Skocz do zawartości
IGNORED

Manley


wojtek r100r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@roberto20 jak tam folie w twoich CLS-ach? To mocno wiekowe kolumny. A statory niestety się starzeją, co ma znaczący wpływ na dźwięk, zwłaszcza na dynamikę i mikrodetale. Nie mam jak podesłać ci linków do własnych uszu. Będąc w Stanach osłuchałem się z kinem domowym Ascent +2xDescent. To bardzo fajne zestawienie. Próby sklejenia dźwięku paneli CLS-3 z różnymi subami zawsze kończyły się porażką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moje kolumny maja się świetnie ,folie mają 3 lata i robiłem przegląd zwrotnic zaraz po zakupie. CLS w połączeniu z manleyem ,gra super ,jest detaliczność, i szczegóły, mikro smaczki ,jest powietrze, głębia , scena 3d , dołożenie suba miało by na celu lekką poprawę dopełnienia dolnej średnicy , ,żeby było trochę więcej dosiążenia i sklejenia pasma. Posłucham niedługo odysey , zobaczę czy , dołożenie głośnika niskotonowego do panelu , poprawi brzmienie w kierunku którego oczekuję .Końcówki manley,a swą mocą dołożyły , ogromną poprawę w aspekcie dynamiki ,i swobody grania , nie ma napięć , lub sytuacji ,że kolumny się przydławią, również trochę barwy,choć w tym zakresie nieocenione jest pre z odpowiednim doborem lamp.

Co do połączenia paneli szerokopasmowych z subem , to ja znam , niezliczone opinie ludzi którzy graja na takich konfiguracjach ( również połączenie z cls,ami), i ich opinia jest zupełnie odmienna ,zawsze polecają takie rozwiązanie,wręcz cytując kolege ARTUKU ,nie ma grania bez suba , jednak ja jeszcze nie słuchałem takiego połączenia , więc nie mam zdania.

Jak się czegoś nauczę , na pewno o tym napiszę , szczególnie ,że jest to obecnie , dość powszechne rozwiązanie .pozdrawiam

 

Zaskoczyłeś mnie też informacją , że descent , był robiony pod konkretną kolumnę , ( w tym przypadku pod ascent,a) nigdzie nie trafiłem na taka informację ,a sporo na ten temat przeczytałem. Myślałem,że praca nad sub,ami miała na celu zaadoptowanie paneli elektrostatycznych szczególnie tych mniejszych modeli,( z racji konstrukcji ,z odchudzonym basem) do użytku w kinie domowym .A obecnie to rozwiązanie , zostało podłapane ,z pozytywnym skutkiem , w stereo.I nie pisze tu jedynie o połączeniu elektrostatu z sub,em , lecz nawet kolumn dynamicznych o których to pozytywnych połączeniach ,jest coraz więcej opini w sieci .

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez roberto20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,nie ma grania bez suba

Pod warunkiem wysokiej jakości sub'a i "prawie idealnego zszycia" z głównymi głośnikami ... napisałem prawie, bo chyba idealnie nie da się tak różnych konstrukcji połączyć, zgrać fazowo, itd, choć w tej materii układy dsp robią dobrą robotę a i dobrze jest zrobić pomiary aby optymalnie całość ustawić. Ja za jakiś czas będę robił pomiary u siebie to zobaczymy co to pomoże. Warto poeksperymentować w tej materii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak , je również , podchodzę do zagadnienia , jedynie w formie eksperymentalno - edukacyjnej .

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez roberto20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moje kolumny maja się świetnie ,folie mają 3 lata i robiłem przegląd zwrotnic zaraz po zakupie.

 

Gdzie wymieniałeś folie? Może przenieśmy się na prv, żeby nie zaśmiecać wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja ich nie wymieniałem , tylko poprzedni właściciel, ja robiłem przegląd zwrotnic.jeśli chcesz możesz pisać na priv.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

witam

panowie coś cisza nastała . nie macie już żadnych wątpliwości odnośnie manley,a?

Jeśli można chciałem wrócić do tematu przewodów zasilających w końcówkach i pre . pytałem już o to ale odpowiedzi było mało , stosujecie w swoich systemach , do końcówek jak i pre , szczególnie wyszukanych przewodów , jeśli tak to jakich , czy możecie opisać poprawę w brzmieniu ,

ewentualnie czy otarliście się o przewody chang lightspeed , i jak wg was one się znajdują , naprzeciwko innych przewodów z którymi się spotkaliście .Proszę o wpisy .

