Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  574 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.01.2019 o 11:43, Silver_85 napisał:

Witam,

wie ktoś może czy nowsze piloty będą obsługiwały cedeka cd5x ? 

te, które sa w nova, atom itp. raczej ni, tam juz podczerwieni nie ma :-D, trzeba je parować z urządzeniem. Wszystkie pozostałe (od Naim) tam gdzie jest podczerwień - myśle ze tak.

 

Edytowane przez Kacper525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam CD5i + Nait XS + Flatcap z Dali Coupe. Czy zamiana na CD5x czy CD5xs jest warta kwoty min 4tys, biorą po uwage, ze cały  mój obecny system kosztował mnie ok 7tys?  Słucham rocka, raczej zadnych audiofislkich nagran. Z tego co czytałem na zagranicznych forach to oczywiscie jest postep ale fani rocka pisza że raczej niewielki biorąc pod uwage cene i rodzaj muzyki w której gustuje. Noi raczej cd5x bo xs nie widziałem taniej niz 5,5tys a to kupa forsa za ok 10letni cedek.

Ewentualnie nie pchac sie z CD i szukac jakiegod Daca czy streamera Naim.

Pieniądze mam ale kazda złotówkę oglądam z dwóch stron zanim wydam.

Co Panowie sądzą, polecają. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak najbardziej tak.

Miałem 5i i XS i wg mnie warto.

A mając Flatcapa tym bardziej.

 

Jedna uwaga. Szkoda, że nie napisałeś tutaj, że twój 5i nie jest oryginalnym Naimem lecz ktoś w nim grzebał.

W dniu 25.01.2019 o 13:17, Krzysz napisał:

Nie działa, był bo lekkiej modyfikacji o czym nie wiedziałem, wygląda to tak ja poizej a mod był u https://www.vicol-audio.com/naim_cd5i.php. Nawiasem , moze tu jest jakies pole do ulepszenia, bo cd5xs nie chce, wole juz nd5xs z czasem kupic, . Czytałem , ze mozna go "flatcapować".

FullSizeRender.jpg

 

 

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2019 o 23:24, LukeSky napisał:

Przy okazji, wybierając NOVA nie miałeś obiekcji czy nie wziąć STAR, różnica tylko 10W na mocy, a nie wygląda mi na to aby coś tam w bebechach było więcej? ATOM to już inna liga, pamiętam mój UQ2 to na podłogówkach dawał radę tylko z NAP100, a pewnie więcej mocy by nie zaszkodziło.

Ogólnie sporo czytałem o nowej serii UNITY, ale nawet sam NAIM nie wiele zdradza w kwestii różnic.

Różnica jakościowa pomiędzy star, a nova na korzyść nova jest znacząca. Nie brałem pod uwagę star.

Pomiędzy NAP200, a NAP250 oraz NAP250, a NAP300 również katalogowo jest "tylko" 10W różnicy i co z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Towarzystwo Klubowe, jako nowo upieczony posiadacz klocka SN2 ze stajni Naima wpisuję się do klubu miłośników tego sprzętu. SN2 posiada wzmacniacz słuchawkowy i tutaj pytanie, czy macie doświadczenie w odsłuchu i doborze słuchawek. Chciałbym nabyć słuchawki w nieprzesadzonym budżecie, ogólnie słucham zrównoważonej muzy, ale lubię sobie czasami odskoczyć w stronę rockowej młócki. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, slaaawek napisał:

Z jakimi kolumnami grasz z SN2 ?

W tej chwili pozostały mi z ubiegłego wieku Fonus 300, radzą sobie nawet całkiem nieźle, ale niedługo pójdą w odstawkę. Patrzę w stronę Audiovector, Spendor , tylko nie mam skąd wziąć na testy.

https://archiwum.allegro.pl/oferta/kolumny-fonus-classic-300-highend-dla-audiofila-i7374295712.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest sprawa, obecnie używam IC Chord Cobra 3 din i podaje on piękną górę oraz średnicę natomiast odchudza basik. Po wpięciu szaraka basu jest zdecydowanie więcej lecz reszta matowieje...

Jaki IC szukać, który i zagra piękną górą i nie straci na basie. Póki co w grę nie wchodzi Hi line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie jakość wykonania modelu Naim XS2, czy w tej cenie można oczekiwać że będzie to wzmacniacz na lata? Szukam wzmacniacza ktory oprocz dobrych walorów brzmieniowych będzie również w miarę dobrze wykonany.

