Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Infinity Classics


zukzukzuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 11.02.2013 o 18:30, mirunias38 napisał:

.Może mit Nakamichi zostanie obalony ......zobaczymy!

Oj, nie. Też go u siebie słyszałem. To rewelacyjny piec.

Jest wielce O.K. Nie wiem ile trzeba by wydać i co kupić żeby później na Nakamichi PA7 bluźnić.

Oczywiście można lepiej, ale to już raczej nie będzie przepaść.

Muszę się też podzielić smutną informacją. Jutro żegnam się z moimi pięknymi blondynkami 8.2i.

Z klubem się nie żegnam, bo jeszcze mam RSIIIb, ale niestety Kappy jadą do kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o koncowce czy pre?

 

Oj moze byc przepasc. Poza nasyceniem basu pass to taka wlasnie przepasc, ale owszem jak na cene to przyzwoita koncowka.

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdury pan opowiada - prezesie

przezucilem przez ostatnie 5 miesiecy wraz PA7E2 nastepujace pre:

CA7E

oraz:

EC-4.5

EC-4.6

EC-4.7

abrahamesn V3

phast anniversary

jolida fusion - JD3000B

aesthetix calypso

i hegla hd20 - (to co prawda dac ale z calkiem dobrym pre)

 

razem 9 - kazde z tych pre bylo lepsze od dedykowanego

a niektore z nich zamiataly CA7 pod dywan i gasily swiatlo

niektore owszem drozsze ale taki phast wcale drogi nie jest a byl lepszy. DUZO lepszy

takie jest moje zdanie (i nie tylko)

 

Nie ma problemu!

Każdy może wyrazić swoją opinię:) Tym bardziej jak SŁUCHAŁ i porównywał bezpośrednio.

 

Wybacz. Ale nie mogę dać wiary w Twoje i Wojtka "zamiatanie pod dywan" - dopóki nie usłyszę, a raczej posłucham (i to nie godzinę lub dwie) u siebie lub Kolegi, który ma podobną, ba - lepszą konfigurację.

Jak pisałem - różne jest postrzeganie muzyki i jej elementy, które nas "jarają" przy słuchaniu... Inaczej słyszy i czego innego oczekuje od "utworu" 20 latek, a inaczej ktoś, kto ma na liczniku co najmniej 2 x tyle i więcej...

 

Cofnijcie się co nieco do tyłu i poczytajcie, co napisał Czołgista jak CA 7 usłyszał pierwszy raz, a jak było potem? Znaczy zwyczajnie "znudziło" się chyba, bo... za równe jest!

 

Sądzę, że gdyby to było słabe lub ograniczające coś niecoś pre - usłyszałbym ten fakt zapewne u siebie... A Jacek tym bardziej!!!

Co dziwne - póki co, nie chcę lepszego!!! - choć już co nieco pre-ampów miałem oraz kilka o wiele od nich lepszych i droższych słyszałem...

 

Nie mam innych kontrargumentów jak te, że Kolega próbował zamiast CA 7 do PA 7 - kilkukrotnie droższe, wszędzie wychwalane, topowe preampy znamienitych firm i co? CA "zamiatał" je pod dywan!

Jemu wierzę bardziej, bo to moje Drugie, Lepsze Uszy:) (jak Go określam).

Wspólnie też mieszaliśmy preampy i końcówki różnych firm (jednak nie Nakamichi) - i ZAWSZE firmowe zestawienie zagrało lepiej...

 

A więc, jeśli łaska - ZAPRASZAM na wspólny odsłuch i porównanie. Być może wtedy osiągniemy jakiś kompromis, co do "jakości" muzyki prezentowanej przez poszczególne konfiguracje. I razem wyciągniemy wnioski. A może jednak przekonam/y się i wszystko odszczekam? Samo życie...

W innym wypadku, dla niektórych dalej "będę pieprzył głupoty" i vice-wersa!

 

Pozdrawiam!

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Oj moze byc przepasc. Poza nasyceniem basu pass to taka wlasnie przepasc, ale owszem jak na cene to przyzwoita koncowka.

No ja też mam w domu zestaw który uważam za lepszy od duetu Nakamichi Pa7-Ca5, bo taki porównywałem. Ale tu wchodzimy bardziej w sferę indywidulanych preferencji niż wyraźnie gorszej jakości. No i cały czas mówię o mariażu z naszymi starymi trumnami. Bo z łatwiejszymi kolumnami może być zgoła inaczej.

