Skocz do zawartości
IGNORED

DEPECHE MODE


darek81-85

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. próbowałem i bez logowania przez "Fejsa" dostępne są tylko 30-sekundowe fragmenty... albo czegoś nie dopatrzyłem... :(

 

Zobacz na pierwszej stronie powinno być coś takiego.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam, czy wziąć tę wersję Deluxe Edition

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czy tę "zwykłą"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wolałbym niewątpliwie Deluxe chociażby dla książeczki, jednak z powodu prawie dwukrotnie wyższej ceny chyba wezmę tę tańszą.

Zastanawia mnie tylko, czy nie jest to jakieś kopertowe eco lub slim opakowanie (lub, nie daj Boże coś w stylu "zagraniczna płyta, polska cena").

Jesli tak, to czy Deluxe jest zapakowana porządnie.

 

(kupiłem jakiś czas temu oryginalne, 3-płytowe wydanie cd Stonesów GRRR! i mocno zawiodłem się na tej tekturce, dlatego m.in. pytam)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian M1 CD (mod.SonusOliva) => Roksan Caspian M1 NG => Dynaudio Focus 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w deluxie płyty się wsuwa w okładkę (przód/ tył) nie ma zaczepu więc lipa.

w normalnej wersji jest jeszcze gorzej (wydanie takie jak ostatnie Soulsavers - tektura)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mr.S

Czy zna ktoś jakieś inne wydania, gdzie płyta cd ląduje w normalnym "gnieździe" opakowania, a nie jest wsuwana w okładkę lub pod ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian M1 CD (mod.SonusOliva) => Roksan Caspian M1 NG => Dynaudio Focus 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Na razie słucham nowej płytki DM w Deezer HD (320 kB/s). Ale jutro planuję zakup winylu w MM :)

Wczoraj była dostępna też na WiMPie - pierwszy odsłuch okazał się na tyle obiecujący, że z niecierpliwością czekam aż pojawi się na HD Tracks

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HDtracks już jest, ale "tylko" 24/44.1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dzięki uprzejmości kolegi przesłuchałem prawie całej płyty.

No i zgodzę się z większością kolegów depeszy. DM już nie nagra chyba dobrej płyty na poziomie tych do Violatora.

No, może jeszcze Exciter, jak dla mnie, był do wielokrotnego słuchania.

 

Delta Machine jest według mnie płyttą nudną, mało zróżnicowaną i pokazuje raczej nieudolną próbę wskrzeszenia mojej ulubionej kapeli lat '80 i częśiowo '90.

 

Chociaż cd i tak kupię, tylko poszukam lepszego, zagranicznego wydania, nie tekturowej koperty bez uchwytu dla płyty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian M1 CD (mod.SonusOliva) => Roksan Caspian M1 NG => Dynaudio Focus 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem kilka nagrań na youtube i brzmi to świetnie, dużo lepiej od poprzedniej płyty, nie wiem jak całość.

 

Nie oczekuję od Depeszów oczywiście jakichś rewolucji jakościowych na miarę klasyków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Krótko:

biorąc pod uwagę, że tak jak większość wykonawców z tej "półki rocznikowej", tak i DM okres "świeżości" i super nowych pomysłów ma już za sobą, jest to bardzo dobra płyta - na kolana nie powala, ale słucha się przyjemnie i na pewno będę do niej wracał nieraz :)

Słyszałem o wiele gorsze "okołotrzynastkowe" płyty - The Cure, Scorpions i wielu innych wykonawców... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest winyl:)Nie ma CD,ale jest za to kod do ściągnięcia z ich strony materiału z dodatkowymi 4 utworami.

po pierwszym przesłuchaniu stwierdzam zadowolenie i jak kolega wyżej na pewno nie raz do niej wrócę z miłą chęcią.