Czy jest sens łączyć Naima z cd innej firmy? Obecnie gram na cd Marantz sa8005 i jestem z niego bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2019 o 19:43, Diaderny napisał:

Dobry wieczór Wszystkim. Właśnie zakupiłem Naima Unity u mnie gra z Hyperion IV i jest świetnie. Tylko nie wiem gdzie można na stałe włączyć podświetlenie. Pozdrawiam.

Spróbuj,

settings-front display- maksymalny czas dostępny  jest chyba 2 godz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Proszę o pomoc użytkowników Unitiqute 2. Zrobiłem upgrade firmware do ver 4.6. 

Przy resecie do ustawień fabrycznych wywala mi błąd 61. W necie za bardzo nie ma info na ten temat. 

Dodatkowo podczas odtwarzania playlisty lub pojedynczego utworu z Tidala po jakimś czasie bardzo rożnym utwór sie zatrzymuje. Wyświetla sie info żeby wcisnąć start by wznowić odtwarzanie. Po wciśnięciu startu playlista startuje od początku a nie od miejsca gdzie sie zakończyła. Macie podobny problem. Helpdesk Naima zaleca reset domustawien fabrycznych ktory niestety nie pomaga. Jeśli to błąd aktualizacji chętnie bym wrócił do ver 4.4 tylko nie wiem czy sie da. 

Pozdrawiam Mariusz

Naim Unitiqute 2 + QED Silver Anniversary XT+ Dynaudio DM 3/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się Naim Unity Nova. Gra naprawdę bardzo dobrze. Co do dźwięku nie będę się wypowiadał po audiofilsku ale czuć i słychać względem z UQ2 +N100.  Choć nie jest to przepaść jak przejście z NADa na NAIMa.

Trochę rozczarowuje funkcjonalność. Bardzo mała ilości opcji personalizacji. Nie można ustawić domyślnego ekranu podczas odtwarzania w tym całkowitego wyłączenia go, szczególnie jak mam np.: wejście cyfrowe, drażni świecąca ikonka.

Najtrudniej przyzwyczaić się jednak do konieczności włączania go. Nie wiem dlaczego Naim odszedł, zresztą nawet w  nowych wersjach classic od bycia w ciągłej gotowości do grania. Tak się do tego przyzwyczaiłem że teraz często łapie się na tym że odpalam TV i oczekuję audio a tutaj nic z tego. Ciekawe czy jeśli audio będzie przez HDMI puszczone to się automatycznie wybudzi? Kolejna kwestia to różnice w ekranach między tym co w prasie i Internecie a tymi na żywo. Napaliłem się na wersję okładka z lewej i informacje o ścieżce z prawej ale nic z tego. Ogólnie chętnie wymienię się informacjami z innymi użytkownikami nowego Unity. Może trzeba tylko lepiej poszukać lub gdzieś wejść gdzie nie wszedłem? A może po prostu czekać na kolejny update.

Dźwiękowo nie mam zastrzeżeń. Pięknie, mocno, z dużą przestrzenią. Dobre mastery sprawiają że wciska w fotel pod ciężarem uśmiechu na gębie. Agnes Obel - The Curse rozwala system tak że chce się tego słuchać i słuchać, wcześniej tak nie grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ciężko napisać porównanie serii 300 i 500. Znam obie końcówki. Jedna mam -300 dr, druga słuchałem . Nie porównywałem ich bezpośrednio , ani nawet nie sluchalem na tych samych kolumnach bo byłoby to niewykonalne.Dla ciekawości powiem ci ze słuchałem także statment ( prywatnie, nie na wystawie) z wysokim modelem TAD. W mojej ocenie granie wybitne. Bzdura jest jak czytam ze statment to przereklamowany zestaw. 

Wracajac do wymienionych końcówek to 500 dr wydawała mi się bardziej detaliczna, z dużym zapasem prądu i wielka swoboda. Miałem wrażenie ze wysteruje każde kolumny. Totalna moc i swoboda. Ale to może tez kwestia kolumn( monitory TAD)Natomiast scena- szerokość i głębokość podobne do mojej 300. Różnica w cenie znaczna, i chyba nie ma odzwierciedlenia w różnicy dźwięku. Uważam ze 300 dr ma korzystniejszy stosunek cena/jakość. 