Natomiast jak chcemy dobrze napędzić klasyczne Infinity, czerpać przyjemność z muzyki i nie wydać więcej na wzmak jak 10tzł, to naprawdę ciężko jest o lepsze propozycje.

Ja mam też ASR Emittera 1, bardzo chwalony i niesamowicie wysoko oceniany piec. Ale ze starymi Infinity nie do końca sobie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuk - nie bierz tego do siebie ale jesli kazde z 9 pre bylo lepsze odCA to chyba mam prawo wyciagac wnioski ale -OK- to sa moje uszy

podjechal bym chetnie ale dystans jest duzy - a w polsce bywam nie za czesto...

 

Czyli stąd wniosek, że na 100% słuchasz, słyszysz "inaczej" i prawdopodobnie czego innego..

 

Nie wyobrażam sobie czegoś w rozsądnych, a tym bardziej porównywalnych pieniądzach do CA 7, na czym klasyka, orkiestra czy opera (bez prądu!) - zabrzmi "prawdziwiej" (w połączeniu z PA 7 i R90). Tyle, że tu i tu (CA i PA) trzeba co nieco ingerencji...

 

Wymieniłeś listę preampów, więc jeśli tylko będzie okazja, nie omieszkam zrelacjonować wyników...

 

Najlepszego!

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zukzuk wymien pre ktore porownywales z ty naka i ktore wypadly gorzej, rowniez jestem ciekaw. Sam jestem ciekaw. Klasyki slucham chociaz nie u Mateuszka, bede szczery nie lubie klasyki z cyfry. Dzisiaj sluchalismy Carmina Burana u mnie i pre dawaly rade, phast lepiej niz Aesthetix Calipso...dodam, ze w phascie mam Mullardy cv569 wiec to jest moja ingerencja w to pre.

 

 

HQ rowniez mowie o mariazu, bo jestem pewien, ze pass z moimi kolumnami nie pozostawilby suchej nitki na pa7 nawet w dziedzinie basu, jednak infinity sa specyficzne i moim zdaniem potrzebuje wyraznego podkolorowania w tym zakresie, niektorzy stosuja nawet biamping lampa i tran.

Ja bym im zaaplikowal silna lampe z podolorowanym basem to samo zrodlo, gdyz te kolumny zwyczajnie tego potrzebuja, przykladow wiele w necie. Dzisiatki uzytkownikow zmagajacych sie z niedostatkiem basu. Dobry przyklad z Jolida ktora mial Mateuszek, to jedyne pre ktore dostarczalo wystarczajaco duzo basu a przeciez wydajnosci pieca nie zwiekszylo. Pass ma wskaznik i gdyby kolumny byly problemem to wskaznik by szalal a tego nie robil. Piec ma 500W przy 4ohm i 1800W peak...trafo jak plyta winylowa;)

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.02.2013 o 20:58, Wojtek76 napisał:

Zukzuk wymien pre ktore porownywales z ty naka i ktore wypadly gorzej, rowniez jestem ciekaw. Sam jestem ciekaw. Klasyki slucham chociaz nie u Mateuszka, bede szczery nie lubie klasyki z cyfry. Dzisiaj sluchalismy Carmina Burana u mnie i pre dawaly rade, phast lepiej niz Aesthetix Calipso...dodam, ze w phascie mam Mullardy cv569 wiec to jest moja ingerencja w to pre.

 

 

HQ rowniez mowie o mariazu, bo jestem pewien, ze pass z moimi kolumnami nie pozostawilby suchej nitki na pa7 nawet w dziedzinie basu, jednak infinity sa specyficzne i moim zdaniem potrzebuje wyraznego podkolorowania w tym zakresie, niektorzy stosuja nawet biamping lampa i tran.

Ja bym im zaaplikowal silna lampe z podolorowanym basem to samo zrodlo, gdyz te kolumny zwyczajnie tego potrzebuja, przykladow wiele w necie. Dzisiatki uzytkownikow zmagajacych sie z niedostatkiem basu. Dobry przyklad z Jolida ktora mial Mateuszek, to jedyne pre ktore dostarczalo wystarczajaco duzo basu a przeciez wydajnosci pieca nie zwiekszylo. Pass ma wskaznik i gdyby kolumny byly problemem to wskaznik by szalal a tego nie robil. Piec ma 500W przy 4ohm i 1800W peak...trafo jak plyta winylowa;)

 

Oj!

Żyjemy chyba w innych światach i innych kolumn słuchamy!

Wydaje się, że dalsza polemika nie ma sensu...

Jeśli piszesz, że Infinity potrzebują czegoś co "podkolorowywuje bas", to ja wysiadam.

