Jump to content
Maciek19882

GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE.....

Recommended Posts

8 minut temu, przemak napisał:

Solo ma cinche więc wyjścia są niesymetryczne i trzebaby zrobić kabelki... 

To 2rd gen ma ciuch, a 3rd gen ma symetryczne, tylko już widzę że nie ma pokrętła od głośności słuchawek, zawsze cos

A jak tak to ok. Tylko że w takim razie trzeba wyłączać monitory jak się chce na słuchawkach. Ale interfejs ok. 

nagrywamy.com

Może ktoś z Was jest obeznany w temacie małych kolumn aktywnych? Dorobiłem się oddzielnego biura - i szukam czegoś, żeby słuchać sobie przyjemnie muzyki bez słuchawek. Budżet tak bez szaleństw - najchętniej 2-3k. pln (lepiej 2 niż 3 ;)). Zależy mi na możliwie najlepszej jakości, nie męczącym dźwięku (muzykalne, lekko ocieplone, z dużą ilością detali i przestrzeni).

Dzięki za sugestie.

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

xavian
1 minutę temu, pdi90 napisał:

Może ktoś z Was jest obeznany w temacie małych kolumn aktywnych? Dorobiłem się oddzielnego biura - i szukam czegoś, żeby słuchać sobie przyjemnie muzyki bez słuchawek. Budżet tak bez szaleństw - najchętniej 2-3k. pln (lepiej 2 niż 3 ;)). Zależy mi na możliwie najlepszej jakości, nie męczącym dźwięku (muzykalne, lekko ocieplone, z dużą ilością detali i przestrzeni).

Dzięki za sugestie.

Zależy, jak małe, ale tradycyjnie:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  lub większy model

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  lub większy model

nagrywamy.com

Takie, żeby się na biurku zmieściły (max. 25cm szerokości sztuka). 

8 minut temu, pdi90 napisał:

Takie, żeby się na biurku zmieściły (max. 25cm szerokości sztuka). 

Musisz sam sprawdzić wymiary, bo szerokość jeszcze, ale głębokość też jest spora, zwłaszcza tannoya...

nagrywamy.com

W dniu 30.09.2020 o 13:47, przemak napisał:

Musisz sam sprawdzić wymiary, bo szerokość jeszcze, ale głębokość też jest spora, zwłaszcza tannoya.

Kupiłem 8" tannoy gold. W pn będą u mnie. Jeśli mi nie będą pasować to pójdę w kierunku Adamów ax7 lub yamah HS8mp. 

6 minut temu, pdi90 napisał:

Kupiłem 8" tannoy gold. W pn będą u mnie. Jeśli mi nie będą pasować to pójdę w kierunku Adamów ax7 lub yamah HS8mp. 

Na biurko - masz rozmach 😉

nagrywamy.com

4 minuty temu, przemak napisał:

Na biurko - masz rozmach 😉

Na jednym biurku mam 34" monitor, wiec będą jak znalazł. Na drugim 49" więc nic się nie zmiesci. 🤷‍♂️ 

Poszukuję głośników do komputera w warsztacie, z którego chciałbym odtwarzać pliki FLAC siedząc przy biurku. Warsztat jest niewielki, głośniki najlepiej bez bass reflexu z tyłu, dźwięk jak najlepszy, ale bez audiofilskich zapędów hamowanych budżetem ;-). Myślę, że 500 złotych zaspokoi potrzeby dźwiękowe mechanika w warsztacie 😉. Testowałem głośniki Creative T20 pierwszej serii, było nawet nieźle, ale chyba można zdecydowanie lepiej.

Warsztat na zdjęciu, cichy przyjemny kącik.

Proszę o sugestie, w którą stronę iść. Czy klasyczne komputerowe czy może bardziej monitory studyjne.

121282638_1284105398609741_4337704973790108374_n.jpg