej sekcji .... bo ja dostaje pensje i nie biore kasy za to ze cos dodatkowego szef cos mi da do zrobienia . I ludzie pracujacy w salonie tez tak powinni sie zachowywac wg mnie i nie tylko wg mnie jak sie troche slyszy i jak sie pojezdzi po swiecie. Dlatego mowie obsluga w Polpaku nie jest zla jedna rzecz mi sie nie podoba ale rasumujac jest ok, a do calej reszty ktorzy biora kase za odsluchy to zycze im powodzenia bo dlugo nie pociagna z tymi odsluchami za kase. I na koniec juz, znam jeden ze sklepow w Wawie jest tych sklepw dwa w stolicy i kiedy byl kryzys to w czasie czerwiec - sierpien wysylal ludzi na przymusowe urlopy plus wykorzystywali swoje urlopy na sile niz wolal np nie brac kasy za odsluchy. Zero bylo ruchu w sklepie ale skapstwo nie pozwalalo szefowi sklepu zniesc prowizje za odsluch nawet te 1 godzinke - smiechu warte kolego . Jak chcesz dorabiaj wlascicieli ktorzy maja cie w tylku i tylko chodzi mu zeby jak najwiecej kasy zarobic i pojechac sobie na Hawaje na urlop. Pozdrawiam

lolek

Lolek

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może reaguję wręcz alergicznie i bezwzględnie na płatne odsłuchy, ale w głowie mi się po prostu nie mieści, że ktoś mógł wpaść na taki poroniony pomysł i na dodatek, że znajdują się jednostki go popierające, co dało się już zauważyć w stosownym wątku na ten temat...., na dodatek ciągle wypływają nowi zwolennicy.....przykro mi, że niektórzy nie mają poczucia elementarnej wręcz przyzwoitości....a zresztą przecież nie ma jej nawet I- sza Gwiazda tego forum, więc może za dużo wymagam, czy też za wiele mi się marzy, a rzeczywistość sprowadza brutalnie na ziemię....:(

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zwrotna kaucja, system się nie spodoba, nie kupimy go i kaucja przepada....mówienie o zwrotnej kaucji jest więc błędne...wpłata kaucji wymusza zakup odsłuchiwanego systemu pod groźbą utraty kaucji....

 

tak kupiłem faktycznie ale po to chodzę po sklepach by odsłuchać i dokonać zakupu. Naprawdę nikt mnie do niczego nie zmuszał...

 

O moje zdrowie się nie troszcz....a co do gadki nie na temat to sam ją zacząłeś poklepując po pleckach płatne odsłuchy....i wybacz dla mnie ktoś kto to robi jest albo ukrytą branżą, albo aprobuje tego typu zagrywki delikatnie mówić nie fair....bo płatny odsłuch można wprost porównać z kaucją za przymierzanie ciuchów...właścicielka butiku tez może doradzać, poświęcać czas, mieć doświadczenie, a klientka mierzyć do woli, a potem nic nie kupić i do głowy by nie przyszło jednej ani drugiej by pomyśleć o jakiejś kaucji...dlatego tak bulwersują mnie wypowiedzi zwolenników tego chamskiego wręcz procederu...

To tyle z mojej strony i proszę wybaczyć, ale bez sztucznych pozdrowień się pożegnam z panem :-)

 

No tak argument z butikiem bardzo trafiony.

 

Jak najbardziej...tak jak i ja mam prawo to piętnowania takich poglądów, które dosłownie mnie bulwersują, jeszcze raz to powtórzę !....

 

Dla mnie to sobie piętnuj co tam ci się podoba - dla osób które jednak wolą porozmawiać o Paradigm w tym klubie a nie o mądrościach życiowych zapraszam na pw chętnie podzielę się wrażeniami z odsłuchu Anthem + Paradigm - bo na tym forum to się niestety już nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to sobie piętnuj co tam ci się podoba - dla osób które jednak wolą porozmawiać o Paradigm w tym klubie a nie o mądrościach życiowych zapraszam na pw chętnie podzielę się wrażeniami z odsłuchu Anthem + Paradigm - bo na tym forum to się niestety już nie da.

O Paradigm da się, pod warunkiem że ktoś nie zaczyna od stwierdzenia, że płatny odsłuch to ukłon sklepów stacjonarnych do Klienta....bo od razu na wymioty zbiera i się odechciewa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.a zresztą przecież nie ma jej nawet I- sza Gwiazda tego forum, więc może za dużo wymagam, czy też za wiele mi się marzy, a rzeczywistość sprowadza brutalnie na ziemię....:(

Tak konkretniej ???.

Kolega zadał na forum pytanie o kable do Technicsa, ale oczywiście grupa mącicieli i czepiaczy złapała wiatr w żagle zamiast odpowiedzieć!!! Lepiej czynić wycieczki osobiste, niż pomóc bliźniemu.

Dumny naród Polski i jego cecha narodowa. Jak w kawale o piekle i kotłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak konkretniej ???.

Kolega zadał na forum pytanie o kable do Technicsa, ale oczywiście grupa mącicieli i czepiaczy złapała wiatr w żagle zamiast odpowiedzieć!!! Lepiej czynić wycieczki osobiste, niż pomóc bliźniemu.

Dumny naród Polski i jego cecha narodowa. Jak w kawale o piekle i kotłach.

Co konkretniej ? Chyba każdy wie o co chodzi, na pewno nie o ciebie, więc się uspokój i nie dolewaj oliwy do kotła, bo zaczniemy się czepiać Polpaku, a akurat zarzuty z tej potyczki go nie dotyczą :)

Tak poza tym co ty mi tu z dumą narodową wyskakujesz ? :D Poza wszystkim musisz mi wybaczyć, ale mam uczulenie na zdzierstwo i naciągactwo, więc reaguję jak reaguję....tym bardziej gdy ktoś to usprawiedliwia i wręcz pochwala.....

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Paradigm da się, pod warunkiem że ktoś nie zaczyna od stwierdzenia, że płatny odsłuch to ukłon sklepów stacjonarnych do Klienta....bo od razu na wymioty zbiera i się odechciewa....

 

 

a umiesz uszanować to ze ktoś może mieć swoje zdanie nawet gdy jest całkowicie odmienne od twojego - najjaśniej świecącej gwiazdy tego wątku o nazwie tak dla przypomnienia Klub zwolenników Paradigm - a nie Klub zwolenników Zyzio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a umiesz uszanować to ze ktoś może mieć swoje zdanie nawet gdy jest całkowicie odmienne od twojego - najjaśniej świecącej gwiazdy tego wątku o nazwie tak dla przypomnienia Klub zwolenników Paradigm - a nie Klub zwolenników Zyzio?

Mogę, pod warunkiem, że dotyczy innych spraw, a nie popierania i wręcz mlaskania nad jawnym naciągactwem....

Dzięki takim ostrym wpisom w sieci wiele sklepów już odstąpiło od tego haniebnego procederu...więc przynajmniej jakiś skutek to piętnowanie osiągnęło....

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jakie kable głośnikowe o długości ok 3 metry na stronę polecacie do 60tek? Wzmacniacz to stary technics 90d cyfrowy

 

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli PARADIGMA

Przy tym wzmacniaczu nie przesadzałbym i zapodał choćby tego Monstera: http://www.kabelek.pl/p,pl,1129,kabel+glosnikowy+monster+xphp8482+firmy+monster+cable+o+przekroju+2x+4+mm2.html

W Media Markecie cena ok. 20zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.