Skocz do zawartości
IGNORED

Elberoth's Audio Nirvana


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Elberoth, 7 Kwi 2007, 13:36

To po co uruchomiłeś znów ten pokój żeby promować i wciskać kolejnym naiwnym klocki z górnej półki, jeśli tak to robisz to mało dyskretnie,skończ już przynudzać o tym pokoju,i bądż w wątku sponsorowanym i promujoficjalnie sprzęt a ja wtedy przestanę przynudzać że podczas koncertu muzyki na żywo w Filcharmoni Krakowskiej słychać przejeżdżające tramwaje .Zajmijmy się muzyką ,to przez nią po 4 godzinach słuchania kabłąk nad głową mnie ciśnie i to mi przeszkadza .Iść sobie mogę precz dopiero jak bym był do Ciebie zaproszony i zachowywał się chamsko .Forum jest miejscem publicznym i na razie jesteś za malutki żeby mówić kto którą stroną chodnika ma chodzić . Ja mam jeden głos i ty masz jeden głos może to głupie ale Churhil jednak miał rację nic innego lepszego nie wymyslono .

 

A teraz z innej beczki zajmij się tym co Ci najlepiej wychodzi a innym tez daj szansę w tym co robią najlepiej

zapamiętałeś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaell, 7 Kwi 2007, 13:59

 

"To po co uruchomiłeś znów ten pokój żeby promować i wciskać kolejnym naiwnym klocki z górnej półki"

 

Pokaz mi gdzie w tym watku Elberoth chce wciskac naiwnym klocki z gornej polki.

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadziwiająca jest ludzka zdolność do takiego kategorycznego wartościowania/oceniania czegoś czego nie widzieli na oczy, nie słyszeli na uszy. Całkowite nieprzyjmowanie do wiadomości / ine rozumienie, że to samo ocenia się różnie zależnie od przysłowiowego "miejsca siedzenia" / - motywów i innych tym podobnych. Bardzo wiele osób patrzy tu na rozmaite rzeczy przez pryzmat swoich własnych czekiwań/potrzeb/możiwości/uipodobań i jeśli coś nie wpasowuje się w światopogląd takich osób, automatycznie zostaje zakrzyczne, wyszydzone, wyśmiane itd. Całkowity brak choćby odrobiny woli spojrzenia na coś z innej strony, z innego punktu widzenia. To tak jakby twierdzić, że heratę można mieszać tylko do lewej do prawej i tylko srebrną łyżeczką, każdy kto robi inaczej, albo w ogóle tego nie robi a nie daj boże nie pija herbaty - jest conajmniej dziwakiem (a jeśłi pija tylko kawę to snobem) itp.

 

Z czego wynika taki absolutny brak tolerancji dla innych poglądów, wartości? Zawiść, nie znajomość języka w jakim dyskutujemy prowadząca do niezrozumienia, brak wyobraźni, głupota?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Rafaell

Estetyka, a raczej jej postrzeganie bywa różne. Ja jestem np. raczej minimalistą i lubię jak najprostsze i jak najbardziej funkcjonalne formy. Formę estetyczną nadał temu pomieszczeniu rodzaj materiału z jakiego zostało zbudowane - piaskowiec. Ma on faktycznie doskonałe własności pochłaniania drgań, ale jest też wizualnie dość surowy. Jak mawiają niektórzy jest to kwestią funkcji celu.

Obecnie siedzimy z kumplami i budujemy studio nagraniowe i salę prób. Będzie wyglądała inaczej niż u Elberotha, bo będą pułapki basowe, wolnostojące ścianki z wełny mineralnej obitej pianką akustyczną, trochę dyfuzorów itp...

Nie musimy izolować się od otoczenia w bloku, a mury pomieszczenia (schron OPL) nadawałyby się do tego idealnie. Będzie kanapa i fotel dla muzyków chcących odpocząć, stolik na wodę i papierki oraz wiele innych gratów. Inna funkcja, więcej ludzi narzuca inny wystrój (za wiele powiedziane). To co sprawia, że pomieszczenie wydaje nam się przytulne to właśnie ilość różnych przedmiotów (gratów), które służą często wielu innym czynnością niż tylko odbiór muzyki. Tak jesteśmy widać skonstruowani, że nie znosimy pustki wokół i zawsze mamy pod ręką wiele przedmiotów - lubimy się nimi otaczać. Często ma to praktyczne znaczenie, bo możemy wykonywać jednocześnie wiele czynności w tym wielofunkcyjnym pomieszczeniu.

