Skocz do zawartości
IGNORED

fajna Yamaha, śmiejecie z panasonica :))


Gość bebech

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bebech

(Konto usunięte)

Eksperci od sprzętu zdajecie sobie sprawe że większość podzespołów Yamacha nie jest w stanie sobie nawet zrobić i musi zapozyczać ? (panasonic, philips) nieraz takie bzdety mówicie, że się żygać chce. I prosze nie porównujcie Yamahy,Kody do dobrze zestawionego np. Sony.

Prawda jest taka ,jest sprzęt wysokobudżetowy potem długo nic potem sony (stworzył napęd cd, mini disc,dvd, audio cd,plazme, trinitron) a potem na dole te firmy które kupują licencje i podzespoły od takich firm jak sony panasonic. Różnica polega tylko na tym że Sony Panasonic Philips są potężnymi koncernami a małe firmy robiące pare tysiecy sztuk rocznie szczycą sie niewiadomo czym.Pozdrawiam forumowiczów, czekam na gorącą dyskusje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-bebech

(Konto usunięte)

Owszem, Mini Disc to robotq Sony'ego ale z tego co mi wiadomo to i CD i DVD, plazma to robota syPHILIPS'a. A Yamaha pisze sie przez samo "H", rzygac przez RZ, i yamaha robi troszke wiecej niz pare tysiecy sztuk rocznie. A co do twojego porownania z "dobrze zestawionym Sonym" - to zalezy co porownujesz... Jaki np. klocek Sony czy Panasonic porownasz do Yamahy DSP-Z9? Moze w zestawieniu najwyzszy Sony z jakiejs tam serii QS czy ES(nie bardzo wiem ktora to ta najwyzsza bo mnie to szczegolnie nie interesowalo) z ampli Y440 czy 540 moze i wygra, ale na 440-tkach czy 540-kach oferta Yamahy sie nie konczy...

A tak poza tym to z tonu twojej wypowiedzi widze ze chyba strasznie Cie frustruje ze nie stac Cie na kupienie "bebechow" syPhilipsa czy Pasikonika oprawionych w skorke Yamahy :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość endzej

(Konto usunięte)

ja mam dvd SONY DVP-NS305,jeden z podstawowych modeli,słyszałem że SONY sprzęt sie psuje po roku i nie da sie naprawić na gwarancji bo SONY robi z klientów ścierwo i ich olewa,ale ja mam to dvd 1,5 roku i jakoś nic nie wysiada i się nie psuje??? więc ci pechowcy co natrafili na sprzęt wadliwy co jest raczej normalne przy takiej ilości sztuk jaka jest produkowana.

 

P.S i z gwarancji mam nadzieje nie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Bebech, po prostu inne firmy biora licencje i podzespoly i robia to LEPIEJ. Tak powstaly pierwsze "audiofilskie" CD playery - jako klony SONY i PHILIPSA tylko poprawione i lepiej grajace

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.