Skocz do zawartości
IGNORED

Lampowy Fan-Klub Amplifona ;-)


krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy znów coś tam pokątnie sprzedajesz, Zed, czy tylko tak przyszedłeś pogadać? tym razem w fanklubowym wątku amplifona? którego - nota bene - organicznie nie trawisz, wystarczy poczytać forum.

pytam tak pro forma, bo i tak nie nie dowidzę, mój komputer wypisuje coś takiego: "Wpisy użytkownika Zydelek są przez Ciebie ignorowane. (...)"

x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Posiadam WT40 + TACD01 i Proac 140

 

Proszę pomóżcie co za kable dać do tego.

 

Głośnikowe - budżet do 1 kpln, długość ok 3 mb na strone - razem 6

 

Dzięki z góry za sugestie

 

Interkonekt to będzie kolejna inwestycja, opinie teżmiło widziane

 

Pozdrawiam

 

Szlufik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>szlufik

 

Masz b.dobrą elektronikę i kolumny.

Z kablami zacznij ostrożnie, pamiętaj, że często trzeba odsprzedawać.

Kupować należy zatem markowe i chodliwe.

Polecam Audioquesta. Do lampy świetne.

Pozdr.

Grzegorz.

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szlufik

Jesteś szóstą osobą na forum, która ma TACD01 (mood, tyszkens,studernote,gagacek,grzechniks).

Pamiętaj o wymianie Tesli na lepsze żarówki.Opłaca się.

A posiadacze Tacd01, to mili ludzie. Jak trzeba to pytaj.

Pozdr,

Grzegorz.

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. 7 tys. AD2006 była promocja dla 3 szt. tu na forum. Cena 6,5 tys.

Teraz nie wiem, gdzie go można nabyć. Konstruktor zdaje się preferuje rynki

zachodnie.

Pozdr,

Grzegorz.

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"puk!, puk!, puk! zapraszamy do krypto-reklamy" ;-D

 

o ile się nie mylę, wszystkie produkty Amplifona można nabyc (i wypożyczyć ;-) u... Amplifona w Staszowie; transport sprzętu w obie strony odbywa się kurierem; o ceny klocków także trzeba popytac producenta. myślę, że jeden mail lub telefon wystarczą - pan Andrzej Piwowarczyk to miły człowiek, dobrze się z nim rozmawia; bardziej jednak preferuje telefon niż internet - na maila czeka się długo lub czasami można się nawet - nie doczekać ;-/

 

co do pytania o kable do combo cd/amp amplifona - ja bym z czystej ciekawości spróbował nowe Nykiele (z "puszkami" ;-) - głośnikowe po ok. 700 pln 2x2,6m, a IC - w zależności od długości - cena zaczyna się chyba od ok. 300 pln w górę (wydaje mi się, że oferta nykiela jest szersza, tu opisałem "enty level" ;-)

 

"żegnamy krypto-reklamy!" ;-D

x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zydelek,

nie wiem, co wypisujesz w MOIM wątku, bo masz u mnie "ignora"; mam wielką prośbę - nie udzielaj się tutaj, ok? identyczną prośbę kieruję do innych osób, których wpisy "ignoruję", czyli do panów: denon.dcd.2560, dudivan oraz tomek7776. będzie mi niezmierni miło nie spotykać was chociaż tutaj.

xanax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Zydelka.Jaka reklama,% rabatu? Tak dostałem jak temacie sponsorowanym p.Piwowarczyk ogłosił wszem i wobec że ma do sprzedania 3szt w/w urządzenia w cenie 6,5tys.zł.Ot i cały rabat.A dlaczego osoby,które kupiły cd Amplifona nie mogą podzielić się radością z tegoż urządzenia.Jeżeli to coś jest naprawdę ze wszechmiar udane.Chyba nie zabronisz nam o tym pisać.Może zaczniemy uzywać zamiast nazw literki X,Y.

Opamiętajmy się !.

