Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  572 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał z Was Naim Nait 1? Jeśli tak to poproszę o parę słów opinii... 

Mistrza Jamówię - co chce matkować i bezczelne przytyki czynić żegnam - polecam inne fora - odejdż tam gdzie już wcześniej stąd uciekłeś i nie udzielaj truizmów... Wróciłeś i już awantury. Chłopie co Ty masz w sobie?

I zwrotem "synu" radzę zwracać się do młodzieży cwaniaku jeden 

Edytowane przez slaaawek

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATC były najlepsze, 5si był najlepszy, itd, itd, itd...

slaaawek - nie można być wiecznym debiutantem. Kropka.

 

Ps. Zaimponowałbyś wszystkim nabywając Naita 1 i dzieląc się opinią co do jego legendarnego brzmienia... 

Edytowane przez Asmon

Naim: DAC/TP XPS (+ CA CXC) + NAC 282/TP DTCap/NAP 250-2 + Lipinski L-707 + Target Audio MR70B 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Asmon napisał:

ATC były najlepsze, 5si był najlepszy, itd, itd, itd...

slaaawek - nie można być wiecznym debiutantem. Kropka.

 

zapytałem o Nait 1 - masz coś w tym temacie ewentualnie do napisania? bardzo proszę - jeśli nie to po jaką cholerę złośliwości???

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panie, niebinarni i inni, święta idą. Nie róbta se negatywnych emocji. Dobra wiadomosc jest taka ze Superuniti z Sr3 super po dodaniu kilku różnych ustrójstw, głównie absorbujących oraz nowych kolców, gra pięknie. I No np. Olga peretyatko w utworze The council Of elrond nagranym wraz z NDR radiophilharmonie dała niezły popis. Sekcja instrumentalna tam także. Pastorale - ronniego earla wraz the broadcasters w wersji live jest naprawdę LIVE. Miłego wieczoru


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaaawek,

ja nie miałem tego wzmaka ale pomyślałem sobie tak.Kup(jeżeli cena jest okazyjna), znam super gościa w mieście Łodzi i zrobi ci serwis za normalne pieniądze ,dopasujesz głośniki i będzie naprawdę dobrze.

Proponuję zawarcie pokoju ,sobie ,kolegom i tobie również .Wcześniej wyrażałeś opinie 0-1.W naszym niestety drogim hobby to 0-1 nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, slaaawek napisał:

Czy ktoś miał z Was Naim Nait 1? Jeśli tak to poproszę o parę słów opinii... 

Mistrza Jamówię - co chce matkować i bezczelne przytyki czynić żegnam - polecam inne fora - odejdż tam gdzie już wcześniej stąd uciekłeś i nie udzielaj truizmów... Wróciłeś i już awantury. Chłopie co Ty masz w sobie?

I zwrotem "synu" radzę zwracać się do młodzieży cwaniaku jeden 

Jesteś wiecznie mendzącym się typem,kompulsywnie zakładającym wątki i kluby bez ładu i składu. Masz pełną gębę pretensji do wszystkich,którzy wydają na sprzęt więcej niż tobie mieści się w kieszeni i ciągle o coś masz pretensje. Jak robisz za guru u kolegi,to rusz tyłek i zdobądź informację,zamiast bredzić coś o legendach. Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoją chamską postawę skwituję krótko - doczytam o tym wzmacniaczu, przekażę znajomemu info jakie tylko zdobędę... ale Ciebie proszę byś zszedł mi z oczu ze swoimi pseudointelektualnymi postami odnoszącymi się do moich pytań i szukania pomocy. Nie życzę sobie tak podłego traktowania forumowiczów. Nie masz wiedzy to nie pisz a truizmów nie powtarzaj. Facet - jesteś bezczelnym  i chluby temu forum nie przynosisz. Przenieś się radzę tam gdzie byłeś do tej pory...

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, slaaawek napisał:

Czy ktoś miał z Was Naim Nait 1? Jeśli tak to poproszę o parę słów opinii... 

Mistrza Jamówię - co chce matkować i bezczelne przytyki czynić żegnam - polecam inne fora - odejdż tam gdzie już wcześniej stąd uciekłeś i nie udzielaj truizmów... Wróciłeś i już awantury. Chłopie co Ty masz w sobie?

I zwrotem "synu" radzę zwracać się do młodzieży cwaniaku jeden 

Nie ma co od razu tak obrażać innego użytkownika, tym bardziej w klubie...

