Jump to content
IGNORED

kef 2005.2 subsystem

slawolw

Recommended Posts

Witam!

Jestem zainteresowany zakupem tego systemu, niestety nie mam możliwości go posłuchać - sklepy sprowadzają tylko pod zamówienie.

W pismach system otrzymał bardzo dobre noty, ale do końca nie można chyba im ufać, wiadomo dobra reklama dźwignią handlu. Może ktoś posiada lub słuchał ten system i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami.

Pokój to 20 m kw, system byłby generalnie do kina, koncertów na DVD i do muzyki w 5 kanałach oczywiście - ale to przyszłość.

Pzodrawiam

Slawol

Witam,

Słuchałem wersji Mark I tego systemu. Ostatnio sam pytałem o wersję MKII tutaj na forum, ale nikt nie odpowiedział.

Generalnie w Warszawie można posłuchać tego systemu w AudioForte no i myślę, że na Audio Show również.

Jak dla mnie system jest rewelacyjny. W ogóle nowa seria Q wykorzystująca głośniki w technologii UniQ jest nie do pobicia w swojej klasie cenowej. Nowe jajka KEFa też wykorzytują UniQ. Ja prawdopodobnie skuszę się na nie w czarnej wersji kolorystycznej. Tyły dam na stendach. U mnie konfiguracja byłaby 7.1 w 24 m kwadratowych, więc myślę, że u Ciebie w 20 będzie super.

Osobiście nie słyszałem "jaj" kefa, ale słuchałem za to głośników z serii Q i jest tak jak mówi mój poprzednik, w tej cenie trudno szukać dla nich konkurencji. Technika uni-Q jest wprost stworzona do kina domowego, podejżewam że zestaw kefa 2005.2 zagra podobnie do kolumn serii Q - jeżeli tak jest to szczerze polecam!!!

Dzięki, myślę, że do końca listopada będę już posiadał jaja. Jak uruchomię zestaw to podzielę się wrażeniami.

Pozdrawiam

PS

Chyba, że na Wielkanoc będzie jakaś promocja, może poczekać?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.