Nie wiem jak na innych nośnikach ale brzmieniowo na winylu jest super.Zero loudness war,wręcz gałę głośności trzeba bardziej odkręcić.Brzmienie czyste,przestrzenne.Na dniach jeszcze przesłucham cd i porównam.Ogólnie jestem zadowolony z tej płyty,no i czekam na koncert.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany jak wygląda płyta winylowa "Delta Machine" to zapraszam tu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

w MM ma być wersja deluxe za 49,90 od 16 kwietnia.

sprawa wygląda tak: Sony Music dogadał się z Empikiem na wyłączność na ta wersję przez pierwsze 3 tygodnie i wykupił cały nakład, dlatego taka cena wywalona.

nieładnie Sony.

co do płyty dla mnie lepsza niż sounds of the universe. bardziej balladowa ale smaczki elektroniczne są jak w ultra. Heaven dla mnie akurat słabe. singiel słabo wydany i słaby dźwięk, natomiast cala płyta zdecydowanie lepiej, różnica kolosalna, zejście na basie aż czasami straszy mi syna 3 letniego. ja polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym przesłuchaniu i.... no cóż... mam mieszane odczucia. Mam takie wrażenie, że kompozycje są trochę jakby na siłę, bez wyraźnego pomysłu, właśnie jakby się Gore już wypalił. Sam nie wiem... może powinienem przesłuchać ją jeszcze raz.. może dwa razy... spróbujemy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie?, może ktoś się orientuje czy ta płyta D.M, będzie dostępna w wydaniu SACD, SHM-CD Japan?

Będę wdzięczny za informację.Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się spytać tego gościa,...zwolennik wysokiej jakości wydań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIZA i ARTON55 uprzedzili moje pytanie...Ale w przypadku poprzednich 2 tytułów tw inne formaty (SACD/DVD-A) były wydane chyba jednoczasowo z "normalnym" CD?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham tej płyty już któryś raz,i co raz bardziej mi się podoba.Nie rozumiem tych co narzekają,DM dojrzeli,to już panowie po 50tce a nie młodzieńcy,i taka też jest ta muzyka,dojrzała i smakowita jak dobre wino jakościowe ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham tej płyty już któryś raz,i co raz bardziej mi się podoba.Nie rozumiem tych co narzekają,DM dojrzeli,to już panowie po 50tce a nie młodzieńcy,i taka też jest ta muzyka,dojrzała i smakowita jak dobre wino jakościowe ;)

 

 

słusznie to opisałeś, myślę podobnie i podobnie podchodzę do tej płyty. płyta jest świetna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIZA i ARTON55 uprzedzili moje pytanie...Ale w przypadku poprzednich 2 tytułów tw inne formaty (SACD/DVD-A) były wydane chyba jednoczasowo z "normalnym" CD?

Jutro będę wiedział napewno.Dam znaś.Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję dalej:

 

 

"Drodzy Fani Depeche Mode,

 

Live Nation Polska, organizator koncertów Depeche Mode w Polsce, po 5 miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży biletów na koncert w Warszawie (25 lipca 2013 r.), rozpoczyna kolejną sprzedaż, tym razem na koncert w Łodzi, 24 lutego 2014 roku.

Oczywiście, cieszymy się tym, że Depeche Mode gra w naszym kraju coraz więcej koncertów. Niestety, wraz z kolejnymi występami Brytyjczyków nad Wisłą z niepokojem obserwujemy galopujące ceny biletów. Szczególnie bolesna polityka cenowa Live Nation Polska dotyczy biletów w najdroższej wersji tzw. Golden Circle Early Entrance (GC EE, tzn. z wcześniejszym wejściem,

gwarantującym miejsce w pierwszych rzędach). Bilet na ten sektor kosztuje 385 zł. (ok. 90 euro). Tym samym wejściówki na łódzki koncert stają się jednymi z najdroższych w całej Europie na obecnej trasie Delta Machine Tour.

 

Zdecydowanie nie zgadzamy się z taką polityką cenową Live Nation Polska.

 

Pod mało rozsądnym hasłem reklamowym: "tylko dla prawdziwych fanów" (Czy fani z biletami na inne kategorie miejsc nie są prawdziwymi fanami? Albo czym osoby niepełnosprawne przebywające w odrębnym sektorze zasłużyły sobie na taką dyskryminację?) organizator próbuje za 385 zł./szt. sprzedawać bilety "z wcześniejszym wejściem", które są droższe o 110 zł. od biletów na

