Skocz do zawartości
IGNORED

Lampowy Fan-Klub Amplifona ;-)


krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lampizator....5000 euro.

Tylko zastanawiam się czy kolega Szymon żartuje czy mówi poważnie o tych cenach....kabli...

Bo jak poważnie to chyba trochę odleciał.....;)

Tu jest Poska a nie Emiraty...

A mnie nie chodzi o szukanie okazji... tylko jeżeli dokładnie rok temu p.Andrzej wstępnie mówił o cenie 15 000 zł to trochę to mało poważne jak teraz cena skoczyła do 27 000 zł.

Nie wnikam jaka jest wartość samego wzmacniacza,to oceni rynek...może będzie się sprzedawał dobrze.

Niestety mówię w 100% poważnie. Po co kupować hi-endowy wzmacniacz grający na poziomie 100kzł i podłączać do niego komponenty budżetowe? Jeżeli set kabli za 15kzł Cię przeraża to ciężko dyskutować merytorycznie. Czy zadałeś Sobie trud posłuchania kilku konstrukcji na GM70, bo ja tak. Miałem u Siebie wspomnianego Lampizatora, Amplifona, Waldkowe monobloki i co... z Lampizatora nie było co zbierać wiec proszę nie żartować. Moc 24W z GM70 to jakaś kpina jest, o wykonaniu nie wspomnę bo od Amplifona dzieli je cała galaktyka. O wysterowaniu moich kolumn z Lampizatora to można tylko pomarzyć.

Najpierw posłuchaj wzmacniacza w referencyjnym systemie a później wznoś lament o wysokiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

 

Niestety mówię w 100% poważnie. Po co kupować hi-endowy wzmacniacz grający na poziomie 100kzł i podłączać do niego komponenty budżetowe? Jeżeli set kabli za 15kzł Cię przeraża to ciężko dyskutować merytorycznie. Czy zadałeś Sobie trud posłuchania kilku konstrukcji na GM70, bo ja tak. Miałem u Siebie wspomnianego Lampizatora, Amplifona, Waldkowe monobloki i co... z Lampizatora nie było co zbierać wiec proszę nie żartować. Moc 24W z GM70 to jakaś kpina jest, o wykonaniu nie wspomnę bo od Amplifona dzieli je cała galaktyka. O wysterowaniu moich kolumn z Lampizatora to można tylko pomarzyć.

Najpierw posłuchaj wzmacniacza w referencyjnym systemie a później wznoś lament o wysokiej cenie.

Jezu , ja nie lamentuję , że cena wysoka ;) Po prostu nie wydam w tej chwili 30 tys. tak jak kolega nie kupił Lamma...

Czy wydam kiedyś...może . Rok temu miałem WT40.... teraz slucham Ayona Tritona.

 

Po prostu zostałem wprowadzony w błąd i czuję się z tym źle...;(

Tylko tyle, i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu , ja nie lamentuję , że cena wysoka ;) Po prostu nie wydam w tej chwili 30 tys. tak jak kolega nie kupił Lamma...

Czy wydam kiedyś...może . Rok temu miałem WT40.... teraz slucham Ayona Tritona.

 

Po prostu zostałem wprowadzony w błąd i czuję się z tym źle...;(

Tylko tyle, i aż tyle.

To fakt, mógł napisać że będzie kosztował 50kzł to by się samopoczucie poprawiło a nie pogorszyło :) Jak posłuchasz to będziesz wiedział za co płacisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

Tu akurat masz rację, wysoce prawdopodobne ,że jest wart 50 000 szt, i wcale nie żartuję...

WT 40 kosztował ok. 6000 zł a gra spokojnie jak wzmacniacze za 15 - 20 tys.

Ja po prostu jestem zły , bo liczyłem na zakup.

Ale wysoce prawdopodobne , że zmienię zdanie....jak nic nie znajdę i się wkurzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu , ja nie lamentuję , że cena wysoka ;) Po prostu nie wydam w tej chwili 30 tys. tak jak kolega nie kupił Lamma...

Czy wydam kiedyś...może . Rok temu miałem WT40.... teraz slucham Ayona Tritona.

 

Po prostu zostałem wprowadzony w błąd i czuję się z tym źle...;(

Tylko tyle, i aż tyle.

 

To można powiedzieć,że Cię wsadził ktoś z tym Ayonem na tzw. konika bujanego))

Kto jest winny w związku z wprowadzeniem Cie w błąd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska do mnie dzwonią ze jakaś burza na forum i żebym się do tego ustosunkował.

No to się ustosunkowywuję :)

Co do ceny nowego wzmacniacza to ma kosztować 7000 EUR wiem że masa dotychczasowych klientów będzie zawiedziona.

