Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  574 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, puszkin napisał:

Ale szarak to IC a gigawatt to zasilający. No chyba że coś mylę...

Słuszna uwaga. Mój zasilający Naima też jest szary, stąd nieporozumienie. 🙂 

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek H napisał:

suwak na dole

Screenshot_20211112-193803.png

A czy po wyłączeniu/włączeniu zarówno w stanie standby jak i po całkowitym odłączeniu od sieci włącznikiem z tylu, poziom głośności pozostaje na swoim miejscu, czy po ponowym włączeniu jest na max/min?

 

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kichanadeta napisał:

A czy po wyłączeniu/włączeniu zarówno w stanie standby jak i po całkowitym odłączeniu od sieci włącznikiem z tylu, poziom głośności pozostaje na swoim miejscu, czy po ponowym włączeniu jest na max/min?

 

nie wiem, nie uzywam tej regulacji, na zdjeciu wlaczylem zeby pokazać że jest, 

wyłącznika z tyłu nie ma, tylko standby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kichanadeta napisał:

A czy po wyłączeniu/włączeniu zarówno w stanie standby jak i po całkowitym odłączeniu od sieci włącznikiem z tylu, poziom głośności pozostaje na swoim miejscu, czy po ponowym włączeniu jest na max/min?

 

jeśli piszemy tu o nd5xs2 tam jest sterowanie głośnością we wzmacniaczu poprzez automatyzację - w każdym razie ja tak tego używam. I rest odtwarzacza ma zerowe znaczenie bo gałka w nait zostaje tam, gdzie była 🙂

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dekoracja napisał:

jeśli piszemy tu o nd5xs2 tam jest sterowanie głośnością we wzmacniaczu poprzez automatyzację - w każdym razie ja tak tego używam. I rest odtwarzacza ma zerowe znaczenie bo gałka w nait zostaje tam, gdzie była 🙂

a masz kabelek podłączony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, flood2 napisał:

Panowie, po jednodniowym eksperymencie powróciłem z szaraka na chord anthem. Jednak chord wychodzi lepiej, w zasadzie pod każdym względem. Szarak idzie znowu do szuflady. 

jakie ic miales jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, flood2 napisał:

Panowie, po jednodniowym eksperymencie powróciłem z szaraka na chord anthem. Jednak chord wychodzi lepiej, w zasadzie pod każdym względem. Szarak idzie znowu do szuflady. 

Czy "szarak" to kabel fabryczny zasilający dołączany do urządzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzysiek H napisał:

jakie ic miales jeszcze

Chord cobra i chameleon, Nordost blue heaven oraz skylink, któremu dawałem szansę dwa razy. Ostatecznie podszedł mi tylko chord antem 2. 

7 minut temu, MarkM napisał:

Czy "szarak" to kabel fabryczny zasilający dołączany do urządzenia?

Tak go zwą naimowcy  w Polsce. Na wyspach nazywają go “lavender”. 

Edytowane przez flood2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, stach_s napisał:

Eeee tam, Fink pieknie czaruje w Nowym Swiecie... 

Mniej rozkmin sprzetowych, wiecej sluchania 😉

 

Fink jest ok, często wracam do jego płyt 

Edytowane przez Krzysiek H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Po „świątecznych” podwyżkach cen w branży Audio, zdrowy rozsądek pozostaje już tylko Nam/klientom bo Oni/branża dawno go stracili..💰💰💰🙉

W dniu 15.11.2021 o 17:40, macktheknife napisał:

Może "tylko" opamiętanie i zdrowy rozsądek? 😜

Przed wakacjami rozmawiałem z katowickim sklepem w temacie zakupu Sonus Faber Olympica Nova 5 które mają jako Demo na stanie, podali wówczas cenę 43 500zł.. Nie miałem więc dociułałem.

Wczoraj dzwonię, pytam i słyszę.:   Tak, mamy wciąż Tą SAMĄ parę ale dziś cena dla pana to 63 000.. Skąd ta cena za tą samą parę demo..?  -Pytam
      Bo dystrybutor podniósł ceny więc czemu nie.. Ale Przecież to wciąż ta sama para którą kupiliście po starych cenach.. Tak ale kolejne musimy kupić po nowych.. A czas oczekiwania „psze pana to 1 Rok” - Usłyszałem 🤷‍♂️

Najlepsze że charakterystyczny właściciel wspomnianego Katowickiego sklepu przekonywał mnie że ze wzgl na dużą sprzedaż, Sonus Faber uznał ich za „Europejskiego Sprzedawcę Roku” co miało mieć odzwierciedlenie w konkurencyjnych cenach..😉🙈

Każdy ma więc swoje racje. 
Zdrowego weekendu Panowie & Panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niepokorny napisał:

 Po „świątecznych” podwyżkach cen w branży Audio, zdrowy rozsądek pozostaje już tylko Nam/klientom bo Oni/branża dawno go stracili..💰💰💰🙉

Przed wakacjami rozmawiałem z katowickim sklepem w temacie zakupu Sonus Faber Olympica Nova 5 które mają jako Demo na stanie, podali wówczas cenę 43 500zł.. Nie miałem więc dociułałem.

Wczoraj dzwonię, pytam i słyszę.:   Tak, mamy wciąż Tą SAMĄ parę ale dziś cena dla pana to 63 000.. Skąd ta cena za tą samą parę demo..?  -Pytam
      Bo dystrybutor podniósł ceny więc czemu nie.. Ale Przecież to wciąż ta sama para którą kupiliście po starych cenach.. Tak ale kolejne musimy kupić po nowych.. A czas oczekiwania „psze pana to 1 Rok” - Usłyszałem 🤷‍♂️

Najlepsze że charakterystyczny właściciel wspomnianego Katowickiego sklepu przekonywał mnie że ze wzgl na dużą sprzedaż, Sonus Faber uznał ich za „Europejskiego Sprzedawcę Roku” co miało mieć odzwierciedlenie w konkurencyjnych cenach..😉🙈

Każdy ma więc swoje racje. 
Zdrowego weekendu Panowie & Panie

może nie ceny są złe, tylko jesteśmy w PL, teraz zlotowka jeszcze nisko stoi, wyobraź sobie ze wszytskie ceny sa 3 razy niższe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Niepokorny napisał:

Jasne.. czyli np taki Austrijak 5 000 € za to samo tylko 6msc później spokojnie wyda..?😉

nie to mialem na myśli, akurat celujesz w górną półkę, drogą dla przeciętnego Austryjaka, Brytyjczyka i jeszcze droższą dla Polaka

ja w tej cenie pewnie w kudos titan 606 bym celował 

Edytowane przez Krzysiek H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie podwyżki nie są mile widziane, współpracuje z holenderskimi rolnikami.. ceny gazu spowodowały, ze większość plantatorów zakończy w tym roku sezon wcześniej niż zwykle a w przyszłym roku rozpoczną sezon później.

Dzięki owej recesji Hiszpania skorzysta - sezon zimowy  (ogórki, pomidory itp) będzie trwać nieco  dłużej.

 

Edytowane przez Kacper525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.