Skocz do zawartości
IGNORED

Manley


wojtek r100r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, niestety nastąpiły korekty w górę :(. O ile dobrze kojarzę:

- Chinook, Mahi bez zmian

- Stingray - zdaje się 1kzł

- Shrimp, Pre 300b, Snapper, końcówki 300b - tutaj sporo

- Steelhead, Neo 250 - nie pamiętam

 

- zestaw Snapper+Neo 300b się trzyma - pytanie, czy aktualne?

no jak rozmawialem z nimi na temat preamp, to sie odgrazali, ze podniosa ceny. nie sadzilem jednak, ze sie zdecyduja. nie wszyscy dystrybutorzy to zrobili. no ale nie moj cyrk, nie moje "maupy" ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Porównajcie ceny Manley'a w Polsce i w Europie a wszystko się Wam wyjaśni. Ceny u nas były zaniżone. Taka bardzo długa promocja. A co będzie jak podobno dolar ma dobić do 5 zł ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie jak podobno dolar ma dobić do 5 zł ?

Będziemy kupować nasze polskie :) A jeśli euro będzie tanie, to i unijne. A jeśli funt, to z wysp. Jakoś trzeba będzie sobie radzić.

Teraz rubel tani, ale to małe pocieszenie ......

 

Mnie podwyżki nie dziwią, można było się spodziewać. Niestety zakupy za oceanem coraz droższe dla nas. Ech, jak wspomnę okres, gdzie $ był około 2zł, to łezka w oku się kręci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Panter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Rubel w dół a cena na 6ca7 EH w górę. Ot zagadka.

jak wiele w tym dzikim kraju

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ceny ceny Manleya w Europie wyrównane wcześniej też nie było tanio czy też okazyjnie przeliczając na przeciętną polską kieszeń. Niestety jesteśmy biednym krajem i kupno nowego Manleya kosztuje wiele wyrzeczeń i wiele godzin niewolniczej pracy bo takiej u nasz dostatek. Wmawiają nam tylko że u Nas miód i mleko płynie.

Szkoda że jest coraz droższy i wydaje mi się że tanieć nie będzie, nie chciałbym aby nawet taki Stingray czy Mahi okazał się produktem tylko dla ludzi żyjących w normalnym kraju.

Zresztą to samo dotyczy wielu innych zacnych produktów audio (Leben, Mcintosh). Ktoś tam na Wiejskiej uważa że to produkty luksusowe więc trzeba obłożyć jeszcze odpowiednim mytem.

Tak jak leon28 napisałeś "dziki kraj " a ja dopiszę jeszcze że dzięki super gospodarce pochłaniający wielkie ilości chińszczyzny.

Pozdrawiam Manleyowców, Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole ceny w audio i nie tylko to odlot. przypomina mi sie cos takiego i ciagle zastanawiam sie, dlaczego tak jest

 

jak szukalem jakiegos sprzetu mcintosha, to w allegro w wyszukiwarce wpisywalem oczywisice szukana fraze. sortowanie po wysokosci ceny. i co natychmiast rzucalo mi sie w oczy:

 

 

na 1szym miejscu: uzywane subaru z jakims systemem naglosnieniowym mcintosha - cena jakies 70k

na 2gim: tez jakies auto - cena 45k

na 3cim: wzmacniacz mcintosha cena 42k

na 4tym: znowu auto i pozniej juz tylko sprzet audio.

zastanawiam sie co powiedzieliby normalni ludzie, gdyby obok siebie umiescic takie wlasnie auto i zaraz kolo niego wzmacniacz za podobna ilosc kasy. absurd goni absurd, a opowiesci o super techologiach stosowanych w audio, super materialach, czy tez fakcie, ze to produkcja na mniejsza skale nie usprawiedliwia w zaden sposob obecnych cen.

jeszcze bardziej absurdalne byloby porownanie takiego auta z np. kabelkiem powiedzmy 0,75m za 100k pln. takie cos to tylko w tworkach mogliby chyba zrozumiec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny światowe płace polskie. Kable to inna sprawa słyszę, ceny jakie są to już inna sprawa jednak czasem jak czytam Paculskie sprawozdania ze spotkań KTS to śmiech mnie bierze i ubolewanie. Jak gostek kupił trzy sieciówki po 12kzł/szt bo to wzniosło jego sprzęt na wyżyny i wyżej nie da rady :), pewnie też bym kupił jak byłoby mnie stać, ale nie można pisać takich rzeczy że przed było gówno a teraz to jest dopiero... czasem zastanawiam się kto korogo robi w bambuko ;) Ale OK koniec offtopu.

