Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bigdamianus

wzmacniacz CARVER CM-1065

Recommended Posts

witam,

wiem, że Carver to zacna audiofilska firma z USA. W Polsce mało kto używa tego sprzętu.

Moim zdaniem, jak dobra cena, to bierz w ciemno. Na pewno się nie zawiedziesz.

Pozdrawiam,

Grzegorz.

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

By wiadomo o czym gadamy zalaczam fotke. Pamietam, ze kiedys ta firma byla dostepna w Polsce, jak jest obecnie nie wiem. Z tego co wiem podobnie jak polski Radmor firma zaczynala (i pewno nadal to robi) od produkcji sprzetu dla wojaska - dlatego taki a nie inny wyglad.

Pozdrawiam kaszanka7

post-6668-100003918 1170303774_thumb.jpg

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

witam!

właśnie mam ten wzmacniacz od 3 tygodni, lecz bez dokumentacji, Carver nie chwali się danymi

moja opinia po pierwszych próbach - świetny klocek do rockowej muzyki; brzmienie przesterowanych gitar jest wyborne

bigdamianus, 4 Lis 2006, 19:41

Carver >moja opinia po pierwszych próbach - świetny klocek do rockowej muzyki; brzmienie przesterowanych

>gitar jest wyborne

I nic dziwnego ! Znani są albo raczej byli z pieców gitarowych właśnie, potężnych końcówek do systemów PA tudzież.

Miałem kiedyś wzmacniacz Carvera, oznaczenia nie pamiętam, być może to ten z obrazka, w każdym razie model z funkcją uprzestrzennienia dźwięku. Był to bardzo solidny sprzęt, o mocnym basie i, jakby to powiedzieć- wydajnej średnicy. Według mnie, również wygląd jest świetny, jeśli komuś nie wadzą sprzęty rakowalne.

Witam!

Bardzo ładne były te Carvery. Pamiętam ich cały system z pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych. Wszystkie klocki charakteryzowały się okrągłymi wskaźnikami wychyłowymi (w każdym razie na pewni tuner i deck) oraz tzw uszami do transportu.

Czy Carver miał coś wspólnego z Haflerem? Bo takie mam skojarzenia o tych firmach i te systemy holograficzne w ich wzmacniaczach kojarzę właśnie z tymi markami.

Pozdrawiam

Harry z Tybetu

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• MAGAZYN KULTURALNY

• Blog Entries

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.