Skocz do zawartości
IGNORED

Ostatnio obejrzane.


lucmaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Mrok napisał:

... robi filmy instruktażowe dla młodych

Też przeraża mnie ten aspekt w kinematografii:-(
Tak, przeraża.

Sugestywnie pokazywane wymyślne metody znęcania się jednych ludzi nad drugimi.
Czasami ma to jakieś uzasadnienie dla całości, np. IMHO bardzo dobre "Unthinkable" - które jednak mnie się ciężko oglądało.

Niestety w większości przypadku jest niepotrzebne i nie mające uzasadnienia w logice filmu. Zaniechanie operowania mocą sugestii w imię bezpośredniości przekazu.

Nie piszę konkretnie o filmach Vegi, kilka dobrze mi się oglądało.
Fragmenty z Mają Ostaszewską, bardzo nawet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2020 o 15:20, broniasz napisał:

Nędznicy.Przepięknie mnie za mordę trzymał.

Ostatni Vega z idiotą Królikowskim, spieprzyłem po połowie odcinka.

Nawet nie potrafię tego zrecenzować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Widziałem Tenet na 4K UHD i jak dla mnie jest to b.dobry film lepszy niż 1917 czy Dunkierka te dwa to są dopiero denne... Obraz żyleta, zwroty akcji, przejścia, Atmos wszystko dopracowane na ostatni guzik... Kupiłem w Steelboku i nie żałuje wydanych pieniędzy... są inne większe gnioty na które szkoda kasy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2020 o 23:01, Mrok napisał:

-----

Coś z zupełnie innej beczki.

The Social Dilemma 2020

Znakomity.

Dokładnie, warto, oj warto zobaczyć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
9 godzin temu, STELVIO napisał:

1917 nie koniecznie. Ale Dunkierka dla mnie też ok. emoji106.png

Na mnie te filmy nie wywarły żadnego zadowolenia i zachwycania... nudne i denne... ale to jest moje zdanie i może to komuś pasować lub nie...

Oglądałem wczoraj pierwsza cześć Hobbita wersje Kinowa w 4K UHD i powiem wam że jakość obrazu wywarła na mnie wielki zachwyt... szczegóły, głębia kolorów, czystość do tego dźwięk Atmos jest zrobiony na wysokim poziomie... Szczerze polecam zasięgnąć po odświeżona wersje 4K i zobaczyć ten film na nowo...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2020 o 00:12, Martin Rejek napisał:

...film lepszy niż 1917 czy Dunkierka te dwa to są dopiero denne...

Oglądałem 1917 dwa razy.
Raz normalnie, mnie się bardzo podobał. Zdjęcia, postacie - pierwsza klasa.
Drugi raz nienormalnie, bo ktoś mi powiedział to co wszyscy wiedzą o montażu - ja nie wiedziałem i nie spostrzegłem za pierwszym razem:-(

No i właśnie ten montaż, choć może się wydawać przerostem formy, w istocie jest mistrzowski.

Moim zdaniem film jest bardzo plastyczny, raczej nie jest kierowany do miłośników wielkiej batalistyki.
Na pewno nie jest denny, nudny - może i tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, Froju napisał:

Moim zdaniem film jest bardzo plastyczny, raczej nie jest kierowany do miłośników wielkiej batalistyki.
Na pewno nie jest denny, nudny - może i tak.

To może inaczej... Film musi przykuć moja uwagę, wciągnąć mnie w scenariusz, jeżeli tak się nie dzieje to jestem zniesmaczony... przykład: Kupiłem film Jocker na Apple TV4K, obejrzałem, nie wywarł na mnie żadnego wrażenia...wszyscy mówili ze to genialny film, bla bla bla... mówię sobie kupię na plycie 4K UHD może coś to zmieni... niestety w połowie filmu zasnąłem i więcej już po niego nie sięgnę... tego typu filmy dla mnie są na raz i nic więcej...nic na to nie poradzę?‍♂️?‍♂️?‍♂️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Martin Rejek napisał:

mówię sobie kupię na plycie 4K UHD może coś to zmieni

A może to wina niedostatecznie dobrego telewizora?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jednemu podobają się Blondynki innemu Brunetki lub Czarnulki... każdy ma swój gust i nie można go za to krytykować...

Fajno że Tobie Joker przypadł do gustu?

Ide oglądać Władcę Pierścieni:Drużynę Pierścienia w 4K DV zobaczymy jak to zremasterowano/odświeżono bo Hobbit wyszedł wyśmienicie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martin Rejek napisał:

Jestem osoba która lubi kino akcji nie dramaty czy romanse gdzie nic się nie dzieje... nie jest to wina TV...