Grzechniks-gratuluję. Na jakie lampki wymieniłeś tesle i jaką uzyskałeś poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studernote, 27 Kwi 2007, 12:57

 

Cieszę się ze jesteś zadowolony bo chyba nam wszystkim o to chodzi. Nie zamierzałem, nie zamierzam i nie bedę miał zamiaru pozbawiać Cię Twojej radości. Miłego słuchania.

 

Natomiast ad. wpisu geja-> przestań paplać głupoty i dopisywać się w moich wątkach. jesli bedziesz miał sie czymś dotyczącym tematu podzielić wtedy chętnie poznam opinię bez uprzedzeń pomimo biologicznego spaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zydelek,

nie wiem, dlaczego jesteś prymitywnie uparty, gdyż nadal nie widzę, cóż za głupoty wypisujesz w moim wątku. jesteś jednak do tego stopnia nieuprzejmy, że nie słuchasz moich próśb i nadal wrednie i z małpią złośliością uprzykrzasz mi życie na forum i w fanklubowym wątku;

powtarzam ci, bo może masz kłopoty z czytaniem i zrozumieniem tekstu, a pisać na forum może za ciebie ktoś, komu dyktujesz swoje "rewelacje"; jesli nie zrozumiałeś mojej pierwszej prośby to powtarzam - należy być grzecznym i dobrze wychowanym, więc jeśli i autor wątku na forum prosi cię o niezabieranie w nim głosu, to należy uprzejmie to zrobić i w końcu zamknąć mordę, tak? proszę cię więc - w twoim narzeczu - stul pysk i nie pojawiaj się więcej w moich wątkach, ponieważ nie potrzebuję w nch chamów, prostaków, kołtunów, antysemitów, homofobów itp. tłuków intelektualnych.

mnie - w przeciwieństwie do ciebie - wychowano w sposób należyty, w szacunku dla ludzi oraz zrozumieniu i tolerancji ich ewentualnych inności; twoje rewelacje na jakikolwiek temat w ogóle mne nie interesują. zapowiadam też, że jeśli nawet jakimś cudem będziesz posiadaczem sprzetu amplifona, który to - nota bene - wciąż dyskredytujesz przy każdej nadarzającej się okazji na forum, też nie staniesz się pełnoprawnym uczestnikim tego fanklubu. dlaczego? bo ja wpadłem na pomysł założyłenia tego klubu i wspólnie z innymi klubowiczami decyduję, kto się w nim znajduje.

czy dotarło wszystko do tego twojego pustego łba w sobotni słoneczny poranek? jesli tak - to oczywiście nie odpisuj mi juz w tym wątku, to bez sensu, gdyż ja i tak nie przeczytam żadnego twojego posta.

mam nadzieję, że w tym wątku kłaniam ci się po raz ostatni,

xanax

p.s. przepraszam wszystkich za off-topic - mam nadzieję więcej nie poruszać już problemu nieuzasadnionej niczym obecności zydelka w w fankubowym wątku.

x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechniks

 

Kupiłem TACD w Staszowie 5,5 kpln (razem z WT40)

 

Kable wypożyczyłem AQ Type 4, Monitor Atmos Air 309 - mała różnica pomiędzy nimi - trza szukać dalej

to chyba nie to - sprawdze chyba jeszcze AQ Type 6+

 

Interkonekt Wyrewizard Spell Binder 0,6mb - nie mam jeszcze zdania.

 

PS. Prawda - radości daje wiele - mnie się podoba tylko pozstało zestroić kablami :)

 

Pozdrawiam

 

Szlufik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>studernote.

 

Mam teraz Tesla Gold Pins.

Gra trochę lepiej niż standardowe Tesle, zwłaszcza niższych rejestrach.

Bas jest lepiej kontrolowany i bardziej różnorodny.

Jednak, to jeszcze nie to, co mam zamiar uzyskać.

Na dniach sprawdzę Philips SQ, a potem Telefunkeny CCa i Siemens CCa, nie

wiem tylko, kiedy je wyrwę na ebay, bo są dość drogie i ciążko znaleźć

nową "matched pair".

