Skocz do zawartości
IGNORED

Manley


wojtek r100r

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ankos44 napisał:

Witam .Nakręcam się na Manleya i w związku z tym mam pytanie. Snappery z dwoma hebelkami z tyłu to starsza wersja (tak coś wyczytałem) . Ile obecnie warto za nie dać ? Czy cena w okolicach 12 tyś. to dużo ? Seria MSN 355 i 356 Jaki to może być rok ?

Moje mają numery 309 i 310, kupiłem je chyba w 2012  ... dokładnie nie pamiętam ... a cena? chyba dobra ... choć można kupić w komplecie z preampem Manley Shrimp za 15 tys ... więcej na priv ... ?

Wersja z jednym hebelkiem jest chyba nowsza ...i  brakuje jej zmiany dopasowania impedancji wejściowej na złączu XLR ... 600ohm - 1,5 kohm ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2019 o 23:50, ankos44 napisał:

Witam .Nakręcam się na Manleya i w związku z tym mam pytanie. Snappery z dwoma hebelkami z tyłu to starsza wersja (tak coś wyczytałem) . Ile obecnie warto za nie dać ? Czy cena w okolicach 12 tyś. to dużo ? Seria MSN 355 i 356 Jaki to może być rok ?

Jeśli chodzi o rok produkcji, to najlepiej napisz do Manleya - odpowiadają na pytanie, więc będziesz miał info z pewnego źródła.

Wiele osób kupując nowe Snappery decyduje się na dołożenie hebelka (przełącznik w tryb triody) przez dystrybutora, więc zarówno w nowszych urządzeniach często je się spotyka.

 

EDIT: Warto pamiętać, że rok produkcji to jedno, a czas eksploatacji to drugie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Panter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę poprawcie mnie jeżeli się mylę ale EL34 to pentoda, czyli posiada trzy siatki pomiędzy elektrodami a Snapper to wzmacniacz pracujący w trybie UltraLinear, z transformatorem dostosowanym do UL. Jaki zatem sens ma przełącznik „trioda” w tym wzmacniaczu? Jak zmieni się żywotność lampy ze zwartymi siatkami? Czy Manley wie o takiej przeróbce i aprobuje takie rozwiązanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółów technicznych nie zgłębiałem.

O ile mi wiadomo, kiedyś Manley w Snapperach sam dawał taki przełącznik, od pewnego momentu zaprzestali.

Końcówki 250 też są na el34 i przełącznik tryby dają oryginalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ile miejsca na wysokość potrzebują snappery jeśli bym chciał je umieścić na dolnej półce audio? Czy 40 cm między półkami wystarczy a może 30 ? Stolik muszę spreparować więc może ktoś ma z tym jakieś doświadczenia. Na górnej półce gramiak więc ustawienie ich na górze odpada .Nie chcę żeby była za szeroka więc 2 klocki na piętro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 

też raczej szedłbym w wyższą półkę, mam neo 250 , pomiędzy   półkami  około 50  cm , a i tak granitowa płyta  nad wzmacniaczami  po dłuższym słuchaniu   mocno  się nagrzewa .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, roberto20 napisał:

hej 

też raczej szedłbym w wyższą półkę, mam neo 250 , pomiędzy   półkami  około 50  cm , a i tak granitowa płyta  nad wzmacniaczami  po dłuższym słuchaniu   mocno  się nagrzewa .

Witaj.

Napisz jak grają te neo 250 w trybie triody? Mam snappery ale przymierzam się do neo 250:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, zurek napisał:

Witaj.

