Skocz do zawartości
IGNORED

Studio 16 Hertz w Chillout Studio


Studio16Hertz

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo ,drodzy forumowicze !

W dniu 31 marca odbędzie sie prezentacja kolumn głośnikowych firmy Studio 16Hertz.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na odsłuch . Będzie można posłuchać modeli Minas Anor (5500 pln) i Mimo (4500 pln). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.studio16hertz.pl. Prezentacja rozpocznie się o godz.14.00 .Salon Hi-Fi &Wideo mieści się przy ul. Na Ustroniu 3 w Krakowie. Kontakt

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

serdecznie zapraszamy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no... Gratulacje! I powodzenia! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko linki adresowe:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Minasy poszly w gore ;) Inflacja ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się nam wysyp rodzimych producentów kolumn :) To dobrze, jeśli tylko jakość idzie w parze z ilością. Chętnie zawitam rzucić uchem jeśli mnie tylko wiatry zawieją w okolice.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jakoś nie do końca dobrze trybię, ale czy to jest firma McGyver'a? Bo ani on w swoim "o mnie", ani Studio16Hertz w swoim nie mają takich samych namiarów na siebie i się do siebie "nie przyznają".

 

W każdym razie serdecznie gratuluję i mocno trzymam kciuki za rynkowy sukces.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa to firma McGyvera :) - no też gratuluję - w końcu będzie w grodzie Kraka gdzie posłuchać wyrobów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano · Ukryte przez Imacman, 31 Stycznia 2014 - na prośbę autora wątku
Ukryte przez Imacman, 31 Stycznia 2014 - na prośbę autora wątku

Koobal, 22 Mar 2007, 11:48

 

>Taaa to firma McGyvera :) - no też gratuluję - w końcu będzie w grodzie Kraka gdzie posłuchać

>wyrobów.

 

W garbate aniolki tez wierzycie? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza

salmo, 22 Mar 2007, 14:56

 

>Cenię grze... (Studio 16 Hertz) gość dysponuje wiedzą i potrafi!

>

>Polecam!

 

Dokladnie, tez tak mysle :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ponieważ firma zajmuje się produkcją zestawów głośnikowych to co do sprzetu towarzyszącego wypowie się Patryk i Tomasz z Chillout Studio.Do 31 marca mamy jeszcze czas aby napisać z jaką elektroniką będziemy słuchać produktów Studia 16 Hertz. Dla tych co nie są do końca zorientowani i snują jakieś domysły napiszę iż jest to tyska firma zajmująca się produkcją zestawów głośnikowych.Właściciel,konstruktor to ja we własnej osobie - Grzegorz Rogala. (jak słusznie salmo napisał grze... to mój poprzedni i aktualny nick forumowy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grze.., a co to za dół siedzi w Studio 42 ? (Jakoś dobrze mi się taki wielki woofer kojarzy.) Wygląda trochę podobnie do tego w WLM Diva Monitor (choć tamten jest przetw. koaksjalnym) albo nawet z tym w Aurze ;))

 

Czy tego monitora albo Studio Hebsonic, (no Aurum też mógłbym) można gdzieś bliżej mnie odsłuchać ? /Może być

w Wa-wie, bo będę za tydzień.../

 

Pozdrawiam i życzę wielu zadowolonych klientów oraz polecania pocztą pantoflową :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczke jestem "zbity z tropu"... Czy przypadkiem nazwa Minas Anor (Vifa XT18WH?) nie jest nazwa produktow sygnowanych przez McGyvera (Adama)? No i logo rowniez znajome...

 

Pozdrawiam,

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 Mar 2007, 16:37

Grze.., a co to za dół siedzi w Studio 42 ? (Jakoś dobrze mi się taki wielki woofer kojarzy.) Wygląda trochę podobnie do tego w WLM Diva Monitor (choć tamten jest przetw. koaksjalnym) albo nawet z tym w Aurze ;))

 

Czy tego monitora albo Studio Hebsonic, (no Aurum też mógłbym) można gdzieś bliżej mnie odsłuchać ? /Może być

w Wa-wie, bo będę za tydzień.../

 

Pozdrawiam i życzę wielu zadowolonych klientów oraz polecania pocztą pantoflową :)

 

