Skocz do zawartości
IGNORED

Odsłuch Lorelei - 17.03.07 - Warszawa


pitaszyl

Rekomendowane odpowiedzi

-> jamówię

 

Jestem przekonany, że uwagi Parseca do narażania się na to, czy tamto nie odnoszą się do Ciebie. Widzisz, jeśli przejrzysz różne wątki, w których w przeszłości mowa była o konstrukcjach p. Markówa, a przede wszystkim wzmacniacza Pocahontas, to zobaczysz, że w sposób delikatnie mówiąc mało kulturalny został zupełnie bez powodu obrzucony błotem i spotykało to również osoby, którym się jego konstrukcja podobała. Trudno to zrozumieć, ale tak było. Trochę żartem: strach było napisać, że jakiś wzmacniacz z tej stajni dobrze gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Hiszpan

 

Po przeczytaniu Twojego "o mnie" jestem przekonany ,że wiesz co mówisz.Na marginesie też lubię pomidorową a najbardziej lubię barszcz!!

 

Wracając do tematu,znam konstrukcje Markówa,nie znam Lorelaei i też dlatego nikt nie znajdzie jakich kolwiek moich opinni na temat tej konstrukcji o Boże cóż za szyk zdania,pisząc w tym watku miałem na mysli coś innego a mianowicie ,występuje na tym forum mnóstwo hipokrytów ,którym wpisy jawnie zachwalające jakis klocek bardzo przszkadzają co nie wyklucza ich pozytywnych postaw wobec analogicznych wątków założonych przez innych userów-pantarej!

 

poprzednią konstrukcję Markówa oceniam dobrze i tyle, ale wiem,że wytwarznie przez niego klocków nie służy tylko zasilaniu muzeów ,dlatego uważam,że takie wątki powinne znajdować się w zakładce wątków sponsorowanych,wtedy wszystkie intencje są transparentne i przejżyste jak mawiają polscy parlamentarzyści.

 

Natomiast wybacz nadal nie odnajduję żadnych przyczyn dla których miałbym być przez kogoś oceniany i to na podstawie paru wpisów jako człowiek mający demolować komuś dom-to jest poprostu śmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamowie, wzmacniacz jak każde urządzenie wart jest przedstawienia. Ludzie piszą pozytywnie o różnych segmentach.

jeżeli nie jest to nachalne i nie ciągnie sie miesiacami to uważam jest OK. Forum jest po to, zeby wiedzieć o różnych ciekawych sprawach z branży audio

Nie dziw sie takiemu a nie innemu nastawieniu niektorych forumwiczów i nie nazywaj ich hipokrytami, bo wiedzą co robią - zapewniam.

Nie chodzi o tępienie każdej informacji, czy pozytywnej recenzji, ale o to ze zdarzały sie na forum wypadki gdzie np "producent" logował sie pod innym nickiem i wypisywał peany na swój temat wpieprzajac sie jednocześnie w nieswoje wątki...tylko po to by sie "zareklamowac"

Albo takie hity, ze ktoś komuś pomagał "opychać" towar/usługi na forum.

Panu Markówowi dobrze z oczu patrzy :) i nie podejrzewam go o żadne tego typu praktyki. Przynajmniej nie mam powodów, wiec tego nie robię.

A kolega Pitaszyl wyglada na szczerze zauroczonego ;)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamówię, 10 Mar 2007, 13:36

 

No to teraz wszyscy wiemy w jakim celu pitaszyl założył te nikczemne 2 wątki.

Dzięki za zwrócenie uwagi. Ten 2. wątek kiedyś czytałem - dość dawno temu. Były tam zachwyty nad L. - pamiętam.

 

Napisałem, że forum czytam b. wybiórczo, a nie "od dechy do dechy", bo więcej nie warto i nie czuję takiej potrzeby.

Z ingerencji we wpisy wyszły nici i niczego to nie poprawiło, więc czy jest tu coś takiego czym warto tu się jeszcze przejmować ? (Chyba tylko szybkością otwierania się stron i czy forum w ogóle działa. /Bo - jakby nie było - jednak jest tu kopalnia informacji ZA FREE. Np. w z-ce ANALOG./.)

 

Patrz tytuł wątku i 1. w nim wpis pitasztyla. Krótko zakomunikował co miał do powiedzenia.

My piszemy nie na temat. Dlatego kończę. Chcesz przyjdź, nie chcesz/nie podoba Ci się TO NIE TRUJ w nie swoim wątku NIE NA TEMAT. Załóż swój i śmiało wypisuj co Cię boli.

* * *

A ad. wpisu Nadred. przeczytaj uważnie czy była to tylko NIEZBĘDNA informacja czy coś więcej. Ja uważam, że coś więcej. Tyle.

 

DLA MNIE NIE JESTEŚ OBIEKTYWNY w ocenie Nadred. ale to Twoja sprawa i Twoja jego ocena.

 

Zamiast pieprzyć o domniemanych zyskach, bądź łaskaw pisać na temat (albo wcale).

Na razie zachowujesz się jak młody gniewny, tropiciel sensacji, jedyny sprawiedliwy bystrzak, itd. CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ ? (Założ sobie swój temat.)

 

Skończyłem z pisaniem nie na temat.

Amen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widywałem (teraz już mniej) ogłoszeń na słupach w okolicach dworca kolejowego: ..."miłośników dobrej muzyki i tanca zapraszamy na" .... przyp. autora " na patupajkę:):), wichurę zabawę itd. W każdym regionie Polski zapewne inaczej nazywają się "sztachetowe zabawy ":):)

 

Z tego co sie dowiedziałem przed chwilą? Niewykluczone że źródłem dla Lorelei może być (raz już się sprawdził) S6 mkII (Zydelka), IC i głośnikowce Anty Cables i sieciówki Zelum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czego bedziemy sluchac? no oczywiscie czy ja tez moge przyjsc? lampowca i czego? kabli? bedzie jakies zrodlo dzwieku cd dvd LP czy tylko wzm i kable? o glosnikach nie wspomne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senicz, 10 Mar 2007, 22:25

>No to czego bedziemy sluchac?

 

Będziemy słuchać "Lorelei" i Andrzeja Markówa. Cała reszta, czyli źródło, kolumny i kable, zostaną wybrane w przyszłym tygodniu przez "Audiofil-A". Najpóźniej w czwartek przekażę informacje, jakie elementu toru dźwięku zostały wybrane przez zatrudnionego tam specjalistę. Obiecał, że postara się stworzyć optymalne warunki do odsłuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nieco zrównoważyć zachwyty - link do wątku o lampiakach:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mam wrażenie, że w pewnych aspektach to co tam napisane się zdezaktualizowało. Polecam jeśli nie wszystko - to przynajmniej częsć pierwszego wpisu poświęconą Pocahontas. Śmieszne troszku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamówię,

>i nawt nie chce mi sie wnikac w rodzaj jego relacji z Markówem.Twój odbiór Stryjeckiego twoja sprawa natomiast nie zamydlaj mi oczu,że w tej konkretnej sprawie nie widzisz analogii

 

Mnie też nie chce się wnikać w rodzaj relacji miedzy redaktorem HI FI i Muzyka a THIELEM oglądając całostronicową reklamę w nr 10/2005 ze skórzaną kanapą i dwoma kieliszkami koniaku, a następnie czytając parę kartek dalej recenzję kolumn tej firmy, którą to Pan redaktor zaszczycił kupnem.

 

Ale dla Ciebie to powinno być pole do popisu!

 

Ja jak to grzeczna pensjonarka wierzę, że Pitaszylowi się ten wzmacniacz bardzo podoba i Panu redaktorowi też

wierzę i to nie jego wina, że jego pismo nie jest dotowane przez skarb państwa tylko żyje z reklam.

 

A jeśli kupię w ciemno któryś z tych produktów i mi się nie spodobają to będę miał pretensje do siebie tylko!

A może podłączymy je razem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Polatach: Czemu miałby kupić co mu się nie spodobało ? /I tak zmieni./

* * *

Jak nie macie odpowiedniego cedeka, mogę przytachać swego. Porównywałem z "kroplą" w Audiofilu na Boya i wielkiej różnicy nie odnotowałem, choć minimalna - owszem - była. (Ogólnie i tak z brzmienia mój mi się nieco bardziej podobał.) Tamten cedek stoi > 10kzł.

To tylko propozycja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

>>>>polatach napisał:

 

>mnie też nie chce się wnikać w rodzaj relacji między redaktorem HI FI i Muzyka a THIELEM oglądając całostronicową reklamę w nr 10/2005 ze skórzaną kanapąi dwomaq kieliszkami koniaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamówię, 11 Mar 2007, 08:50

 

>Czy warunki: test za reklamę nie sa dla ciebie transparentne?