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez roberto20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre Shrimp - wrażliwy na zasilający i bezpiecznik.

U mnie Synergistic Research - starsze wersje: bezpiecznik - SR20, zasilający - seria Tesla, drugi od góry, nie pamiętam :) ....

Ogólnie - (w zależności od przezroczystości systemu pewnie) - ale słychać wplyw obu (scena, dynamika, mikro, artykulacje pasm)

warto przynajmniej spróbować

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie czy otarliście się o przewody chang lightspeed , i jak wg was one się znajdują , naprzeciwko innych przewodów z którymi się spotkaliście .Proszę o wpisy .

 

W porównaniu do fabrycznego w Manleyu zmiany zauważalne i pozytywne przy pre i jako zasilający do filtra Changa. Jak w porównaniu do innych, to nie wiem, gdyż nie porównywałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby było wielu "Manleyowców" zaglądających tu którzy mieli do czynienia z Changami a tym bardziej aby je porównywali z innymi kablami.

Moim zdaniem - biorąc pod uwagę ich cenę - to bardzo dobre przewody (30 lepsze od 20-ek) które idealnie wpasowują się w system Manleya.

Oczywiście zawsze można lepiej tylko jeśli potrzebujemy np 5 przewodów zasilających to powstaje pytanie - za jaką cenę ?

No i jeszcze jedno - tak jak napisał kolega Audiograde - zasilanie można podrasować bezpiecznikami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem właśnie na stronę GA i chyba nadeszły kolejne podwyżki cen Manleya. Nie pamiętam dokładnie, ale ceny za Snappery, 250 i pre 300b poszły w górę :( Niestety, osłabienie złotówki robi swoje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem właśnie na stronę GA i chyba nadeszły kolejne podwyżki cen Manleya. Nie pamiętam dokładnie, ale ceny za Snappery, 250 i pre 300b poszły w górę :( Niestety, osłabienie złotówki robi swoje.

rzeczywiscie sporo w gore. jak zwykle tylko zadaje sobie 1 pytanie, czy w przypadku obnizek kursu, ceny spadna rownie mocno?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo. Katalogowo cena za pre 300b ze Snapperami robi się 60kzł, a z neo 250 robi się 80kzł. Co prawda wini na stronie promocja zestawu za niecałe 37kzł, jednak myślę, że to już pewnie oferta przeterminowana.

 

Leon26, jak tam się sprawuje pre McIntosh. Miałeś okazję porównać z 300b?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo. Katalogowo cena za pre 300b ze Snapperami robi się 60kzł, a z neo 250 robi się 80kzł. Co prawda wini na stronie promocja zestawu za niecałe 37kzł, jednak myślę, że to już pewnie oferta przeterminowana.

 

Leon26, jak tam się sprawuje pre McIntosh. Miałeś okazję porównać z 300b?

nie mialem, w ogole w ostatnim czasie odpuscilem troche sluchanie muzyki. mam nadzieje, ze jak bedzie wiecej czasu, to i chec sluchania znowu wroci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Zauważyłem niecodzienny wysyp używanego sprzętu Manleya na Allegro. Ktoś sprzedaje prawie nowego Steelheada, parę innych ciekawych zresztą rzeczy też. Podejrzana sprawa jak dla mnie. Jest też dwuletni Chinook w fajnej jak na razie cenie. No i piękny złoty Stingray, spora rzadkość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez adrianp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic podejrzanego to nie jest ... Chinook'a sprzedaje jeden z kolegów z AS, reszta z używek ... co jakiś czas się pojawiają na s/h. Jakieś czas temu w EU były dwa lub trzy Steelhead'y do sprzedaży na s/h. Ładniusi ten stary złoty Stingi, ale cena za wysoka ... za tyle talarów nie pójdzie. Zresztą teraz bida Panowie, czas raczej na kupowanie, dość łatwo można targować się i zbijać cenę, niż coś sprzedać w dobrej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem niecodzienny wysyp używanego sprzętu Manleya na Allegro. Ktoś sprzedaje prawie nowego Steelheada, parę innych ciekawych zresztą rzeczy też. Podejrzana sprawa jak dla mnie. Jest też dwuletni Chinook w fajnej jak na razie cenie. No i piękny złoty Stingray, spora rzadkość.

az strach wystawiac swoje sprzety na sprzedaz/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo była posucha, a teraz zrobiło się trochę ruchu. Ja też niczego podejrzanego nie widzę. Steelhead - kupowałem ostatnio jedną z rzeczy od tego allegowicza i jeśli ktoś zamierza takiego sobie kupić, to szczerze polecam.