Jeśli pomieszczenie służy tylko jednej funkcji - wydaje się to nienaturalne. Wyobraź sobie pałac z 1000 sal. Masz tyle miejsca, że każdą salkę możesz przystosować do konkretnej czynności i co... i nic nadal najlepiej będziesz czuł się w zagraconym małym pokoiku nr 1001, w którym będzie wszystko na wyciągnięcie dłoni.

Ja również tak mam - lubię mieć wszystko pod ręką, ale jestem w stanie zrozumieć poświecenie/podporządkowanie pewnej powierzchni jednemu tylko celowi - jeśli jest dostatecznie dla nas ważny.

Trochę przypomina to wtedy obiekt użyteczności publicznej typu kino - tu oglądamy tylko filmy lub taflę lodowiska - tu się ślizgamy. Taka dalece posunięta utylitarność może faktycznie trącić nieco zawodowstwem, co kłóci się z czynnością słuchania muzyki - ta ma służyć doznaniom zmysłowym i ulotnym, a nie osiąganiu wyników podobnych do tych osiąganych w sporcie. Jeśli jednak ktoś traktuje słuchanie muzyki również w kategoriach najwyższej możliwej wierności przekazu, to jest po trochu takim sportowcem, który nie zastanawia się, że wydepilowane nogi u faceta wyglądają może nieco śmiesznie, skoro może dzięki temu popłynąć o 0.2s szybciej.

Sie rozpisałem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos przejeżdżających tramwajów

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zasadnicza różnica pomiędzy osobą z autentyczną pasją, a kimś, kto interesuje się tematem i poświęca mu tylko trochę swojego czasu. Ta druga grupa ustawia kolumny między segmentem z czasów PRL a szafką RTV z telewizorem oraz posiada połowę nagrań na CDR. Tak wygląda niestety mainstream audiofilizmu polskiego.

 

Za innych wstydzić się nie zamierzam i proszę zarazem Elberotha o kolejne wpisy w tym wątku.

głaz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak, jest mało ludzki i ogólnie do dupy, i ja również mam to w dupie

 

Cóż, ładna wyszła z tego na koniec "audiofilska nirvana", typowa, można powiedzieć, dla naszego Forum.

Czy nie można by jednak z większą wzajemną sympatią i szacunkiem dla drugich? Zwracam się z tym apelem do wszystkich - więcej wzajemnej życzliwości, bo to nagminne awanturnictwo, wycieczki osobiste i wulgarne epitety robią się już całkiem nie do zniesienia i przesłaniają wszystko inne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zanim przejdę do meritum, muszę poruszyć pewną kwestię.

 

Przez dwa lata udzielałem się na amerykańskim forum zrzeszającym modelarzy i tuningowców miniaturowych samochodów zdalnie sterowanych. Materia zupełnie inna, ale podobnie jak tu, ludzie pisali, aby uzyskać pomoc, podzielić się wiedzą, a także pochwalić efektami swojej pracy. Nawet, jak ktoś zaprezentował totalny badziew, to komentarze podkreślały pozytywne elementy i w przyjacielski sposób podsuwały lepsze rozwiązania, zachęcając do dalszego rozwoju.

A tu (jak i zapewne na innych polskich forach) zagnieździła się grupa frustratów, którzy szukają tylko okazji, aby komuś dowalić, albo na siłę wciskać swój sposób widzenia świata, jako jedyny słuszny. Czy chcecie, aby wszyscy byli waszymi klonami?

 

A nie lepiej, tak jak (niby głupi) amerykanie; pochwalić kogoś (w każdej sytuacji jest za co), wywołać u kogoś uśmiech i cieszyć się tym, pozostając ciągle w przekonaniu, że mój sposób jest jedynie słuszny (ale może tylko dla mnie). Radzę spróbować, to na prawdę poprawia samopoczucie.