 

Tak są. Nie będę więcej kupował gazet HI FI!

 

Wydaje się, że znasz temat dużo lepiej. Znasz pewnie branżę. Możliwe, że w 100% masz rację.

Jednak wykazujesz się naiwnością, której nawet ja chyba nie posiadam.

Chcesz zmienić społeczeństwo, elektorat audiofilski.

Jakbyś nie wiedział, że internet, forum to żywioł, dżungla gdzie obowiązuje prawo silniejszego.

Tu są mądrzy i głupi, uczciwi i złodzieje.

Jeśli chcesz być policjantem i chcesz zatrzymać ten wątek na 24h i doprowadzić Pitaszyla do

24 godzinnego Sądu Audiofilskiego to musisz mieć dowody, inaczej ośmieszysz się ( narazisz na

zarzuty sfrustrowania :) ) i nie zrobisz dla taki naiwniaków jak ja nic dobrego, bo zakładam, że taki cel Ci przyświeca.

Nie chodziło Ci chyba o to żebym przestał kupować gazety!

Dla właściciela forum ma znaczenie czy ten wątek jest sponsorowany czy nie. Dla mnie nie jest to ważne.

Moje zainteresowanie byłoby takie samo.

Miłej niedzieli! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o najważniejszym!

Korzystaj też z tej darmowej promocji! Jeśli zrobisz to uczciwie i z przekonania!

A ja i inni napiszemy czy nam sie to podoba czy nie.

Takie nasze prawo i do czasu zbanowania tak bedę twierdził! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

>>>polatach

 

Kolego polatach, wyznajesz filozofię Kalego w związku z tym,że jesteś zainteresowany wzmacniaczem Lorelei to nie przeszkadz Ci fakt promowania go na forum w taki sposób,natomiast jeżeli inny uczestnik tego samego forum chce wykonać analogiczny ruch ,zaczynasz coś bąkać o ocenianiu takiego przedsięwzięcia-toż to czysta hipokryzja z której identyfikacją masz najwyraźniej kłopot.

 

Fakt czy będziesz kupował gazety czy nie zwisa mi totalnie zmartwił bym się gdybyś przestał nabywać dobra wytwarzane przez moja firmę w innym przypadku: ganz pomada, najwyżej twoja wiedza trochę zubożeje z braku kontaktu ze słowem drukowanym,to też mi wisi ,natomiast zastanawia mnie fakt atakowania "nowych" uczestników tego forum przez kolesi ,którym się zdaje,że należą do jakiegoś klanu a niektórym nawet śnią się fantasmagorie,że zostali właścicielami tegoż-vide kolega andrea29 sławny moderator,którego poglądy na życie upublicznił niejaki Atopos.

 

Kolego andrea29, nazywanie kogoś trolem tylko dlatego ,że ma odmienne poglądy od twoich świadczy o miałkości twojego chrakteru i niezbyt rozgarniętym rozumku,powinieneś przyjąć do wiadomości,choć ta prawda pewnie cię zadziwi,że na świecie żyja ludzie ,którzy myślą ,wyrażają swoje poglądy i żyją inaczej niż ty i należy choć nie wiem jak bardzo tego nie ogarniasz zaakceptować ten fakt albo zamknąć się do końca życia w piwnicy i dyskutować sam ze sobą zgadzając się lub czasem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W temacie przynależności wątku, wypadałoby jednak skorzystać z tematu sponsorowanego. "Strefa Dźwięku" zaprosiła elegancko do odsłuchu wybranych urządzeń i odbyło to się bez emocji. A ostatni dotąd wpis tam umieszczony wyjątkowo jasno wyjaśnia cel odbytych prezentacji i założenia wątku (sprzęt sprzedany - prezentacje przerwane)... wątku, który służy zaprezentowaniu sprzętu potencjalnym klientom.

Wg mnie w sumie nie jest istotne kto zakłada wątek i jaki ma cel przedstawiając konkretne urządzenie, ale charakter - powtórzę, charakter zamieszczanych informacji. A ten jest zdecydowanie promujący i rozpowszechniający markę, do tego w zorganizowany sposób. Pijanego kierowcy nie rozliczamy na końcu podróży, czy kogoś przejechał, czy nie, tylko ganimy wiedząc jak stanowczo łamie zasady: zwyczajowe, etyczne, ustalone tylko dla danej społeczności (w tym wypadku).