Kupiłem do Stringiego 6201 GE czarne krótkie anody, w sumie tanie i ciekaw ich byłem. Jak dojdą z UK to coś skrobnę.

Pozdrawiam, Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zamowilem jakies lepsze niz standardowe lampy 12ax7 raytheon shiny black plates i General Electric. mam nadzieje, ze jutro juz bede mogl je sprawdzic m.in. w moich snapperach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zamowilem jakies lepsze niz standardowe lampy 12ax7 raytheon shiny black plates i General Electric. mam nadzieje, ze jutro juz bede mogl je sprawdzic m.in. w moich snapperach.

 

Jak miałem inne wzmacniacze to Raytheon i GE były dobrymi wyborami brzmienie oczywiście kwestia gustu co komu sie podoba ale zawsze było fajnie w stosunku do współczesnych.

 

Stingray podrożał z 17900zł do 19900zł... Trochę sporo...

 

Masz rację! Nawet nie sporo tylko dużo. A co dopiero w stosunku do pierwszego Stingraya biorąc pod uwagę inflację i dodatki typu pilot i dziurka do słuchawek.

Echhh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dopiero w stosunku do pierwszego Stingraya biorąc pod uwagę inflację i dodatki typu pilot i dziurka do słuchawek.

Tylko wtedy, to i ceny w $ za Manleya były spoooooro niższe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ile niżej bo nie mogę znaleźć? Dzisiaj mamy średnio 3,8zł. No to przecież nie 100% w stosunku do roku2009 - 2010. Ja jakieś pięć sześć lat temu płaciłem coś koło 10kzł.

Później weszła wersja II z dodatkami 2009 i mimo jeszcze stosunkowo niskiego dolara to było prawie albo ponad 7kzł więcej. Może te dodatki są tyle warte nie przeczę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie kwestia tylko wzrostu kursu dolara. Chyba w 2012 Manley podniósł znacznie ceny tłumacząc to tym, że długo tego nie robili. U nas po pierwszych podwyżkach ceny nieco spadły i tak było do teraz. No ale chyba dystrybutor dłużej już nie daje rady utrzymać takiej sytuacji tym bardziej, że z dolarem dzieje się to co się dzieje. Teraz to już trzeba czekać na podpisanie umów o wolnym handlu z USA może przynajmniej o cło będzie taniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykłady z dobrych czasów:

 

Snappery - 4250$ za parę

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Stingray - 2250$

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jak widać, Manleyowa sporo podniosła ceny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż wypada nam się cieszyć że wcześniej się zdecydowaliśmy na Manleye bez względu na model (kwestia zasobności portfela). Bo sprzęt na tle tego co można obecnie kupić naprawdę zacny.

Przy dzisiejszej cenie Stingraya na pewno nie byłoby mnie na niego stać. Może kiedyś jak coś się w kraju zmieni. Dzisiaj na pewno nie, a trochę za stary jestem aby na dłużej lub na zawsze wyjeżdżać z kraju.

Pozdrawiam, Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie z tych powodow tak zalezalo mi na zakupie jakiegos sensownego pre do mojego zestawu i malo sie targowalem, zeby poznej przy ewentualnych zblizajacych sie podwyzkach nie stracic.

 

powiem jednak szczerze, coraz trudniej przychodza mi takie zakupy i to nie ze wzgledow finansowych a blokady zwiazanej ze swiadomoscia kosmicznych marz w tej branzy i zwiazanego z tym tzw. "dymania"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez leon28

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marże są spore, ale salony audio to też nie hipermarkety z ogromnymi obrotami. Kupujący to raczej wąska grupa, a koszty prowadzenia działalności spore. Zmniejszą marżę, to popadają, a sprzedaż przeniesie się do internetu bez możliwości posłuchania, a to byłaby dla nas katastrofa.

 

No cóż wypada nam się cieszyć że wcześniej się zdecydowaliśmy na Manleye bez względu na model (kwestia zasobności portfela). Bo sprzęt na tle tego co można obecnie kupić naprawdę zacny.

