Skocz do zawartości
IGNORED

Ming Da


jacekG

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dawno mnie tu nie było ehh, zmiany w życiu prywatnym i takie urwanie głowy.

 

"Jeśli chodzi o porównanie lamp EL34 i KT88, porównywałem z Cayin na tych lampach i bas owszem lepszy od EL34, ale reszta pasma po stronie Mingda, zresztą bas można ogarnąć odpowiednimi lampami.

Elmero

a którego Cayina porównywałeś? a kolumny to były Minasy? "

 

Słuchałem Caina na lampach KT 88 niestety nie pamiętam modelu, grało to z kolumnami Amstaf od Harpii, bas fajny, w rytmie i szybki, ale reszta pasma kliniczna można powiedzieć, bez magii, średnica wyszczuplona, ja takiego dźwięku nie lubię, ale fakt faktem, bas był bardzo fajny, tylko że muzyka to nie bas ;)

 

Bobaj nie wiem jaki jest bias na auto ustawieniu, ale myślę że możesz to sam bez problemów sprawdzić

 

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie (może zmierzył) na jaką wartość producent ustawił bias w Mingda MC-34A (chodzi mi o obecną wersję z autobiasem)

nawet producent nie da rady ustawić biasu przy auto-bias, wynika z zaprojektowanych napięć i stanu lamp

można z ciekawości zmierzyć jedynie jaką wartość minusa na S1 ustawiły lampy mocy i jaki dają prad, prądy powinny być zbliżone a minusy na siatkach wymusi stan lamp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Panowie, pomocy ! Szukam schematu do chińczyka Ming Da MC 300 - ASE .... Nie mogę nigdzie znaleźć obiecałem koledze że mu pomogę. Bardzo proszę, pomóżcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomocy ! Szukam schematu do chińczyka Ming Da MC 300 - ASE .... Nie mogę nigdzie znaleźć obiecałem koledze że mu pomogę. Bardzo proszę, pomóżcie.

 

 

Zepsuł się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem do czynienia z brzmieniem lampowym a co za tym idzie wzmacniaczami lampowymi. Jak oceniacie wzmacniacze Ming Da? Czy są warte uwagi? Czy lepiej skupić się na innych producentach? Czy raczej Ming Da to raczej bardzo dobre wzmacniacze w rozsądnej cenie? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.