Nie byłoby kontrowersji, gdyby odsłuchy zorganizował forumowicz/właściciel wzmacniacza, wszak chwalić się nabytkiem nikt nikomu jeszcze nie broni. A tak mamy nowość: bezinteresowną promocję... ale raczej nie dla producenta (nic dziwnego, że się zgodził). Tu wraca dylemat, czy prasa może testować urządzenia nie dostarczone przez dystrybutora, a pozyskane np. od posiadaczy. No bo gdyby zorganizować taką prezentację bez wiedzy p. Markówa, to byłoby to w porządku, czy nie? Wszak zachwycony klient ma prawo... To moje refleksje na ten temat.

 

2. A co do samego wzmacniacza, ciekaw jestem, skąd zebrani będą wiedzieć, że cechy systemu są zasługą wzmacniacza. Rozumiem, że jest przewidziane użycie innego wzmacniacza, jako punktu odniesienia? (może się okaże, że po sobocie wątek będzie zachwalał inny wzmacniacz i Lorelei przestanie być produkowany?)

 

3. Padło stwierdzenie, że wzmacniacze są wykonywane pod klienta. Czy mam rozumieć, że z tej manufaktury nie wyjdą 2 identyczne, seryjne wzmacniacze? Gdyby tak było, to ile warty jest taki organizowany odsłuch? Brak powtarzalności urządzeń, to mój główny zarzut do polskich producentów elektroniki. Fajnie byłoby, gdyby ten mój sąd ktoś obalił.

 

4. Czy w tym wątku można liczyć na wypowiedź samego konstruktora? A może On nic nie wie o takim wątku? Ciekaw byłbym informacji, czy jest możliwość zamówienia Lorelei z pilotem.

Jak promocja, to promocja :-)

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>electro, 11 Mar 2007, 15:17

>co sie niby zdezaktualizowalo od czasow watku o pokahontasie?

 

Wątek "Wzmacniacz lampowy Pocahontas-opinie" mówi o opiniach na temat wzmacniaczy Andrzeja Markówa. Początkowo jedynie na temat "Pocahontas", a od października 2006 również "Lorelei".

 

Założony przeze mnie wątek "Odsłuch "Lorelei" - 17.03.07 - Warszawa" informuje o możliwości spotkania się z konstruktorem i posłuchania jego wzmacniacza. Naiwnie liczyłem, że będzie służył wpisywaniu się chętnych na odsłuch. Stało się inaczej. Wątek puchnie od interpretacji, czy nie jest on ukrytą promocją i żądań, by uczynić z niego wątek sponsorowany. Już tłumaczyłem, dlaczego nie założyłem wątku sponsorowanego. Nie mam niczego więcej do dodania w tej sprawie.

 

Do osób spoza Warszawy. Odsłuch odbedzię się w sali odsłuchowej w sklepie audiofilskim na ul. Burdzińskiego.

To na Pradze, niedaleko ZOO. Ulicą Jagielońską, potem skręt w ul. Szanajcy, a po 50 m, w Burdzińskiego. Dla przyjeżdżających pociągiem sugeruję, by wysiedli na Dworcu Wschodnim. Tramwajem do ZOO, a potem pieszo 1500m.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>głaz, 11 Mar 2007, 15:13

>4. Czy w tym wątku można liczyć na wypowiedź samego konstruktora? A może On nic nie wie o takim

>wątku?

 

Pan Andrzej Marków jest wielkim oryginałem. Pisze piórem, nie ma komputera. Gdy nie wiem, co odpowiedzieć na zadane na forum pytanie, dzwonię do niego i wklepuję odpowiedź. Zdarza mi się coś przeinaczyć, ale potem zwykle prostuję błędne informacje.

To ja namówiłem pana Andrzeja na ten odsłuch i poinformowałem go o akcji w internecie.

 

> Ciekaw byłbym informacji, czy jest możliwość zamówienia Lorelei z pilotem.

>Jak promocja, to promocja :-)

 

Przypadkiem wiem, nie ma takiej możliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitaszyl, 11 Mar 2007, 16:03

 

Ciesze sie, ze organizujesz spotkanie z Markowem, nie mowiac o jego dziecku. To jest najwazniejsze. Znam zarowno Anrzeja jak i jego wszystkie dzieci, ba, mialem przyjemnosc je goscic u siebie w domu.