Byłem NIEZWYKLE zdumiony wpisem Mateuszka (o braku basu!). Teraz i Twoim!

BAS jest tym pierwszym, czym się "chwalę" jeśli mam nowego, szukającego WRAŻEŃ gościa.

Tu jest potęga, głębokość różnorodność, rozciągnienie i szybkość niskich tonów z zamkniętej kolumny. Pamiętam jak dziś, że ktoś ze słuchających po raz pierwszy, podczas głośnego grania, podchodził do membran basowych i ze zdumieniem mówił: dziwne! membrany praktycznie się nie ruszają, a BAS o mało nie przesuwa ściany"...

 

Podam tylko, że owe pre próbowane z PA 7 było ze stajni Conrada Jonsona (aktualnie jest 10x droższe od CA 7). Niestety - nie zagrało tak dobrze, jak cała lista (a w zasadzie każde) z Waszych...

Ba! Zabrzmiało gorzej od dedykowanego.

Wypadek-przypadek?

 

Na koniec.

Mogę spytać?

Które z tych bijących na głowę CA 7 pre zostało u Mateuszka?

Zdaje się, że ŻADNE... Każdemu coś brakuje? A u mnie - NIE!

Czy Ty, Wojtku nadal szukasz pre do Pass-a? Ile przesłuchałeś ? Ile jeszcze przesłuchasz? Każde jest inne i w każdym jest coś lepszego, ale też i gorszego. Prawda?

Ja nie mam tego problemu! CA 7 z PA 7 brzmi RÓWNO, tak jak wg mnie ma grać! Oczywiście, biorę pod uwagę pewny zakres finansowy.

Nie wszystko złoto, co się świeci. Co początkowo poraża pięknem, jakością - to bywa, że po czasie irytuje, a często wręcz drażni.

Szukacie ciągle lepszych i lepszych preampów, wzmacniaczy, kolumn. Które są najlepsze?

Tak bez końca...

Problemem jest fakt, że często ludzie nie wiedzą, czego chcą i szukają? Jak ma być, grać?

Dalej i dalej. Byleby było inaczej...

 

Wybaczcie więc!

Na podstawie własnych (i innych osób) doświadczeń , dalej będę twierdził, że pisanie, iż CA 7 jest warte 150 euro oraz że "trumny" Infinity potrzebują czegoś do podkolorowania basu, to WIELKI NONSENS!

 

Niech Wam gra!

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chętnei kupie za 150 euro ca7 poproszę o namiary :)

kijiji.de i quoka.de szukajcie a znajdziecie ;-)

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o moce chodzi.

 

Ucziwy amp 2 x 50 VA zrobi co chce z Infinity w zasadzie nawet z grandwalleyami.

 

Z każdym się założę.

 

Infinnity nie są wcale wredne , są tylko specyficzne.

Wszystko na to wskazuje.

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infinity maja pewną specyfikę grania.

 

Ona jest bardzo fajna ale do pewnego poziomu wtajemniczenia, później już ich nie żałujemy.

 

Oczywiście są różne modele i tu te topowe są po prostu najlepsze , najlepsze z Infinity.

 

Nawet 2 x 30VA postawi do pionu Infinity. Poprostu nie o moce tu chodzi ale o umiejętność prowadzenia głosników w ich często pogibanej charakterystyce impedancji ( Infinity + zjazdów ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chętnei kupie za 150 euro ca7 poproszę o namiary :)

Nie mowie, ze po tyle chodzi bo Mateuszek pisal po ile sprzedal a jedynie napisalem ile moim zdaniem wart jest jego dzwiek. Reka do gory kto je sluchal bo mam wrazenie nikt...

Zukzuk, przesluchalem narazie 2 pre z passem, teraz gra phast z passem. Jak to gra w porownaniu do kombinacji z nakamichi i infinity? Moim zdaniem nieporownywalnie lepiej. Dodam jeszcze ze kombinacja phasta z phastem grala jeszcze lepiej. Ale zdradze, ze jedzie juz nowe pre Lamm'a, pewnie tez by oberwalo od naka jak ten biedby CJ.