Pozdrawiam tomek

 1.NAIM+ BOENICKE+ PRO JECT         2. NAIM+BOENICKE      3. ULTRASONE+ CHORD HUGO 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2019 o 17:25, molger napisał:

 

Dodatkowo podczas odtwarzania playlisty lub pojedynczego utworu z Tidala po jakimś czasie bardzo rożnym utwór sie zatrzymuje. Wyświetla sie info żeby wcisnąć start by wznowić odtwarzanie. Po wciśnięciu startu playlista startuje od początku a nie od miejsca gdzie sie zakończyła. Macie podobny problem. Helpdesk Naima zaleca reset domustawien fabrycznych ktory niestety nie pomaga. Jeśli to błąd aktualizacji chętnie bym wrócił do ver 4.4 tylko nie wiem czy sie da. 

Pozdrawiam Mariusz

Naim Unitiqute 2 + QED Silver Anniversary XT+ Dynaudio DM 3/7

hej,

również od kilku dni mam dropuot z TIDAL, czyli zrywa mi numer na ND5XS. nie da się dokończyć płyty, a czasem już na pierwszym numerze mi zrywa. nie jest to wina TIDAL ani netu, bo radio internetowe śmiga normalnie oraz TIDAL na telefonie działa normalnie (korzystając z tej sam,ej sieci). Uważam, że aplikacja Naim ma problem z TIDAL i nie wiem, jak go rozwiązać... oprócz przejścia na Spotify.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2019 o 21:30, LukeSky napisał:

Zdecydowałem się Naim Unity Nova. Gra naprawdę bardzo dobrze. Co do dźwięku nie będę się wypowiadał po audiofilsku ale czuć i słychać względem z UQ2 +N100.  Choć nie jest to przepaść jak przejście z NADa na NAIMa.

Trochę rozczarowuje funkcjonalność. Bardzo mała ilości opcji personalizacji. Nie można ustawić domyślnego ekranu podczas odtwarzania w tym całkowitego wyłączenia go, szczególnie jak mam np.: wejście cyfrowe, drażni świecąca ikonka.

Najtrudniej przyzwyczaić się jednak do konieczności włączania go. Nie wiem dlaczego Naim odszedł, zresztą nawet w  nowych wersjach classic od bycia w ciągłej gotowości do grania. Tak się do tego przyzwyczaiłem że teraz często łapie się na tym że odpalam TV i oczekuję audio a tutaj nic z tego. Ciekawe czy jeśli audio będzie przez HDMI puszczone to się automatycznie wybudzi? Kolejna kwestia to różnice w ekranach między tym co w prasie i Internecie a tymi na żywo. Napaliłem się na wersję okładka z lewej i informacje o ścieżce z prawej ale nic z tego. Ogólnie chętnie wymienię się informacjami z innymi użytkownikami nowego Unity. Może trzeba tylko lepiej poszukać lub gdzieś wejść gdzie nie wszedłem? A może po prostu czekać na kolejny update.

Dźwiękowo nie mam zastrzeżeń. Pięknie, mocno, z dużą przestrzenią. Dobre mastery sprawiają że wciska w fotel pod ciężarem uśmiechu na gębie. Agnes Obel - The Curse rozwala system tak że chce się tego słuchać i słuchać, wcześniej tak nie grało.

hej, mam uniti star - nie bardzo rozumiem, co z tym wyłączaniem ci przeszkadza? przecież nie musisz go wyłączać jeśli nie chcesz ;)

 

Nie zawiesza ("freeze") ci się ekran na okładce mimo odtwarzania kolejnej płyty?
 

te różnice w wyglądzie ekranu w stosunku do reklam były też wałkowane od początku na forum naim'a ;) ludziom się nie podobało.

Ja ogólnie nie narzekam - gra świetnie i setki płyt zgrałem na dysk 4Tb.

 

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2019 o 21:30, LukeSky napisał:

Trochę rozczarowuje funkcjonalność. Bardzo mała ilości opcji personalizacji. Nie można ustawić domyślnego ekranu podczas odtwarzania w tym całkowitego wyłączenia go, szczególnie jak mam np.: wejście cyfrowe, drażni świecąca ikonka.

Człowiek z support naim napisał mi już jakiś czas temu, że kolejne oprogramowanie będzie umożliwiało wyłączenie/włączenie "oświetlenia" w nowych uniti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2019 o 18:04, Oscar1974 napisał:

panowie jakie wrażenia z ostatniego Audio Show 2018 przyniosły zestawienia Naim Statement + ultradrogi Focal ??

