Skocz do zawartości
IGNORED

Lampowy Fan-Klub Amplifona ;-)


krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś bełkot. Przecież kazdy moze kupic, chyba mamy demokracje i wolny rynek czy KOD juz przejał wszystko?

 

Nie wiem jakie masz zamiary wypisując takie rzeczy. Sorry ale ja Ciebie nie obrażam, a mieszanie do tego KOD-u... no coż to mowi o Twoich intencjach.

 

Pisząc że to nie jest wzmacniacz dla przeciętnego Kowalskiego miałem na myśli cenę. Chyba że uważasz że każdego stać na wydanie 27 tysięcy złotych na wzmacniacz. Ale jak widać (chyba nie umiesz) czytać między wierszami.

 

p.s. masz zajebisty awatar .... ;-)

Edytowane przez zoller12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy piękna? To kwestia gustu. Strona ma byc normalna jak na powazna firme przystało. Brak czasu itp. to są wymówki jak u dzieci w przedszkolu.Nie róbcie z własciciela nieudacznika albo meczennika.

Lubię post

 

Co to znaczy ma być? A jeśli nie, to co?

To jego brocha, ma jaką chce. Nie musisz kupować jak ci strona nie odpowiada. " Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma..." - jak głosi legendarny dialog.

Edytowane przez jello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

A jakbym chciał się zapoznać z ofertą i działalnością Amplifona? NIe ma jak bo strony brak.

Czyli mam zawracac 4 litery włascicielowi (czyżby taka prężna firma nie miała jakiegoś działu handlowego, marketingu, kontaktu z klientem itp) napastując go mailami albo dzwoniąc do niego? A ponoć nie ma facet czasu (bo strony nie ma kiedy zlecić zrobić) bo tak jest zabiegany - pewnie przez te rzesze potencjalnych klientów ciagle próbujących się z nim skontaktować pytając np. o moc wzmacniacza, wymiary czy obsadę lamp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział handlowy - następne darmozjady do wykarmienia i cena wzmacniacza razy 2 bo trzeba ZUS wykarmić też i im nowe budynki wybudować bo się w starych nie mieszczą. A i jeszcze dział strony internetowej i mamy cenę 100k. O tak co za wspaniała firma i w internecie można o nich poczytać.

Edytowane przez misio1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musze nic kupowac. Nie ma obowiazku. Ale chcialbym poznac oferte, na spokojnie poczytac, poogladac. Kiedys strona była i nikt nie bił piany ze trzeba ja zlikwidowac bo jest niepotrzebna.

Tak jak teraz z gimnazjami. Niejaki Broniarz protestował zaciekle kidy wprowadzano gimnazja i teraz tez kwiczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na temat amplifona jest w tym wątku można poczytać. Byłem za granicą w Angli i Holandii i nic lepszego niż u nas nie widziałem jedynie rowy mają lepiej pokoszone a za to mieszkania wielkości naszych garaży. Firm zbyt dobrze nie poznałem bo nie musiałem tam pracować . Za to odwiedziliśmy kolegę który opowiadał , że musi kierownika wzywać by paletę kostki brukowej rozpakować ,tylko kierownik ma uprawnienia do posługiwania się nożem tapicerskim.

Edytowane przez misio1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze brencikowi już dziękujemy , wiemy że nie chce i nigdy nie kupi amplifona a jedynie chciał potrolować jak zwykle. A jak widać to za granicami naszego kraju też nie był nigdy ale wie lepiej od Pana Andrzeja jak prowadzić firmę powinien. Trollom mówimy stanowczo : Nie , idźcie swoje frustracje życiowe leczyć do lekarza .

Edytowane przez misio1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

No stało się , wylądowały w moim SET42 takie kondy.

I stała się magia !!!

Na razie grają ok. 20 godzin , ale kopara mi opada coraz bardziej..

Cholera sam wymieniłem , ale jak zobaczyłem jak jest zrobimy w środku Amplifon SET42 ....to jest to pierwsza lampa , której nie boję się zostawić w domu włączonej na tydzień i pojechać na wakacje .

To urządzenie jest skonstruowane i zbudowane w sposób nieosiągalny dla większości nawet dużych firm..