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz kto kogo pierwszy zaczął obrażać... Zadałem uprzejmie pytanie i gość spowodował awanturę... Przeczytaj dokładnie kto kogo zaatakował. Niestety ma taką przypadłość wielu forumowiczów

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slaaawek napisał:

Spójrz kto kogo pierwszy zaczął obrażać... Zadałem uprzejmie pytanie i gość spowodował awanturę... Przeczytaj dokładnie kto kogo zaatakował. Niestety ma taką przypadłość wielu forumowiczów

Szanujmy się Panowie, przynajmniej w klubach...

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, slaaawek napisał:

Twoją chamską postawę skwituję krótko - doczytam o tym wzmacniaczu, przekażę znajomemu info jakie tylko zdobędę... ale Ciebie proszę byś zszedł mi z oczu ze swoimi pseudointelektualnymi postami odnoszącymi się do moich pytań i szukania pomocy. Nie życzę sobie tak podłego traktowania forumowiczów. Nie masz wiedzy to nie pisz a truizmów nie powtarzaj. Facet - jesteś bezczelnym  i chluby temu forum nie przynosisz. Przenieś się radzę tam gdzie byłeś do tej pory...

Trafiasz do ignorowanych dyletancie.

Patrzę Ci ja na All.... a tam wisi sobie rzeczony Naicik1 o który pyta nasz forumowy poeata,przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, sheyyk2 napisał:

Slaaawek,

ja nie miałem tego wzmaka ale pomyślałem sobie tak.Kup(jeżeli cena jest okazyjna), znam super gościa w mieście Łodzi i zrobi ci serwis za normalne pieniądze ,dopasujesz głośniki i będzie naprawdę dobrze.

Proponuję zawarcie pokoju ,sobie ,kolegom i tobie również .Wcześniej wyrażałeś opinie 0-1.W naszym niestety drogim hobby to 0-1 nie istnieje.

Bierz pod uwagę, że na zakupie samego NAIT1 się nie skończy.

Tu masz manuala:

https://issuu.com/redzen/docs/naim_nait_en

 

W instrukcji Naim zaleca użycie kolumn Linn KAN czyli jakieś 2 tys zł.

Polecane są kable Naim Naca4 - trudne do zdobycia. Zamiennie można zastosować Linn K20 bo jest to Naca4 robione pod logo Linn - 35 zł/m.

Do tego zalecane źródło to Linn Sondek z ramieniem Basik LVX i wkładką Basik III - w zależności od stanu wydatek 3-5 tys zł.

Sama wkładka Basik III jest trudna do zdobycia w stanie nowym lub mint ale wg. tego co czyta się na forach Linna można śmiało użyć Audio Technica VM-AT95C lub E.

Jeszcze jakieś podstawki typu open frame, trzeba szukać raczej w GB i trzeba bardzo mocno się nad nimi zastanowić bo tu jest temat podobny jak ze standami pod Harbetha.

 

Tak czy inaczej z 10 tysięcy złociszy ta zabawa cię wyniesie.

Ale IMO, warto.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rzetelną informację. Rzeczywiście w tej sytuacji kolega musi się zastanowić nad opłacalnością inwestycji...

I takich rad właśnie brakuje... W zasadzie porządnych uczciwych ludzi. Ra jeszcze dzięki rochu

A takie typy jak powyżej - co potrafią tylko wytykać i mądrować się w ogóle nie powinni przebywać na forum... Ale co się dziwić - nie ma wiedzy to pieprzy o legendzie....

Edytowane przez slaaawek

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rochu napisał:

Bierz pod uwagę, że na zakupie samego NAIT1 się nie skończy.

Tu masz manuala:

https://issuu.com/redzen/docs/naim_nait_en

 

W instrukcji Naim zaleca użycie kolumn Linn KAN czyli jakieś 2 tys zł.

Polecane są kable Naim Naca4 - trudne do zdobycia. Zamiennie można zastosować Linn K20 bo jest to Naca4 robione pod logo Linn - 35 zł/m.

Do tego zalecane źródło to Linn Sondek z ramieniem Basik LVX i wkładką Basik III - w zależności od stanu wydatek 3-5 tys zł.

Sama wkładka Basik III jest trudna do zdobycia w stanie nowym lub mint ale wg. tego co czyta się na forach Linna można śmiało użyć Audio Technica VM-AT95C lub E.

Jeszcze jakieś podstawki typu open frame, trzeba szukać raczej w GB i trzeba bardzo mocno się nad nimi zastanowić bo tu jest temat podobny jak ze standami pod Harbetha.

 

Tak czy inaczej z 10 tysięcy złociszy ta zabawa cię wyniesie.

Ale IMO, warto.

