Skocz do zawartości
IGNORED

Lampowy Fan-Klub Amplifona ;-)


krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak tu żyć Panie Prezesie ... jak tu czasu ni ma ... serce by chciało ale obowiązki na razie nie dają wytchnienia. Może w lipcu znajdę chwilę na odsłuch w Twoich rejonach. Czy odsłuch miały się odbyć u Pana Rafała?

Jak w lipcu to najlepiej u Rafała, u mnie metrażyk ciuteczkę za duży na te paczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wagę znałem i uwzględniłem, ale wymiarów nie mogłem znaleźć. Na szczęście wszystkie pasują. Dzięki.

Jarek widzę u Ciebie duże możliwości po wymianie piecyka bo obecny denon mocno odstaje klasą od reszty komponentów. Sprawdzałeś kolumny w tej samej konfiguracji ale ze średniakiem serii illuminator?

Świetne, muzykalne źródło Lectora. Nie masz problemu ze ślizgającym się krążkiem dociskowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek widzę u Ciebie duże możliwości po wymianie piecyka bo obecny denon mocno odstaje klasą od reszty komponentów. Sprawdzałeś kolumny w tej samej konfiguracji ale ze średniakiem serii illuminator?

Świetne, muzykalne źródło Lectora. Nie masz problemu ze ślizgającym się krążkiem dociskowym?

Denon jest na wylocie, ku końcowi zmierza budowa wzmacniacza diy - hybryda. Już w poprzedniej, mocno budżetowej wersji grał lepiej niż Denon, teraz ma być wypasiona wersja. Amplifon za to gdzieś mi ciągle chodzi z tyłu głowy i w swoim czasie do niego dojrzeję.

Z Illuminatorem nie sprawdzałem, wiem, że są (przynajmniej wiem, gdzie są jedne), ale bliżej Roberta, czyli daleko ode mnie. Rozmawiałem z paroma osobami, które odsłuchiwały i takiej konfiguracji, również z oboma twórcami kolumn, i większość była za Accutonem. Pewnie trzeba by mieć obie wersje na raz, żeby wypowiedzieć się w pełni miarodajnie. Miałem za to wcześniej Bingantową wersję ILR-12, były niezłe dopóki nie posłuchałem obecnych.

A z Lectorem problemów nie mam, w tym i z krążkiem, o którym niektórzy wspominali. Fajny odtwarzacz, chociaż kusi mnie Audio Research CD8, ale to na później, najpierw wzmacniacz.

Na koniec prywata - w moich kolumnach sznureczki jako maskownica a'la SF wyszły Robertowi już sporo lepiej niż w Twoim pierwowzorze. Praktyka czyni mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie wszystkich fanów Amplifona. Chciałbym się zapytać czy którykolwiek z forumowiczów posiada schemat do WT40 dzwoniłem do p. Andrzeja jednak nie odbiera telefonu. Czy mógł by mi ktoś pomóc. Dziękuję bardzo i z niecierpliwością czekam na odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie ale już jestem z nim dogadany właśnie poszły zdjecia na emaila Pan Andrzej jest naprawdę bardzo pomocnym facetem i to bezinteresownie wielki szacunek dla tego Pana widać w tym wszystkim oddanie i pasję oraz jak to się mówi w naszej pracy profesjonalizm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Dla smakoszy marki najdroższe i najmocniejsze monobloki jakie wyszły z pod ręki Andrzeja czyli Amplifon WM300 + zasilacze WM300PS. 330W na kanał dla każdego z obciążeń 2,4,8 OHM. Waga 200kg, cena na dzień dzisiejszy1500zł za kilogram :)

post-58347-0-52600700-1470922419_thumb.jpg

post-58347-0-63969700-1470922433_thumb.jpg

post-58347-0-73343600-1470922440_thumb.jpg

post-58347-0-66405600-1470922457_thumb.jpg

post-58347-0-79446200-1470922464_thumb.jpg

post-58347-0-43662900-1470922491_thumb.jpg

Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

To zart rozumiem? Zlikwidujmy google, przeciez wystarczy zadzwonic na infolinie i zapytać o to co potrzebujemy akurat znalesc...

 

Moim skromnym zdaniem Amplifon to Firma która nie robi rzeczy dla przeciętnego Kowalskiego , więc piekna strona nie jest niezbędna (choć nie twierdzę żeby się nie przydała). Pan Andrzej jest bardzo zajęty i jak na razie dodatkowa reklama nie jest mu potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplifon to Firma która nie robi rzeczy dla przeciętnego Kowalskiego

Jakiś bełkot. Przecież kazdy moze kupic, chyba mamy demokracje i wolny rynek czy KOD juz przejał wszystko?

więc piekna strona nie jest niezbędna

Co to znaczy piękna? To kwestia gustu. Strona ma byc normalna jak na powazna firme przystało. Brak czasu itp. to są wymówki jak u dzieci w przedszkolu.Nie róbcie z własciciela nieudacznika albo meczennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.