 

Elberoth, przepraszam, że wyżaliłem się w Twoim wątku, od początku obecności na forum zachowywałem zimną krew, ale tym razem nie wyrobiłem :)

 

A wracając do wątku, to gratuluję bezkompromisowego i perfekcyjnego uwieńczenia dzieła!

Gdybym miał możliwości, to też bym zrobił oddzielny pokój do słuchania muzyki.

 

Wkrótce będę wykańczał pokój dzienny, który będzie jednocześnie "odsłuchowym", ograniczy to niestety możliwości adaptacji akustycznej i w związku z tym mam pytania:

 

- jakie efekty dały brązowe elementy na suficie (nad fotelem)?

- jaka jest ich konstrukcja, a inaczej, czy można je zrobić z giętego pleksiglasu? (wtedy nie byłyby tak zauważalne)

 

Pozdrawiam

Ptyś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponieważ czas jest świąteczny, życzę przeto wszystkim, a zwłaszcza autorowi wątku, takiego systemu w takiej sali odsłuchowej do indywidualnego użytku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam wstawił jeden z foteli tej firmy:http://www.kler.pl/?pid=36&docid=1205&pg_docid=1206

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wulgaryzmy i prostackie odzywki, to, powiedzmy sobie szczerze, jest to typowy wątek w stylu: "Popatrzcie jaką nową furę sobie kupiłem!"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jar1

Jak kupisz sobie coś fajnego, to podziel się wiadomością. Zawsze byłem ciekawy co się teraz kupuje ;)

O moich zakupach nie będę za dużo pisał, bo wprawdzie spodnie mi się już drą, ale to mało ciekawe w kontekście audio. Chociaż może wątek na bocznicy - " Nowe bojówki - co polecacie?" byłby OK?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie. Temat powinien nawiązywać do świat. Może:

"Wygodny pojemnik na jajka - wasze doświadczenia"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głaz, 7 Kwi 2007, 14:55

Ja się nie mam czego wstydzić za mojego dzieciństwa stał w mieszkaniu fortepian (to większe od pianina ) i Babcia,rodzeństwo mojej matki na nim grało,aktualnie są trzy gitary na których podgrywaja dzieci .I taka muzyka z natury jest mi najbliższa.Jest mi wstyd że na koncertach muzyki,a w szczególności poważnej spotykam na sali głównie cudzoziemców .Za to jak puszczą na Rynku Krakowskim gówniane muzycznie oratorium niejakiego Rubika to pojawia się stonka tych słuchających sprzętu i segmentów .Dajcie żyć muzykom chodżcie na koncerty na żywo nawet tego Rubika .To jest skandak żeby państwo niemieckie zatrudniało i utrzymywało większość naszych skrzypków,wiolączelistów,i.t.p. Tam mają już przesyt i panuje duża konkurencja a u nas pustynia i pokoje do słuchania sprzętu,nie muzyki.

Kolega Elberoth ma pozytywnego fioła na temat sprzętu-w porzadku ,

pyta się co nam się podoba-w porządku,

odpowiadamy mu na jego pytania-nie w porządku

Co jest grane czy odpowiedz że pokój jest koncepcyjnie nie skończony i co dalej ? już jest obrazą,odpowiedżi na tą obrazę też zaczynają być uszczypliwe czy temat wątku brzmi "Elberoth's Audio Nirwana towarzystwa wzajemnej adoracji",jeśli tak to proszę o zmianę.

Koń jaki jest każdy widzi,

Co do odsłuchów to tylko niektórzy mieli zaszczyt a podobno w sumie chodzi o realnie odtworzoną muzykę czy aby napewno

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum aż roi się od wszelakiego rodzaju snobów, kablo-fetyszystów-magików, i cierpiących na syndrom małego członka... Proszę spojrzeć choćby na takiego Jazza ;) Elberoth jest jeszcze dość delikatny i powściągliwy ze swoim chwaleniem się "ładniejszą łopatka" w tej piaskownicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>camle

Pochwalić się każdy może - to ludzki odruch. Po wpisie o nieludzkim charakterze Elberotha trochę dziwnie to zabrzmi :) Problem na wielu rodzimych forach polega na tym, że wszystko co wiaże się z opisem przedmiotu, który znajduje się w stanie posiadania delikwenta jest tak traktowane. Nie chcę powiedzieć, że zawiść, to nasze drugie imię, ale coś w tym jest.