P.S. nigdy nie nazwalem infinity trumnami:)

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bass byl lepszy z pa7;), wiekszy, ale zgadzam sie z Toba, mysle, ze one przy normalnym sluchaniu nie sa takie straszne. Az z ciekawosci wezme do Mateuszka 17W lampe se i zobaczymy jak to z tym basem bedzie;)

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bass byl lepszy z pa7;), wiekszy, ale zgadzam sie z Toba, mysle, ze one przy normalnym sluchaniu nie sa takie straszne. Az z ciekawosci wezme do Mateuszka 17W lampe se i zobaczymy jak to z tym basem bedzie;)

 

No faktury basu i to zróżnicowanej z Infinity ..... jest problematyczne zaznać. Obwity, owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuk

nie zostala jolida tylko dlatego ze byla uszkodzona - brumiala. cos jak petla masy ale mocniej.

phast i calypso na drugim miejscu. tu jest szerokie pole z wymiana lamp. do calypso mam tylko dwa sety wiec co rusz mam ciut inaczej ale siemensy z teslami graja bardzo dobrze. moze nawet lepiej niz wojtkowy phast. nie wiem - nie moge teraz porownac. poza tym tak jak bylo wiekokrotnie wspomniane - dochodza prferencje

nie pisze ze nak PA7 gra zle - za ta cene kasuje wszytskie yamahy mx1000 itd jak leci ale mozna lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tej obfitosci nie uswiadczylem, pewnie mozna, tylko trzeba znalezdz droge. Ja moge sie wypowiedziec na temat tylko tego konkretnego zestawu, Mateuszek juz troche z tym walczy, nikt nie ma powodu ani interesu klamac, dziwi mnie jedynie polecany zestaw skoro dokladnie taki Mateuszek mial.

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktury basu i to zróżnicowanej z Infinity ..... jest problematyczne zaznać. Obwity, owszem.

mialem u siebie EC DMB250-R

pod wzgledem ilosci basu i w ogole calosci pasma byl lepszy od naka w basie pojawilo sie tyle niuansow ze z niedowierzaniem siedzialem pol nocy i suchalem dobrze znanych plyt

a dalej jest przeciez cala seria monoblokow EC 180, 400, 600

znajomy porownywal 180 do 250 i zostawil 180 wiec cos na rzeczy jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktury basu i to zróżnicowanej z Infinity ..... jest problematyczne zaznać. Obwity, owszem.

I "specyficzne" są...

 

Tak musi być!

Wszak to piszą "Fachowcy":)

Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoitej nie, ale napewno rekomendowanej.

 

Pisz sobie, co uważasz.

Mnie - to rybka:)

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie napinac, ani tym bardziej lizac sie po tylkach. Trzeba pisac prawde, co sie slyszy. Po to jest forum i tylko w ten sposob mozna byc uzytecznym dla innych. Moze Twoje zrodlo ma duzo basu, nie wiem, nie oceniam Twojego systemu ani go nie krytykuje. Stwierdzilem jedynie co slyszalem u Mateuszka i co On sam potwierdza. Nie ma u niego basu z dackiem ktorego sprzedalem bo u siebie w tej konfiguracji mialem go za duzo. Ale oczywiscie liczy sie tez lokal. My jedynie stwierdzilismy, ze z pre naka bylo slabo i malo basu, pewnie gdyby zamiast pa7 wstawic x250 i grac pre naka byloby go jeszcze mniej tak jak dzisiaj. Ale wniosek moim zdaniem jest logiczny...skoro bardzo wydajny piec nie potrafi na infinity wytworzyc basu to nie znaczy to o jego wydolnosci a raczej o specyficznosci danych kolumn, podzialu. Fora na calym swiecie, az roja sie od tego problemu. Dlaczego tego nie zaakceptowac i sprobowac znalezdz rozwiazanie?

Skoro pre jolidy potrafilo z pa7 wytworzyc bas a z innymi pre gorzej to wydajnosc pradowa ma tutaj niewiele do gadania. To jest bardzo logiczne. Moje zdziwienie dzisiaj bylo olbrzymie bo skoro u mnie basu z passem jest bardzo duzo to spodziwalem sie go nawet wiecej z tak wielkich skrzyn, a bylo tyle ile z malych monitorow. Czy to nie daje do myslenia?

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie napinac, ani tym bardziej lizac sie po tylkach. Trzeba pisac prawde, co sie slyszy. Po to jest forum i tylko w ten sposob mozna byc uzytecznym dla innych. Moze Twoje zrodlo ma duzo basu, nie wiem, nie oceniam Twojego systemu ani go nie krytykuje. Stwierdzilem jedynie co slyszalem u Mateuszka i co On sam potwierdza. Nie ma u niego basu z dackiem ktorego sprzedalem bo u siebie w tej konfiguracji mialem go za duzo. Ale oczywiscie liczy sie tez lokal. My jedynie stwierdzilismy, ze z pre naka bylo slabo i malo basu, pewnie gdyby zamiast pa7 wstawic x250 i grac pre naka byloby go jeszcze mniej tak jak dzisiaj. Ale wniosek moim zdaniem jest logiczny...skoro bardzo wydajny piec nie potrafi na infinity wytworzyc basu to nie znaczy to o jego wydolnosci a raczej o specyficznosci danych kolumn, podzialu. Fora na calym swiecie, az roja sie od tego problemu. Dlaczego tego nie zaakceptowac i sprobowac znalezdz rozwiazanie?