Cena o której była mowa rok temu 15000-16000 to nigdy nikomu nie mówiłem jaka będzie ostateczna cena tego wzmacniacza a już na pewno nie robiłem tego rok temu.

Jeżeli ktoś został został wprowadzony w błąd to przepraszam.

Po prostu rok temu to był tak na prawdę dopiero projekt tego wzmacniacza a od tego czasu wiele się zmieniło.

Tak na prawdę zawsze unikałem tego tematu bo wiedziałem że wszystko może ulec zmianie i wszystkiego do końca sam nie wiedziałem.

Pierwotnie to miało być dużo prostsze urządzenie a wyszedł kombajn o masie 53kg. Zresztą co tu dużo mówić rok minął a ja dopiero teraz sprzedaję pierwsze egzemplarze i bynajmniej nie dlatego ze cena taka jest a nie inna tylko dlatego że dopiero teraz jest ten wzmacniacz tak naprawdę skończony i finalnie mogłem to dopiero wycenić.

 

To można powiedzieć,że Cię wsadził ktoś z tym Ayonem na tzw. konika bujanego))

Kto jest winny w związku z wprowadzeniem Cie w błąd??

 

Odblokowali cię? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska do mnie dzwonią ze jakaś burza na forum i żebym się do tego ustosunkował.

No to się ustosunkowywuję :)

Co do ceny nowego wzmacniacza to ma kosztować 7000 EUR wiem że masa dotychczasowych klientów będzie zawiedziona.

Cena o której była mowa rok temu 15000-16000 to nigdy nikomu nie mówiłem jaka będzie ostateczna cena tego wzmacniacza a już na pewno nie robiłem tego rok temu.

Jeżeli ktoś został został wprowadzony w błąd to przepraszam.

Po prostu rok temu to był tak na prawdę dopiero projekt tego wzmacniacza a od tego czasu wiele się zmieniło.

Tak na prawdę zawsze unikałem tego tematu bo wiedziałem że wszystko może ulec zmianie i wszystkiego do końca sam nie wiedziałem.

Pierwotnie to miało być dużo prostsze urządzenie a wyszedł kombajn o masie 53kg. Zresztą co tu dużo mówić rok minął a ja dopiero teraz sprzedaję pierwsze egzemplarze i bynajmniej nie dlatego ze cena taka jest a nie inna tylko dlatego że dopiero teraz jest ten wzmacniacz tak naprawdę skończony i finalnie mogłem to dopiero wycenić.

 

 

 

Odblokowali cię? :)

 

Jak widac moge pisać i cos wiem o gm-70 p.Piwowarczyka i mam zdjęcia swoje osobiste i słuchalem go i wiem jaka ma moc-to są drobiazgi.

Jest jedna sprawa dość istotna-teraz Pan Andrzej powinien wyjechać do USA i zamieszkać na Brooklynie na V aleji i zmienić nazwisko z

Piwowarczyk na Brovarstein i stac sie konkurencja dla Lamma vel. Szuszurin-mieszka na VII tez na Brooklynie i jego gm-70-taka mala

popierdółka ma 24 waty mocy i kosztuje 120000 usd..................kolego Cybant tylko się nie udław z wrażenia.

Takie monobloki Shindo Lafon tez 24-watowe kosztują ponad 20000 euro,więc co jest z tą ceną ?

A takie chińskie gówienko na idiotycznej lampie wymyslonej specjalnie dla Ayona-monobloki Titan kosztują 68000 usd-więc jak to jest.

Ceny czyje sa zawyzone ,a czyje zaniżone-jeszcze zwrócić uwagę wygląd-dopracowanie w najmniejszych szczególach,części środka i jak gra-wtedy nalezy sie zastanowić-kto kogo robi w bambuko

Panie ANDRZEJU........GRATULUJĘ URZADZENIA I GŁOWA DO GÓRY I JESZCZE JEST ZA TANIO NA TLE BADZIEWIA CHIŃSKIEGO.

POZDRAWIAM

 

Cybant

Piekna nazwa-przypomina mi to dwie obejmy na łączniku końcówki drążka i samego drązka kierowniczego w polonezach i dużych fiatach.

Do ustawienia zbieżności należało cybanty poluzować.

W tym przypadku mamy do czynienia chyba z facetem który nie widział,nie słyszał,nie widział środka i ma poluzowane cybanty))

Ktoś go wkręcił w kupno Ayona Tritona-ale spoko dzieci tak mają,ze nie wiedzą za co płacą ,a potem płaczą.