Napisz jak grają te neo 250 w trybie triody? Mam snappery ale przymierzam się do neo 250:-)

250 na  tetrodzie to  taki snapper  kilka klas wyższy , wszytko co masz  w snapperach  tylko lepiej wiecej  wyżej ,  ale i sam dżwiek  klasowo   sporo lepszy , snappery przy 250 terroda są troche szare, 

 250 na trioda  to  bardziej  spokojny, delikatniejszy  dżwiek  , scena szersza i głębsza  instrumenty  bardziej naturalne wielkością i masą lepsze wybrzmienia , inna  długość samych  dzwięków , wszystko jakby bardziej  namacalne  , bardziej przemyślane , całe   przedstawienie muzyczne ,się od nas oddala ale  możemy  spokojnie w doskonałej czystości  wszystko usłyszeć, bardziej  płyniesz z dżwiekiem niż go analizujesz.

taka porównanie  z mojej strony ; snapper to  bmw  m power , 250 tetroda  to  ferrari , a 250 trioda  to bentley , trzeba  zastanowić się , czym chce się dojechać  do celu .

p  

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez roberto20
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, roberto20 napisał:

250 na  tetrodzie to  taki snapper  kilka klas wyższy , wszytko co masz  w snapperach  tylko lepiej wiecej  wyżej ,  ale i sam dżwiek  klasowo   sporo lepszy , snappery przy 250 terroda są troche szare, 

 250 na trioda  to  bardziej  spokojny, delikatniejszy  dżwiek  , scena szersza i głębsza  instrumenty  bardziej naturalne wielkością i masą lepsze wybrzmienia , inna  długość samych  dzwięków , wszystko jakby bardziej  namacalne  , bardziej przemyślane , całe   przedstawienie muzyczne ,się od nas oddala ale  możemy  spokojnie w doskonałej czystości  wszystko usłyszeć, bardziej  płyniesz z dżwiekiem niż go analizujesz.

taka porównanie  z mojej strony ; snapper to  bmw  m power , 250 tetroda  to  ferrari , a 250 trioda  to bentley , trzeba  zastanowić się , czym chce się dojechać  do celu .

p  

 

 

Dziękuje Ci za odpowiedź i porównanie:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam . Czy któryś z kolegow otarł się może o pre gramofonowe  manleya steelhead.Ciekawi mnie opinia o nim .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Właśnie przymierzam się do kupna steelheada w przyszłym roku...:-) Jest to fenomenalny pre...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podpowiedz jeszcze czy te ustawienia w pre jest w stanie ogarnąć laik ,i jeśli chcesz go kupić to jaki gramiak do niego przewidujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że problemów nie będzie z ustawieniem impedancji i pojemności wkładki... Co do gramiaka to jeszcze nie mam swojego faworyta... Na pewno to nie będzie gramiak za kosmiczną kasę...

P.S.

Może wiesz jakie  cd dobrze współgra z manleyem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zurek

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zurek napisał:

Myślę że problemów nie będzie z ustawieniem impedancji i pojemności wkładki... Co do gramiaka to jeszcze nie mam swojego faworyta... Na pewno to nie będzie gramiak za kosmiczną kasę...

P.S.

Może wiesz jakie  cd dobrze współgra z manleyem...

Hej  ja też nie wybrałem jeszcze ,  największą moją obawą po kupieniu pre będzie właśnie  gramofon ,popatrzę trochę na  tegorocznym audio show może coś mi  wpadnie  w oko  , słuchałem już kilku , ale nie w swoim systemie i  nie wiem   w jakim przedziale cenowym szukać aby było  dużo lepiej jak z cd .Myślałem o bauer dps 3,podobno bardzo dobry , i jeszcze w rozsądnych pieniądzach , ale  chciałbym coś co przegoni sporo  mojego cd  ,a to chyba nie będzie  łatwe.To jest firma rekomendowana przez dystrybutora  Manleya ,  muszę jeszcze trochę poczytać i posłuchać .

