Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  572 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Artistplant napisał:

Znam właściciela salonu audio, który w domu używa Atoma i uważa, że to zacny sprzęt więc coś w tym jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

On się tyle nasłucha w salonie, że w domu pragnie tylko spokoju i ewentualnie telewizji 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam pytanie. Czy przy upgradzie XS2/3 SN2/3 w postaci TyddyCap, HiCap etc. suwak "AV Bypass" musi być w pozycji "on", czy "off", czy też może nie ma to żadnego znaczenia w tym przypadku? 

W instrukcji (strona 16) niby nic o tym nie piszą, ale na zdjęciu gdzie podpięty jest Flatcap przełącznik znajduje się w pozycji "on". Dyskutuję właśnie z kolegą @Timi1987 na ten temat i zgłupiałem już. 😄 

Edytowane przez jackobtone

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon, Synology DS1621+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, jackobtone napisał:

Słuchajcie, mam pytanie. Czy przy upgradzie XS2/3 SN2/3 w postaci TyddyCap, HiCap etc. suwak "AV Bypass" musi być w pozycji "on", czy "off", czy też może nie ma to żadnego znaczenia w tym przypadku? 

W instrukcji (strona 16) niby nic o tym nie piszą, ale na zdjęciu gdzie podpięty jest Flatcap przełącznik znajduje się w pozycji "on". Dyskutuję właśnie z kolegą @Timi1987 na ten temat i zgłupiałem już. 😄 

Nic się nie przełącz. Zostawiasz tak jak było, jedynie wyciągasz zworę i wpinasz 4 i 5 pin . No i gra muzyka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, jackobtone napisał:

Słuchajcie, mam pytanie. Czy przy upgradzie XS2/3 SN2/3 w postaci TyddyCap, HiCap etc. suwak "AV Bypass" musi być w pozycji "on", czy "off", czy też może nie ma to żadnego znaczenia w tym przypadku? 

W instrukcji (strona 16) niby nic o tym nie piszą, ale na zdjęciu gdzie podpięty jest Flatcap przełącznik znajduje się w pozycji "on". Dyskutuję właśnie z kolegą @Timi1987 na ten temat i zgłupiałem już. 😄 

wnioskuje że to Ty uprzedziłeś mnie z zakupem TeddyCap? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Krzysiek H napisał:

wnioskuje że to Ty uprzedziłeś mnie z zakupem TeddyCap? 

Ja swojego kupiłem prawie rok temu. Jeśli zniknęła jakaś oferta na którą polowałeś, to to nie moja sprawka. 🙂 

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon, Synology DS1621+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Artistplant napisał:

Tak bas szybszy, precyzyjny

Jak będą cały czas ten bas "przyśpieszać" w aktualizacjach to zaraz go wcale słychać nie będzie.

Chyba trochę przesadzamy z tymi efektami aktualizacji i oczywiście tak jak przy "wygrzewaniu" czy kupnie droższej zabawki u nas audiofilów zmiany w brzmieniu są zawsze tylko w jedną stronę - na lepsze 😉

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jackobtone napisał:

Od wczoraj wszedł nowy cennik Naima.

2 godziny temu, Krzysiek H napisał:

w q21 chyba juz nowe ceny naimow w PL

Cholera jasna.. Nigdy nie uciułam na nowego 252 + 300 z zasilaczami z cenie fajnego auta.. Na wtórnym też sie to odbije. 
Chyba na akwarystykę się trza przerzucić 

Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Adam 38 napisał:

Jak będą cały czas ten bas "przyśpieszać" w aktualizacjach to zaraz go wcale słychać nie będzie.

Chyba trochę przesadzamy z tymi efektami aktualizacji i oczywiście tak jak przy "wygrzewaniu" czy kupnie droższej zabawki u nas audiofilów zmiany w brzmieniu są zawsze tylko w jedną stronę - na lepsze 😉

z tego co czytam, to wydaje sie ze ludzie słyszą poprawę w streamerach, a nie słyszą na allin.. 

https://community.naimaudio.com/t/streamer-firmware-3-8-0/20415?page=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.