Tak jak pisalem juz kilka miesiecy temu Andrzej Marków jest dobrem narodowym. Bardzo wyjatkowy konstruktor wzmacniaczy lampowych ktory sam, wlasnorecznie projektuje i buduje wzmacniacze od A do Z, wlacznie z recznie nawijanymi transformatorami. Aspekt komercyjny jego dzialalnosci czy Twojej intencji by moc odsluchac jego wzmacniacz, jest absurdalny. Ludzie ktorzy o tym pisza po prostu nie znaja Andrzeja.

Ciekaw jestem co maja na mysli piszac o tajemnych stosunkach miedzy redaktorami Hi-Fi i Muzyka a producentami sprzetu audio. Co to ma wszystko wspolnego z odsluchem Lorelei?

Watek ktory zalozyles nie jest komercyjnym watkiem. Nikomu nic nie sprzedajesz wiec po prosu zignoruj wpisy ludzi ktorzy nie moga zrozumiec, ze nasza pasja moze byc motywowana tylko pasja. A jak Ci nie wierza, zawsze moga napisac maly donosik albo sie nie zjawic.

Wszystkim zainteresowanym sugeruje odsluch Lorelei, warto. Jest super.

PS: bym zapomial, mam 20% od kazdego sprzedanego wzmacniacza ( 10% od Andrzeja i 10% od Ciebie, jezeli o tym nie wiedziales, teraz wiesz). Warszawa to moje terytorium, comprende?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>koteczek

 

Mam u Ciebie 10% od kazdej zawartej transakcji !

Poza tym, "Markow" i "Lorelei" sa pod moja ochrona !

Chyba jestes tu nowy !

Jesli nie wiedziales, to juz teraz - wiesz !

 

Capo di tutti capi

Vlad

 

PS. Chyba, ze chcesz zeby byla wojna ?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> pitaszyl

 

To, że konstruktor lub inny Twórca nie ma smykałki do prowadzenia PR, to częsta sprawa.

A to:

"Gdy nie wiem, co odpowiedzieć na zadane na forum pytanie, dzwonię do niego i wklepuję odpowiedź. [...] To ja namówiłem pana Andrzeja na ten odsłuch i poinformowałem go o akcji w internecie. "

nazywa się MANAGER. Wersja Twoja - wolontariat... i niech tak zostanie.

Miłego słuchania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwych geniuszow jest ci w Polszcze jak na lekarstwo,

a i tak, jak sie jaki pojawi, to go zara przecietniactwo stadnie - udupi !

Popieram inicjatywe Wyjatkowej Ochrony takich zjawisk,

jak panowie : Andrzej Markow czy Senicz, ktorzy moim zdaniem,

z rozmaitego rodzaju cwaniactwem, powszechnie tu uprawianym,

nie maja - nic zupelnie wspolnego !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze jak juz nastapil podzial Warszawy, mozemy wrocic do konstruktorow sprzetu. Uwazam, ze Markow (nie mialem przyjemnosci poznac pana Senicza) ma w sobie cos wyjatkowego w dzisejszym swiecie. Poswiecil swoje zycie budowie lampowych wzmacniaczy. Nie jest to, tak jak dla wielu z nas, hobby. Dla Andrzeja to jest To.

Nie znam drugiego takiego ktory tak gleboko tkwi w analogowym swiecie. Andrzej nie ma komputera, internetu, telefonu komorkowego, projektuje plytki na piechote, nagrywa programy muzyczne z radia na tasmy. Odbywa niedzielne pielgrzymki na Wolumen z swoja ogromna kiedys zolta skorzana torba pelna lamp i kondensatorow wlasnie zdobytych i uratowanych przed smiercia zapomnienia. O takich ludziach jak on pisze sie ksiazki albo robi filmy. Jestem na serio, bez szczypty ironii. Mamy wsrod nas rzadkiego ptaka, ilu znacie konstruktorow-elektronikow ktorzy oparli sie pokusom Microsoftu?

Oczywiscie, Andrzej chce i powinien sprzedawac swoje wzmacniacze bo maja dobry dzwiek a on musi z czegos zyc, ale jego dotychczasowe zycie ma tyle wspolnego z wspolczesna komercja i "sponsorowanymi wątkami" co ja z Brygada Strzelcow Wyborowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parsec chyba trochę za wcześnie . Właśnie chciałem wstępnie zapowiedzieć się na odsłuch, a ty pytasz jak było. Musisz ponowić pytanie za tydzień.

Tak więc nie zważając na polemikę o sponsorowaniu tematu pewnie będę na odsłuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.