Cd ,miałem  3  własne  i słuchałem jeszcze kilku u mnie , i najlepiej wypadł i został  Reimyo cdp 777  to magiczny cd , ma wszystko to co moje inne cd  i jeszcze trochę, ale chyba mogę napisać że wszystkie trzy pasowały bardzo dobrze , choć miały inną charakterystykę grania ;

Naim cdx2 z dedykowanym xps szybki  precyzyjny dżwięk , bardzo dobra , poukładana scena,dobra  separacja  ,dużo powietrza,  przy obecnych cenach  chyba faworyt  ale musi być z xps  bez  niego to raczej przeciętny cd , wielu ludzi się do niego zraża nie próbując podpiąć xps , a z nim  to naprawdę świetne żródło. 

Naim cds3 z dedykowanym xps zupełne przeciwieństwo , dżwiek  z dużo większą kulturą  taki dystyngowany , spokojny ,większa i szersza scena,  powietrze trochę takie z dymem papierosowym , bardzo analogowy , dla mnie trochę za spokojny , choć z szybkim przewodem byłby bardzo  ok , na pewno lepszy  od cdx2 z xps , ale cena już zdecydowanie wyższa.

No i w sumie mój który połączył obie cechy wcześniejszych reimyo cdp777  , szeroka piękna scena  krystaliczne powietrze,  szybki w pokazaniu dżwięku ale o najdłuższym i najbardziej analogowym wygaśnięciu ,piękne wokale,  najwierniej oddane instrumenty i chyba najważniejsze najbardziej grający na emocjach , najlepszy pod każdym  względem   naprzeciw  wcześniejszych , to już chyba cd na bardzo długo.  

Słuchałem jeszcze dość długo ancient audio air , dżwiek na  podobnym poziomie jak mój cd ,choć reimyo bardziej  do zagłębiania się w muzykę ,a air do  analizowania , ale  w sumie  o pół kroku jeden  przed drugim ,zależy czego słuchasz ,i jaką wolisz prezentacje .

Bardzo dobry o którego się otarłem  jeszcze, był dzielony mbl , pięknie grał , ale nie słuchałem go u siebie  wiec ciężko trochę  opiniować ,i raczej cena już mocno  nierealna , ale mógłby być najlepszym z opisanych .

Nie mam zbyt dużego doświadczenia , bo  dopiero niedawno  wróciłem do  tego hobby a wcześniej  miałem  raczej  przeciętne zestawy,  wiec to tylko opinie o tym co słuchałem.

p.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok... Dzięki za odpowiedź i opis...

Reimyo cdp777 to świetny cd... zastanawiam się jeszcze nad cd macintosha... Może słuchałeś mcintosha z manleyem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połączeniu z manley,em nie słuchałem .Na audio show miałem możliwość  wiele razy słuchać topowe zestawienia i muszę przyznać ,że prezentacje były super .Ale trochę nie dla mnie bo wolę bardziej spokojnie odbierać muzykę .Za to słuchałem  kilka razy cd średniej klasy  tej firmy i nie zrobiły na mnie najmniejszego wrażenia ,więc chyba jeśli mac to raczej wyższy model ,podobne odczucie jak na średniej klasy cd accuphase,a .

Lecz to na innych zestawach i ciężko powiedzieć co do zgrania z manley,em

Jest też zależność co do wzmacniacza samego manley,a  bo np.snapper to szybki i dźwiękowo bardziej tranzystorowy wzmacniacz i przydałby mu się analogowy cd,a 250 są dość analogowe i jeszcze pre na 300b to już kwintesencja analogu więc można zaaplikowac szybkie i mniej analogowe cd .

Ale są też tacy użytkownicy 250 którzy nie trawią trybu triody ,co jest odwrotnością moich upodobań,wolę 125 Watt z triody niż 250 z pentody,więc i  wtedy wcale nie muszą szukać analogowego brzmienia .

P.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że mam snapery oraz pre 300b... i tak zastanawiam się nad cd do tego zestawienia...

