Skocz do zawartości
IGNORED

kupcie sobie to! coś pięknego i niedrogo


pw

Rekomendowane odpowiedzi

Morzecie se kópic ten wypas razem z samochodem:

"OPEL CORSA Z 1990 (...) NA JEDNO PUNKTOWYM WTRYSKU MA NIESAMOWITEGO KOPA , SAMOCHODZIK JEST W ZAJEBISTYM STANIE BYŁ GARAŻOWANY , MA PRZEBIEG ZALEDWIE 53000 BEZ ZADNEJ SCIEMY JEST NAPRAWDE COOL!!!!!!!!!!!!!!!!CHETNIE BYM SOBIE GO ZOSTAWIL ALE NIESTETY MUSZE GO SPRZEDAC PONIEWAZ MAM DRUGIE AUTKO W KTORYM MUSZE REMONCIK ZROBIC"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>AHS

 

fakt - masz rację - niezbyt eleganckie to było ;(

ale przynajmniej mamy dobry humor ;D

 

a jeśli gość ma poczucie humoru i minimum inwencji twórczej, to skojarzy własne braki i sięgnie to tych książek co są na zdjątkach :)

 

no i ta cena - kawał dekady! (czyż nie?!) :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin W.

(Konto usunięte)

dziesiąty - poszedłeś ostro!Ciekawe wogóle czy gość tez traktuje to z tzw.lekkim jajem czy moze całokowicie powaznie i sie niezle wku...i jak przeczyta wasze pytania.Hehe.Jeżeli faktycznie sprzedający poważnie traktuje te aukcje to niezły baran z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziesiąty

(Konto usunięte)

-> Marcin W

 

masz trochę racji, ale temat jest szeroki - czy kupno sprzętu audio jest "inwestycją", w moim odczuciu nie zabardzo, wręcz można powiedzieć, że to pojęcie tu nie pasuję, rynek audio ciągle sie rozwija, co za tym idzie sprzęt z roku na rok traci na wartości, w nie których wypadkach (najniższa budżetówka), po pewnym czasie wogóle jej nie posiada - co do tej aukcji, mogę od tego kolegi przyjąć ten sprzęcik, bo nie mam na czym słuchać radia u siebie w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> AHS . Nie ukrywam że też się zastanawiałem zanim padła propozycja , jednakże powiedzmy sobie STRZEZE że zabawa nie wyszła poza granice dobrego smaku (przynajmniej w moim odczuciu) a poza tym żartujemy sobie z niespecjalnie uczciwego gościa . AHS - zwróć też uwagę że w zapytaniach nie padały propozycje mogące skompromitować gościa (np sprzedaż poza Allegro) . Warto się zastawić też że kiedyś też możemy coś kupić od kolegi tego typu a przecież nie znamy się na wszystkim. Dużo bardziej martwi mnie natomiast inna sprawa - do tej pory nie otrzymałem jeszcze żadnej odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz audiofile i ten nasz kolega to sa zupełnie inne "grupy konsumenckie" . Zapewniam Cie ze jak pokazałem kumplom (elektronicy z wykształcenia) to forum to tez sie pukali w czoło albo czynili podobne do w/w komentarze:) Miejmy nadzieję ze gosć zna się na zartach:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>AHS

Mam wielki szacunek dla elektroników, ale dziedzina zwana potocznie "audio" jest dośc szeroka. Zahacza o wiele specjalizacji i nie da sie jej sprowadzić do samej tyko aplikacji drucików i diodek.

Znam absolwenta mechatroniki (też poważna dziedzina) który uparcie twierdzi, że pomiędzy odtwarzaczami CD nie moze być żadnej różnicy brzmieniowej, bo cyfra jest cyfra i kropka. Krell czy Onkyo - jeden diabeł. Znam też realizatora dźwięku (a to juz bardzo blisko naszej działki) który nie przyjmuje do wiadomości faktu, że okablowanie moze mieć jakikolwiek wpływ na brzmienie. Też można sie z nich pośmiać, prawda? A przecież to fachowcy z dyplomami i doświadczeniem.

Pzdr.

