Skocz do zawartości
IGNORED

Nakamichi car-audio


Gość kuba\'s

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kuba\'s

(Konto usunięte)

jestem ciekaw czy ktos z Was posiada kompletny zestaw w autku - mam na mysli tuner, zmieniarke, koncowke , glosniki. Jestem ciekaw jak to dziala gdyz ostatnio wstawilem do siebie Cd tuner CD 400 i jestem bardzo zadowolony z powyzszego wydania kaski - ba jesli sprawdza sie calosc i moglbym gdzies tego odsluchac byc moze pokusilbym sie na calosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim daj to zrobić fachowcom od CAS. Ja mam w samochodzie dżwięk lepszy niż w domu (dużo jeżdzę).Pamiętaj,możesz wydać kupę kasy a dżwięk jak w supermarkecie.

pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadałem długi czas (oczywiście skradziono mi) odtwarzacz CD-35. Pracował z głośnikami DLS'a - całkiem ładnie to grało. Nakamichi robi świetne audio do samochodów. Dźwięk zrównoważony, pełny, z dobrą stereofonią, o wysokiej kulturze, nie uciekający w tanie efekciarstwo. Coś dla często podrużujących audiofili. Przy okazji Nakamichi ma przyjemne (dość oszczędne i powściągliwe) wzornictwo. Ja jestem purystą i prosty wygląd urządzeń mi odpowiada. Znam gościa, który mocno siedzi w car-audio i zawsze o sprzęcie Nakamich mówi jako o jednym z najlepszych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba\'s

(Konto usunięte)

Dzieki za podpowiedzi, oczywiscie sprzet robili fachowcy, juz sie nauczylem ze samemu nie warto mieszac. U mnie nakamichi gra z referencyjnymi DLS'ami i koncowka Audioson'a . Efekt jest widoczny od pierwszego taktu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam. Mam samochód marki VW Golf IV i chciałbym wstawić do niego jakiś sprzęt. Mam do wydania ok. 2000 zł na głośniki przednie (system), wzmacniacz (myślę, że wystarczy 4 kanałowy, bo tył będzie grał od radia) i subwoofer (w jakiejś niedużej obudowie) Posiadam już radio Sony CDX-4000RX (4x50 W, myślę że niezłe i głośniki tylne JBL GTO 925e. Od sprzętu oczekuje żeby grał czysto i z bardzo głębokim basem. Proszę o propozycję. Z góry serdecznie dziękuje. Pozdrawiam. Emil

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.