Faktycznie spoleczeństwo nam głupieje,a nieszczęsliwych dzieci internetu mamy coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

 

 

Jak widac moge pisać i cos wiem o gm-70 p.Piwowarczyka i mam zdjęcia swoje osobiste i słuchalem go i wiem jaka ma moc-to są drobiazgi.

Jest jedna sprawa dość istotna-teraz Pan Andrzej powinien wyjechać do USA i zamieszkać na Brooklynie na V aleji i zmienić nazwisko z

Piwowarczyk na Brovarstein i stac sie konkurencja dla Lamma vel. Szuszurin-mieszka na VII tez na Brooklynie i jego gm-70-taka mala

popierdółka ma 24 waty mocy i kosztuje 120000 usd..................kolego Cybant tylko się nie udław z wrażenia.

Takie monobloki Shindo Lafon tez 24-watowe kosztują ponad 20000 euro,więc co jest z tą ceną ?

A takie chińskie gówienko na idiotycznej lampie wymyslonej specjalnie dla Ayona-monobloki Titan kosztują 68000 usd-więc jak to jest.

Ceny czyje sa zawyzone ,a czyje zaniżone-jeszcze zwrócić uwagę wygląd-dopracowanie w najmniejszych szczególach,części środka i jak gra-wtedy nalezy sie zastanowić-kto kogo robi w bambuko

Panie ANDRZEJU........GRATULUJĘ URZADZENIA I GŁOWA DO GÓRY I JESZCZE JEST ZA TANIO NA TLE BADZIEWIA CHIŃSKIEGO.

POZDRAWIAM

 

Cybant

Piekna nazwa-przypomina mi to dwie obejmy na łączniku końcówki drążka i samego drązka kierowniczego w polonezach i dużych fiatach.

Do ustawienia zbieżności należało cybanty poluzować.

W tym przypadku mamy do czynienia chyba z facetem który nie widział,nie słyszał,nie widział środka i ma poluzowane cybanty))

Ktoś go wkręcił w kupno Ayona Tritona-ale spoko dzieci tak mają,ze nie wiedzą za co płacą ,a potem płaczą.

Faktycznie spoleczeństwo nam głupieje,a nieszczęsliwych dzieci internetu mamy coraz więcej.

Tam od razu burza....:)strasznie nerwowe to forum.

Przepraszam wcale nie zamierzałem siać fermentu....ani atakować p.Andrzeja.

Miałem WT40 byłem zadowolony , mam Ayona ,jestem zadowolony ( kupiłem za 10 tys a nie za 30 zł)

Cene zacytowałem jako ciekawostkę , fakt jestem zawiedziony zwyżką ceny , mam do tego prawo.

Wzmacniacz widziałem na zdjęciu, środka nie widziałem , słuchać na razie nie będę bo bym jeszcze kupił;)

 

Stary Audiofilu , kiedyś byłeś Młodym Audiofilem i sądząc z ilości klocków jakie wymieniłeś też błądziłeś okrutnie.

Niestety w drodze stałeś się Starym Zgryźliwym Audiofilem.....;)

Życzę Ci więcej pozytywnych emocji i zrozumienia młodych...

 

Jeszcze Młody Cybant - też Audiofil

 

Ps.Panie Andrzeju przepraszam za post o cenie , nie miałem złych intencji.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To beda jakies foty?

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezoteryzm, ezoteryka – wiedza dostępna jedynie dla osób uprzywilejowanych, doświadczonych lub takich, które przeszły inicjację.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

Kwestię oficjalnej prezentacji pozostawmy Twórcy wzmacniacza...

Ale potwierdzam istnieje .

 

Esoteric Audio to inna firma , też zacna;)

 

 

 

To można powiedzieć,że Cię wsadził ktoś z tym Ayonem na tzw. konika bujanego))

Kto jest winny w związku z wprowadzeniem Cie w błąd??

 

Stary Audiofil jakiś taki nietolerancyjny.....czemu ten Ayon taki beeee.

Są lepsze , no są i co tego....kwestia ceny.

Tylko proszę nie pisać , że głusi jesteśmy .....a jedyny który posiadł wiedzę tajemną to on sam....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odszczekuję :)))

 

Ale agresja))..................kaganiec se załóż bo po straż miejską zadzwonię!!

pozdr

 

ps.

poproś konstruktora to wklei fotę-więc pierwszy o nia proszę-niech ludziska zobaczą.

Panie Andrzeju proszę się nie dać prosić...........bardzo prosimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz dudzinski

(Konto usunięte)
<br /><br />ps.<br />poproś konstruktora to wklei fotę-więc pierwszy o nia proszę-niech ludziska zobaczą.<br />Panie Andrzeju proszę się nie dać prosić...........bardzo prosimy. <br />

 

Ja już widział , tylko nie słyszał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.