Tu oczywiście dochodzi jeszcze sprawa mentalna. Polacy gremialnie nie znają Ls3/5a,więc Linn Kan będzie dla tak nieświadomego odbiorcy szokiem poznawczym,który może skończyć się kompletnym rozczarowaniem.Kolejna sprawa to źródło analogowe,ma?nie ma? nikt nie wie. Parodia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he,to nie tak. Na złoty płyn za wcześnie a z inhalowaniem czegoś poza powietrzem u mnie słabo- nie palę.rocha szanuje,bo ma doświadczenie,empiryczne dodam a nie wirtualne,mam podobnie,po prostu przewaliłem masę różności,w tym Naima. Bardzo szanuję brytyjskie hifi i wiem jakim dźwiękiem potrafi się odwdzięczyć przy odpowiednim zestawieniu,w końcu poza wzmacniaczem,reszta to made in UK ? 

1 minutę temu, dekoracja napisał:

Gdzie we Wrocławiu da się czegoś takiego posłuchać? Takiego grania?

We Wrocławiu masz dystrybutora Falcona(ls3/5a) weź Naima pod pachę i posłuchaj. To będzie fajne doświadczenie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dekoracja napisał:

Gdzie we Wrocławiu da się czegoś takiego posłuchać? Takiego grania?

Polecam kontakt z p. Krzysztofem. Świetny gość. A salon chyba najlepszy w PL  https://soundrebels.com/art-and-voice-sztuka-i-glos/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dekoracja napisał:

Czasem sobie wyobrażam, że rochu oraz Jamówię siedzą z tłustym cygarem, szklaneczką czegoś złotego i piszą 

???

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ls3/5a w Polsce jest jeszcze jeden problem,one są obecnie absurdalnie drogie. 13 tysi za okleinę rosewood i następne 3 tysięcy za standy made by Falcon. Mamy 16 tysięcy za kolumny do malutkich pokoików. Nawet Brytole,wychowani w kulcie Ls3/5a,sarkają na forach,że cena jest z absolutnej dupy,jedyni którzy nie narzekają to Azjaci a mieszkańcy Hongkongu w szczególności,ale oni są opętani i kupią wszystko,co ma jakikolwiek związek z BBC Heritage. Jak więc w takiej sytuacji, nasz Rodak ma wyskoczyć z 13 koła,ewentualnie z 16 na coś co kojarzy mu się z głośnikami od komputera,bo nawet więzi emocjonalnej mu brak,żeby kupić sobie coś na czym wychował się w domu rodzinnym. Poza tym głośnik magiczny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hasos napisał:

Polecam kontakt z p. Krzysztofem. Świetny gość. A salon chyba najlepszy w PL  https://soundrebels.com/art-and-voice-sztuka-i-glos/

P. Krzysztofa znam od wielu lat i sporo sprzętu od niego miałem w domu: na dziś już chyba tylko kabel do listwy Isol8 mi został ? 

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Jamówię napisał:

Z Ls3/5a w Polsce jest jeszcze jeden problem,one są obecnie absurdalnie drogie. 13 tysi za okleinę rosewood i następne 3 tysięcy za standy made by Falcon. Mamy 16 tysięcy za kolumny do malutkich pokoików. Nawet Brytole,wychowani w kulcie Ls3/5a,sarkają na forach,że cena jest z absolutnej dupy,jedyni którzy nie narzekają to Azjaci a mieszkańcy Hongkongu w szczególności,ale oni są opętani i kupią wszystko,co ma jakikolwiek związek z BBC Heritage. Jak więc w takiej sytuacji, nasz Rodak ma wyskoczyć z 13 koła,ewentualnie z 16 na coś co kojarzy mu się z głośnikami od komputera,bo nawet więzi emocjonalnej mu brak,żeby kupić sobie coś na czym wychował się w domu rodzinnym. Poza tym głośnik magiczny ? 

A kilka postów wyżej jegomość Jamówię bezczelnie pisał że to ja narzekam na ceny itp.

Zobaczcie jakie zakłamanie  

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak wtrącając to polecam obejrzec ponizsze video z fabryki Naima, gdzie jest wg mnie świetnie wyjasniona różnica miedzy kablami Din a Rca - bardzo ciekawe - po angielsku niestety. Generalnie, oprócz prowadzenia tzw "masy" o wtyki; oraz... "wytrząsanie" kabla i luźne jego "łączenie". Masło maslane. Polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Nie dotyczy mnie, ale posiadacza Atoma. Wziął dziś na test słuchawki Mr Speakers Aeon 2, podłączył do gniazda słuchawkowego w Naimie i niefortunnie pociągnął za kabel. Teraz w słuchawkach słychać wyłącznie trzaski - wnioskuje że uszkodził gniazdo (słuchawki z innymi źródłami grają prawidłwo). Zna ktoś może jakiś sprawdzony serwis w Polsce? Atom jest już po gwarancji i nie bardzo widzi mu się odsyłać sprzęt do Salisbury. 

Edytowane przez jackobtone

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.