Skocz do zawartości
IGNORED

YAMAHA 440 KONTRA SONY STR-DE595 ?


amator

Rekomendowane odpowiedzi

cO WYBRAĆ ? SŁYSZAŁEM TEGO SONIAKA I CHODZI FAJNIE A PRZYTYM NIE BRAKUJE MU MOCY ,Z DRUGIEJ STRONY SŁYSZAŁEM DOBRE OPINIE O YAMAYA 440 .PROSZE O POMOC I SUGESTYWNE ODPOWIEDZI - DLACZEGO-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede kupowal 440 za jakis czas ale Ty kup to co Ci lepiej gra ;) CO Ci sie bardziej pasuje, dla mnie Sony gra podobnie (mam niewprawne ucho) za to jest ladniejszy i to duzo szczegolnie seria QS :) Pozdrowka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na poważnie to uciekaj jak najdalej od wynalazków sony (przepraszam że tak ostro ale mam podstawy żeby tak sądzić), o niebo lepsza będzie yamaha ale jak masz możliwość to zainwestuj i kup wyższy model np. 540 albo starszy 630. 440 ma troche mało mocy co może się okazać złym wyborem do większego pokoju ( niewiem jaki masz).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Yamahę 440 od 6 miesięcy w domu. Porzyczyłem kiedyś z Audio Klanu i ciągle nie mam czasu oddać :-) IMO jest to super urządzenie. Poprzednio miałem 640, a przedtem jeszcze 630 i powiem szczerze że wolałbym 440 od 630, a 640 jest tylko trochę lepsza. Czy lepsza aż o 1000zł to sprawa dyskusyjna. Tak czy inaczej 440 to doskonały klocek. Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.