Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  572 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, puszkin napisał:

Ale szarak to IC a gigawatt to zasilający. No chyba że coś mylę...

Słuszna uwaga. Mój zasilający Naima też jest szary, stąd nieporozumienie. 🙂 

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krzysiek H napisał:

suwak na dole

Screenshot_20211112-193803.png

A czy po wyłączeniu/włączeniu zarówno w stanie standby jak i po całkowitym odłączeniu od sieci włącznikiem z tylu, poziom głośności pozostaje na swoim miejscu, czy po ponowym włączeniu jest na max/min?

 

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kichanadeta napisał:

A czy po wyłączeniu/włączeniu zarówno w stanie standby jak i po całkowitym odłączeniu od sieci włącznikiem z tylu, poziom głośności pozostaje na swoim miejscu, czy po ponowym włączeniu jest na max/min?

 

nie wiem, nie uzywam tej regulacji, na zdjeciu wlaczylem zeby pokazać że jest, 

wyłącznika z tyłu nie ma, tylko standby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, kichanadeta napisał:

A czy po wyłączeniu/włączeniu zarówno w stanie standby jak i po całkowitym odłączeniu od sieci włącznikiem z tylu, poziom głośności pozostaje na swoim miejscu, czy po ponowym włączeniu jest na max/min?

 

jeśli piszemy tu o nd5xs2 tam jest sterowanie głośnością we wzmacniaczu poprzez automatyzację - w każdym razie ja tak tego używam. I rest odtwarzacza ma zerowe znaczenie bo gałka w nait zostaje tam, gdzie była 🙂

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dekoracja napisał:

jeśli piszemy tu o nd5xs2 tam jest sterowanie głośnością we wzmacniaczu poprzez automatyzację - w każdym razie ja tak tego używam. I rest odtwarzacza ma zerowe znaczenie bo gałka w nait zostaje tam, gdzie była 🙂

a masz kabelek podłączony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, flood2 napisał:

Panowie, po jednodniowym eksperymencie powróciłem z szaraka na chord anthem. Jednak chord wychodzi lepiej, w zasadzie pod każdym względem. Szarak idzie znowu do szuflady. 

Czy "szarak" to kabel fabryczny zasilający dołączany do urządzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Krzysiek H napisał:

jakie ic miales jeszcze

Chord cobra i chameleon, Nordost blue heaven oraz skylink, któremu dawałem szansę dwa razy. Ostatecznie podszedł mi tylko chord antem 2. 

7 minut temu, MarkM napisał:

Czy "szarak" to kabel fabryczny zasilający dołączany do urządzenia?

Tak go zwą naimowcy  w Polsce. Na wyspach nazywają go “lavender”. 

Edytowane przez flood2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Po „świątecznych” podwyżkach cen w branży Audio, zdrowy rozsądek pozostaje już tylko Nam/klientom bo Oni/branża dawno go stracili..💰💰💰🙉

W dniu 15.11.2021 o 17:40, macktheknife napisał:

Może "tylko" opamiętanie i zdrowy rozsądek? 😜

Przed wakacjami rozmawiałem z katowickim sklepem w temacie zakupu Sonus Faber Olympica Nova 5 które mają jako Demo na stanie, podali wówczas cenę 43 500zł.. Nie miałem więc dociułałem.

Wczoraj dzwonię, pytam i słyszę.:   Tak, mamy wciąż Tą SAMĄ parę ale dziś cena dla pana to 63 000.. Skąd ta cena za tą samą parę demo..?  -Pytam
      Bo dystrybutor podniósł ceny więc czemu nie.. Ale Przecież to wciąż ta sama para którą kupiliście po starych cenach.. Tak ale kolejne musimy kupić po nowych.. A czas oczekiwania „psze pana to 1 Rok” - Usłyszałem 🤷‍♂️

Najlepsze że charakterystyczny właściciel wspomnianego Katowickiego sklepu przekonywał mnie że ze wzgl na dużą sprzedaż, Sonus Faber uznał ich za „Europejskiego Sprzedawcę Roku” co miało mieć odzwierciedlenie w konkurencyjnych cenach..😉🙈

Każdy ma więc swoje racje. 
Zdrowego weekendu Panowie & Panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niepokorny napisał:

 Po „świątecznych” podwyżkach cen w branży Audio, zdrowy rozsądek pozostaje już tylko Nam/klientom bo Oni/branża dawno go stracili..💰💰💰🙉

Przed wakacjami rozmawiałem z katowickim sklepem w temacie zakupu Sonus Faber Olympica Nova 5 które mają jako Demo na stanie, podali wówczas cenę 43 500zł.. Nie miałem więc dociułałem.

Wczoraj dzwonię, pytam i słyszę.:   Tak, mamy wciąż Tą SAMĄ parę ale dziś cena dla pana to 63 000.. Skąd ta cena za tą samą parę demo..?  -Pytam
      Bo dystrybutor podniósł ceny więc czemu nie.. Ale Przecież to wciąż ta sama para którą kupiliście po starych cenach.. Tak ale kolejne musimy kupić po nowych.. A czas oczekiwania „psze pana to 1 Rok” - Usłyszałem 🤷‍♂️

Najlepsze że charakterystyczny właściciel wspomnianego Katowickiego sklepu przekonywał mnie że ze wzgl na dużą sprzedaż, Sonus Faber uznał ich za „Europejskiego Sprzedawcę Roku” co miało mieć odzwierciedlenie w konkurencyjnych cenach..😉🙈

Każdy ma więc swoje racje. 
Zdrowego weekendu Panowie & Panie

może nie ceny są złe, tylko jesteśmy w PL, teraz zlotowka jeszcze nisko stoi, wyobraź sobie ze wszytskie ceny sa 3 razy niższe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Niepokorny napisał:

Jasne.. czyli np taki Austrijak 5 000 € za to samo tylko 6msc później spokojnie wyda..?😉

nie to mialem na myśli, akurat celujesz w górną półkę, drogą dla przeciętnego Austryjaka, Brytyjczyka i jeszcze droższą dla Polaka

ja w tej cenie pewnie w kudos titan 606 bym celował 

Edytowane przez Krzysiek H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie podwyżki nie są mile widziane, współpracuje z holenderskimi rolnikami.. ceny gazu spowodowały, ze większość plantatorów zakończy w tym roku sezon wcześniej niż zwykle a w przyszłym roku rozpoczną sezon później.

Dzięki owej recesji Hiszpania skorzysta - sezon zimowy  (ogórki, pomidory itp) będzie trwać nieco  dłużej.

 

Edytowane przez Kacper525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.