Wpis jar1 odbieram jeszcze jako głos rozsądku, bo facet po prostu pisze wszędzie co myśli i nie owija w bawełnę (jak często ja:). Napisał jak to wygląda, ale tylko tyle - przynajmniej jeden konkreciarz. Ja jestem gawędziarz i lubie sobie pogadać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, to znaczy, zdaniem niektórych, że jak ktoś sobie coś audiofilskiego sprawi, a już nie daj Boże takiego, że większości pozostałych na to nie stać, to ma siedzieć cicho i ani o tym mru mru, żeby komuś przykrości nie sprawić ? To po co jest to Forum, żeby o smaku kiełbasy zwyczajnej rozprawiać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było... ja lubię Elberotha i lubię jego wątki. Dają wszystkim okazję spotkania się z audio , o którym wiekszośc może sobie jedynie poczytać w pismach. Zawsze po takiej prezentacji czegoś nowego można poczuć ulgę...;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy poniewaz Elberoth'owi biorac pod uwage dziesiatki innych krwawych krucjat wcale sie tak znowu nie oberwalo. Sa podzielone zdania co do filozofii wlasnej izolacji i jezeli Elberoth ma przyjemnosc spedzania czasu na ikeii i sam - niech sobie to robi. Inni maja sie jednak prawo wypowiedziec, skomentowac zamieszczony material , a same uwagi nie musza jedynie dotyczyc jakiegos tam dynamatu w scianach. Do cholery nie badzmy az tak obrazajacymi sie panienkami i nawet jezeli jest to prawda przyznajmy sie dla usatysfacjonowania krytykow (lub wykazania sie dobra percepcja sarkazmu), ze tak, ze lubimy np siedziec sami i nie dzielic sie wrazeniami z kimkolwiek innym i ze kreca nas takie nowoczesne przypominajace studio pomieszczenia, w ktorym brak nam tylko jakiegos tekronix'a, nawet jezeli ma on byc tylko atrapa podkreslajaca laboratoryjny charakter naszego wnetrza, w ktorym zawsze jestesmy w odpowiednim apronie i dlubiac sobie w uchu.

 

Jest mi to osobiscie obojetne, poniewaz nie ja wydalem z portfela metrow kadratowych 25 zl na swoj panic room (prosze o potraktowanie tego z humorem) z prostego wzgledu, ze lubie kiedy moja muzyka roznosi sie nieco po domu i jest bardziej slyszalna stajac sie czescia skladowa codziennego zycia w bryle i wchodzace i wychodzace kobiety czesto wrzucaja sie w jej rytm powodujac, usmiech na mojej juz niemlodej twarzy. Ale to ja a nie Elberoth.

 

Jednak i poniewaz mam tez mieszkanie w bloku w Warszawie (i byc moze przeoczylem te informacje gdzies tam) bylbym ciekawy czy kolega Elberoth zastosowal jakies srodki pod podloga i sufitowo w celu uzyskania bariery akustycznej pomiedzy soba i sasiadami, jezeli masz oczywiscie nad soba sasiadow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

camle,

 

Jezeli ponownie chcesz mnie poczestowac swoja wrodzona i manifestowana nizszoscia na widok przedmiotow i zjawisk, ktorymi sie dziele w odpowiednich tematach mam do ciebie goraca prosbe: Poniewaz twoje glupkowate uwagi dotycza mnie, wejdz na odpowiedni watek o mnie (a jest ich cala masa co jest rezultatem mojej ciagle rosnacej popularnosci) i nie zasmiecaj watka Elberotha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się zgadzam z Rafaellem jest to chore, ale nie o to mam żał ale o nadużywanie słowa Nirwana wbrew jego randze i znaczeniu jeśli nie wolno w tym kraju pluć na krzyż i szczać na drzwi od synagogi to nie widżę powodu aby obrażać żyjących razem z nami buddystów. A wracając do sedna sprawy są dwie skrajnie sobie przeciwstawne koncepcje sali odsłuchowej pierwsza nazwijmy ją umownie to idea pudła rezonansowego a druga to idea kamery ciszy. Jestem zwolennikiem muzyki żywej muzyki sali koncertowej i otwartej przestrzeni, Wszelkie liofilozacje i puszkowania koncertów fug sonat i pieśni mi nie odpowiadają . Istnieje taka gałąź wiedzy o falach dżwiękowych jak akustyka i elektroakustyka istnieją metody obliczeń i praktycznej kontroli obliczonego