Co do Stingraya, ponoć wersja II jest jednak sporo lepsza. W tematach sprzedażowych, na hifi ktoś w fajnej cenie oferuje Neo 250. Ostatnio pojawiła się ponownie pojedyncza końcówka Snappera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy natrafił kotoś kiedyś na fotkę " Manley 300B Preamplifier

jak pod linkiem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jeśli tak to poproszę.

 

Sorry mam już.

post-52064-0-24330400-1455042327_thumb.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez brodacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy natrafił kotoś kiedyś na fotkę " Manley 300B Preamplifier

jak pod linkiem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

Tak to stara wersja pre 300B...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W życiu piękne są tylko chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, jedna z 300b EH Gold w pre dzisiajwyzionęła ducha ( ta co kiedyś wspominałem, że katoda żarzy się w połowie). Chcąc, nie chcąc muszę coś na szybko zakupić.

 

Docelowo chodziły mi po głowie Takatsuki, ale biorąc pod uwagę zaskoczenie i ewentualnie długi czas zakupu w Japonii (aby zaoszczędzić) zmusza mnie do zakupu czegoś innego.

 

Doświadczona osoba w temacie lamp i grania Manleya sugeruje Sophia Carbon. W podobnej cenie można dostać EML. Sophia Royal za drogo, nie chcę przekroczyć 3kzł.

Jak z niezawodnością Sofii i oczywiście jak z muzykalnością? Co z waszych doświadczeń dobrze się sprawdza w Manleyu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Panter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, jedna z 300b EH Gold w pre dzisiajwyzionęła ducha ( ta co kiedyś wspominałem, że katoda żarzy się w połowie). Chcąc, nie chcąc muszę coś na szybko zakupić.

 

Docelowo chodziły mi po głowie Takatsuki, ale biorąc pod uwagę zaskoczenie i ewentualnie długi czas zakupu w Japonii (aby zaoszczędzić) zmusza mnie do zakupu czegoś innego.

 

Doświadczona osoba w temacie lamp i grania Manleya sugeruje Sophia Carbon. W podobnej cenie można dostać EML. Sophia Royal za drogo, nie chcę przekroczyć 3kzł.

Jak z niezawodnością Sofii i oczywiście jak z muzykalnością? Co z waszych doświadczeń dobrze się sprawdza w Manleyu?

nie wiem jaka te lampki maja zywotnosc, ale chyba dosc niedawno kupowales tego pre. hmmmm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaka te lampki maja zywotnosc, ale chyba dosc niedawno kupowales tego pre. hmmmm

Raptem rok. Jakieś pół roku temu zauważyłem, że w jednej lampie katoda żarzy się tylko w połowie. Czy tak było wcześniej, to nie mam pojęcia. Mogłem nie zauważyć, gdyż większa część żarzona jest w EH Gold zasłonięta. Jedna ze skrajnych sprężynek była lekko uniesiona do góry, tak jakby jeden z drucików/zaczepów był zerwany. Degradacji dźwięku nie słyszałem, jednak żarząca się połowa katoda świeciła się dużo intensywniej, niż katoda w drugiej lampie. Myślę, że to spowodowało wcześniejsze jej przepalenie. Fakt jest taki, że zastosowana w tej lampie konstrukcja ze sprężynkami sprawia wrażenie delikatnej i podatnej na uszkodzenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Panter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaka te lampki maja zywotnosc, ale chyba dosc niedawno kupowales tego pre. hmmmm

Leon. Jak tam "Snapki" ? Sprzedały się? Co w zamian?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon. Jak tam "Snapki" ? Sprzedały się? Co w zamian?

po glowie chodzi 100 mysli na raz. raz lampa (cos mocniejszego niz snapper np. neo 250), raz tranzystor (myslalem o jakis monoblokach mc). snapperow na razie nie sprzedalem, moze kupie cos nowego i poprobuje czy dobrze robie.

 

nic na sile, bedzie okazja to cos kupie, nie to, nic na tym nie strace. podoba mi sie to co mam. teraz na nowo odkrywam kolekcje winyli. kupilem myjke i odswiezam kolejne krazki, oczywiscie pozniej przesluchujac je ponownie. to jest dopiero uczta.