Trzon działalności firmy to produkcja modeli katalogowych i na te modele stawiamy.Jest ich osiem,sądzę że wielu znajdzie wśród nich coś dla siebie.Zlecenia indywidualne to zamówienia uzgodnione z odbiorcą indywidualnym,tutaj proces powstawania produktu jest nieco dłuzszy z przyczyn zrozumiałych(potrzebny jest czas na zaprojektowanie ,obliczenie i wykonanie takiego modelu).Zwykle powstają one jednostkowo i rzadko będą powielane.W modelu Studio 42 mamy przetwornik papierowy na zawieszeniu piankowym Scan Speaka znany miedzy innymi z modelu ProAc Studio 100.W Studio Hebsonic mamy 15 cm aluminiowego Seasa stosowanego przez Joachima Gerharda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ten Hebsonic wydaje mi się interesujący. /Lubię Seasy./ Ale cóż - produkcja jednostkowa = trudno posłuchać.

* * *

A Aurum ? (Za tymi "drzewnianymi", buraczkowymi przetwornikami to jakoś nie przepadam ale jakby można było posłuchać tego gdzieś w Wa-wie to chętnie.) Zresztą ma toto szansę mi się spodobać ? /Wymagający jestem, wiem ;)/

No i Morel MDT29 (czy tam 32) zasadniczo nie jest w moim typie. (A, spoko ;)- u "p." aplikacja "32" udana ;)

Wolę np. takiego SEASa 27 TFF, gwizdek z poprzedniej serii VA Mozart czy ten z AE 1 ser. ref. 2...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje wreszcie się doczekałem oficjalnego otwarcia działalności. Oczywiście jak tylko czas pozwoli to się pisze na odsłuch 31. Jakby ktoś chciał posłuchać Aurum to zapraszam w Krakowie bo obecnie takie monitorki posiadam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz yogi1 wspomnial o moich kolumnach Credo, to pozwole sobie wkleic fotki jak wygladaja u mnie.

Poniewaz Grzegorz i jego firma dziala na poludniu Polski, wiec sadze, ze koledzy z przeciwleglego kranca nie bardzo maja jak posluchac jego konstrukcji. W zwiazku z tym, jesli ktos z kolegow mialby ochote posluchac, to jest taka mozliwosc u mnie..., a mieszkam w polnocnej Wielkopolsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-1101-100005771 1174600709_thumb.jpg

post-1101-100005772 1174600709_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutek, 22 Mar 2007, 22:58

 

Ta lampka + te kolumny :) Ech, kocham to zestawienie :)) Powinni go posłuchać obowiązkowo wszyscy nasi recenzenci pisemek coby mieli TOPOWY punkt odniesienia jak gra WZOROWO dopasowany zestaw wzmak + kolumny ;)

* * *

Lutek, no i jak tam Twoja obsesja: basu nie masz za mało aby ? ;)

 

Pozdrawiam.

 

/O propozycji pamiętam - może kiedyś. Ciągle mi nie po drodze :( /

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, bym zapomniał. Może pomyśl o jakimś ładnym, KOLOROWYM, impresjonistycznym obrazie na ścianie za kolumnami ? -Proponuję Paryż, schyłek XIX wieku... (Sam takie mam ale niestety cz.-b. Jak znajdę zaraz jakie foto to Ci podeślę na priva o co mi chodzi.) Pokój zyska, Twoje/Wasze samopoczucie też, a odbiór muzy będzie na kolorowo ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>andrea29

 

No teraz juz nie mam za malo basu, przy czym nie jest tak - bo nie moze byc - aby dominowal nad pozostalymi zakresami. Rownowaga tonalna musi byc zachowana... i tak jest.

Zaproszenie oczywiscie zawsze aktualne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek poszukam, bo cosik się pochowały. A malarz którego obrazy Twojej uwadze polecam to Michel Lenglard-Lensky.

* * *

Pisząc "za mało basu" - miałem na myśli jego jakość. (Nie precyzyjnie się wyraziłem, sorki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być również - Camille Pissarro , do nabycia na aukcjach :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo cosik bardziej nowoczesnego, chociaż widze że wystrój bardziej klasyczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-9094-100005750 1174637728_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrea29,

 

w starych Mozartach zdaje się scan był na górze, chyba 9300 lub coś na jego bazie modyfikowane pod VA. Seasy to na dole też modyfikowane i jakoś to się u nich inaczej nazywało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.