Skoro miałeś nadzieję, że kupno BR coś zmieni, to moze coś zmieni telewizor 8K? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
23 minuty temu, zetempowiec napisał:

Skoro miałeś nadzieję, że kupno BR coś zmieni, to moze coś zmieni telewizor 8K? ?

Nie będę odpowiadał na głupie zaczepki... ale powiem jedno dla mnie to ty możesz se kupić 16K 

aha i nie kupiłem tego filmu dla obrazu!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GREENLAND jak dla mnie ok. Ale to bardziej dramat. Jeśli ktoś liczy na dużo efektów, to się może zdziwić. Ale film dobrze zrobiony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, STELVIO napisał:

GREENLAND jak dla mnie ok. Ale to bardziej dramat. Jeśli ktoś liczy na dużo efektów, to się może zdziwić. Ale film dobrze zrobiony.

Dzięki Stelvio? Ale jest to Akcja/Katastroficzny wiec nie wiem czemu wspomniałeś o dramacie... obejrzę wieczorem to skomentuje... 

Wesołego Przyjacielu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

9 godzin ( z przerwa na obiad i kolacja ) spędzonych przy dwóch częściach Władcy Pierścieni : Dwie Wieże i Powrót Króla w wydaniu Kolekcjonerskim (Steelbook) 4K UHD nie wywarły na mnie wrażenia ŁaŁ w porównaniu do Hobbita, ewidentnie widać że dzieli te dwie trylogie 10 lat różnicy. Oczekiwałem jakości takiej samej bądź porównywalnej, niestety ale nie otrzymałem tego na co liczyłem. Z trzech części Władcy Pierścieni najlepiej jest zremasterowana cześć Dwie Wieże widać że tam się przyłożono, natomiast najgorsza jest Drużyna Pierścienia, śmiem twierdzić że lepiej wykonana jest wersja na Blu Ray niż 4K UHD większość scen jest rozmazana, brak głębi, czystości ( to już lepiej od Drużyny Pierścieni wypada Blade z 1998r w wersji 4K UHD ) natomiast Powrót Króla jest mieszany. Są sceny gdzie wyglądają dużo lepiej w porównaniu do BD i na odwrót... najgorsza scena rodem z DVD to Ukoronowanie Aragorna i pokaz jak zgromadzenie wiwatuje/gratuluje na samym końcu filmu? żenada że do tego dopuścili...No ale cieszmy się tym co mamy? Fajno że postanowili wypuścić te dwie trylogie w formacie 4K UHD

Jest to Gratka w wersji Steelbook dla Kolekcjonerów i za pewne u nie jednego zagości...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To może inaczej... Film musi przykuć moja uwagę, wciągnąć mnie w scenariusz, jeżeli tak się nie dzieje to jestem zniesmaczony... przykład: Kupiłem film Jocker na Apple TV4K, obejrzałem, nie wywarł na mnie żadnego wrażenia...wszyscy mówili ze to genialny film, bla bla bla... mówię sobie kupię na plycie 4K UHD może coś to zmieni... niestety w połowie filmu zasnąłem i więcej już po niego nie sięgnę... tego typu filmy dla mnie są na raz i nic więcej...nic na to nie poradzę
 
Myślałeś, że na płycie będzie lepszy film, niż z Apple TV, w sensie merytorycznym ??!

Trzeba było jeszcze na dvd spróbować

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, RAF77 napisał:

Myślałeś, że na płycie będzie lepszy film, niż z Apple TV, w sensie merytorycznym ??!

Trzeba było jeszcze na dvd spróbować emoji1.png

Nie w tym sensie ? 

Kupilem na płycie bo kolekcjonuje Filmy 4K, a przy okazji go jeszcze raz obejrzeć... Wydałem 10€ w wyprzedaży wiec nie zbiednieje od tego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A wiec tak oglądałem dwa razy Greenland i przyznam racje @STELVIO, nie wiem kto zakwalifikował ten film do akcji/katastrofa, ewidentnie powinien być to Dramat... film nudny rodem Dunkierka, 1917... cały film to za wszelka cenę dostać się na Grenlandię, po drodze są tam jakieś akcje z odłamkami komety, poszukiwanie syna itd... dla mnie to film przereklamowany!!! Katastroficzny to 2012, San Andreas itd a Greenland to takie nic... zawiedziony zlekka jestem?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Polityka" Vegi: fajne cycki Halinki i tyle wartego uwagi. A właśnie! Co to za aktorka?

Ps. Wątek ze Stuhrem fajny, ale to za mało by uciągnąć cały film.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.