Skocz do zawartości
lucmaster

Ostatnio obejrzane.

Rekomendowane odpowiedzi

Climax.

W kategorii film tu jest słabo natomiast jak to ma być dzieło wywołujące u widza określone wrażenia, to owszem to się udało.

I pięknie nakręcone sceny taneczne i mroczny niepokój z drugiej części filmu nie pozostawiają widza obojętnym.

Tylko całość to raczej rodzaj awangardowego eksperymentu a nie film fabularny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.02.2019 o 06:14, SynSama napisał:

T-34, jak się można spodziewać....ruski. Takie komiksowe patrzydło o II WŚ, ale dobrze zrobione i wartka akcja :-). Oczywiście, jak to każdy imperialny naród ( podobnie jak USA ) patos uber alles, ale mimo wszystko polecam :-). Ruscy zaskakują efektami :-)

Jo efektów tam bez liku ale z realem to niewiele wspólnego miało

widziałem gdzieś wyliczankę tych nie z tej ziemi cudów w stylu np szesc czy siedem razy uciekał z obozów jenieckich...i żył   02icon_mryellow.gif

W dniu 21.02.2019 o 11:45, qot napisał:

Gdzie widziałeś?

Cda  bodajze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, asterix1 napisał:

Cda  bodajze

Adam wariacie, dawno sie z Toba nie komunikowalem, bo udzielam sie troszke wiecej ze wzgledu na pasje w konkurencyjnym forum.  Ja z piecem moim nadal jestem, a jestemw trakcie DYI czegos podobnej masci w censie dual mono.

Generalnie pozdrawiam i milo zobaczyc czasem Twoj Avatar chociaz 0dj.gif

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, jimmi napisał:

Adam wariacie, dawno sie z Toba nie komunikowalem, bo udzielam sie troszke wiecej ze wzgledu na pasje w konkurencyjnym forum.  Ja z piecem moim nadal jestem, a jestemw trakcie DYI czegos podobnej masci w censie dual mono.

Generalnie pozdrawiam i milo zobaczyc czasem Twoj Avatar chociaz 0dj.gif

AAAA widziany byłes przez chwilę w Sonus Oliva 0winked.gif

Łukasz Twój Musical dobrą bestią do oglądania Kina Domowego byłby(jest) jeśli już w tym temacie filmowym jesteśmy

ps. t- 34 jak i filmy wojenne maja to ze lubia "trzesienia ziemi " 0shoot.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, asterix1 napisał:

AAAA widziany byłes przez chwilę w Sonus Oliva 0winked.gif

Łukasz Twój Musical dobrą bestią do oglądania Kina Domowego byłby(jest) jeśli już w tym temacie filmowym jesteśmy

ps. t- 34 jak i filmy wojenne maja to ze lubia "trzesienia ziemi " 0shoot.gif

Tez lubie wot :)

A Teraz opowiem Tobie nieco o wzmacniaczach z perspektywy czasu. Doszedlem do kwesti ze nie ma co testowac piecow wobec wlasnych zrodel. Bo to jest bladzenie we mgle.

Najlepszy wzmacniacz moze byc li tylko lepszy wobec tych samych zrodel. 

Pobawilem sie zrodlami, dlatego taki jestem ęą teraz. Robilem to sam i jak zawsze to moja prywatna opinia. Trzymaj sie i dzieki, ze trzymasz poziom  041.gif

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

T-34 - kolega oglądał i jak mówił, najbardziej rozbawiła go scena (powtarzam z pamięci), gdy załoga T-34 przedziera się przez Reich, nie mają jedzenia i któryś pyta: będziemy rabować? Dowódca odpowiada: żołnierz radziecki nie rabuje. Poprosimy o jedzenie (jakoś tak)...

• Lubię to 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.02.2019 o 14:19, Froju napisał:

Widziałem ten film kilka razy.
Jest długi (prawie trzy godziny) i darmowy.
Film z wyprawy młodych ludzi dookoła świata.
Warto oglądać nie znając tej historii, nie czytając wcześniej komentarzy.

https://www.youtube.com/watch?v=4kis1-xg5lM

Szkoda przecież gdzieś  od 3/4 drogi dostawał jasne znaki co się wydarzy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
T-34 - kolega oglądał i jak mówił, najbardziej rozbawiła go scena (powtarzam z pamięci), gdy załoga T-34 przedziera się przez Reich, nie mają jedzenia i któryś pyta: będziemy rabować? Dowódca odpowiada: żołnierz radziecki nie rabuje. Poprosimy o jedzenie (jakoś tak)...
Wczoraj oglądałem, dokładnie taki tekst tam padł. Mało mnie z fotela nie zwalił ten tekst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cholera. Pierw podkusiliście a teraz zniechęcacie i to skutecznie.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, HQ150 napisał:

Cholera. Pierw podkusiliście a teraz zniechęcacie i to skutecznie.

Obejrzyj dla samych efektów

tutaj nie skąpili  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To było poprostu śmieszne w ich ustach.
Śmiało oglądaj, efekty kosmiczne i uważaj z głośnością bo basu jest bardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.01.2019 o 07:08, HQ150 napisał:

Dobry reżyser(Jacques Audiard) , dobra obsada( Jake Gyllenhal, Joaquin Phoenix), dobry gość od muzyki( Alexandre Desplat) oceny niezłe, chyba trzeba to zobaczyć.

Świetne kino. Kolejny ,, na poziomie'' film tego reżysera.

Bardzo sugestywnie oddany klimat dzikiego zachodu. Scenografia, zdjęcia pozwalają oszukać nas kompletnie i przenieść w tamten czas. Gra aktorska też na najwyższym poziomie.

No i ścieżka dźwiękowa. I muzyka i jej realizacja ( mimo , że przecież nie jest to film efekciarski) zasługują na najwyższe uznanie.

Np. scena otwierająca film strzelaniny w nocy, palce lizać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.02.2019 o 23:49, burz napisał:

Dlatego napisałem wyraźnie, to jest PATRZYDŁO, a nie wybitne kino wojenne :-). Jest to ewidentna produkcja na zamówienie Władimira "ku pokrzepieniu serce" powstająca dokładnie w tej samej stylistyce, jak nasze obecne kino "pseudo patriotyczne" przekłamujące historię w nie mniejszym stopniu i również na zamówienie władz państwowych ku pokrzepieniu 500 +. Kino rosyjskie różni się tym, że realizacyjnie jakoś nie ma tam aż takich wtop, jak w naszym kinie, a co do merytoryki scenaruisza, cóż...patrz wyżej :-) 

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.02.2019 o 08:43, HQ150 napisał:

Świetne kino. Kolejny ,, na poziomie'' film tego reżysera.

Bardzo sugestywnie oddany klimat dzikiego zachodu. Scenografia, zdjęcia pozwalają oszukać nas kompletnie i przenieść w tamten czas. Gra aktorska też na najwyższym poziomie.

No i ścieżka dźwiękowa. I muzyka i jej realizacja ( mimo , że przecież nie jest to film efekciarski) zasługują na najwyższe uznanie.

Np. scena otwierająca film strzelaniny w nocy, palce lizać.

Mnie nie oszukały .... I prawie od razu wiedziałem że film nie był kręcony w USA...Tylko w Rumunii i Hiszpanii... Dla miłośników westernów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi