Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Infinity Classics


zukzukzuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niestety niz z tych rzeczy, a szkoda bo samemu tez by mi sie nieraz przydalo. linka podalem bo akurat trafiem na te aukcje pzregladajac ebay i pomyslalem, ze kogos moze to zainteresowac. celowo nie dalem tego do watku 'znaleziska na ebay i allegro' bo tam zwyczajnie utoneloby w 'hiendzie' za 200 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch>

Jeżeli jesteś zainteresowany - może będę mogł pomóc w transporcie lub zakupie.

Zwłaszcza jeżeli chodzi o Infinity...

Pozdrawiem.

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusław>

Daj mi namiary na ten komis.

Pozdr.

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest niezwykle atrakcyjna.

Chciałbym zorientować się, czy są całe, albo czy był naprawiane ? A w sumie - przez chwilę miałem takie kino . Tylko brakowało wzmacniaczy... no i pomieszczenia...

Jeśli głośniki są OK - cena jest naprawdę super.

Tylko trzeba mieć jeszcze minimum drugie tyle na piec, co sie zowie...

Polecam !!!

Pozdrawiam.

post-7648-100002442 1170305776_thumb.jpg

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty ?

U mnie w kurniku (16,5m) - a zagrały !!!

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>zukzuk

 

jak twoj kurnik jest prostokatny to mialy szanse, niestety moj to prawie idealny kwadrat - nie bylbym w stanie zapewnic dpowiedniego dystansu kolumn od miejsca odlsuchowego. przy tak duzych skrzynkach rozsadne minimum pewnie to jakies 4m, do tego odleglosc od tylnej sciany z metr i jeszce troche za plecami... musalbym ustawic wszytsko diagonalnie albo sluchac z balkonu ;) jedno i drugie raczej malo wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy koledzy infinitowicze mogliby doradzic w kwestii minimalnej mocy potrzebnej do napedu. po rozczarowaniu wizualnym bety 50 ( ten plastik ) coraz bardziej zastanawiam sie na starszymi kappa. wzmasniacza nie wymieniam przynajmniej narazie, a moce zalecane na stronie infi class oslabiają. czy moj hk970 moglby zagrac jakos z kappami 8, czy za slaby i lepiej z kappami 7. pokoj 25mkw. a tak w ogole czy ktos cos moze o tym cos powiedziec https://ssl.allegro.pl/item143331686_infinity_studio_monitor_150_300w_103_db_krakow_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonarek>>

Mylisz się.

Mój pokój to 4,10 na 4,15 !!! Czyli prawie kwadrat. Kolumny są oddalone ok.1 m od tylnej i 0,5 m od bocznych ścian. Ja siedzę gdzieś 0,7 m od ściany. Miejsca więc jest niewiele. A jednak gra.

Pewno, że im większy salon - tym lepsza przestrzeń.

Ale te "armaty" to brzmienie kulturalne i nie "przewalone".

Czy inczej kupowałbym Epsilony, które dysponują jeszcze większymi możliwościami.

U mnie, po wstawieniu Sigm, wszystko było zagrane o pół tonu wyżej, muzyka stała się lżejsza i klarowniejsza - chyba dzięki obudowie zamkniętej (po Kappie 8,2i, która nieźle dawała basreflexem)

Obym tylko kiedyś miał możliwość ustawienia ich w pokoju 25 m... to cieszyłbym się niesamowicie...

Pozdrawiam

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blomin>

Na 25 m do Kappy powinieneś mieć porządne zasilanie. Pewno, że zagrają.

Tylko pytanie brzmi jak? Najlepiej byłoby sprawdzić przed kupnem...

Pozdrawiam

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie biega o pokoj 25mkwx3.2m.wys, tylko czy te ok. 80 watt da im rade, czy nie jest tak ze bedzie to grac jak jamnik z berlina zach. po ktore kiedys jezdzilem ( nawiasem mowiac prawie 20 lat temu - 2 wagony marlboro tam za jamnika ktorego opychalem tu i na imprezy prawie na miesiac bylo. ach co za czasy ), a moze jakis mniejszy model np. rs 6001e, z reszta byc moze wiosna skorzystam z zaproszenia zukzukzuka, wezme tego hk i podjade wyprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisuje dla jacch-a:

ja po prostu w waliłem się w aukcję z Kappami 8.1i w której gość pisał że wysyła tylko w niemczech - na moje emaile nie odpowiadał - więc zadzwoniłem do niego i swoją łamaną angielszczyzną poprosiłem o nr.konta bankowego, i że odbiorę je osobiście - ale miałem na myśli że wyśle po nie busa - co zresztą zrobilem później wyczaiwszy które pasażerskie kierują sie w tamtą strone z czasem okazało sie że stały u Polaka w piwnicy, który wynajmował budynek od niemca(czy cos w tym stylu) i rozmawiałem już z nim, ale miałem problem z busem gdyż coś się przewoźnikom nie kwapiło z odebraniem tych kolumn tłumacząc że mają pełnego busa i musiałem wszystko odwoływać, w końcu posłużyłem się metodą kija i marchewki - opłacając kierowców - 20 ojro i szefa 40 ojro i poszło

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wczoraj odbyło się u mnie "audiofilskie spotkanie", które przedłużyło się do dzisiaj godz. 5.00 !!!

Zjechali goście z całej Polski, a sprzęt z całego świata !!!

Jak grało ? Niech się wypowiedzą goście (chociaż nie wszyscy będą pamiętać).

W każdym razie - atmosfera była gorącą.

Szkoda tylko, że teraz będzie trzeba tydzień odsypiać...

Dziękuję za przybycie i ..."wysuszenie" kegi !!!

Pozdrawiam - Bogusław.

post-12827-100002328 1170305940_thumb.jpg

post-12827-100002329 1170305938_thumb.jpg

post-12827-100002330 1170305935_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.