Może kiedyś sprzedam swoje snapery i  zaaplikuje sobie neo250...:-) 

A co do 250, to przy włączeniu monobloków masz włączony tryb SOFT-START? Tryb pracy trioda - tetroda można przełączać podczas pracy tj. podczas słuchania muzyki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zurek

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 sa sporo lepsze od snapperów,i warto zrobić taki upgrade,jeśli chciałbyś zostać z manley,em .Może jeszcze kolega panter który niedawno zmieniał snappery na 250 jeszcze się wypowie.

Wszytko spoko z amplifikacja ale słabe źródło zabija muzykę ,wiadomo że nie kupisz od razu całego zestawu nawet zmiana ze snappery,ów na 250 jest kosztowna ,ale warto cd kupić raz a porządne  sygnał z cd jest bardzo ważny dla fajnego słuchania muzyki .

Jest jeszcze upgrade samego snappera jak i 300b lampami to też jest ogromny skok do firmowego setu też to niestety kosztuje ale daje świetne wyniki ,jak chcesz zmieniać snappery na 250 to zostawiłbym jak jest ,ale napewno warto poprawić brzmienie pre fajnymi lampami.

Soft start mam włączony przyspiesza rozgrzewanie się wzmacniacza z zimnego potrzebuje ponad godzinę na dobre rozgrzanie a z Soft start okolo 35- 40 min,a różnica w graniu jest spora . Co do zmiany trybu gdzieś pisało że nie można więc jak zmieniam wyłączam cały wzmacniacz i zmieniam .Ale kilka razy się pomyliłem i nic się nie stało.

P.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

A jakie masz lampki w pre?

Ja mam w pre lampki 300b Gold Lion a 6sl7 to sylwanie 6sl7wgt getter square  z brązową podstawą z początku lat 50's... Poszukuję dobrych lampek prostowniczych GZ34/5AR4...

 

A w snapperach mam 6CA7 EH, zamiast 7044/5687 mam wstawione E182CC PHILIPS a ECC81 mam wstawione ECC81 MARCONI z lat 50's.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zurek

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pre  , 300 b takatsuki  , najlepsza lampa do tego pre ,  po gold lion  to jak przesiąść się  z roweru do rakiety , nawet przy sophia,ch royal princess , takatsuki jest  dwa razy lepsza . 6sl7 też mam sylvanie tylko 6sl7 gt , bardziej mi się podoba od wgt , najlepsza jaką słuchałem  to też sylvania  ale brandowana  Rogers chciałbym je kupić ale nie mogę trafić. 5u4g mam rca jan5u4gb tylko z datami a nie literkami ,po tych fabrycznych ruby to też bardzo duża zmiana, miałe też u siebie najlepsze gec u52 i moje rca się nie wstydziły a cenowo  przepaść , OD3 nie zmieniałem  miałem chyba  3 inne ale nie  wnosiły znaczących zmian.

końcówki to   el34  svietlany jeszcze ze starej produkcji  ,  wcześniej  miałem el34jj , i te svietlany  są  duuuużo lepsze,  następna  to 12bh7  mam rca , ale nie  wiem jaki symbol , po harmonix,ach ogromna  zmiana  ,  12at7 to telefunken ecc 801 , wcześniej  miałem  siemens(też jest świetna ) ale telefrunken   ta sama sygnatura brzmienia  ale jest gładsza, i bardziej wciągająca . marconi tez znam  fajna  lampa  bardzo mi odpowiada  ale  telefunken lepszy .

generalnie mam wiele tych lamp w różne miejsca , i obecny dobór szedł w kierunku  jak  najbardziej  emocjonującego  odbioru muzyki , ale  lampy mam  w odbiorze od głębokiego analogu do  szybkiego i dynamicznego  drajwowego grania .

To już pewnie wiesz  ,że  zmiany na dobre lampy windują jakość dziwięku  Manleya na inny, wyższy poziom , zupełnie  niedościgniony jeśli chodzi o set fabryczny .

p.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś ruch w wątku Manleya ?

Co przełączania 250 z trybu triody na pentodę - tylko po wyłączeniu zasilania, operacja na włączonym zasilaniu może narobić wiele złego.