 

Raptem rok. Jakieś pół roku temu zauważyłem, że w jednej lampie katoda żarzy się tylko w połowie. Czy tak było wcześniej, to nie mam pojęcia. Mogłem nie zauważyć, gdyż większa część żarzona jest w EH Gold zasłonięta. Jedna ze skrajnych sprężynek była lekko uniesiona do góry, tak jakby jeden z drucików/zaczepów był zerwany. Degradacji dźwięku nie słyszałem, jednak żarząca się połowa katoda świeciła się dużo intensywniej, niż katoda w drugiej lampie. Myślę, że to spowodowało wcześniejsze jej przepalenie. Fakt jest taki, że zastosowana w tej lampie konstrukcja ze sprężynkami sprawia wrażenie delikatnej i podatnej na uszkodzenie.

WE caly czas przed toba ;-) tylko strach kupowac cos drozszego przy takiej zywotnosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez leon28

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WE caly czas przed toba ;-) tylko strach kupowac cos drozszego przy takiej zywotnosci.

Na razie jednak raczej spróbuję Psvane. WE - za późno wszedłem w lampę :) Pozostały jedynie obiekty muzealne o stanie ciężkim do stwierdzenie. Przy ich cenach to za duża loteria. Sterujące co innego, dostępność NOS większa. Z 300b pozostanę przy obecnie produkowanych. Za jakiś czas pomyślę o lepszych, jest kilka do wyboru w wysokich cenach - 5tys. i w górę za parę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Czołem.

Miałem doczynienia przez ostatnie kilka miesięcy z kilkoma urządzeniami od Manlya.

Były to Neo Classic 250,Snapper,Jumbo Shrimp oraz preamp 300B.

Moim ulubionym został ten ostatni.Super urządzenie wnoszące do brzmienia mnustwo piękna i tego co lubię.

Został więc wpisuje się dobrze w system przedwzmacniając Accuphase A-47 z odtwarzacza Ancient Audio Lektor Air.

Końcówka A-47 aż się prosi o takiego kompana.Gra klarownie ,szeczególowo z dużą separacją lecz brak jej trochę takiego lampowego nasycenia barwy.

 

Piękna barwa,klimat ,scena,głebia oraz to coś co sprawia ,że akcent skupienia nie koncentruje się głównie na pierwszym planie lecz ogarnia całe wydarzenie i sami decydujemy gdzie chcemy być.

To główne aspekty które doceniam w nim.

Słucham na dostarczonych lampach.

Z Takatsuki dochodzi jeszcze więcej detalu i klarownosci ale i z EH gra to bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez brodacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, to na prawde swietny preamp. sam sie nad nim kiedys zastanawialem, ale moje drogi potoczyly sie inaczej i snappery wspolpracuja z czyms innym.

u mnie tez drobna zmiana w systemie. kupilem 3ciego snappera, ktory od 1,5 chyba roku paletal sie na gielda hifi. w ten sposob historia zatoczyla kolo i sprzet wrocil skad wyjechal. koncowka dziala ok, choc nie mam jeszcze wymienionych lamp jak w pozostalych. do zasilania centralnego glosnika w kinie nadaje sie wysmienicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brodacz ... rzeczywiście masz zacny system ... no i Takatsuki ... grubo, gratulacje :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takatsuki nie mam tylko słuchałem z nimi.

 

Co jeszcze można dodać i iest to bardzo ważne ,że ten preamp majac te swoje cechy nie gubi szczegółów i ich nie maskuje a z lampami Takatsuki wrecz ich jeszcze przybywa.

 

Za jakiś czas postaram się przetestować przyziemne EH z Takatsuki i zobaczymy czy te pierwsze takie złe a te drugie takie dobre.

:-)

 

gratulacje, to na prawde swietny preamp. sam sie nad nim kiedys zastanawialem, ale moje drogi potoczyly sie inaczej i snappery wspolpracuja z czyms innym.

u mnie tez drobna zmiana w systemie. kupilem 3ciego snappera, ktory od 1,5 chyba roku paletal sie na gielda hifi. w ten sposob historia zatoczyla kolo i sprzet wrocil skad wyjechal. koncowka dziala ok, choc nie mam jeszcze wymienionych lamp jak w pozostalych. do zasilania centralnego glosnika w kinie nadaje sie wysmienicie.

 

No wreszcie znalazł swój dom :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.