Jump to content
lucmaster

Ostatnio obejrzane.

Recommended Posts

1 godzinę temu, jar1 napisał:

Mnie nie udało się obejrzeć, bo kilkuletni wnuczek

Kurde, a myślałem, że ja jestem najstarszy na tym forum. 😛

ps. zauważ proszę, że nowe filmy nie są nastawione na wrażliwość czy humor (w tym dobrym słowa znaczeniu). Więc film wyprany z emocji, a udający prawdziwy może być prze wrażliwe dziecko odebrane jako "straszne".

38 minut temu, Meloman napisał:

ps. zauważ proszę, że nowe filmy nie są nastawione na wrażliwość czy humor (w tym dobrym słowa znaczeniu). Więc film wyprany z emocji, a udający prawdziwy może być prze wrażliwe dziecko odebrane jako "straszne".

Z emocji ma istnieć jedynie zazdrość wzbudzana u innych. 

Właśnie po seansie z synkiem na najnowszym człowieku pająku. Bardzo przyjemny, zabawny film. Tata i maluch zadowoleni 🙂

Natalia Lubrano /Respect/  CYRUS/PMC

Aquaman - długo odkładałem na bok, a tu niespodzianka. Całkiem zgrabnie zrealizowana, pozbawiona typowego zadęcia bajka. Świetnie się bawiłem. ;)

W dniu 16.08.2019 o 07:53, kwasior21 napisał:

Wczoraj machnalem sobie filmik Skin, ciekawy - warto zobaczyc.

Posłuchałem -faktycznie ciekawy.

Nieprawdopodobne ciulstwo czyli nowy film Bessona - Anna. Zdecydowanie odradzam.

Z synem obejrzałem … Detektywa Pikachu i film może nie jest aż tak tragiczny jak wspomniany wyżej, ale nadal jest gniotem. Szokujące, że chyba gościł w USA na szczycie Box Office-u. 

Rambo 5 - ostatnia krew.

Poszedłem do kina , żeby dostać kolejną dawkę przygód Johna Rambo (pewnie ostatnią SLY na 73 lata).

Jestem zadowolony, widownia pewnie też. Kiedy nasz bohater masakruje antagonistów zewsząd słychać potakiwania i aplaus.

Przez pół filmu Rambo bierze piguły na uspokojenie, jak wyrzuca ostatnią fiolkę rozwija skrzydła i leje się krew.

Trochę zdradzę, ale Rambo zabija ich wszystkich 🙂

Generalnie wiek widzów zacyna się dobrze dobrze po 30.

Jak Rambo zabijał w jedynce miałem 7 lat, Johnowi przybyło lat i widowni niestety też.

Nawet mutant  Logan padł więc jest smutno , jednak najbardziej smuci upływ czasu i lustro.

• Like 3

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

W dniu 21.09.2019 o 21:32, stench napisał:

Jak Rambo zabijał w jedynce miałem 7 lat, Johnowi przybyło lat i widowni niestety też.

Nawet mutant  Logan padł więc jest smutno , jednak najbardziej smuci upływ czasu i lustro.

😐 coś w tym jest...

Rambo w święta, cała rodzina przed TV.. to były czasy. Dzisiaj kina i marudzą.

Edited by fetek

Obejrzałem Jokera i jak dla mnie film trzeba to powiedzieć jest bardzo dobrym i przede wszystkim dzięki świetnej roli Jokera grającego przez J. Pheonixa, który poprzez mikę twarzy, ruchy, a nawet najzwyklejszy śmiech powoduje, że mamy do czynienia z wybitnym warsztatem aktorskim.  Nie ma w tym filmie rozpierduch znanych np. z Avengersów, ale pokazanie Jokera właśnie w taki sposób jak widz może obejrzeć oglądając ten film, powoduje, że mamy do czynienia z bardzo dobrym filmem w mrocznym klimacie. Mój kumpel który również oglądał ten film po wyjściu powiedział, że to taki film, że człowiek się czuje jakby się siedziało z głównym bohaterem w celi i on opowiadałby o swoim zwariowanym życiu, jakby się zanurzyć w jego chorym umyśle. I coś w tym jest, bo jest to bardzo wyrazista postać, choć czasem potrafi poruszyć widza. A jak do tego dołożymy świetną muzykę, która potęguje mroczny nastrój w poszczególnych scenach  to nie dziwię się, że wygrał ten film na Festiwalu w Wenecji. Jestem przekonany, że to  nie ostatnia nagroda, a tym bardziej, że główny bohater na tyle był zdeterminowany i chciał jak najlepiej się przygotować do roli Jokera, że schudł dobre ponad 20 kilogramów, co też świadczy o profesjonalizmie aktora i to jak chciał wypaść w stosunku do innych aktorów grających tę rolę. 
Reasumując film świetny i warto iść do kina czy po prostu kupić go na płycie, kiedy już będzie dostępny na półkach w sklepach. 
Choć jedno też jest pewne, że w piątek po południu poszedłem do kina drugi, albo trzeci raz i to jest ostatni raz w moim życiu.. masakra... 

Sony KD -55X 8505 C, Sony KDL-55HX955. Onkyo TX-NR5010, , Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite, PS3, Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, Monitor Audio Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra,VDH-D-352

Obejrzałem najnowszą odsłonę X-menów , pod względem technicznym film jest ok., bo zarówno pod względem obrazu jak i jakości dźwięku nie można narzekać, natomiast jeśli chodzi o fabułę jak i ocenę to szkoda za dużo się rozpisywać, dla mnie jest to jeden z najgorszych X-menów. Oczywiście jest kilka efektów i powiedzmy kilka scen akcji, nie wiem jak oni to zrobili (w dużej mierze winą tego, że jest to słabe leży po stronie wyboru aktorki na rolę Jane, ona kompletnie nie nadaje się  na to aby zagrać tę bohaterkę), ale generalnie film jest słaby i w dalszym ciągu Logan jest the best z tej serii. I nawet muzyka Zimmera nie bardzo pomogła…. I też co jest do zauważenia , większość x-menów trwała do tej pory po dobre 2 godziny, a ta ostatnia odsłona 100 min, co chyba było faktem braku pomysłu na scenariusz do tego filmu.

Sony KD -55X 8505 C, Sony KDL-55HX955. Onkyo TX-NR5010, , Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite, PS3, Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, Monitor Audio Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra,VDH-D-352

Popełniłem ten błąd , i obejrzałem  "Hobsa & Shawa"

😕

Ktoś nieistotny staje, ma zabłocone usta, terroryzuje zgraję, mieć powinien wszędzie lustra.

Jak epileptyk stary trzęsie się i bluzga, bo inny go nie słucha, nie u wszystkich woda w mózgach.