Jump to content
lucmaster

Ostatnio obejrzane.

Recommended Posts

Obejrzałem Bliźniaka na BR, pod względem jakości obrazu to perełka, niesamowicie czysty obraz  a i dźwiękowo jest fajnie, a sam film też nie jest słaby, jak dla mnie. Duże gorsze były w historii kina... szybko czas minął przed tv,,

Sony KD -55X 8505 C, Sony KDL-55HX955. Onkyo TX-NR5010, , Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite, PS3, Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, Monitor Audio Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra,VDH-D-352

Ostatnio oglądałem "Bliźniaka" w HBO.

Dobry film sensacyjny.

• Like 1

W dniu 17.06.2020 o 21:35, skynyrd napisał:

Nie wiem, kiedy wyszła ta interesowność? Z nowym rynkiem?

Ano wyszła. Był rynek, a więc i towar. Jak był towar, to i potrzebna kasa na ten towar. Jak potrzebna kasa, to lepszy partner/partnerka, która/który gołodupcem nie jest :-))))))))))))))))))))))))))))) Ot pragmatyzm zyciowy :-))))).

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

xavian

Wczoraj obejrzałem "Czas Apokalipsy" w TV4.

Bardzo dobry film.

• Like 1

Bardzo dobry film.
Przepraszam. Ten "Czas Apokalipsy" z 1979r?

If you want the job done right, hire a professional.

11 godzin temu, aliengbl napisał:

Wczoraj ponownie po wielu latach obejrzałem "Prestiż"  i jest to zdecydowanie mój ulubiony film Nolana. 

Mój ulubiony to "Memento" ( nie ujmując niczego "Prestiżowi" )    

9 godzin temu, Sine Metu napisał:
18 godzin temu, Neo44 napisał:
Bardzo dobry film.

Przepraszam. Ten "Czas Apokalipsy" z 1979r?

Tak.Właśnie ten.

Godzinę temu, aliengbl napisał:

Raczej ironia odnosnie tego, ze kazdy go zna ;>

Sądzę,że zdecydowana większość młodego pokolenia tego filmu nie zna

Zresztą narracja "Czasu Apokalipsy" może być dla współczesnego odbiorcy nieco kłopotliwa

Sądzę,że zdecydowana większość młodego pokolenia tego filmu nie zna
Zresztą narracja "Czasu Apokalipsy" może być dla współczesnego odbiorcy nieco kłopotliwa
Raczej trudno zmienić narrację Jądra Ciemności Josepha Conrada

To raczej film dla wyrobionego kinomana. Absolutnie wybitny! Chyba że cztery razy oglądałem i zawsze mnie wciąga jak jądro ciemności... 

5 minut temu, EmilioE napisał:

Absolutnie wybitny! Chyba że cztery razy oglądałem i zawsze mnie wciąga jak jądro ciemności... 

...trudno. Co robić...

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Wczoraj skonczylem ogladac "American Hustle". I o ile film mnie troche wynudzil - bo zdecydowanie zanika w tle reszty filmów o wszelkiego rodzaju oszustach tak Amy Adams zdecydowanie zapada w pamięć, a Lawrence okropna - chyba najbardziej irytująca rola w filmie. Generalnie raczej średniawy film. Z gatunku jest tyle dzieł dużo lepszych, ze na ten szkoda czasu.

Obejrzałem "Dżentelmenów" film Guy'a Ritchie. Jeśli ktoś oglądał "Przekręt" i "Porachunki" to śmiało może sobie odpuścić bo otrzyma mniej więcej to samo tylko w gorszym wydaniu.  

1 godzinę temu, Jaranek. napisał:

Obejrzałem "Dżentelmenów" film Guy'a Ritchie. Jeśli ktoś oglądał "Przekręt" i "Porachunki" to śmiało może sobie odpuścić bo otrzyma mniej więcej to samo tylko w gorszym wydaniu.  

Duzo gorsze? 

Obejrzeć można. Ale do "Przekrętu" czy "Porachunków" nie ma startu.

• Like 1

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

To musze sobie zapisac tytul ;> 

Wczoraj ogladalem film "Hazardzisci" z Damonem i Nortonem. Kurcze z filmów strice hazardowych to mile wspomina "21". Tutaj jest okej. Norton zdecydowane nie jest w tym filmie przyjacielem jakiego chcialbym miec i jego watek troche nierozwiniety, ale za to Malkovich jak rusek swietny 🙂

Wczoraj oglądałem film "Terminator:Mroczne przeznaczenie" w Canal+ Premium.

Najsłabsza część cyklu.

• Like 1

6 godzin temu, Neo44 napisał:

Wczoraj oglądałem film "Terminator:Mroczne przeznaczenie" w Canal+ Premium.

Najsłabsza część cyklu.

Nigdy nie udało mi się nawet przebić przez trzecią część 😄

Trójka nie była najgorsza, ale moim zdaniem najlepsza jest pierwsza i druga część.

JA dwa dni temu starałem się obejrzeć to dzieło sztuki

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dałem radę 28 min..

Sony KD -55X 8505 C, Sony KDL-55HX955. Onkyo TX-NR5010, , Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite, PS3, Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, Monitor Audio Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra,VDH-D-352

Gummo (1997) beznadzieja.

~

taktowidzetuiteraz
:

{cytat z samego siebie - pierwotnego podpisu- sygnatury)~

Godzinę temu, lolek126 napisał:

JA dwa dni temu starałem się obejrzeć to dzieło sztuki

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dałem radę 28 min..

Też próbowałem to obejrzeć.

Wytrzymałem 15 minut i przełączyłem na inny kanał.

• Like 1

2 godziny temu, Neo44 napisał:

Też próbowałem to obejrzeć.

Wytrzymałem 15 minut i przełączyłem na inny kanał.

To ja wytrzymałem dłużej, ale w międzyczasie herbatę robiłem to kilka minut trzeba odjąć z mojego czasu 🙂

W dniu 23.06.2020 o 17:17, EmilioE napisał:

To raczej film dla wyrobionego kinomana. Absolutnie wybitny! Chyba że cztery razy oglądałem i zawsze mnie wciąga jak jądro ciemności... 

Są takie filmy przy których długo zastanawiam się zanim napiszę cokolwiek. "Czas apokalipsy" jest jednym z nich.

Miałem to szczęście (albo nieszczęście) obejrzeć jego pierwsze pojawienie się w kinie i pamiętam to do dziś. Atak helikopterów na wioskę na szerokim ekranie i w Dolby Stereo to coś, czego nie da się zapomnieć. To w warstwie wizualno-sensorycznej, bo oczywiście jest ta głębsza, filozoficzno egzystencjalna. Podróż w głąb rzeki która jest równolegle podróżą wgłąb ludzkiej natury, odzieraniem jej z kolejnych warstw cywilizacji które okazują się być płytkie i powierzchowne. Coppola ujął to genialnie bo w miarę tej podróży znikają wątki poboczne, rzeczy wcześniej ważne okazują się być błahymi i zostają jedynie te z którymi człowiek musi się zmierzyć w sposób ostateczny.

• Like 4

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

2 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Coppola ujął to genialnie bo w miarę tej podróży znikają wątki poboczne, rzeczy wcześniej ważne okazują się być błahymi i zostają jedynie te z którymi człowiek musi się zmierzyć w sposób ostateczny.

Poza drapiącą gdzieś pod pachami intuicją, że prawdziwa wojna wygląda 1000 razy gorzej niż to filmidło.................