 

PS. Ciekawe, czy Twoi znajomi elektronicy śmiali sie też do rozpuku czytając wątki Amplifona? Zajrzeli może do działu DIY?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> Piotrek

 

poza "humorkiem" mam zawsze zdrowy dystans do własnej osoby i tego co robię - na dłuższą metę, w życiu, jest to jedyne słuszne podejście do rzeczy... :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sovajazz:

Masz rację - ja również staram się do audiofilizmu podchodzić z dystansem (również do wszelkich for dyskusyjnych na ten temat), chociaż kumple uważają mnie za "audiofila" (chociaż wcale się nim nie uważam, he,he). Ale to wynika głównie z tego faktu, że oni np: nie znają innych firm poza Onkyo/Denon/Technics itp. a ja im mówię o "egzotykach" w stylu Creek/NAD/Musical Fidelity itp. Dla nich te nazwy są na ogół obce.

 

gutten:

Powiem tak - gdy chodziłem do technikum elektronicznego, to zaledwie kilku miało "powołanie" (ja mam nadzieję, że również) do tego zawodu. Reszta, tj. 30 osób/35 w klasie uważała, że minęli się z powołaniem, bo myśleli, że będą mieć do czynienia głównie z komputerami (a to przyciąga - "szkoła nasza jest wyposażona w nowoczesny sprzęt komputerowy, ma dostęp do internetu" itp. "zachęcacze" do złożenia papierów do tej budy ). Owszem - w piątej klasie nastąpiła specjalizacja: jedni poszli na systemy komputerowe, inni na urządzenia A/V (oczywiste, że tu poszedłem - zresztą nie miałem wyboru, bo tu szli "normalni" tzn. nie_kujony. Mówiąc wprost - lepsi poszli na systemy komp. a pozostali na A/V...), ale i tak nadal twierdzili, że ta szkoła jest do d...

 

Jednak najlepsze jest na końcu - twierdzili, że elektroniki nie lubią, a mimo wszystko ok. połowa poszła na polibudę (wydział elektryczny)...

 

Podsumowując:

Te 30 osób wcale nie byli kiepskich w ocenach, ale "oni" raczej nie czuli tej elektroniki - uważają ją za tak przydatną jak całki i różniczki w życiu codziennym (ja wcale tak nie twierdzę - to w odniesieniu do całek :) ). Po prostu - umieją "perfecto" teorię, ale nie potrafią wcielić ją w życie. Tak mi się przynajmniej wydaje...

 

Czyli nie ma się co dziwić, że wielu elektroników puka się w czoło na stwierdzenie, że "cyfra cyfrze nierówne". W szkole im mówiono, że nie ma różnicy, a "oni" poza ramy tej zasady (teorii) nie wychodzą...

 

Zresztą - czy stolarza uczono w szkole, że MDF jest "audiofilskim" materiałem na obudowę? Wątpię. Dopiero "oświecony" (tj. najczęściej ten, który popadł już w audiofilizm :) ) stolarz stara się robić "po audiofilsku" skrzynki... Podobnie jest z kierunkami elektronicznymi i elektronikami.

 

Ale się rozpisałem, ale to szczera prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako sprawca zmieszania muszę to skomentować: ortografii można nauczyć się w szkole podstawowej (chyba, że ktoś ma dysleksję), ale bełkot składniowy jest już na poziomie 6-cio latka niedopuszczalny. Jeśłi ktoś publikuje na www takie teksty, to albo wymaga korekty, albo robi to dla jaj. Więc się śmieję... ale gorzko zważywszy jaką chce cenę za te jaja i chłam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart maz zawsze taką własciwość że po jednej stronie stoi żartowniś a po drugiej stronie jego ofiara (bez względu na to czy śmiejemy się z polityków , przedstawicieli innych narodowości , homoseksualistów itd) inaczej nie było by żartów w ogóle.Problem się pojawia wtedy kiedy nasz żart może komuś wyrządzić szkodę , krzywdę czy zrobić mu przykrość . Ale tutaj nie wystąpiła żadna z tych rzeczy - wręcz przeciwnie , być może nawet trochę otrzeźwiła sprzedającego (bo zakładam że coś jest na rzeczy skoro nie odpisuje) gdyż niewątpliwie jest to młody człowiek który zakłada że większość ludzi to idioci (a przecież tak chyba nie jest). Czy widział ktoś 13 letnią Corsę z przebiegiem 53 tys km? Ja nie widziałem nawet ze 153. Oczywiście nie jest celem tego forum edukacja moralna młodych ludzi ale skoro już się tak stało to chyba dobrze. No i od razu ta rzesza obrońców .....

