Skocz do zawartości
IGNORED

Nautilus na Andresa


Audiofil

Rekomendowane odpowiedzi

Parsec>

Nie ponoć tylko na pewno. Ja byłem godzinę temu i mam numerek 459

w sumie nieźle tylko ta lista kolejkowa chyba mnie dobije. Wylosowałem,że muszę się zgłaszać i dyżurować w kolejce 0d 2.00 do 4.50. Zimno już w nocy - poniżej zera - tak w połowie grudnia dopiero kupię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się złożyliśmy na trochę brykietów. Koleś jeden mówił,że może taniej pół worka przynieść. Ale my nieufnie jakoś spoglądaliśmy na facia, strzygl oczkami jakby mial te brykiety niskokaloryczne, więc na to nie poszliśmy.

A kobitka jedna, żona audiofila powiedziała, że może drewno do kominków załatwić 150 za metr kubiczny, więc dogadaliśmy ją i będzie od jutra.

Ale dopiero palić będziemy jak zimno będzie bo to do grudnia ma wystarczyć, a noce zimne i nie wiadomo jak wybrnąć, ...dokupić będzie trzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była w ogóle nasza pierwsza myśl, ale nie zgodzili sie w sklepie na przedłużacz, zresztą jakiś cieniutki prąd tam mają, taki jeden elektryk (też audiofil) zaproponował,żeby ze słupa pociągnąć ale potrzebny był posrebrzany kabel i nikt nie miał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Z jednej strony ślimaki zachwyciły mnie a z drugiej hmmm... tylko tyle??? AP Avanti chyba grają lepiej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zauważyłem to za dużo góry! A bas troche przydudniał. jednak na innych płytach był bardzo zróżnicowany wiec chyba zacząłem od kiepskiej płyty... Ślimaki mają wspaniałą przestrzeń i mikrodynamikę. Właściwie to nigdy takiej mikrodynamiki nie słyszałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością nabywcy Nautilusów stawiają je w pomieszczeniach nie mniejszych niż 50-60 m^2 i mających sufit zdecydowanie wyżej niż w typowym budownictwie jednorodzinnycm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Nautilusy są małe tzn na wielkość jak normalna kolumna. 50m2 to za dużo! Ja postawiłbym je w 25 lub 30 i powinno byż rewelacyjnie.

PS ten bas mógł być tez przez pokój

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.