Skocz do zawartości
IGNORED

DVD YAMAHA 830


darek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie ponieważ od niedawna zacząłem się interesować sprzętem HI-FI, nie jestem dobrze zorientowany w temacie, mianowicie chodzi o to, że od około miesiąca jestem posiadaczczem Amplitunera YAMAHA RXV-740 i zamierzam dokupić do niego odtwarzacz DVD również YAMAHA najprawdopodobniej model 830, ale mam pytanie czy firma YAMAHA zamierza wypuścić na sprzedaż jakiś nowy model np.840 lub coś podobnego w podobnej cenie i podobnym wyposażeniu ponieważ 830 to stary model (chyba). Proszę o odpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz mozna sie spodziewac, ze jednak wyjdzie cos takiego. ampli 1400 tez weszla pozniej niz 540, 640... ale oficjalnie nic ie wiem, to tylko moje przypuszczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek nie musisz przecież kupować sprzętu tej samej firmy. Zainteresuj się jakimś dobrym odtwarzaczem, podobno philips 963a jest niezły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź ale jednak chciałbym kupić coś tej samej firmy a 830 jest w odpowiedniej cenie recenzje ma też niezłe, ale tak jak napisałem wcześniej jest to chyba starsza linia Yamahy, i stąd moje pytanie odnośnie nowego modelu ale wygląda na to, że nie zanosi się na nowy model więc kupię 830.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki dylemat czy kupić 830 ale Panasonic S75 a dokładnie Yamaha 830 to cały panasonic wieć wybrałem Panasonica ( cena o wiele lepsza ) i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Miałem wcześniej 520 i stwierdzam, że Panasonic gra o niebo lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za zainteresowanie tematem ale chciałbym mieć wszystko jednej firmy i z tąd moje pytanie wiem że Panasonic jest tańszy a porównując Yamahę z Panasonikiem poruwnujemy model 830 z RA-82 z tego co się orientuje, tak więc chyba zostanę przy odtwarzaczu Yamaha ale mam prośbę czy możecie mi podać adres amerykańskiej strony Yamahy?

Jeszcze raz dzieki za zainteresowanie tematem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.