Niewątpliwie olbrzymim nietaktem było by natomiast śmiać się z osoby która zalicytuje w/w sprzęt bo to jest wtedy śmianie się z cudzego nieszczęścia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pw:

Nie ma się czemu dziwić. Tak obecnie mówi ta "cwaniakowata" (Ci co noszą dresy, kanty+adidasy, właściciele "tuningowanych" maluchów) młodzież.

Jak ktoś chce się przekonać i jest z wielkopolski, to niech włączy radio RMI FM (przy okazji zmieni zdanie na temat tego, że "pozostałe" radiostacje podbijają basy :) ) i posłucha sobie "gadki" radiowych DJ bądź telefonujących do nich (głównie "absolwenci" gimnazjum bądź zawodówek).

 

Można mieć niezły ubaw :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię, tylko w głębi serca myślę że należałoby "wyrwać chwasta", tyle że chwastów jest już więcej niż innych roślin, a ja z natury nie szukam zaczepki, kiedy nie mogę wygrać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt... Facet nie ma większej orientacji w języku polskim.

Ale... tu - na naszym forum - też spotykamy MASĘ błędów, ortograficznych, składniowych i innych. A jakoś niewiele jest krytycznych komentarzy. Ja też sobie odpuściłem pisanie na ten temat, bo jak kiedyś coś o tym wspomniałem, to pojawiły się komentarze, że się czepiam, że przecież "wiadomo o co chodzi". Jednak czasem jest już dość trudno się doszukać, o co chodzi.

Ale ten gość z Allegro, to już wybitny przypadek. On potrafił nawtykać tyle błędów na raz. Wybitnie zdolny :-) Zatem należało mu się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Janusz z Torunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, a to odpowiedź na moje pytanko:

 

REGULACJA JEST ŁYNNA , A JEST DOKŁADNIEJSZA Z TYM KOREKTOREM , BRZMIENIE JEST NAPRAWDE SUPER

MODEL TO FS 032 NAJNOWSZY KTÓRY WPUŚCIŁA SWEGO CZASU UNITRA NA RYNEK ,

POLCEM I POZDRAWIAM LUKASZ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"regulacja jest (P)łynna" - a może w proszku? ;)

"brzmienie jest naprawde super" - noooooo, nie da się ukryć :)

 

nawiasem mówiąc to pozdrawiam Pana jeśli już to przeczyta - brzydki kawał, ale i brzydka aukcja - cholernie brzydka... nie POLCEM! ;DDDDDDDDDDD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziesiąty

(Konto usunięte)

ja takze otrzymałem odpowiedz:

 

KUJ SIE W PIERDZIELU CWELU ODPOWIEDZ BEZ NEGOCJACJI PEDALE

>

> Nadawca:

> Data: 2003/10/26 N PM 02:07:31 CET

> DO: [email protected]

> Temat: Pytanie o aukcje: EXTRA WZMACNIACZ (numer aukcji: 17209937)

>

>

 

- a tak się napaliłem na ten sprzęcik

 

--------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziesiąty

(Konto usunięte)

wysłałem mu emaila:

 

Witam ponownie,

 

bardzo przepraszam za moją propozycje, która najwyraźniej rozmija się z twoimi oczekiwaniam, napewno była z tych "nie do przyjęcia", ale pomimo to uważam twoją reakcję, za przesadzoną,

 

pozdrawiam najmocniej

 

- ciekawe, czy odpowie i się przede mną ukoży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> Jozwa

 

znaczy, że jest tym, kim przypuszczaliśmy... jest tak jak mówił Hiena, ów "element" by tego nie zrozumiał - poprostu :)

 

dziesiąty zapytał ostro, ale nie obraźliwie - odpowiedź sama mówi za siebie, więc pozostawię to bez komentarza...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

No nie, musi być szalenie delikatny, skoro propozycja kupna po cenie nizszej niz sie spodziewał wyprowadziła go z równowagi. Skomplikowana osobowość, może nawet poeta, kto wie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ten wątek i coraz bardziej mnie wk...

Owszem sam sobie zakpiłem z ogłoszenia tego kolegi, ale to co robią niektórzy z was to jest przegięcie. Mam na myśli cytowanie na publicu PRYWATNEJ korespondencji!!!

 

Gość odpisując na wasze prowokacyjne mejle pisze do was prywatnie i bardzo źle widziane jest cytowanie w necie korespondecji kierowanej na prywatny adres zwłaszcza bez wiedzy i zgody autora. Więc może dajcie już sobie siana...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.