Cieszę się, że zdążyłem przed obecnymi podwyżkami, ale żałuję, że nie postanowiłem zmienić sprzętu kilka lat wcześniej, zanim Manley ostro podniósł ceny u źródła w USA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie czy zmieniacie przewody zasilające ,oraz ,jakie się sprawdzają w zestawach manley , czy ewentualnie zna ktoś mit oracle z III , czy to względnie dobre przewody do zasilania końcówek , czy lepiej szukać czegoś innego . chciałem zabrać się za sieć , ale nie wiem od czego zacząć .

 

W weekend zrobiłem kilka prób z kablami zasilającymi(Chang CLS Power 20) i listwą zasilającą(CLS Euro 1000). U mnie, ewidentnie na plus daje włączenie pre i CD do listwy, listwa do ściany kablem Chang. Końcówki - jeszcze nie wiem, ale póki co obstawiam, że lepiej jak idą do gniazd w ścianie. Może dla tej listwy wszystko w nią wpięte, to za wiele. Będę chciał jeszcze sprawdzić model CLS 3000 - ma dwa gniazda opisane jako "ampliflier", może ta listwa da radę z wszystkim i również na końcówki zadziała pozytywnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawilo sie ogloszenie sprzedazy monoblokow manley 250 - czy warto sie tym interesowac majac snappery? czy gra to lepiej, a jesli tak, czy duzo? mam do napedzenia spore kolumny, moc by sie przydala, ale dzwiek snapperow b. mi sie podoba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250-ki to smoki do napędzania trudnych kolumn w dużych pomieszczeniach. Między nimi a Snapperami poza mocą nie ma większych różnic w sferze barwy czy w sposobie budowania sceny. Oczywiście mając 250-ki żadna kolumna nie jest straszna ale w momencie padnięcia lamp mocy ich wymiana trochę zaboli. Leon - pieniądze, które miałbyś wydać na dopłatę lepiej odłóż na zakup PRE 300B bo wtedy usłyszysz różnicę no chyba, że masz do

nagłośnienia stu metrowy salon i bardzo trudne kolumny. Przygotuj się taż na dużo wyższe opłaty za "prund".

 

W kwestii przewodów zasilających. Moim zdaniem Changi do zasilania Manley-i są wystarczające i nie ma sensu szukać Bóg wie czego no chyba, że kasa przeszkadza komuś w kieszeni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon28 cieszy się od niedawna pre McIntosha :) Wymiana lamp w Neo250 z pewnością kosztuje - trochę tego tam jest. Za prąd większe rachunki, ale można skręcić zimą kaloryfery. Z tego co na stronie aukcji 250 napisali, to ma tryb "Ever Warm" - może być fajna sprawa.

 

Jeśli chodzi o Chang, to podstawowy 20, czy jednak wyższe modele? A sprawdzałeś ich listwy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Panter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250-ki to smoki do napędzania trudnych kolumn w dużych pomieszczeniach. Między nimi a Snapperami poza mocą nie ma większych różnic w sferze barwy czy w sposobie budowania sceny. Oczywiście mając 250-ki żadna kolumna nie jest straszna ale w momencie padnięcia lamp mocy ich wymiana trochę zaboli. Leon - pieniądze, które miałbyś wydać na dopłatę lepiej odłóż na zakup PRE 300B bo wtedy usłyszysz różnicę no chyba, że masz do

nagłośnienia stu metrowy salon i bardzo trudne kolumny. Przygotuj się taż na dużo wyższe opłaty za "prund".

 

W kwestii przewodów zasilających. Moim zdaniem Changi do zasilania Manley-i są wystarczające i nie ma sensu szukać Bóg wie czego no chyba, że kasa przeszkadza komuś w kieszeni.

 

dzieki za odpowiedz.

 

kosztow pradu sie nie boje, teraz place i tak tyle, ze kilka monoblokow w ta czy w ta nie zrobi roznicy ;) z wymiana lamp, wiadomo trzeba sie liczyc. 1 szt x 2 to nie jest malo, ale wiadomo, ze nie robi sie tego stale.

 

jesli chodzi o kolumny, to sa one dosc trudne do napedzenia bw802, co do pre, to tak jak pisal panter jakis czas temu kupilem pre mcintosha i jestem w trakcie jego upgrade tj. wymienilem w nim lampy, kabel zasilajacy i spialem to wszytko nowymi kabelkami ze snapperami po xlr. w tych ostatnich tez wymienilem lampy, bas jest lepszy, ale ciagle to nie to, co slyszalem.