 

>Szlufik

Spróbuj z Philipsami SQ, e88cc siemensa, mullarda, telefunkena, może być seria cca.

Lampy są na allegro, ebay lub tube-town.de.

 

> Dartman

Przymierzasz się może do wymiany lampek sterujących w 530?

Potrzeba: 2 pary ecc83, parę ecc82 i parę ecc89 (12BH7).

Ja w maju zmienię całą ósemkę, pozostawię bez zmiany

lampy mocy KT100, z czasem, kupię KT88 GoldenLion.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz.

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,

kupiłem właśnie 8 sztuk telamów 6p3s; czy może mieliście do czynienia z tymi lampami? macie jakieś wrażenia? czy warto było je kupić w ciemno - bez słuchania? telam, to polskie lampy, prawda? ;-)

lamp jeszcze nie mam - są w drodze - czego się można się dźwiękowo spodziewać po zamianie radzieckich "cywilnych" 6p3s z IX 73 na telamy w amplifonie wl25? ;-)

x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,

kupiłem właśnie 8 sztuk telamów 6p3s; czy może mieliście do czynienia z tymi lampami? macie jakieś wrażenia? czy warto było je kupić w ciemno - bez słuchania? telam, to polskie lampy, prawda? ;-)

lamp jeszcze nie mam - są w drodze - czego się można się dźwiękowo spodziewać po zamianie radzieckich "cywilnych" 6p3s z IX 73 na telamy w amplifonie wl25? ;-)

 

 

To są zupełnie niezłe lampy. Moim zdaniem lepsze od tych rosyjskich, ale mają jedną poważną wadę. Lubią się rozklejać, tracić próżnię i zwierać. Trzeba uważać i nie szarpać zbyt mocno za szklaną bańkę.

 

Poza tym są ładne, wygląd typowo retro.

 

Jesli są tanie NOS - brać w ciemno. mam kilka sztuk, kupiełm po 10 zł i bardzo jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,

przepraszam, znów będzie off topic, wiadomo śpiewka o moim tutejszym faworycie, tzw. "Łonuym" ;-/

Zed z whitesocku wytrzeźwiał i oznajmił światu gromko, lecz nie wiem czemu akurat w wątku o amplifonach, że czegoś znów mu się chce; ja niestety nie wiem, czego "Łonemu" brakuje do szczęścia - Zed ma u mnie "ignora" - ale może Wy go jakoś skuteczniej stąd przepędzicie;

ja prosiłem go o odejście stąd raz na zawsze o poranku w sobotę, 28 kwietnia... nie na długo "wysraczyło", kilka dni i brakło alkoholu więc "Łon" otrzeźwiał, lub na zgrzytającym pod czaszka krypto-kacu znów tu jest i szuka zaczepki... aż się chce zanucić przebój "widziałem żubra cień"!

jest też rzeczą zdumiewającą, jakim w ogóle cudem, wtórny pół-analfabeta (umie pisać, nie umie czytać; a jak wie, co napisać, to nie wie, o czym pisze) mógł zostać uczestnikiem forum internetowego?! może ktoś z was mi to objaśni?

ręce opadają, czy jest jakiś sposób na to, by ten kołtun nie wchodził w moje wątki?

x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toptwenty,

ja napisałem, że to będą telamy (pewnie starsze;-) ale to mogę być także - dolamy (pewnie młodsze ;-);

w każdym razie wszystkie lampy to NOSy pudełkowane, stan bardzo dobry; zobaczę je niebawem,

to co warto było w je ciemno kupić?? a może jednak ktoś kiedyś słuchał push-pulla na 6p3s telam lub dolam? ;-D

x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geju załóż wątek sponsorowany ze składki klubowej lub poproś swego darczyńce o założenie wątku. Robisz reklamę?! Forum jest dobrem wspólnym dzieki uprzejmości admina. Każdemu i wszędzię poza szczególnymi ograniczeniami wolno pisać. Czy juz zapamietałeś że kij ma dwa końce a nie jeden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.