płytę w II. kategorii (Golden Circle) i o 165 zł. od biletów na płytę w III. kategorii. Z kolei bilet na trybuny kosztuje 330 złotych, podczas gdy w 2010 r. w Łodzi, w tej samej hali, ceny wynosiły odpowiednio 187 zł. (płyta) i 176 zł. (trybuny). Prawie dwukrotny wzrost cen w tak krótkim czasie jest głęboko niezrozumiały. Ponadto niepokojąca jest praktyka "śrubowania" cen biletów na kategorię GC EE, która nie jest znana na innych europejskich obiektach - wszędzie indziej na sektor pod sceną obowiązuje tylko jedna cena. W tym kontekście zwracamy uwagę, że przy cenie 385 zł. za bilet sektor tuż przed sceną wcale nie zapełni się "prawdziwymi" fanami, jak usiłuje to sugerować organizator, lecz raczej mniej zainteresowanymi osobami z zasobnymi portfelami.

 

Absurdalny jest także termin rozpoczęcia sprzedaży biletów - prawie rok przed koncertem, mimo, iż jest to hala na blisko 18 tysięcy osób. W 2010 r. dwa koncerty Depeche Mode na tym obiekcie sprzedały się w kilka tygodni, a mimo to sprzedaż rozpoczęto pół roku przed koncertami. Z kolei sprzedaż biletów na lipcowy koncert w Warszawie (stadion na ponad 40 tysięcy osób) ruszyła 9 miesięcy przed wydarzeniem. To dosyć osobliwa praktyka, biorąc pod uwagę tak znaczne odległości czasowe.

 

Ze względu na przytoczone okoliczności apelujemy do wszystkich osób wybierających się na koncert w Łodzi, aby zbojkotowały najdroższą wersję biletów (GC EE za 385 zł/szt.). Jesteśmy przekonani, że również w dalszej części płyty, jak i na trybunach, polscy fani są w stanie stworzyć kolejny raz niepowtarzalną atmosferę święta. Taką, jaką udało się zapewnić podczas poprzednich występów Depeche Mode w Polsce. Jednocześnie, wbrew krzywdzącym hasłom reklamowym Live Nation Polska, jesteśmy jednomyślni w ocenie, że prawdziwi fani zespołu zajmują miejsce nie tylko pod barierkami, w pierwszych rzędach, ale także na innych miejscach, np. w dalszej części płyty, na trybunach czy na miejscach dla niepełnosprawnych, a wykładnikiem bycia prawdziwym fanem nie była, nie jest i być nie może zasobność

portfela!

 

Drodzy Fani Depeche Mode, informując o tej akcji znajomych i przekazując ją dalej, wyślemy wspólnie organizatorowi koncertu Live Nation Polska sygnał, że w wyjątkowo kiepski sposób próbuje wyciągnąć od fanów dodatkowe pieniądze. Fakt, że jesteśmy oddanymi fanami nie może być pretekstem do ustalania absurdalnie wysokich cen biletów, szczególnie w porównaniu do innych koncertów w Europie, w odniesieniu do sytuacji gospodarczej naszego kraju, a przede wszystkim zamożności polskich fanów. Pokażmy że stanowimy grupę, z która należy się liczyć.

 

DOŁĄCZ DO NAS! POINFORMUJ INNYCH!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Stay Devoted!

 

 

--

Dziękujemy, Administracja Polskiego Forum Depeche Mode"

 

 

 

Dodam od siebie, że aktualnie przebywam od kilku miesięcy w UK i tutaj bilety na Depeche Mode w Londynie kosztują od 46,25 -56,75 £ co przy obecnym kursie wynosi max 280 zł.!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram całkowicie akcję przeciwko cwaniakom, ale nie do końca wierzę w jej powodzenie. Polak, to Polak. Ten wyżej i ten niżej lubi kombinować i czuć się "zaradniejszym". Kupią bilety i te za prawie 4 stówy, chociażby dla szpanu i wywyższenia. Oby nie, ale czuję, że tak i to szybko :(

 

P.S. Są i wyjątki na szczęście, ale to tylko wyjątki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian M1 CD (mod.SonusOliva) => Roksan Caspian M1 NG => Dynaudio Focus 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIZA i ARTON55 uprzedzili moje pytanie...Ale w przypadku poprzednich 2 tytułów tw inne formaty (SACD/DVD-A) były wydane chyba jednoczasowo z "normalnym" CD?

Japońce wyszły.Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników naprawdę dobrej jakościowo wersji ;) :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.