Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  572 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adamo D -->

 

Zabawa z sieciówkami to strata czasu !!! No chyba że testował będziesz jakieś kable za kosmiczne pieniądze :)

W cenie do 1000 PLN nie ma co sobie głowy zawracać :)

Przypominam że Naim dodaje do swoich urządzeń przyzwoite kable sieciowe ... i nie są to kable komputerowe .. chociaż wyglądaja podobnie ;)

 

Odnośnie Naim'a i charakteru brzmienia ... zalecam miesięczny spokój i brak nerwowych ruchów dotyczacych ewentualnych zakupów/zmian itp. Słuchaj i przyzwyczajaj się do sposobu prezentacji Naim'a :)

 

zdezi

 

ps. popatrzę w instrukcji jak z tymi RCA wygląda i odpiszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo D, 26 Mar 2007, 22:22

 

slucham ich czasami ale bez dedykowanych standow

jak wygladaja te suby , widzialem kiedys do malych kefow, ale harbeth chyba nie robi ?

......ale ja sie chyba starzeje ?

...... dziwaczeje?

pomimo to

... polecam , polecam ,polecam

graja u mnie z musicalem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutko o tym na stronie Harbetha tu link http://www.harbeth.co.uk/hifispeakers/overview/previous-models/

Ale szkoda że nie słyszałeś fotoarkady - wiem kto to w Polsce ma i ... chyba nawet na sprzedaż

 

zdezintegrowany_3PO - poradziłem sobie z przełączaniem na RCA ale.. tu kabel naima jest poprostu lepszy

ciekawi mnie jeszcze ten głośnikowy

Na razie dzwięk taki sobie - może masz rację trza czekać

post-13226-100005457 1174992884_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo D, 27 Mar 2007, 12:54

o!

napisz kto ma na pw

a kable glosnikowe naima sa fajne

ja bym nic nie kombinowal

...przynajmniej na poczatku:-)

....sam je czasami z szafy wyciagam

generalnie trzeba dac sie nowemu wygrac

sam mialem taki przypadek i dobrze ze nie bylo czasu na kombinacje z kablami

dzwiek sie zmienil i jest teraz bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanka a propo kabla Naima

1 - czy naim ma "swoje" banany którymi ten kabel się konfekcjonuje

2- Jeśli tak to gdzie te banany kupić

3 - Moje spendory lubię 2 pary kabli czy dobrym rozwiązaniem były by dwie pary Kabla naima "spięte" razem przy wzmacniaczu - czy może dać se siana i kupić zwory Wbt - w tym momencie mam pożyczone zwory od kumpla z B&W CDM1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znam ten przetwornik - ale jak zagra z naimem ? nie wiem - słuchałem go w dwóch zestawieniach Jolida 502 B + Marantz 6001 (chyba) oraz Exposure 2010 AMP + CD2010 oba zestawienia na Spendor SP 2/3

Szczerze .... nie zrobił on na mnie jakiegoś super wrażenia ale tutaj trza posłuchać samemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto...

hehe niestety nie posiadam organów... jestem w pelni zintegrowanym obiektem...szkoda że nie masz Ty tego Naima...podałbyś mi swoj adresik , a kilka ulic dalej są "chlopcy" którzy za "napiwek" przyniesliby mi Twoj sprzet "na testy";)

oczywiscie żarcik..pozdrawiam Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na powaznie niedawno dane mi bylo posluchac

naprawde co to ten dzwiek naima

bo na wystawach sam lomot

a to barwny energetyczny dzwiek z bardzo czytelna srednica

dobrze zaznaczonymi planami

jedynie do czego moglbym sie przyczepic to baza stereo

ale w zalewie przymiotow ostatni przytyk jest zupelnie niewazny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arekgrabowski> Audionemesisa nie musisz barć w ciemno - dystrybutorem jest firma Voxal z Łodzi - i na pewno dostaniesz go za kaucją do odsłuchów a napewno warto wyrobić sobie o nim opinię i go posłuchać - zresztą jakoś pod koniec lutego miał się pojawić nowy przetwornik Audionemesisa wiec...

Ps. na priva wysłałem ci kontakt do Voxala - myśle że się jakoś dogadacie pan z voxala to bardzo miły człowiek - tylko za bardzo lubi xaviany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Niamik mi się rozgrywa i... zaczyna być powolutku miło

Ale... napewno w moim systemie odpadają kable głośnikowe naima - takie nijakie brzmienie nie pasują, spendory są bardzo wrażliwe na kable (stety-niestety) i dzięki uprzejmości jednego audiofila z mojego miasta dostałem na testy kable Nodrosta Flatline Gold oraz Audioquest type 6+ (wers. amerykańska).

Z obiegowych opini słyszałem że Spendor z nodrostem się lubi ale napewno z wyższymi modelami bo na Gold jest piękna średnica ładny bas lecz góra zbyt bardzo wycofana tym bardziej że kumuluje sie to z wycofaną górą Naima. Natomiast Audioquest jest bardzo bliski ideału otwarte ładne brzmienie z dobrą górą ładnym basem świetną przestrzenią lecz słabymi jego punktami jest średnica oraz lekki nieporządek na scenie - gdyby nie te dwa małe "ale" już bym go brał ale ciesze się ze pokazał mi drogę gdzie należy szukać ...

Także tu pytanko do forumowiczów jak się prezentują wyższe modele Audioquesta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.