To jest bardziej miarodajne źródło "wrażeń":

https://soundrebels.com/system-marzen-naim-focal/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 14:54, dekoracja napisał:

hej, mam uniti star - nie bardzo rozumiem, co z tym wyłączaniem ci przeszkadza? przecież nie musisz go wyłączać jeśli nie chcesz ;)

Przecież po 2h sam się wyłączy nie ma opcji cały czas włączony. Tutaj rozwiązanie jest trochę jak w Muso jeśli chodzi o zarządzanie prądem. Osobiście nie sprawdzałem ile to zjada w trybie oczekiwania na sygnał. Natomiast poprzednie Unity po prostu gasły (ekran) ale cały czas czuwały w oczekiwaniu na sygnał audio i dopiero wtedy ruszały z zużyciem. Przyznam że na początku trochę byłem sceptyczne ale z każdym dniem przyzwyczajałem się do tego bardziej i teraz mi tego brakuje. 

 

W dniu 11.02.2019 o 14:54, dekoracja napisał:

Nie zawiesza ("freeze") ci się ekran na okładce mimo odtwarzania kolejnej płyty?

Raczej nie. Jak jest inna okładka to okładka się zmienia na inną.

 

W dniu 11.02.2019 o 14:54, dekoracja napisał:

te różnice w wyglądzie ekranu w stosunku do reklam były też wałkowane od początku na forum naim'a ;) ludziom się nie podobało.

Nie podobała im się ściema czy te widoki? Wiesz co, to trochę wtopa że nie mogę przeglądać zasobów serwera z poziomu ekranu. Nie można nic przeglądać a jedynie wybrać źródło i to jeszcze bez: Tidal czy Serwera NAS - no trochę wtopa moim zdaniem. Jeśli to poprawią to ok, ale powinno zrobić roadmap lub dać info że soft w fazie testów.

 

W dniu 11.02.2019 o 14:54, dekoracja napisał:

Ja ogólnie nie narzekam - gra świetnie i setki płyt zgrałem na dysk 4Tb.

Granie graniem, ale gdybym wiedział że ekran jest o kont rozbić to może bym poszedł w streamer bez ekranu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LukeSky napisał:

Wiesz co, to trochę wtopa że nie mogę przeglądać zasobów serwera z poziomu ekranu. Nie można nic przeglądać a jedynie wybrać źródło i to jeszcze bez: Tidal czy Serwera NAS - no trochę wtopa moim zdaniem. Jeśli to poprawią to ok, ale powinno zrobić roadmap lub dać info że soft w fazie testów.

To nie wtopa tylko inna logika obsługi na bazie innych założeń. Używając wcześniej superuniti też przez chwilę wieszałem psy na menu i sterowaniu nova z poziomu urządzenia lub pilota. Przez chwilę. Drugiego dnia pilot wrócił do pudełka. Po co obsługa serwera z poziomu urządzenia i jego ekranu gdy pod ręką jest "pilot" (lub kilka) w postaci smartfona, smarfona żony, smartfonów dzieci, smartfonów psów i kotów i / lub nie mniejszej liczby tabletów? Z tych samych "pilotów" steruję uniti core, który nie ma ekranu, menu, pilota. Ale to już rozwiązanie systemowe więc z założenia inaczej niż z dowolnym NAS third party. Łatwiej, szybciej i estetycznie.

Jeżeli już musiałbym się czepiać (ale nie będę) to zapytałbym dlaczego nie wprowadzili cyfrowego equalizera w opcjach głośności? Tak, tak wiem, to "nieaudiofilskie" ale z dużym prawdopodobieństwem niejedna czy niejeden chętnie podkręciliby to tu, to tam.

W dniu 9.02.2019 o 03:51, chcheckitout napisał:

Świetne kolumny ale mi najlepiej grały z Octave V80SE

Tak mogło być. Natomiast świetne dyn 1.4 LE z pewnością świetnie grają z uniti nova. Rozdział lamp zamknąłem wiele lat temu. Było miło, teraz jest również miło tylko inaczej. A może nawet milej. 

Edytowane przez macktheknife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dekoracja napisał:

nie rozumiem  z tym wyłączaniem - chyba nie zrobiłeś sobie w ustawieniach :) tam jest zdaje się opcja "never go to sleep"

Faktycznie, jest opcja nigdy. Sprawdzę jak to działa.