Jeśli chodzi o Steelhead - bardzo dobry pre gramofonowy z możliwością dopasowywania wielu parametrów. Ma też jedno wejście liniowe analogowe, ale nie należy brać go pod uwagę, gdyż akurat to ma kiepskie.

 

Lampy 300b do pre - ciekawe jak wypadają nowa seria ACME od PSVANE w porównaniu do Takatsuki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg .mnie wszystkie te inne lampy będą tylko namiastką takatsuki . Znam dobrze sophi,e Royal princes to też bardzo dobra lampa ale jest sporo gorsza od takatsuki . A jeśli jest właśnie jakieś odniesienie w wymiarze dźwięku pomiędzy nią a jakaś inna to sophi,a jest stawiana wyżej .choć chciałbym się mylić bo takatsuki jest obłędnie droga ,i było by super mieć jakąś alternatywę.

Ja już napewno nie kupię takiego setu svetlan  bo to też bardzo drogo. Więc finalnie poszukam  tańszego zamiennika ale takatsuki  do pre gdyby się coś stało z tymi co posiadam napewno by wróciły .

Dlatego czasami nachodzi mnie myśl o zamianie 250 na reimyo. Byłby przynajmniej jeden element lampowy mniej . Ale trzeba by posłuchać bezpośrednio porównując ,żeby mieć pewność .Jakoś prezentacje na audioshow mnie nie przekonują .

6 godzin temu, Panter napisał:

W końcu jakiś ruch w wątku Manleya ?

Co przełączania 250 z trybu triody na pentodę - tylko po wyłączeniu zasilania, operacja na włączonym zasilaniu może narobić wiele złego.

Jeśli chodzi o Steelhead - bardzo dobry pre gramofonowy z możliwością dopasowywania wielu parametrów. Ma też jedno wejście liniowe analogowe, ale nie należy brać go pod uwagę, gdyż akurat to ma kiepskie.

 

Lampy 300b do pre - ciekawe jak wypadają nowa seria ACME od PSVANE w porównaniu do Takatsuki?

Było wcześniej o cd do manleya .Napisz może jak oceniasz wybór twojego cd z perspektywy czasu ,i czy zgrywa się tak jak oczekujesz, czy są może jakieś zauważone drobiazgi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2019 o 11:32, zurek napisał:

Hej.

A jakie masz lampki w pre?

Ja mam w pre lampki 300b Gold Lion a 6sl7 to sylwanie 6sl7wgt getter square  z brązową podstawą z początku lat 50's... Poszukuję dobrych lampek prostowniczych GZ34/5AR4...

 

A w snapperach mam 6CA7 EH, zamiast 7044/5687 mam wstawione E182CC PHILIPS a ECC81 mam wstawione ECC81 MARCONI z lat 50's.

Jak cofniesz się trochę w stronach forum to kolega brodacz opisywał testowane 6sl7 i 5u4g i gz34 to może Ci pomóc w wyborze ,bo o ile pamiętam w teście brały udział  najlepsze lampy  z danego rodzaju  a testowane były na secie  pre 300b i snapper,y 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie mam pytanie.Kolega przymierza się do zakupu Manleya Stingraya pierwsza wersja,

czy mam on wyjście na sub-a bo w następnych wersjach już chyba było ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

 A ja chciałbym zaaplikować EML 300B Mesh... Ciekawy jestem rezultatów...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zurek napisał:

 A ja chciałbym zaaplikować EML 300B Mesh... Ciekawy jestem rezultatów...

Nie jestem pewny, czy ta wersja Mesh się nadaje? Coś mnie się kołacze po głowie, że ze względu na parametry do pre Manleya się nie nadaje. Tylko gdzie ja to czytałem ....

Było to kiedyś na stronie Emmision Labs. Chodzi mi po głowie kwestia parametru "Peak Anode Dissipation"? Dawno temu to było i mogę coś niechcący "nakłamać"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Panter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.