Skoro pre jolidy potrafilo z pa7 wytworzyc bas a z innymi pre gorzej to wydajnosc pradowa ma tutaj niewiele do gadania. To jest bardzo logiczne. Moje zdziwienie dzisiaj bylo olbrzymie bo skoro u mnie basu z passem jest bardzo duzo to spodziwalem sie go nawet wiecej z tak wielkich skrzyn, a bylo tyle ile z malych monitorow. Czy to nie daje do myslenia?

 

Wojtek76 - nie sposob sie z Toba nie zgodzic.......!

Mam na mysli szczegolnie te czesc wpisu o napinaniu i pisaniu tego co slyszymy - tak poprostu.

 

Jesli chodzi o ocene brzmienia sprzetu - tutaj sie nie wypowiem w tym momencie - natomiast czytajac watek odnosze wrazenie, ze Infinity sa najlepsze na swiecie (ale to w koncu watek o Infinity) i jedyne co potrafi je napedzic to wszelkiego rodzaju Nakamichi.

Jesli ktos ma odmienne zdanie, to oznacza jednoczesnie, ze "slyszy inaczej" ...... i najlepiej by bylo, zeby przeanalizowal swoj system, to czego slucha, jak slucha i na czym, jeszcze raz - i tak do skutku - czyli az uslyszy ze jakies naka jest jedyne do Infinity - wszystkich modeli zreszta..... :-) :-) :-)

 

Sluchajac i porownujac sprzety mozna do tego podejsc na wiele sposobow, rowniez na ponizej napisane dwa :

- zeby uslyszec roznice pomiedzy jednym a drugim zestawem (albo jego skladnikiem) i w zwiazku z tym wybrac, to co najbardziej nam odpowiada

albo

- sluchac zeby utwierdzic sie,ze to co uwazamy (lub posiadamy) jest najlepsze i jedynie sluszne

 

to drugie podejscie do tematu troche z gory cos tam zaklada i ma na celu eliminacje ewentualnych kandydatow na "bycie lepszymi", a nie poszukiwanie czegos zwyczajnie lepiej brzmiacego.

 

A przeciez kazdy z nas odbiera dzwiek inaczej, ceni w muzyce cos innego - wiec chyba kazda ocena jest subiektywna ....... - jednemu podobaja sie brunetki - drugiemu blond.. :-)

Z tego powodu najbardziej cenie wpisy opisujace brzmienie a nie oceniajace..... ale to tez jest moje subiektywne odczucie... :-) :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>visto

ty zdaje sie miales cos wspolnego z infinity - nieprawdaz?

czym je poganialespoganiasz

 

a tak na marginesie - przewertowalem google po raz enty i wnioski sa takie ze najczesciej ludziska wkladaja na dol mocny tranzystor a na gore lampe. mowie tu o setkach takich ludzi - cos w tym musi byc

nie bez przyczyny ludzie wydaja kupe szmalu na takowe zestawy

ale mnie interesuje inna rzecz - mianowice czemu lampa tak sie gryzie z watkinsem - czy powodem jest to ze po prostu takie zestawienie nie gra czy to ze ciezko jest znalesc takowa lampe (czy tez drogo jest znalesc odpowiednia lampe?)

to ze lampy lubia sie ze wstegami jest rzecza powszechnie wiadoma

wiec co i dlaczego jest nie tak z watkinsem??

czy problemem sa srodki - nie sadze... znacznie drozsze jest kompletowanie zestawu pre z dwoma koncowkami

poza tym sa przeciez lampy push-pull ktore maja po 200 "lampowych watow" i rusza praktycznie wszytsko a sa produkowane w ChRL i nie kosztuja duzo...

 

 

poza tym sa ludzie ktorzy poganiaja re90 mocniejszymi lampkami SE - tak okolo 20 - 40watow i gitara gra - moze to jest rozwiazanie po powoem szczerze ze lampowa klasa A moze sie podobac

Edytowane przez mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.