Jump to content
IGNORED

Ostatnio obejrzane.

Recommended Posts

W dniu 22.12.2020 o 16:54, skynyrd napisał:

Ostatni Vega z idiotą Królikowskim, spieprzyłem po połowie odcinka.

Nawet nie potrafię tego zrecenzować.

Miałam tak po wszystkich filmach Vegi.., edukacje zakończyłam na 'Polityce' i to przypadkowo w kinie.. Także rozumiem :)

• Like 3

'Prawdziwa siła człowieka tkwi nie w uniesieniach, lecz w niewzruszonym spokoju.' 

W dniu 6.01.2021 o 19:44, Natalia Cattiva napisał:

Miałam tak po wszystkich filmach Vegi.., edukacje zakończyłam na 'Polityce' i to przypadkowo w kinie.. Także rozumiem ?

Polityka to gniot jakich mało . Vega dawni się skończył. Nie warto inwestować w jego filmy chodząc do kina. Niech się cieszy, że są ludzie którzy, to gówno chcą zassać z sieci.

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

36 minut temu, daru0105 napisał:

Polityka to gniot jakich mało . Vega dawni się skończył. Nie warto inwestować w jego filmy chodząc do kina. Niech się cieszy, że są ludzie którzy, to gówno chcą zassać z sieci.

Ksiazkowo to ujales.. Ja niestety znalazlam sie na tym 'czyms' w kinie.., zupelnie jak Ryszard Ochodzki, jako 'figurant' .

Syf straszny, 'az chcialo sie wyjsc z kina'. No ale jak wspomniales.. jest popyt, jest podaz.. 

• Like 1

'Prawdziwa siła człowieka tkwi nie w uniesieniach, lecz w niewzruszonym spokoju.' 

Anna (2019) - Można obejrzeć. Dobrze oddany klimat służb (ZSRR/USA). Z jednej i drugiej strony praktycznie to samo. ? Są pewne nieścisłości, ale generalnie nie nudziłem się.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• Like 1

Z reguly nie przepadalam za kinem SF, gdzyz bylo dla mnie zbyt oderwane od rzeczywistosci, natomiast teraz tak wiele sie zmienia, przykladowo zeszloroczne 'abstrakcje', dzis juz maja swoja moc prawna, ze troche zmieklam i nie zaluje:

'Blade Runner 2049' (2017)   

Film dostal 2 Oscary, oraz otrzymal ok 50 innych nagrod lub nominacji..

(Wciaz bardzo przepraszam za brak polskich znakow, ale jeszcze 'nienaumialam' sie ich robic na innym sprzecie..)

Obiecane wojenne zestawienie, przyznam ze zapomniałem wstawić jakiś cza temu, wiec jest teraz ?

-T-34 (2018)

-Kałasznikow (2020)

-Ocean ognia (2018)

-Tankers (2018) lub Niezniszczalny (2018)

-Ocalić Leningrad (2019)

-Kołysanka dla żołnierzy (2018)

-Sobibór (2018)

Miłego ogladania!

• Thanks 2

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Godzinę temu, jimmi napisał:

Obiecane wojenne zestawienie, przyznam ze zapomniałem wstawić jakiś cza temu, wiec jest teraz ?

-T-34 (2018)

-Kałasznikow (2020)

-Ocean ognia (2018)

-Tankers (2018) lub Niezniszczalny (2018)

-Ocalić Leningrad (2019)

-Kołysanka dla żołnierzy (2018)

-Sobibór (2018)

Miłego ogladania!

Wszystkie wymienione filmy są dobre ?

9 godzin temu, Natalia Cattiva napisał:

Z reguly nie przepadalam za kinem SF, gdzyz bylo dla mnie zbyt oderwane od rzeczywistosci, natomiast teraz tak wiele sie zmienia

Niedługo nasza rzeczywistość będzie wyglądała tak samo, jak w tych filmach sci-fi.

9 godzin temu, Natalia Cattiva napisał:

Wciaz bardzo przepraszam za brak polskich znakow, ale jeszcze 'nienaumialam' sie ich robic na innym sprzecie

Nie szkodzi. Wszystko co piszesz jest bardziej czytelne, niż u niektórych forumowiczów, którzy używają polskich znaków, ale za to piszą takim bełkotem, że nijak ich zrozumieć nie idzie. ?

• Like 2
14 godzin temu, soundchaser napisał:

Niedługo nasza rzeczywistość będzie wyglądała tak samo, jak w tych filmach sci-fi.

I to mnie martwi. Cala ta cyfryzacja. Dobrze, ze to sie rozwija, zle ze nikt nad tym nie panuje od strony technicznej i bezpieczenstwa.. Systemy sa kulawe, prawo natomiast jest jak sito, przychylne dla tych, ktorzy nie powinni spac spokojnie, ale to juz temat na inne miejsce.

• Like 1

Gorąco polecam dwa filmy:

Rodzina od zaraz - sprawnie i przystępnie opowiedziana historia adopcji dzieciaków. Trochę śmiechu trochę łez, do obojrzenia z dzieciakami.

Żyj dwa razy, kochaj raz - wzruszająca opowieść: dziadek dowiaduje się, że ma alzheinera, zanim straci zmysły razem z najbliższymi wyrusza w poszukiwanie swej pierwszej miłości. Pięknie pokazane.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

W dniu 20.01.2021 o 13:08, szymon1977 napisał:

Gorąco polecam dwa filmy:

Rodzina od zaraz - sprawnie i przystępnie opowiedziana historia adopcji dzieciaków. Trochę śmiechu trochę łez, do obojrzenia z dzieciakami.

Dokladnie jak piszesz, warto sobie obejrzeć oglądaliśmy rodzinką w święta?ps szczupła Pani z adopcyjnego dobra agentka ?