po wybudowaniu obiektu pomiary przy pomocy kierunkowych i dookólnych źródeł dźwięku generatorów częstotliwośći akustcznych mikrofonów pomiarowych razem z rejestratorami. Mieszkam w mieście gdzie, żyją jeszcze światowej sławy uczeni zajmujący się inżynierią dźwięku i jest na szczęście dość liczne grono elektroakustyków z długoletnią praktyką. Jest to moje zdanie nikogo nie namawiam do dzielenia jego ze mną,

nie miałem najmniejszej ochoty nikogo obrażać ale mam dość w tysiącu odmian ciągle tej samej bajki Hansa Christiana Andersena Nowe Szaty Króla

ŻDROWYCH SZCZĘŚLIWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT, Nie znam powodu dla którego mamy się wzajemnie nawracać

świat urządzony na jedno kopyto nie nadawałby się do życia.

A skoro powiedziałem A wypadało by abym wymienił przynajmniej jedną lub kilka pozostałych liter alfabetu jestem

zwolennikiem pudła rezonansowego z jego wewnętrznym czarem z zakłóceniami dochodzącymi z zewnątrz i jeszcze serią odbić wzmocnionymi sterylność jest świetna ale wyłącznie na sali operacyjnej lub w prosektorium

Zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>-żałosne panowie Jar1 i rafaell

 

W swoim prężeniu się jak nadymany paw, daleko Ci jednak do 'sympatycznej niewinności' Elberotha :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to mam żał ale o nadużywanie słowa

>Nirwana

 

Korwin, nie przesadzaj. Niby dlaczego audiofilska nirwana miałaby kogokolwiek obrażać? To może zakażemy też używania słowa ekstaza, by nie obrażać mistyków, albo słowa apolliński, by nie obrażać wyznawców Apolla?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze nie odbieram tego watku jako chwalenie sie tym co sie ma. Elberoth daje nam sposobnosc zobaczenia co mozna osiagnac jesli ma sie wystarczajaco samozaparcia w realizacji swoich marzen i dazeniu do celu. Jest to z pewnoscia motywujace a odrobina motywacji jeszcze nikomu nie zaszkodzila.

 

Krytykujace komentarze sa niewatpliwie potrzebne i jestem pewien ze jesli Elberoth znajdzie w nich cos sensownego, to z pewnoscia uzyje to w dalszej rozbudowie tego pomieszczenia. Pamietajmy o tym ze jest to pomieszczenie wzglednie nowe, dlatego wyglada surowo. Z czasem moze to ulec zmianie, nie tylko ze wzgledow estetycznych ale takze praktycznych.

 

Surowosc pomieszczenia jest prawdopodobnie tez zalezna od osobistych preferencji samego uytkownika i w tym momencie smieszne wydaja sie wszelkie zarzuty ze jest zle i powinno byc inaczej. Moze akurat tak jest najlepiej, w tym konkretnym przypadku, moze akurat to stwarza najlepsze uwarunkowanie odsluchu, swego rodzaju wewnetrzny rezonans, bez ktorego nie mozna doznac prawdziwej nirwany ;-)

 

Oby wiecej bylo takich watkow, a ci ktorzy zabieraja w nich glos przemysleli co naprawde chca napisac i pozbyli sie niepotrzebnych emocji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Ryka, 7 Kwi 2007, 17:29

 

>To co, chce się któryś ze mną bić?

 

Tak jak tylko poszukajmy sponsora :D

 

Wygranym jest ten ,któremu póżniej zmięknie rura i stwierdzi, że na słuchawkach nie ma już sensu w ogóle słuchać i te i tylko te kolumny słychać bardziej naturalnie i wierniej z naturą niż Twoje i moje słuchawki razem wzięte. Wygraną jest prestiż

Z racji trudów konkursu sprzęt wytypowany zostaje u nas na stałe ,słuchawki niestety osobiście niszczymy bestialsko każdy swoje -żeby bardziej bolało

 

Pozdrawiam

Weaołych Świąt

Rafaell

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.