Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  572 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.naimaudio.com/products

 

ale wymodzili stronę nową

 

i to jeszcze z błędami w specyfikacjach,,

 

zrezygnowali z podziału na klasy urządzeń

 

No, lipa straszna:/ wyglada jak reklama play station :/ ale...niech klocki dobrze robia, to wszystko bedzie dobrze;)

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie przegladam foty poprzedniego sprzetu, ehh jak ten system grał! ;)

 

"Grubo" to wygląda :)

 

twinslaver - nie wszystko rozpoznałem - popraw, lub dopisz resztę: cd 5x(s) + Nac 282 + Napsc + Hi-cap + Nap 250 x2 (?) i nie wiem co to mniejsze u góry po lewej - x radio?

 

A ja jestem na rozdrożu - Nac202/Nap 200 - grało zaj......e, ale nie w tą stronę chciałem iść... to jest brzmienie bardzo dojrzałe i prawdziwe, ale, kurde - niedawno przecież oddałem Krella - i to tego najfajniejszego! :)

 

Ps. Nap 200 - igła - do wzięcia.

Naim: DAC/TP XPS (+ CA CXC) + NAC 282/TP DTCap/NAP 250-2 + Lipinski L-707 + Target Audio MR70B 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie przegladam foty poprzedniego sprzetu, ehh jak ten system grał! ;)

No nie kombinuj,nowe miejsce dostroisz, a uk. niczego lepszego prądowo "chyba nie miało"a muzykalnie "prawie na pewno też " teraz vintage - a jak to gra, wszystko napędzisz.

Najważniejsze jak słuchasz Metaliki aby mordy nie darli.Muzyka naj.

 

sheykk

 

 

oczywiście coś żle wcisnąłem

sheykk(za stary jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Olivki też chyba grają?

 

grają i grać będą..:)

 

oczywiście coś żle wcisnąłem

sheykk(za stary jestem)

 

nie zamierzam kombinować:) to było raczej jak westchnięcie do czasów studenckich, fajnie jest pomyśleć o nich, ale z tego co mam teraz już bym nie zrezygnował ;)...a tak serio, dzisiaj słuchałem sobie naita 3 na małych monitorkach Dali, św. pamięci Julian Vereker naprawdę wiedział jak ten NAIM ma grać....

 

"Grubo" to wygląda :)

 

twinslaver - nie wszystko rozpoznałem - popraw, lub dopisz resztę: cd 5x(s) + Nac 282 + Napsc + Hi-cap + Nap 250 x2 (?) i nie wiem co to mniejsze u góry po lewej - x radio?

 

A ja jestem na rozdrożu - Nac202/Nap 200 - grało zaj......e, ale nie w tą stronę chciałem iść... to jest brzmienie bardzo dojrzałe i prawdziwe, ale, kurde - niedawno przecież oddałem Krella - i to tego najfajniejszego! :)

 

Ps. Nap 200 - igła - do wzięcia.

 

1x NAP 250.2, nDAC, XPS2 ;)

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie! :)

 

Krell-e 300cd/300i to dźwięk wybitnie neutralny - przez wiele lat do takiego dźwięku dążyłem.

 

Jak usłyszałem cd5x+nait xs+flatcap - na początku byłem zdziwiony, że tranzystory mogą brzmieć tak różnie - naim, tak jak pisałem wcześniej ma dla mnie lekko wypchniętą średnicę, lekko podbity wyższy bas i lekko ściszone wysokie tony - oczywiście wszystko w granicach "dobrego smaku" - brzmi jak żaden inny sprzęt, który do tej pory słyszałem.

 

Po jakimś czasie dotarło do mnie, że właśnie taki dźwięk mi teraz odpowiada - pewnie po czterdziestce mi się zmieniło :)

 

Zachciało mi się "jeszcze więcej", więc zacząłem szukać w serii classic.

Kombinacja 202/200 brzmi fenomenalnie (zaryzykowałbym) twierdzenie, ze nawet lepiej od Krelli i niewątpliwie o klasę lepiej niż seria "X", ale niestety nastąpił tutaj powrót do ogólnie pojętej równowagi pasma, więc szukam dalej.

 

Będę próbował teraz albo 282/250 albo tak jak kilku innych forumowiczów poszukam "oliwek" - ale wiem jedno - tak, czy owak będzie to Naim!

 

Pozdrawiam serdecznie przy okazji :)

Naim: DAC/TP XPS (+ CA CXC) + NAC 282/TP DTCap/NAP 250-2 + Lipinski L-707 + Target Audio MR70B 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dość malutkie podlogownki dały radę z takim pomieszczeniem?

 

malutkie? a widziałeś ja na żywo? to jest spora i bardzo ciężka skrzynka. są dosyć głębokie. każdy ma swoje wizje - być może potrzebujesz mega basu i ciśnienia o poziomie klubowym ;)

wcześniej miałem sporo mniejsze quady 21l2 i też mi to wystarczało.

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używa magnetofonu w zestawie z Naimem?

 

rochu - no właśnie jest jakiś problem z magnetofonem i naimem?

Mam fajnego decka onkyo, którego używałem bez problemu z krellem, ale bardzo rzadko i się zepsuł, tzn. przewija, nie odtwarza - pewnie jakiś pasek spadł, albo sparciał - zamierzam go naprawić i podłączyć - czasem "po pijaku" łapią mnie sentymentalne klimaty i wtedy niema jak kaseta... :)

Naim: DAC/TP XPS (+ CA CXC) + NAC 282/TP DTCap/NAP 250-2 + Lipinski L-707 + Target Audio MR70B 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.