 

pokoj odsluchowy mam o powierzchni ok. 48m2 i kolumny spokojnie dadza rade, trzeba im tylko dostarczyc mocny sygnal. snappery graja w tym zestawieniu bdb szczegolnie srednica i gora moga sie podobac. moze to kwestia grania w trybie triody. tu dzwiek jest wg mnie bardzo plastyczny i pelny.

 

ciagle jednak jakis glos podpowiada, ze moze byc lepiej. stad moje pytania w kwestii 250.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez leon28

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz "leon28" wszystko fajnie Neo250 to smoki. Jednak zastanów się czy skóra warta wyprawy. Masz nowiuśkie Snappery. Za ile je teraz będziesz w stanie sprzedać? I czy później nie okaże się że zamienił stryjek... . Tu nie chodzi o to że próbuję zasugerować że to sie nie opłaca bo na pewno warto, zapewne ta cena jeszcze jest do jakiejś negocjacji. Śmiem twierdzić że nie kupisz tych monobloków w ciemno. Proponował bym mimo wszystko porównanie najlepiej łeb w łeb w sunie to nie jest przysłowiowe pięć złotych czy też pięć kilo złotych a dziewiętnaście kilo złotych.

Życzę wszystkiego dobrego i udanych porównań może się rzeczywiście okazać że kupisz wzmacniacze na bardzo długo i to wreszcie będzie to chociaż tak to nie działa ale powodzenia.

Pozdrawiam, Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sypialni J.shrimp/Mahi a w kuchni Stingray Ohoho. Manley w pełnej krasie na chacie :)

A ja czekam na decyzje z administracji, moze bede mial swoj własny pokój odsłuchowy i tylko odsłuchowy bez biegania dzieciaka i całej reszty domowego klimatu, psującego to co tygrysy lubią robić w obecności Manleya...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupić Neo250 i można spróbować bi-amping, albo Snappery do zestawu kina zostawić ;) :)

 

No tak, to byłby zestaw tzw. zajebioza :)

A ja czekam na decyzje z administracji, moze bede mial swoj własny pokój odsłuchowy i tylko odsłuchowy bez biegania dzieciaka i całej reszty domowego klimatu, psującego to co tygrysy lubią robić w obecności Manleya...

 

Kibicuję i życzę pozytywnej decyzji administracji jednak znając życie i tak będziesz później potrzebował jakiegoś monitora albo TV ;)

Pozdrawiam ,Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz "leon28" wszystko fajnie Neo250 to smoki. Jednak zastanów się czy skóra warta wyprawy. Masz nowiuśkie Snappery. Za ile je teraz będziesz w stanie sprzedać? I czy później nie okaże się że zamienił stryjek... . Tu nie chodzi o to że próbuję zasugerować że to sie nie opłaca bo na pewno warto, zapewne ta cena jeszcze jest do jakiejś negocjacji. Śmiem twierdzić że nie kupisz tych monobloków w ciemno. Proponował bym mimo wszystko porównanie najlepiej łeb w łeb w sunie to nie jest przysłowiowe pięć złotych czy też pięć kilo złotych a dziewiętnaście kilo złotych.

Życzę wszystkiego dobrego i udanych porównań może się rzeczywiście okazać że kupisz wzmacniacze na bardzo długo i to wreszcie będzie to chociaż tak to nie działa ale powodzenia.

Pozdrawiam, Paweł

wiesz, snappery troche ostatnio podrozaly. ja mam kpl. z opakowaniami itd. mysle, ze nieduzo traeba by doplacic do tych 250, bo raczej dwoch takich zestawow w domu nie chce trzymac. ja do moich kolumn potrzebuje czegos mocnego. zastanawialem sie na konmcowkami mcintosha, ale ciagle cos mnie ciagnie do manley.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne wizje roztaczacie. Manley w każdym pomieszczeniu. No tak - cholera ale który z modeli w kibelku ?

 

Leon masz duży salon i mocne kolumny. Skoro wybrałeś już PRE to 250-ki mogą przypasować Ci idealnie. Czy będziesz miał lepszy bas nie wiem bo to nie zależy tylko od mocy końcówek ale też od lamp, źródła, kolumn no i przedwzmacniacza. Jak kupisz używane końcówki to do ceny trzeba będzie doliczyć przegląd w serwisie co pewnie skończy się wymianą lamp itd ale i tak - myślę, że warto.

 

Panter jeśli chcesz podłączyć końcówki do listwy to tylko Chang 3000 lub e55. 1000 jest za słaba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.