Ktoś porównywał to z jakimś Lampizatorem ..ha, ha...

Móżna też porównać wóz drabiniasty z Range Roverem ...

 

Taka uwaga do moderacji ...czy ten klub Amplifona nie powinien przypadkiem być w klubach ...?

Nie mogłem go odnaleźć...:((

post-59766-0-44929000-1476875947_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

...jak kopara powróci na swoje miejsce to napisz kilka zdań co się w brzmieniu zmieniło ;-)

Jak się wygrzeją do końca , podobno min.50 godzin to napiszę .

Tylko uwaga do wszystkich właścicieli SET42 ...podobno bas się " rozluźnia" .

Ja nie mam tego problemu , ze względu na 1,4 KW na basie i zaaplikowane DSP na dole .

Na teraz , duuużo lepsza barwa , jeszcze głębsza i szersza i ;)) wyższa scena .

Mnóstwo tak lubianego " planktonu " na górze.

Zapowiadanej niższej dynamiki w stosunku do Audynów True Copper nie stwierdzam, ale mam troszkę " inne" głośniki.

Edytowane przez Diogenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stało się , wylądowały w moim SET42 takie kondy.

I stała się magia !!!

Na razie grają ok. 20 godzin , ale kopara mi opada coraz bardziej..

Cholera sam wymieniłem , ale jak zobaczyłem jak jest zrobimy w środku Amplifon SET42 ....to jest to pierwsza lampa , której nie boję się zostawić w domu włączonej na tydzień i pojechać na wakacje .

To urządzenie jest skonstruowane i zbudowane w sposób nieosiągalny dla większości nawet dużych firm..

Ktoś porównywał to z jakimś Lampizatorem ..ha, ha...

Móżna też porównać wóz drabiniasty z Range Roverem ...

 

Taka uwaga do moderacji ...czy ten klub Amplifona nie powinien przypadkiem być w klubach ...?

Nie mogłem go odnaleźć...:((

Mam Cię gagatku, wzmacniasz Amplifona! Bierzesz kasę i jesteś zamieszany w spisek ludowy. Już się nie wybronisz, sąd kapturowy czeka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Mam Cię gagatku, wzmacniasz Amplifona! Bierzesz kasę i jesteś zamieszany w spisek ludowy. Już się nie wybronisz, sąd kapturowy czeka :)

Kurna ...nawet sam se musiałem rozbierać i lutować , bo Andrew zajęty ...taki ze mnie wzmacniacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........................

 

Taka uwaga do moderacji ...czy ten klub Amplifona nie powinien przypadkiem być w klubach ...?

Nie mogłem go odnaleźć...:((

watek powstał w okresie kiedy nie było zakladki Klubowej stąd jego lokalizacja

Krzych jest chyba niekatywny na forum - decyzje proponuje pozostawić Amplifonowi , może czesciej odwiedzi wlasny watek

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stało się , wylądowały w moim SET42 takie kondy.

I stała się magia !!!

Na razie grają ok. 20 godzin , ale kopara mi opada coraz bardziej..

Cholera sam wymieniłem , ale jak zobaczyłem jak jest zrobimy w środku Amplifon SET42 ....to jest to pierwsza lampa , której nie boję się zostawić w domu włączonej na tydzień i pojechać na wakacje .

To urządzenie jest skonstruowane i zbudowane w sposób nieosiągalny dla większości nawet dużych firm..

Ktoś porównywał to z jakimś Lampizatorem ..ha, ha...

Móżna też porównać wóz drabiniasty z Range Roverem ...

 

Taka uwaga do moderacji ...czy ten klub Amplifona nie powinien przypadkiem być w klubach ...?

Nie mogłem go odnaleźć...:((

zapodaj całe wnętrze a nie sam kond, też takich używam w stopniu na wejsciu 300B

Edytowane przez Rezyslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek powstał w okresie kiedy nie było zakladki Klubowej stąd jego lokalizacja

Krzych jest chyba niekatywny na forum - decyzje proponuje pozostawić Amplifonowi , może czesciej odwiedzi wlasny watek

 

Czasami zaglądam ale głównie czytam:)

To gdzie jest wątek tak na prawdę jest mi obojętne sami zadecydujcie.

Edytowane przez amplifon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.