Jump to content
IGNORED

fajna Yamaha, śmiejecie z panasonica :))

Guest bebech

Recommended Posts

Guest bebech

(Konto usunięte)

Eksperci od sprzętu zdajecie sobie sprawe że większość podzespołów Yamacha nie jest w stanie sobie nawet zrobić i musi zapozyczać ? (panasonic, philips) nieraz takie bzdety mówicie, że się żygać chce. I prosze nie porównujcie Yamahy,Kody do dobrze zestawionego np. Sony.

Prawda jest taka ,jest sprzęt wysokobudżetowy potem długo nic potem sony (stworzył napęd cd, mini disc,dvd, audio cd,plazme, trinitron) a potem na dole te firmy które kupują licencje i podzespoły od takich firm jak sony panasonic. Różnica polega tylko na tym że Sony Panasonic Philips są potężnymi koncernami a małe firmy robiące pare tysiecy sztuk rocznie szczycą sie niewiadomo czym.Pozdrawiam forumowiczów, czekam na gorącą dyskusje :)

Guest nie-bebech

(Konto usunięte)

Owszem, Mini Disc to robotq Sony'ego ale z tego co mi wiadomo to i CD i DVD, plazma to robota syPHILIPS'a. A Yamaha pisze sie przez samo "H", rzygac przez RZ, i yamaha robi troszke wiecej niz pare tysiecy sztuk rocznie. A co do twojego porownania z "dobrze zestawionym Sonym" - to zalezy co porownujesz... Jaki np. klocek Sony czy Panasonic porownasz do Yamahy DSP-Z9? Moze w zestawieniu najwyzszy Sony z jakiejs tam serii QS czy ES(nie bardzo wiem ktora to ta najwyzsza bo mnie to szczegolnie nie interesowalo) z ampli Y440 czy 540 moze i wygra, ale na 440-tkach czy 540-kach oferta Yamahy sie nie konczy...

A tak poza tym to z tonu twojej wypowiedzi widze ze chyba strasznie Cie frustruje ze nie stac Cie na kupienie "bebechow" syPhilipsa czy Pasikonika oprawionych w skorke Yamahy :)

pozdrawiam

Guest nie-bebech

(Konto usunięte)

P.S. Osobiscie nic nie mam do Sony, Panasonica czy Philipsa. Po prostu wole miec Yamahe.

Guest endzej

(Konto usunięte)

ja mam dvd SONY DVP-NS305,jeden z podstawowych modeli,słyszałem że SONY sprzęt sie psuje po roku i nie da sie naprawić na gwarancji bo SONY robi z klientów ścierwo i ich olewa,ale ja mam to dvd 1,5 roku i jakoś nic nie wysiada i się nie psuje??? więc ci pechowcy co natrafili na sprzęt wadliwy co jest raczej normalne przy takiej ilości sztuk jaka jest produkowana.

P.S i z gwarancji mam nadzieje nie skorzystam.

Guest swiatowy

(Konto usunięte)

A u nos w Pierdzolkach Dolnych to swagier ma baterie panasonika i som lepse niz pianino jamachy w nosej powiatowej skole. to je poruwnanie!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.