4 godziny temu, macktheknife napisał:

To nie wtopa tylko inna logika obsługi na bazie innych założeń. Używając wcześniej superuniti też przez chwilę wieszałem psy na menu i sterowaniu nova z poziomu urządzenia lub pilota. Przez chwilę. Drugiego dnia pilot wrócił do pudełka. Po co obsługa serwera z poziomu urządzenia i jego ekranu gdy pod ręką jest "pilot" (lub kilka) w postaci smartfona, smarfona żony, smartfonów dzieci, smartfonów psów i kotów i / lub nie mniejszej liczby tabletów? Z tych samych "pilotów" steruję uniti core, który nie ma ekranu, menu, pilota. Ale to już rozwiązanie systemowe więc z założenia inaczej niż z dowolnym NAS third party. Łatwiej, szybciej i estetycznie.

Moim zdaniem to jest groch z kapustą. Zarówno Tidal jak Serwer obsługuje się natywnie z aplikacji i tej opcji nie uraczysz na ekranie UN. Ale uraczysz Spotify, który wręcz zmusza Cię do sięgnięcia po telefon lub inne urządzenie sterujące. Gdzie tu jest logika? 

Chodźmy dalej, BT, mam to wyłączone bo póki nie używam, ale na Home Page nadal jest to dostępne i jeszcze udaje że działa. To jak to jest? Włączone czy wyłączone?

Może się czepiam, ale poprzedni interfejs był spójny i logiczny. Tutaj tej logiki brakuje. Co więcej jeśli jednak zgodzę się z Twoją tezą to poniekąd potwierdzasz iż ten ekran to po prostu gadżet do prezentacji album cover i nic więcej. Moim zdaniem oboje sporo za niego dopłaciliśmy bo jak czytałem wywiad z kolesiem z Naim to rozpisywał się jak bardzo udało im się podrasować ND5 XS 2 z jednej strony ale z drugiej zaoszczędzić na braku ekranu.

Ja widzę to tak, skoro już jest to niech coś robi :) Póki co po prostu jest i nie wiem do czego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas się przydaje ten ekran w sumie: jak akurat szybko trzeba przełączyć na tv to pilotem najłatwiej... zawsze jest obok. A telefon czasem gdzieś leży. I trzeba go odblokować, czasem chwile ładuje aplikację/nie chce się połączyć. Na ekranie widać wybierane wejście. 

Fajnie się tez robi głośniej/ciszej pilotem - lepiej niż app, która jest mało precyzyjna na iPhonie. 

To, że widać, co akurat gra od razu też nie jest wadą chyba?

 

a o co chodzi w różnicą w obsłudze spotify i tidal przez ekran? Nie rozumiem. Mam tylko tidala.

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, LukeSky napisał:

Moim zdaniem to jest groch z kapustą....

Co więcej jeśli jednak zgodzę się z Twoją tezą to poniekąd potwierdzasz iż ten ekran to po prostu gadżet do prezentacji album cover i nic więcej. Moim zdaniem oboje sporo za niego dopłaciliśmy bo jak czytałem wywiad z kolesiem z Naim to rozpisywał się jak bardzo udało im się podrasować ND5 XS 2 z jednej strony ale z drugiej zaoszczędzić na braku ekranu.

Ja widzę to tak, skoro już jest to niech coś robi :) Póki co po prostu jest i nie wiem do czego :)

Tak mniej więcej to oceniam, przyjmuję wyświetlacz oraz menu urządzenia z dobrodziejstwem inwentarza i nie korzystam. Prawie. Sporadycznie używam guzika ulubione żeby na szybko zmienić stację radiową gdy akurat jestem w pobliżu. Reszta z app. Ale nie mam poczucia straty ze względu na kosztowny wyświetlacz. Nawet brakowałoby mi go gdyby miał zniknąć na zawsze.

O ile dobrze pamiętam tą samą drogą podąża również nd555 i ndx2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dekoracja napisał:

To, że widać, co akurat gra od razu też nie jest wadą chyba?

Nawet jest zaletą chyba.

Masz rację. Pisałem o app w kontekście przeglądania zasobów NAS. Mały sens ma robienie tego z poziomu urządzenia (nawet pilotem) gdy za każdym razem trzeba podejść blisko żeby zobaczyć co chce się zobaczyć. Wszędzie tam gdzie to ma sens  - regulacja głośności, wybór stacji radiowej zapisanej w ulubionych, regulacja jasności "oświetlenia" etc. - tak, można pilotem i z kanapy. Tylko gdy już mam app pod ręką nie będę z jej udziałem szukał płyty na serwerze, a głośność regulował pilotem. Używam app. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.